Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wowowicz
wowowicz

wowowicz

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18350
  • Znaleziska 8254
  • Mikroblog 10096
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 19
john-eek
john-eek
07.03.2026, 07:12:45
  • 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 07.03.2026, 12:57:48 via Wykop
  • 0
@john-eek: a te panele z Chin to którędy płyną?
  • Odpowiedz
pyra1990
pyra1990
06.03.2026, 11:47:17
  • 20
#wykopefekt
Jak pozbyć się samochodu ze swojego miejsca parkingowego ?? Żaden sąsiad się nie przyznaje, a kartki za wycieraczką nic nie dają. Rence opadują...Macie Mirki możliwość ustalenia danych właściciela??
pyra1990 - #wykopefekt 
Jak pozbyć się samochodu ze swojego miejsca parkingowego ?? Ż...

źródło: 1000022005

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 06.03.2026, 15:50:54 via Wykop
  • 4
@pyra1990: A to jednorazowa akcja czy nagminna sprawa? zamów naklejki karny k---s i najpierw naklej po jednej na każdej szybie, później jak nie pomoże zaklej dokładnie wszystkie szyby i lusterka, nawet jak są kamery to przecież nic nie zostało zniszczone
  • Odpowiedz

3546

Szpital miał stwierdzić śmierć mózgu i chcieć pobrać organy. Żona zabrała go...

Pokaż treści 18+

Szpital miał stwierdzić śmierć mózgu i chcieć pobrać organy. Żona zabrała go...

Miał być dawcą organów, po tym jak lekarze mieli stwierdzić śmierć mózgu. Żona nie pogodziła się z diagnozą, a w innym szpitalu go odratowano. Sprawa umorzona przez prokuraturę.

AntyspoIeczny
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 03.03.2026, 18:29:05
  • 384
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
wowowicz
wowowicz
wowowicz 04.03.2026, 09:38:10 via Wykop
  • 0
@fittrenerka: na szczęście chociaż żużel ma się lepiej dzięki temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
medix
medix
01.03.2026, 06:36:36
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 01.03.2026, 10:57:03 via Wykop
  • 0
@ratty: o liderach to słyszę tylko od kolegów co trafili na korpo-magazyn
  • Odpowiedz

1580

Google jednak zablokuje instalowanie "niezweryfikowanych" aplikacji na Android

Google jednak zablokuje instalowanie "niezweryfikowanych" aplikacji na Android

Twórcy aplikacji nawet bezpośrednio pobieranych będą musieli zapłacić i zweryfikować się poprzez wysłanie skanu dowodu do Googla, który będzie decydować, które aplikacje "twój" telefon będzie mógł uruchamiać. Po poprzedniej krytyce obiecali obejście, ale nie będzie dostępne przed blokadą

Izanagi013
z
f-droid.org
dodany: 27.02.2026, 09:29:28
  • 413
  • #
    android
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
  • #
    it
  • #
    technologia
wowowicz
wowowicz
wowowicz 28.02.2026, 09:58:47 via Wykop
  • 0
@Dawid_Kwlk: żeby się czemuś opierać to musisz wiedzieć, że powinieneś, kiedyś łatwo się było ludziom organizować, bo jak ktoś podnosił podatek albo kazał chłopom hodować owce zamiast krów to rozumieli jak im szkodzi, a teraz jak komuś kto nie wie nawet jak używać smartfona wytłumaczyć, że ktoś go chce wyruchać przez blokadę instalacji obych aplikacji
wowowicz
wowowicz
wowowicz 28.02.2026, 10:00:28 via Wykop
  • 0
@mrzk: no trzeba będzie się przenieść na telefon z linuxem, widziałem ostatnio jakiś wynalazek z EU - Jolla phone
daniello87
daniello87
19.02.2026, 21:13:26
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 20.02.2026, 00:00:59 via Wykop
  • 1
@daniello87: się śmiej, miałem kolegę oskarka-dynamiczniaka za którym wszystkie laski ganiały i po skończeniu liceum tak zaczął mocno przegrywać z jakiegoś powodu, że po kilku latach wyglądał na starszego od swojego ojca i z tego co wiem to nawet nikogo nie ma od wtedy
  • Odpowiedz
se_mallo
se_mallo
se_mallo
19.02.2026, 17:46:08
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 19.02.2026, 23:46:27 via Wykop
  • 1
@se_mallo: patrząc na twarz na profilowym tej pani to niewielka strata dla naszych
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
19.02.2026, 07:13:46
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 19.02.2026, 12:43:33 via Wykop
  • 0
@Krupier: widać, że specjalnie, tylko szkoda, że to zrobił kosztem losowych ludzi
  • Odpowiedz

954

Policjanci we współpracy z gangsterami podrzucali narkotyki i fabrykowali dowody

Pokaż treści 18+

Policjanci we współpracy z gangsterami podrzucali narkotyki i fabrykowali dowody

Trzęsienie ziemi w Komendzie Miejskiej Policji w Sopocie.

JWP1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.02.2026, 22:10:46
  • 70
  • #
    policja
  • #
    narkotyki
  • #
    przestepstwo
wowowicz
wowowicz
wowowicz 11.02.2026, 14:40:23 via Wykop
  • 1
Jak zawsze w trójmieście bandyci trzęsą wszystkim, tam to powinni w urzędach i policji każdego ponad najniższe stanowisko profilaktycznie zamknąć i pozatrudniać ludzi z losowych miejsc w Polsce.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czescmampytanie
czescmampytanie
06.02.2026, 07:40:25
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 06.02.2026, 12:22:23 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

2069

W tej okolicy na polowaniu zastrzelono 16 latka. Myśliwi strzelali z samochodu

Pokaż treści 18+

W tej okolicy na polowaniu zastrzelono 16 latka. Myśliwi strzelali z samochodu

Strzały padły tuż obok domów, w środku niedzielnego popołudnia. Myśliwi strzelali z samochodu, mimo że kilka lat wcześniej w tej samej okolicy kula zabiła 16-letniego chłopca. Mieszkańcy Kluczkowic-Osiedla mówią wprost: boimy się wychodzić z domu.

kapitan-serwatka
z
lublin112.pl
dodany: 05.02.2026, 18:52:59
  • 168
  • #
    myslistwo
  • #
    polowanie
  • #
    bron
  • #
    polska
  • #
    dzik
  • #
    mysliwi
wowowicz
wowowicz
wowowicz 06.02.2026, 12:01:47 via Wykop
  • -3
@blargotron: jeśli chodzi o zabijanie dla przyjemności to ja bym się raczej zajął na twoim miejscu ludźmi, którzy dobrowolnie zostają w rzeźni na stanowisku na którym się zabija zwierzęta, bo tam są ludzie naprawdę chorzy, normalnie każdy robi tam swoje minimum i ucieka na inne stanowisko, ale niektórzy zostają tam na stałe tak im się to podoba i robią to codziennie po 8h i też nie robią tego, bo muszą,
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
24.01.2026, 10:11:06
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 24.01.2026, 12:10:14 via Wykop
  • 0
@Aleale2: i co, dym w wentylację, żeby sąsiadów zagazować?
  • Odpowiedz
KamienieC
KamienieC
KamienieC
13.01.2026, 11:02:04
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 13.01.2026, 15:19:05 via Wykop
  • 0
@KamienieC: każda jedna duża firma na zachodzie czeka na koniec sankcji i jak je tylko zniosą to będzie business as usual, a niektóre firmy to nawet płacą cały czas od początku wojny swoim kluczowym pracownikom, żeby nie uciekli, bo jak się wojna skończy to ktoś będzie musiał rozbujać biznes od nowa
  • Odpowiedz

872

Od dziś wchodzi w życie ustawa o jawności płac, która nic nie zmienia xD

Od dziś wchodzi w życie ustawa o jawności płac, która nic nie zmienia xD

Od 24 grudnia zaczyna obowiązywać nowa ustawa o jawności płac. W projekcie ustawy płace miały być jawne w ogłoszeniach, ale potem zmieniono moment ujawnienia płacy najpóźniej przed podpisaniem umowy o pracę tj. nic się nie zmieni. Witajcie w Polsce XD

DeoLawson
z
bankier.pl
dodany: 24.12.2025, 11:36:00
  • 116
  • #
    hr
  • #
    ciekawostki
  • #
    pracbaza
  • #
    gospodarka
  • #
    gielda
wowowicz
wowowicz
wowowicz 24.12.2025, 17:28:20 via Wykop
  • -9
Jawność płac to prezent dla firm, kiedyś chociaż ci naprawdę potrzebni mogli coś wytargować, ale jak będzie jawność to się okaże, że z racji takiego samego stanowiska miernoty i ci ambitniejsi będą musieli zarabiać tyle samo, a jak wiemy nikt w górę nie równa, a formułka "na tym stanowisku zarabia się X i nie można na nim podnieść już płacy" będzie ich ulubioną, nie zapomnijmy też o firmach, które będą mogły trzymać
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 24.12.2025, 21:30:26 via Wykop
  • 3
Chyba niektórych ubodła prawda, że jakakolwiek jawność płac to może jest fajna na entry level, a później to już problem. Dosłownie moja firma płaci za badania rynku, żeby nie płacić więcej niż inni, bo są w stanie, ale nie mają zamiaru dać nikomu ani grosza więcej niż to potrzebne.
okoboji
okoboji
24.12.2025, 13:36:00
  • 7
podczas wigilii do twoich drzwi puka ten zabłąkany gość - co robisz?

#swieta #kiciochpyta #heheszki
okoboji - podczas wigilii do twoich drzwi puka ten zabłąkany gość - co robisz?

#swie...

źródło: z31015483IBR,Filip-Chajzer

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 24.12.2025, 17:18:07 via Wykop
  • 0
@okoboji: pytam czemu nie spędza świąt z synem
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
28.11.2025, 13:49:12
  • 193
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wowowicz
wowowicz
wowowicz 28.11.2025, 16:02:38 via Wykop
  • 13
@1-1-1-1: a gdzie równouprawnienie? kobieta może nie mieć prawka, a facet musi? dziwne też, że nie domyśliła się jeszcze, że niska jakość kandydatów wynika z tego, że to jej wartość na rynku matrymonialnym jest równie niska
  • Odpowiedz

494

Kanclerz Niemiec chce, by Syryjczycy wracali do ojczyzny

Kanclerz Niemiec chce, by Syryjczycy wracali do ojczyzny

Friedrich Merz chce wznowienia deportacji do Syrii. Zapowiada osobiste rozmowy z Damaszkiem. Wojna domowa w Syrii dobiegła końca. Nie ma już żadnych powodów, by Syryjczycy otrzymywali azyl w Niemczech, dlatego możemy rozpocząć ich powroty powiedział lider CDU.

plackojad
z
dw.com
dodany: 04.11.2025, 20:24:41
  • 99
  • #
    niemcy
  • #
    syria
  • #
    imigranci
wowowicz
wowowicz
wowowicz 05.11.2025, 13:52:22 via Wykop
  • 0
Zaraz będzie znikanie z 'radaru' i udawanie, że się jest z innego kraju bez paszportu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1431

Maturzysta z jedynką z matematyki zdał egzamin komisyjny na 90 procent.

Maturzysta z jedynką z matematyki zdał egzamin komisyjny na 90 procent.

Po głośnej sprawie w II Liceum Ogólnokształcącego imienia Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu ruszyły kontrole Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty. W działania zaangażował się również Rzecznik Praw Obywatelskich. Wszystko zaczęło się od historii ucznia, który nie został dopuszczony do matury po otrzymaniu oceny niedostatecznej z matematyki, a następnie... zdał egzamin komisyjny na blisko 90 procent.

Teraz_albo_nigdy
z
echodnia.eu
dodany: 05.11.2025, 08:21:54
  • 395
  • #
    polska
  • #
    matura
  • #
    sandomierz
  • #
    edukacja
wowowicz
wowowicz
wowowicz 05.11.2025, 13:49:18 via Wykop
  • 1
Pamiętam jak miałem 2 z angielskiego na koniec liceum, a na maturze 100% i nikt dochodzenia jakoś nie robił, ale to było dawno temu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

366

Aldi ma w Polsce 384 sklepy . Ciągle przynosi olbrzymie straty

Aldi ma w Polsce 384 sklepy . Ciągle przynosi olbrzymie straty

W Niemczech Aldi Nord i Aldi Süd to największy konkurent Lidla czyli jeden z dwóch najbardziej popularnych dyskontów ale w Polsce nadal rentowność Aldi jest na dużym minusie. W ub.r. firma zanotowała ponad 0,5 miliarda zł straty.

Poludnik20
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 12.10.2025, 08:34:51
  • 252
  • #
    aldi
  • #
    handel
  • #
    sklepy
  • #
    niemcy
wowowicz
wowowicz
wowowicz 15.10.2025, 16:37:04 via Wykop
  • 1
Nie dziwię się, że przynosi straty, mam Aldi 500m od domu i nigdy w nim nie byłem, jakoś nic mnie nie kusi, żeby tam zajrzeć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

814

Kierowniku, może piątaka dla kuriera?

Pokaż treści 18+

Kierowniku, może piątaka dla kuriera?

Wraz z wprowadzeniem napiwków rozpoczyna się tresura dopaminowa jak w gig-ekonomii: pracownik jest warunkowany do mierzenia swojej wartości w gwiazdkach, żyje nadzieją na dobroczynny impuls od anonimowego klienta, przeżywa nieustanną huśtawkę: uda się, nie uda, raz mi wpadnie 50 dych, raz gówno.

BojWhucie
z
krytykapolityczna.pl
dodany: 02.10.2025, 07:32:12
  • 268
  • #
    inpost
  • #
    januszebiznesu
  • #
    antykapitalizm
  • #
    praca
wowowicz
wowowicz
wowowicz 03.10.2025, 13:32:16 via Wykop
  • 0
Jedyne na co zasługują kurierzy aktualnie to okładanie kijem, ostatnio musiałem odebrać kilka paczek, których nie dało się wysłać do paczkomatu i tak złego podejścia, oszukiwania i lekceważenia ze strony kogoś kto dostaje pieniądze za swoją pracę nie widziałem od dawna.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • Strona 2 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking