jezeli Ukraina zaatakuje Moskwe 9 maja, to bedzie najglupsza rzecz jaka zrobią. Czemu?
- dadzą putinowi powod do zwiekszenia mobilizacji rosjan
- dadzą im powod do usprawiedliwienia cenzury internetu
- dadzą im powod do blokady internetu mobilnego
wiec taki atak bedzie korzystny w kontekscie zwiekszenia zamordyzmu w rosji i wykorzystaja to wewnetrznie.
Czego Ukraińcy nie osiagna
- dadzą putinowi powod do zwiekszenia mobilizacji rosjan
- dadzą im powod do usprawiedliwienia cenzury internetu
- dadzą im powod do blokady internetu mobilnego
wiec taki atak bedzie korzystny w kontekscie zwiekszenia zamordyzmu w rosji i wykorzystaja to wewnetrznie.
Czego Ukraińcy nie osiagna






#wykop
źródło: image
Pobierz