Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
urwe
urwe
Profil firmowy

urwe

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 738
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 737
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
  • Dodane (18)
  • Komentowane (37)
  • Plusowane (682)
Chicoxxx66
Chicoxxx66
27.05.2026, 18:59:36
  • 76
Święty tag #gielda (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Chicoxxx66 - Święty tag #gielda (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: 6666

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tasde
Tasde
27.05.2026, 23:12:10 via Wykop
  • 15
@Chicoxxx66: Ciekawe kiedy tag dokona pełnego cyklu mikroblogowego, czyli kiedy modki przyjdą w--------ć komuś bana z partyzanta przez co ten przesiądzie się na inny portal a tag zgaśnie.
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
world
world
17.05.2026, 15:01:04
  • 593
2022: Reżim nazistowski w Kijowie
2026: Pan Zełeński
xD
#ukraina #rosja #ruskapropaganda
world - 2022: Reżim nazistowski w Kijowie
2026: Pan Zełeński
xD
#ukraina #rosja #rusk...

źródło: p

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yosoymateoelfeo
yosoymateoelfeo
yosoymateoelfeo
17.05.2026, 15:13:05 via Wykop
  • 260
@world:
yosoymateoelfeo - @world:

źródło: putin-ci-ktorzy-beda-probowali-nam-przeszkadzac-spotkaja-sie-ze-strasznymi-konsekwencjami-vs-jak-wygladaja-straszne-konsekwencje

Pobierz
  • Odpowiedz
lossiemkos89
lossiemkos89
17.05.2026, 18:11:54 via Wykop
  • 101
@world: sprawdza się zasada od wieków z moskalami się dyskutuje jak mają buta na ryju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
15.05.2026, 05:15:26
  • 1029
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #troja #heheszki #film
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #troja #heheszki #film

źródło: 1000017165

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
15.05.2026, 06:56:25 via Wykop
  • 97
@ZarodziecMalaryczny997: Co ten Nolan
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
15.05.2026, 06:58:58 via Wykop
  • 579
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
13.05.2026, 10:58:03
  • 413
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: att.z7v6bN52ZZvxMgLIUk-LyjbEDFM6t6K99OhoqDdY7FQ

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fff112
fff112
13.05.2026, 11:29:31 via Wykop
  • 186
@wybryk_natury: okropna gwara
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
Autor
13.05.2026, 11:46:33 via iOS
  • 112
@fff112: mi się podoba
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
10.05.2026, 15:01:49
  • 264
putin 2022 „Gang narkomanów i neonazistów”
putin 2026 i 1,2 mln trupów poźniej: „Pan Zełenski” xD

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anabelka_Lee
Anabelka_Lee
Anabelka_Lee
10.05.2026, 17:09:43 via Wykop
  • 146
@robertkk: jeszcze rok, może dwa i bedzie "kierowniku złoty"
  • Odpowiedz
bartton
bartton
bartton
10.05.2026, 19:18:04 via Wykop
  • 17
@Anabelka_Lee: ja liczę, że za rok, może dwa pewien nekrolog będzie na I stronie
  • Odpowiedz
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
04.05.2026, 06:11:37
  • 947
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Autor
04.05.2026, 07:52:02 via Wykop
  • 60
Już myślałem, że shadowbana dostałem. Ale po prostu #lewandowska mi się dwa razy otagowało. Za to +18 wpis dostał i na niezalogowanym nie mogę obejrzeć.
  • Odpowiedz
milo77
milo77
04.05.2026, 09:57:02 via Android
  • 47
@Znachor_enjoyer GTA 6 wyglada zajebiście (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
beriam
beriam
02.05.2026, 05:39:12
  • 806
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
30.04.2026, 05:47:57
  • 150
#humorobrazkowy #heheszki #rodzina
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #rodzina

źródło: 1000016890

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magda_em
magda_em
30.04.2026, 06:01:36 via Wykop
  • 44
@ZarodziecMalaryczny997: Moja mama, wykrzyczawszy "To jest napad!"
magda_em - @ZarodziecMalaryczny997: Moja mama, wykrzyczawszy "To jest napad!"

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
MrTukan
MrTukan
30.04.2026, 15:40:50 via Wykop
  • 1
@ZarodziecMalaryczny997: @magda_em ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MrTukan - @ZarodziecMalaryczny997: @magda_em ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: exported-image

Pobierz
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
18.04.2026, 07:40:53
  • 1305
Mega_Smieszek

źródło: 1000015974

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
Autor
18.04.2026, 07:49:14 via Wypiek
  • 515
@CyberSzczepan Zawsze są dramy i awantury z d--y xd Ale jak się ludzie kochają to się przepraszają i się śmieją z takich głupstewek
  • Odpowiedz
fanmarcinamillera
fanmarcinamillera
18.04.2026, 09:00:17 via Wykop
  • 1062
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Lurlve
Lurlve
Lurlve
15.04.2026, 22:16:23
  • 78
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
15.04.2026, 22:22:49 via Wypiek
  • 14
@Lurlve raz na jakiś czas zabawić się ze smieciuchami to nie grzech ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wręcz wskazane i dobre dla zdrowia psychicznego. Ile można patrzeć na wzrosty rzędu 0.35% na ETFach
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
15.04.2026, 22:23:31 via Wykop
  • 4
@Lurlve: Puszczasz się za cheeseburgery?
ossprime - @Lurlve: Puszczasz się za cheeseburgery?
  • Odpowiedz
AlienStalker
AlienStalker
AlienStalker
15.04.2026, 17:55:32
  • 116
#gielda
AlienStalker - #gielda

źródło: 2137

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
15.04.2026, 17:56:27 via Wykop
  • 54
@AlienStalker: OSTROŻNIE!!
ossprime - @AlienStalker: OSTROŻNIE!!

źródło: ap9uun

Pobierz
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
15.04.2026, 18:04:32 via Wykop
  • 34
@AlienStalker: + 10k w cash na ewentualne nagle zakupy obligacji
  • Odpowiedz
rakaniszu
rakaniszu
15.04.2026, 16:30:49
  • 36
Ależ byłby kwik za oceanem, gdyby mieli takie regulacje jak w Polsce. Wyobrażacie sobie debiut giełdowy OpenAI, Anthropica czy innego SpaceX na GPW?

Wybrzmiewa dzwon otwarcia sesji. Inwestorzy nerwowo wyczekują pierwszych świec, odświeżając apki maklerskie (szczur już dawno leży). Sam Altman wędruje swoim creepy wzrokiem z monitora na na monitor, szukając wyliczanego TKO. Elon Piżmo, wjeżdżając na parkiet w złotej lektyce niesionej przez Optimusów, w głowie liczy, czy po tym otwarciu będzie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasiak
tomasiak
15.04.2026, 16:34:37 via Wykop
  • 18
@rakaniszu: nie zapomnijmy o podatku od zysków nadzwyczajnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
marcus777
marcus777
15.04.2026, 16:43:01 via Wykop
  • 4
@pepedros: Przecież op mówi o syn2bio.
@rakaniszu Tyle pohandlowali, ale można nacieszyć się gigantycznym wzrostem procentowym
  • Odpowiedz
maniek74
maniek74
15.04.2026, 17:38:46
  • 101
#gielda
maniek74 - #gielda

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
15.04.2026, 17:41:43 via Wykop
  • 114
@maniek74: jeszcze trzecia kategoria ludzi, którzy wrzucają na pałę i przez polecajki z tagu, jak ja xd
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson
15.04.2026, 17:43:56 via Wykop
  • 42
@maniek74: Dziwnym trafem ci od rysowania kresek padają jak muchy na tym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
14.04.2026, 05:51:23
  • 273
#gielda #meczennicypkn #orlen #polityka
widmo82 - #gielda #meczennicypkn #orlen #polityka

źródło: 456b3e1735c26d-767-485-0-0-767-485

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlooking5
justlooking5
justlooking5
14.04.2026, 06:49:59 via iOS
  • 80
@widmo82: do pustej bramki
  • Odpowiedz
sigillum
sigillum
sigillum
14.04.2026, 07:04:31 via Wykop
  • 18
uwaga, publikuję
sigillum - uwaga, publikuję

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
13.04.2026, 05:09:37
  • 659
Czy Nawrocki już pogratulował czy czeka jeszcze na kolegium elektorskie? #pdk

#wegry #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
13.04.2026, 05:16:20 via Android
  • 213
@OlejekErotyczny: znamienite że nawet Orban pogratulował już Magyarowi, a Nawrocki jeszcze tego nie zrobił.
  • Odpowiedz
OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
Autor
13.04.2026, 05:17:28 via iOS
  • 419
@galicjanin: Pewnie Bogucki zaraz powie, że Magyar jest antypremierem i nie przyjmują ślubowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
12.04.2026, 04:09:27
  • 699
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gerwazy-oko
gerwazy-oko
12.04.2026, 04:36:10 via Wykop
  • 462
@MagicznyMariusz: klasyka na wykopie
  • Odpowiedz
Korda
Korda
12.04.2026, 04:44:50 via Wykop
  • 392

Komentarz usunięty przez moderatora

josedra52
josedra52
11.04.2026, 21:14:23
  • 783
#wegry #heheszki #ziobro
josedra52 - #wegry #heheszki #ziobro

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chamik
chamik
11.04.2026, 23:17:07 via Wykop
  • 97
@josedra52: jakie zloto Xd
  • Odpowiedz
niesamowitahistoria
niesamowitahistoria
12.04.2026, 05:40:49 via Wykop
  • 13
@josedra52: XDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 35
  • Strona 1 z 35
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking