Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ut2derek

ut2derek

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1620
  • Znaleziska 1028
  • Mikroblog 592
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 36
Sancho_Asnap
Sancho_Asnap
01.10.2021, 18:13:41
  • 62
Zrobiłem renkę

#blender #grafika #3d #chwalesie #tworczoscwlasna
Sancho_Asnap - Zrobiłem renkę

#blender #grafika #3d #chwalesie #tworczoscwlasna

źródło: comment_1633112020l7RJdTtEWOvdej0nFfTOaq.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 02.10.2021, 18:24:39 via iOS
  • 0
W czym robisz? Z jakiego tutorialu?
  • Odpowiedz
Hoguett
Hoguett
Hoguett
19.09.2021, 20:43:54
  • 1
#fotowoltaika #panelesloneczne #kredythipoteczny #kredyt

Cześć Mirki, mam zagwozdkę dotyczącą zagospodarowania nadwyżki środków finansowych. W obliczu informacji dotyczących przewidywanych i wydaje się, że pewnych podwyżek cen prądu i gazu zacząłem rozważać założenie fotowoltaiki na dachu domu, co musiałbym zrobić do końca roku, żeby korzystać z preferencyjnych zasad odbioru 80% wyprodukowanej energii przez dostawcę. Z drugiej strony pozostało mi do spłaty około 120k kredytu hipotecznego, a
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 19.09.2021, 20:47:52 via iOS
  • 0
Masz bardzo niska ratę, zakładaj fotowoltaike bo będzie tylko drożej jeśli chodzi o prąd
  • Odpowiedz
derczy
derczy
derczy
17.09.2021, 10:37:08
  • 0
Hej, subskrybuje sobie konto PRO na #dribbble (taki serwis dla projektantów). Nadchodzi właśnie czas, aby opłacić go na kolejny rok i teraz się zastanawiam, czy mogę (i oczywiście jak) wrzucić to w koszt prowadzenia działalności?

Firma ma siedzibę w Kanadzie, tak więc płatność w USD. Nie mam żadnej faktury, jest notka, że ich nie wystawiają. Mam tylko automatycznie wygenerowany rachunek potwierdzający każdą płatność z danego roku.

#b2b #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 19.09.2021, 08:44:33 via iOS
  • 0
@derczy: Z innej beczki, wpadają ci w ogóle zlecenia z dribbbla? Często prostujesz?
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek 18.09.2021, 19:46:03
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek
Autor
18.09.2021, 19:47:51
  • 0
@lguodwznkoi_e: stawia ci tarota
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
18.09.2021, 19:52:38 via iOS
  • 0
@EMIL_KUPIEC: Pytaj jej
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek 18.09.2021, 18:42:15 via iOS
  • 0
UI / UX
Heja, Pozostawiam do oceny zaprojektowany ekran dla aplikacji ecomerse z zegarkami.

W nowej karcie podobno lepsza jakość jpga.

https://dribbble.com/shots/4245222/attachments/4245222-Product-card-Meller-Watch?mode=media
ut2derek - UI / UX
Heja, Pozostawiam do oceny zaprojektowany ekran dla aplikacji ecom...

źródło: comment_1631990548nuQCP6obo1zDXGfa2tSuOp.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek
Autor
18.09.2021, 18:46:58 via iOS
  • 0
@proweniencja: Poza WCAG :D
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
18.09.2021, 19:47:20
  • 0
@dziendobrry: Bardzo ciekawe, co uważasz za wyzwanie w kontekście wdrożenia takiego ekranu z poziomu developerskiego?
  • Odpowiedz
07zglosSie
07zglosSie
18.09.2021, 15:30:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak to mogę doprowadzić do lepszego koloru? Są jakieś sposoby czy już pozamiatane?
#streetwear
07zglosSie - Jak to mogę doprowadzić do lepszego koloru? Są jakieś sposoby czy już po...

źródło: comment_1631979055auehguaseIwEcYp9VmYgdH.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 18.09.2021, 16:08:54 via iOS
  • 0
Nie pomoge ale może ty to zrobisz. Powiedz mi dlaczego kupujecie te same czapki z daszkiem? Jakiś wystryw ostatnio jest czapeczek ziomkiem na koniu. Czy to chodzi o to ze chcecie się wyróżnić a tak na prawdę popugujecie od siebie i zlewanie się w jedna masę? Kompletnie nie rozumiem trendu kupowania czegos w czym chodzi połowa wioski. Serio, oświeć mnie.
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek 18.09.2021, 10:38:25 via iOS
  • 3
#logo

Kiedyś startowałem do przetargu na logo wieżowca, nie wygrałem :)

Jakość tutaj ssie.

https://dribbble.com/shots/11077372/attachments/2674879?mode=media
ut2derek - #logo 

Kiedyś startowałem do przetargu na logo wieżowca, nie wygrałem :) ...

źródło: comment_1631961549gpRXuAbuCPqjBzhJaOa1g8.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek
Autor
18.09.2021, 11:13:54 via iOS
  • 0
@Logytaze: Bystre oko
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
18.09.2021, 13:58:17 via iOS
  • 0
@AngoDesign: Racja, w małym rozmiarze detale znikną. Dzięki!
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
18.09.2021, 13:58:27 via iOS
  • 0
@Kien: Zgadza się, dziękuje!
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
18.09.2021, 13:58:59 via iOS
  • 0
@sprzedafcaMakaronu: O proszę, miło :)
  • Odpowiedz
Brobot
Brobot
18.09.2021, 10:25:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Jestem w Lidlu czy ktoś chcę maczugi ?
#maczugi
#pytanie
Brobot - Jestem w Lidlu czy ktoś chcę maczugi ?
#maczugi 
#pytanie

źródło: comment_1631960740RM0cU5llNfnUoXmh2nZB0b.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 18.09.2021, 10:57:40 via iOS
  • 0
Dam max pinsiont groszy
  • Odpowiedz
l.....i
l.....i
konto usunięte 18.09.2021, 10:05:00
  • 2
Testuje sobie #youtube #shorts

#am0k
l.....i - Testuje sobie #youtube #shorts


#am0k
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 18.09.2021, 10:56:25 via iOS
  • 2
Zajebiste :)
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek 17.09.2021, 16:12:17 via iOS
  • 0
#gif
Stworzyłem to logo 4 lata temu, dla organizatorów konkursu na stworzenie kampanii reklamowej pod brief konkursowy.

https://dribbble.com/shots/3884706/attachments/3884706-Just-Brief?mode=media

Jak oceniacie po takim czasie od zaprojektowania?
ut2derek - #gif 
Stworzyłem to logo 4 lata temu, dla organizatorów konkursu na stworz...

źródło: comment_1631895568svmaicpBK6rAz2xlB5pxmX.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrooczilla
mrooczilla
mrooczilla
17.09.2021, 16:18:03
  • 4
@ut2derek: to jest świeże
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
17.09.2021, 16:43:25
  • 7
@ut2derek: z-------ś pieruna z Winampa? xD
  • Odpowiedz
G433N
G433N
G433N
11.09.2021, 08:44:44 via Android
  • 22
#prawo #remontujzwykopem
..ja wiem ze kto panu tak s--------ł(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).jpg,
Ale pytanie jest do kogo mam się zwrócić z roszczeniem? Czy do monterów którzy robili mi łazienkę i przy okazji montowali ta szybę czy do producenta szyby ( oczywiście jakiejś wzmocnionej, hartowanej i w ogóle och ach że super zajebista a nie jakaś za 500 zł marketowa).
Dodam że pękła sama
G433N - #prawo #remontujzwykopem
..ja wiem ze kto panu tak s--------ł(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).jpg...

źródło: comment_16313498840fa0teDReOy5gONwAotrgD.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 11.09.2021, 09:07:23 via iOS
  • 0
Do monterów a niech oni roszczą od producenta
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek 20.08.2021, 14:11:31 via iOS
  • 4
Czy mój znajomy zwariował?
#covid19 #teoriespiskowe
ut2derek - Czy mój znajomy zwariował?
#covid19 #teoriespiskowe

źródło: comment_1629468691POJWx4iOTTGTEH7vD4Ae5a.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....r
C.....r
konto usunięte 20.08.2021, 14:12:58
  • 1
@ut2derek: W sumie - czemu nie? Cały świat by na tym zyskał.
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek 12.08.2021, 13:38:22 via iOS
  • 0
Mirasy, samochodowe warioty, powiedzcie mi czy,
700 zł za klocki /tarcze tył + przód to dobra cena? Wymiana miałabyc 300 zł ale okazało się ze Piasta do wywalenia wiec trzeba kupić nowa. Wyszło 1600 zł? Czy to uczciwa cena??? Auto peżot z 2004r.

#mechanikasamochodowa #samochody
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek
Autor
12.08.2021, 13:41:40 via iOS
  • 0
@erebeuzet: Doprecyzuj :) klocki i tarcze bosha stad cena, zastanawiam się nad reszta wyceny
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
12.08.2021, 14:38:39 via iOS
  • 0
@hellfirehe: Warszawa, wola ;) dzięki za komentarz
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek
Autor
12.08.2021, 14:38:54 via iOS
  • 0
@hellfirehe: Zrobimy w ten sam dzień
  • Odpowiedz
ut2derek
ut2derek 12.08.2021, 13:18:30 via iOS
  • 1
Telefon mechanika po oddaniu mojego auta do naprawy.
Dzień dobry, czy ten samochód nie jest przypadkiem z powodzi z Niemiec? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

7 lat ze mną i 7 lat pod blokiem

#mechanikasamochodowa #peugeot
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek
Autor
12.08.2021, 13:34:45 via iOS
  • 0
@Ziemniak43212: Rdza na rdzy w temacie zawieszenia
  • Odpowiedz

321

Demony wracają 11 sierpnia. Dokładnie 14 lat temu... rozpadła się koalicja...

Demony wracają 11 sierpnia. Dokładnie 14 lat temu... rozpadła się koalicja...

Rozpad Zjednoczonej Prawicy stał się faktem. Porozumienie ogłosiło w środę 11 sierpnia, że opuszcza koalicję rządzącą. To szczególna data, ponieważ równo co do dnia, 14 lat temu podobne oświadczenie wydał Roman Giertych, który poinformował po spotkaniu z premierem Jarosławem Kaczyńskim,...

konto usunięte
z
natemat.pl
dodany: 11.08.2021, 16:27:08
  • 15
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
ut2derek
ut2derek 11.08.2021, 20:17:31
  • 2
historia kołem się toczy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

skratch
skratch
09.08.2021, 08:00:08
  • 809
Hej Mireczki, jakiś pomysł jak w miarę łatwo zamaskować te budynki?

#remontujzwykopem
skratch - Hej Mireczki, jakiś pomysł jak w miarę łatwo zamaskować te budynki?

#rem...

źródło: comment_1628496005p8spsxUIbLsUzc4OtRx3JM.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ut2derek
ut2derek 09.08.2021, 13:19:02 via iOS
  • 1
Call for USA
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
  • Strona 6 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.02.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia