Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zyk
zyk

zyk

Dołączył 16 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1780
  • Znaleziska 593
  • Mikroblog 1187
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 12
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (1184)
dr_minorek
dr_minorek
dr_minorek
12.05.2026, 06:20:25
  • 1250
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux
12.05.2026, 06:27:09 via Wykop
  • 758
@dr_minorek: Myślałem, że to jakaś pasta ;) Fajnie się czyta, napisz więcej. Co było po okresie pracy u Andrzeja?
  • Odpowiedz
niemiecki_agent
niemiecki_agent
12.05.2026, 06:37:05 via Wykop
  • 335
za rynkiem pracy raczej nikt nie teskni, nie bez powodu gen x bardzo szanuje stabilnosc i nie wykonywal regularnych roszad zawodowych jak millenialsi czy zetki

tak, dokladnie dlatego bardziej doceniasz to co masz. tak jak z wiekiem zaczalem duzo bardziej szanowac moich starych, bo mieli bardzo ciezko (ubogie rodziny rolnikow, stary to jeszcze chwile w pace siedzial za walke z komuna, a jego matka odeszla na raka zanim sie jeszcze urodzilem), a
  • Odpowiedz
DeV1RTU0S0
DeV1RTU0S0
29.04.2026, 06:07:33
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Festiwal_Panczy
Festiwal_Panczy
29.04.2026, 06:26:17 via Android
  • 28
@DeV1RTU0S0: Dobrze się czytało, czekam na kolejną odsłonę.
  • Odpowiedz
DeV1RTU0S0
DeV1RTU0S0
Autor
29.04.2026, 12:05:06 via Wykop
  • 4
@De_Fault: No to nieźle, trzeba będzie kiedyś spróbować.
DeV1RTU0S0 - @De_Fault: No to nieźle, trzeba będzie kiedyś spróbować.

źródło: rychu-peja-peja-richie-rich

Pobierz
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
10.04.2026, 14:48:39
  • 807
Witam wszystkich
Dzisiaj mały spacer o kulach..
Trzeba się rozchodzić
Pozdrawiam
tommmekk - Witam wszystkich 
Dzisiaj mały spacer o kulach..
Trzeba się rozchodzić 
Po...

źródło: 1000009460

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tommmekk
tommmekk
Autor
10.04.2026, 14:50:03 via Android
  • 82
@tommmekk: jak zawsze dziękuję za pomoc
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
10.04.2026, 15:55:50 via Wykop
  • 155
@tommmekk: Dobrze widzieć znów twój uśmiech, że znów w ruchu. Dużo zdrowia i siły.
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
08.04.2026, 06:28:06
  • 1656
#allegro Czy wy jesteście normalni? OPIS PRODUKTU i jego PARAMETRY to dwie najważniejsze cechy oferty dzięki którym wiadomo co się kupuje a wy UKRYWACIE te informacje?

Kto u was w @allegro_pl wpadł na taki idiotyczny pomysł? Oczywiście pytanie retoryczne bo wiadomo, mniej opisu to więcej miejsca na reklamy, promowane oferty i inne nikomu niepotrzebne syfy
Catmmando - #allegro Czy wy jesteście normalni? OPIS PRODUKTU i jego PARAMETRY to dwi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-08 082808

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
08.04.2026, 06:31:24 via Wykop
  • 1110
@Catmmando: mieć cały polski e-commerce w garści, psuć go na siłę xD
kiedyś Amazon nie znaczył w Polsce nic a nic, Aliexpress bylo tylko ciekawostką, eBay w ogóle nie dał rady się utrzymać i się szybko zwinął... i nie zdziwię się, jak te platformy zaraz zaczną zdobywać większą popularność ponownie
  • Odpowiedz
lobo
lobo
08.04.2026, 06:33:59 via Wykop
  • 670
@Catmmando: Też mnie to ostatnio wnerwiło, przeglądam aukcje i na pierwszy rzut oka nie zauważyłem tego przycisku i byłem wnerwiony, że nagle sprzedawcy przestali to dodawać.
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
31.03.2026, 05:41:36
  • 218
Trochę owca, trochę zając. Border Leicester to brytyjska rasa dużych, łagodnych z charakteru owiec, której początki sięgają 1767 roku. Typową cechą tej rasy są uroczo wydłużone, sterczące do góry uszy przypominające trochę uszy zająca – owce te mają też długi tułów, szeroki grzbiet i wygiętą linię grzbietu nosa zwaną popularnie u owiec „rzymskim nosem”.

Mocno wydłużone uszy są charakterystyczną cechą także niektórych innych ras owiec, jak Bergamasca, Tiroler Steinschaf czy Tiroler Bergschaf,
Apaturia - Trochę owca, trochę zając. Border Leicester to brytyjska rasa dużych, łago...

źródło: Border Leicester fot. Xabier Cid Wikimedia Commons

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apaturia
Apaturia
Autor
31.03.2026, 05:41:49 via Wykop
  • 88
Apaturia

źródło: Bergschaf tiroler fot. Böhringer Wikimedia Commons

Pobierz
  • Odpowiedz
fruziazuzia
fruziazuzia
31.03.2026, 05:59:05 via Wykop
  • 69
@Apaturia: Jakby dodatkowo były w kolorze kurczakowym, to byłby to idealny wielkanocny misz-masz.
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
26.03.2026, 16:27:38
  • 11
Tak to się robi #konfitura a nie płacze że chodnik zajęty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czerwone_Stringi - Tak to się robi #konfitura a nie płacze że chodnik zajęty ( ͡° ͜ʖ ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuncfot
kuncfot
26.03.2026, 16:38:13 via Wykop
  • 1
@Czerwone_Stringi: nie ogarniam jak można jeździć z otwartymi drzwiami xD
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
24.03.2026, 11:45:30
  • 928
Jezu, wykop jest tak bardzo martwy. Gdy dodasz na czarno wszystkie polityczne tagi z botami politycznymi to całe mirko z------e jest beką z j-----j reklamy kosiarki

#wykop #parkside
SzubiDubiDu - Jezu, wykop jest tak bardzo martwy. Gdy dodasz na czarno wszystkie poli...

źródło: hq720

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
24.03.2026, 11:51:20 via Wypiek
  • 224
@SzubiDubiDu where wady
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
24.03.2026, 12:02:00 via Wykop
  • 640
@SzubiDubiDu: Content z tą kosiarką to jedyna wartościowa treść na tym portalu obecnie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
23.03.2026, 20:34:42
  • 25
Jutro robie sos bolognese z selerem i marchewką, winem, pomidorami malinowymi, guancialle i wszystkimi tymi pierdasami. Daj plus a zawołam i powiem czy warto sie z tym j---ć czy może prostszy przepis czyli mięso, pasata, zioła prowansalskie, cebula, czosnek jest lepszy albo niewiele gorszy i czy warto poświęcać czas i hajs na dodatkowe składniki #gotujzwykopem #dieta #silownia #mirkokoksy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo
23.03.2026, 21:04:32 via Wykop
  • 6
@Hole_to_another_universe: Na pewno wyjdzie lepsze bo sofrito to jest gamechanger. Czyli musi być cebula, marchewka i seler. A reszta zabiegów typu dodawanie pancetty, wina czy mleka albo gotowanie tego przez długie godziny to już radykalnie smaku nie zmienia (chociaż na pewno warto jeżeli chcesz mieć top smak). Sam często robię uproszczoną wersje w 30 minut ale sofrito musi być.
  • Odpowiedz
Rachey
Rachey
Rachey
23.03.2026, 21:25:29 via Wykop
  • 2
@Hole_to_another_universe: @crespo Dokładnie - sofrito dużo daje, a drugi cholernie ważny składnik to dobre pomidory, dużo ważniejsze bym powiedział niż mięso - klasyczne Mutti albo Cirio, albo jak coś ciekawego się znajdzie włoskiego.
Tylko nie mówcie włochom, że kiedyś robiłem na passacie z żółtych pomidorów i wyszło przepyszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CXLV
CXLV
22.03.2026, 07:55:16
  • 42
O, gratulacje Lidl/Wykop - pomimo Adguarda na routerze, Adguarda na karcie sieciowej i uBlocka w przeglądarce, udało wam się przebić z reklamą do mnie. W sumie tak dawno nie widziałem żadnej reklamy w internecie, że aż odnotuję to tym wpisem.

#reklamy #adblock #ublock
CXLV - O, gratulacje Lidl/Wykop - pomimo Adguarda na routerze, Adguarda na karcie sie...

źródło: 4699

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
22.03.2026, 07:56:34 via Wykop
  • 41
@CXLV: Na to poszły te miliony z dofinansowań na innowacje xD
  • Odpowiedz
krzychuu3
krzychuu3
krzychuu3
22.03.2026, 09:07:34 via Wykop
  • 28
dodaj sobie w filtrach:

##.wrapper:has(> a[href*="tradedoubler.com/click"])
  • Odpowiedz
smok_bozy
smok_bozy
19.03.2026, 17:11:43
  • 152
Siema, udało mi się wygrać wczoraj zawody PLTRAW w trójboju siłowym robiąc total 637,5 kg w kategorii do 82,5 kg juniorów. (niestety brakło mi 2,5 kg do zrównania się z competition totalem @Kasahara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystartowałem w federacji drug-tested więc po zawodach zawołali na szczanie do kubka i ważenie jajec chochlą. Jak dotąd najlepszy start w moim życiu; zaliczyłem 8/9 podejść, trochę z------m ciąg ale
smokbozy - Siema, udało mi się wygrać wczoraj zawody PLTRAW w trójboju siłowym robiąc...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smok_bozy
smok_bozy
Autor
19.03.2026, 17:16:54 via Wykop
  • 31
@chilon: no jak były za lekkie to dyskwalifikacja za sterydy
  • Odpowiedz
ArchDelux
ArchDelux
19.03.2026, 19:23:41 via Wykop
  • 39
@smok_bozy: to fajnie ale moja córka studiuje prawo
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
11.03.2026, 18:22:23
  • 31
Zapasy złota są zbyt szczupłe, sir.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PaczeIokinka
PaczeIokinka
11.03.2026, 18:31:11 via Wykop
  • 3
@wybryk_natury: i tak oto wkraczamy w turbulencje
  • Odpowiedz
Pan_Norweg
Pan_Norweg
11.03.2026, 18:59:35 via Wykop
  • 2
@wybryk_natury: wyrywamy złotego ząba ヽ( ͠°෴ °)ノ Siostro, podej dłuto i kombinerki
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
24.02.2026, 08:36:12
  • 2761
W 2016 Przejechałem Meksyk cały rowerem w 4 miesiące.
Mimo że mi się nic nie stało to było to potężne szaleństwo.
Drogą którą ja jechałem w Chiapas do Palenque, 2 lata później Polakowi i Niemcowi ucięli głowy.
Były to typy z kartelu Jalisco new generation,
Tam nastolatki dostają "bojowe" zadanie i chrzest w kartelu że muszą zabić brutalnie przypadkowego człowieka.

Krew
adamsowaanon - W 2016 Przejechałem Meksyk cały rowerem w 4 miesiące.
Mimo że mi się n...

źródło: 1000021156

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
Autor
24.02.2026, 08:48:24 via Wykop
  • 916
@Lardor: wtedy nie oglądałem sadistica, więc nie wiedziałem co właściwie robię.
Dodatkowo to że z kumplem jechaliśmy po 100-120km dziennie i mało co się integrowalismy z lokalnymi ludźmi to myślę że nas uratowało.
A od San Cristobal de las casas az do Ocosingo czułem jakaś dziwną atmosferę w powietrzu i wzrok podejrzany ludzi we wioskach, potem o tym zapomniałem.
I jak 2 lata później doczytałem tego newsa że tam ucięli
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
24.02.2026, 08:56:19 via Wykop
  • 495
@adamsowaanon: dodaj #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
22.01.2026, 06:50:09
  • 404
Rekordowa odporność na zimno. Kątoząb syberyjski (Salamandrella keyserlingii), zwany też salamandrą syberyjską, ma największy obszar występowania ze wszystkich współczesnych płazów. Zasiedla północno-wschodnią część Europy oraz rozległe, północne i północno-wschodnie regiony kontynentu azjatyckiego aż po Japonię – jest to przy okazji jedyny na świecie płaz ogoniasty, który jest spotykany poza granicami północnego koła podbiegunowego. Zasięg jego występowania dochodzi do rekordowej w świecie płazów szerokości geograficznej 72°N przebiegającej przez Syberię
Apaturia - Rekordowa odporność na zimno. Kątoząb syberyjski (Salamandrella keyserling...

źródło: Salamandrella_keyserlingii fot. Svyatoslav Knyazev, Wikimedia Commons

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obszarnik
obszarnik
22.01.2026, 06:51:19 via Wykop
  • 24
@Apaturia: fajnie
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
22.01.2026, 06:52:22 via Wykop
  • 87
@Apaturia: Salamandry to magiczne stwory. Czasem jak gdzieś w Polsce spotkam taką elegancką, plamistą, to się napatrzeć nie mogę.
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16348
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
P-v-E
P-v-E
13.01.2026, 16:57:14
  • 335
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gupi_ja
gupi_ja
13.01.2026, 21:23:31 via Wykop
  • 5
@P-v-E: zawsze śmieszy 😁
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii
13.01.2026, 21:38:08 via Wypiek
  • 16
@Davvs

@P-v-E: to jest świeże


To jest tak stare jak wykop.

  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
11.01.2026, 07:40:42
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
Autor
11.01.2026, 07:43:49 via Android
  • 5
Był Kiedyś Jarocin Vol 4 (składanka wydana przez GRS Tapes w roku 2000 na kasecie)

Sedes – Polityka
https://youtu.be/ybQTE1d4i5c?si=qeuo2766dNtVUrak

Dekret – Przewracanka
Lardor - Był Kiedyś Jarocin Vol 4 (składanka wydana przez GRS Tapes w roku 2000 na ka...

źródło: 1000081114

Pobierz
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
Autor
11.01.2026, 09:21:56 via Android
  • 4
@dzieju41: świetnie by było daj znać! Powiem tak trochę się poddałem przy tworzeniu tego wpisu i go rzuciłem na długi czas aż w końcu dokończyłem ale mam pocieszenie już kończę wpis na przyszłą sobotę!
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
10.01.2026, 18:33:06
  • 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
10.01.2026, 18:34:13 via Wypiek
  • 14
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU kogoś po za wykopem to podnieca?
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
10.01.2026, 20:40:14 via Wykop
  • 5

Komentarz usunięty przez moderatora

Arbuzlele
Arbuzlele
25.11.2025, 07:20:21
  • 24
#heheszki #humorobrazkowy
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: temp_file868021673574997732

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 61
  • Strona 1 z 61
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking