Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ut2derek

ut2derek

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1620
  • Znaleziska 1028
  • Mikroblog 592
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 36
ut2derek
ut2derek 22.09.2022, 07:28:43
  • 6
Hejeczka Mirasy, z cyklu "robie sobie designy for fun". Luzny koncept aplikacji do podcastow. Dajcie znaka co wam sie nie podoba, a moze cos nawet podoba! Dzieki :)

#grafika #userexperience #programista15k #it #design #projektowanie #programowanie
ut2derek - Hejeczka Mirasy, z cyklu "robie sobie designy for fun". Luzny koncept apli...

źródło: comment_1663831590bXh6qX10TXSw6mrDnx3KEX.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek
Autor
22.09.2022, 09:54:24
  • 0
@kajtom: Tak jak wspominalem, tu chodzi o graficzna zajawke i faktycznie nie skupialem sie na UX, bo projekt takiej apki trwal by 5x dluzej. Jestem na etacie gdzie glownie rozkminiamy UX a design jest wlasciwie zrobiony i wykorzystujemy stworzone juz komponenty. Mi jako osobie ktora kocha design tego brakuje wiec robie sobie szybkie projekty apek nie wymyslajac koła na nowo.
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
22.09.2022, 11:54:23 via iOS
  • 0
@kajtom: Rozumiem, ale to nie jest zasada ze są tylko np 1px linie i wszędzie tak musibyc. Konsekwencja jak najbardziej, błąd to kilka rodzai grubości. Tak w ogóle zobacz ze tu nie ma outline nigdzie poza tym elementem wiec nie ma do czego wyrównywać ;) dzięki za komentarz
  • Odpowiedz
royal_princess
royal_princess
21.09.2022, 16:33:33 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 21.09.2022, 20:48:16 via iOS
  • 2
Nie pisz takich postów bo zaraz stulejarnia zacznie sobie łamać nosy
  • Odpowiedz
Gzyro
Gzyro
21.09.2022, 18:40:23
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 21.09.2022, 20:38:13 via iOS
  • 1
Z czystej z ciekawości, po co to piszesz?
  • Odpowiedz
bizonsky
bizonsky
21.09.2022, 19:17:21 via Android
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 21.09.2022, 20:37:02 via iOS
  • 0
Weź teraz ty go pytaj czy jest somsiadem przez 20x to cię może zapamięta
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek 21.09.2022, 08:44:10
  • 2
@ut2derek: Robie sobie designy for fun, co myslicie? Jest to koncept apki typu revolut, nie ma tutaj mocno przemyslanego UXa, robie to bardziej dla wyzycia sie artystycznego. Dzieki za feedback

#ui #ux #programista15k #design #grafika
ut2derek - @ut2derek: Robie sobie designy for fun, co myslicie? Jest to koncept apki ...

źródło: comment_1663749672mtHXbMdE8IOUs6cgTBWGig.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek
Autor
21.09.2022, 09:18:22
  • 0
@Luqiize: mam tez taka wersje
ut2derek - @Luqiize: mam tez taka wersje

źródło: comment_1663751900fApmA6nySmFKhBGceA14o9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
21.09.2022, 10:07:11
  • 0
@MetroStation: Wspomnialem, ze projekt jest swego rodzaju wyzyciem sie graficznym. Nie mam narysowanego calego procesu bo robilbym to tydzien, a nie pare godzin ;)

Ale jak chcesz jakies funkcjonalnosci to dorobimy :D
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
21.09.2022, 10:20:43
  • 0
@MetroStation: a po co switch, tapniesz karte i odwracasz ;)
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
21.09.2022, 17:46:38 via iOS
  • 0
@glos_zenady: Aktualnie Figma
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek 21.09.2022, 10:04:57
  • 0
@ut2derek: Designerzy, Graficy, UXowcy (b2b) na jakich warunkach sie rozliczacie? Liniowy, ryczałt? Jesli ryczałt to ile %?
Duzo roznych podejsc w tym temacie, ksiegowi sami do konca nie wiedza co lepsze po nowym wale wiec sam juz nie wiem. Ksiegowa straszy ze gdy przejde na ryczalt 8% to US moze wrocic do po kase.

#grafika #dzialalnoscgospodarcza #podatki #programista15k #programista25k #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sorasill
sorasill
21.09.2022, 11:02:09
  • 2
@ut2derek: na ogólnych, bez vat`u.
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
22.09.2022, 07:06:12
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

gardzenarodowcami
gardzenarodowcami
19.09.2022, 07:09:48
  • 1116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 19.09.2022, 07:25:51
  • 0
@gardzenarodowcami: Tam sie kiedys zmieni wladza geniusze
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek 19.09.2022, 07:56:43 via iOS
  • 1
W III rzeszy tez wszystko było przejęte przez państwo. Jak jest się krótkowzrocznym i planuje maksymalnie do weekendu to pewnie macie racje, ze to nie ma sensu.
@Andreth @gardzenarodowcami
  • Odpowiedz
z.....s
z.....s
konto usunięte 18.09.2022, 18:51:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 18.09.2022, 21:18:58 via iOS
  • 12
Twoje wpisy powinny być wywieszone w każdej polskiej szkole jako przestroga przed używkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1223

Kultura pracy wg dokutra Mentzena

Kultura pracy wg dokutra Mentzena

Januszex top

Radek41
z
streamable.com
dodany: 17.09.2022, 18:24:26
  • 464
  • #
    polityka
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    januszex
  • #
    januszebiznesu
  • #
    korposwiat
  • #
    kolchoz
ut2derek
ut2derek 17.09.2022, 19:15:18
  • -2
Slawkowki szkoda ze polskie spoleczenstwo to nie rosjanie ktorych sie wykorzystuje do ostatniej kropli
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

628

Cannon Fodder 1993

Cannon Fodder 1993

Przez wielu uznana najelpszą grą na amigę

Flapjadzek
z
youtube.com
dodany: 15.09.2022, 12:21:48
  • 149
  • #
    amiga
  • #
    gra
  • #
    cannonfodder
ut2derek
ut2derek 17.09.2022, 08:32:55
  • 1
Zakop za przypominanie mi jaki jestem stary :(
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1496

Szury dzwonią do prokuratury ws. siania nienawiści do narodu rosyjskiego

Pokaż treści 18+

Szury dzwonią do prokuratury ws. siania nienawiści do narodu rosyjskiego

Kiedy prokuratura w koncu zajmie sie poslami, senatorami i prezydentem?

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 16.09.2022, 06:57:07
  • 351
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
ut2derek
ut2derek 17.09.2022, 08:32:00
  • 1
To są ci frajerzy od napastowania ludzi noszących maseczki, byli nie raz na wykopie. Kojarze jakies avanti pod lidlem gdzie zaatakowali chłopa...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

595

Polak.w.Russia.Army

Pokaż treści 18+

Polak.w.Russia.Army

Kojarzy ktoś tego kacapa z częstochowy

Gabaryt
z
tiktok.com
dodany: 16.09.2022, 21:46:26
  • 149
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    csiwykop
  • #
    wojsko
ut2derek
ut2derek 17.09.2022, 07:57:28 via iOS
  • 0
Wyglada na ostry propagandowy fejk
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ut2derek
ut2derek 13.09.2022, 14:26:20 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd
13.09.2022, 14:35:33
  • 0
@ut2derek: jak zawsze brak opcji tego pana w polityce nie chcemy i było by łatwiej.
  • Odpowiedz
krytyk__wartosciujacy
krytyk__wartosciujacy
13.09.2022, 16:39:55
  • 1
@ut2derek: systemy dwupartyjne są bardzo popularne w dojrzałych demokracjach.
Nie jest to dobre rozwiązanie, ale i tak lepsze od egzotycznych koalicji, w której każdy członek ciągnie w swoją stronę i jednocześnie władzy nie utracić
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek 19.08.2022, 10:38:04 via iOS
  • 104
Pochwalmy się swoim centrum dowodzenia Mirasy i Mirabellki. Pandemix zmienil nasze mieszkania w biura i bardzo dobrze.

Poddaje do dyskusji korzyści i straty pracy zdalnej :)

#homeoffice #it #praca #pracazdalna #programista15k #grafika
ut2derek - Pochwalmy się swoim centrum dowodzenia Mirasy i Mirabellki. Pandemix zmien...

źródło: comment_1660905483orYIjYAIRWYG73uEaxG1AM.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek
Autor
19.08.2022, 10:42:25 via iOS
  • 4
@fizzly: dzięki! Szeroki kąt w aparacie wszystko zmniejsza. Ten monitorek ma 27 cali a wyglada na 2x mniejszy
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
19.08.2022, 11:31:19
  • 0
@Atropos: Szkło więc problem jest, dość jasne przez co nie widać aż tak bardzo.
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
19.08.2022, 11:32:39
  • 0
@c43amg @Mekeke2 jest klima, ale szklarnia tylko w porannych godzinach
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
19.08.2022, 11:33:05
  • 0
@macjan_666: Zasłaniam w porach gdy słonce nakur*ia
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
19.08.2022, 11:35:39
  • 0
@agdybytak: Niewygodne, nie polecam.
https://pl.genesis-zone.com/produkt/nitro-950
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
19.08.2022, 12:04:12
  • 0
@ReeceWithouterpoon: W tym problem, że mnie plecy bolą od leżenia, nie siedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
19.08.2022, 13:47:50
  • 0
@slepauliczka: Jaki materiał najmniej szkodzi stawom?

@psposki to mikrofon pojemnościowy, bardzo dobrze słychać.
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
19.08.2022, 14:19:31 via iOS
  • 0
@psposki: No mówię ci ze jest wszystko ok xD
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
19.08.2022, 14:31:46 via iOS
  • 0
@aka-mikado: Mam zasłony kolego, a branży 10lat i nie programista
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
19.08.2022, 14:45:34 via iOS
  • 0
@aka-mikado: Na ból rowa nie poradzę przyjacielu. Możesz sobie układać dowolnie meble jak tylko chcesz. Nie wiem czy wiesz ale większość roku w Polsce jest zachmurzone niebo, szczególnie w okresie jesiennym i zimowym. Fajnie sobie w czasie pracy popatrzeć na coś innego niż ściana.
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
19.08.2022, 16:47:21 via iOS
  • 0
@Aventadorrre: Elegancko, jaki masz fotel? Polecasz?
  • Odpowiedz

394

Usuwanie mętów ciała szklistego

Usuwanie mętów ciała szklistego

Ciekawie to wygląda. [ENG]

Usermeme
z
youtube.com
dodany: 18.08.2022, 20:22:34
  • 118
  • #
    zainteresowania
  • #
    nauka
  • #
    medycyna
  • #
    wzrok
  • #
    zdrowie
  • #
    okulista
ut2derek
ut2derek 19.08.2022, 08:57:02
  • 25
Mam to gunwo w oku, z roku na rok coraz więcej. Generalnie operacja grozi ryzykiem uszkodzenia wzroku więc puki nie jest to mocno przeszkadzające staram się do tego przyzwyczaić. Najgorzej pracować na dwóch monitorach, bo przy przeskakiwaniu okiem z jednego na drugi widzi się zlagowane przesuwające się plamki
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
  • Strona 3 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.02.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking