Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tmk_w
tmk_w

tmk_w

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 826
  • Znaleziska 54
  • Mikroblog 772
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 10
Tired_
Tired_
11.06.2026, 04:38:59
  • 14
#tiredmode

Mam wrażenie że mam pluskwy w łóżku. Ostatnio się obudziłem z dziwnymi swędzącymi kropkami na nogach w okolicach kostek.

Nie wiem jak to jest możliwe. Dbam o czystość i regularnie wymieniam pościel. No chyba, że mimo czystości one tak czy siak mogą się pojawić?
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w 11.06.2026, 13:07:15 via Wykop
  • 0
@Tired_: Przy zasypianiu sprawdź czy czujesz lekkie łaskotanie na twarzy. Ja, lata temu, jak się przeprowadziłem do nowego mieszkania to myślałem, że wariuję. Czułem jakby coś mi chodziło po twarzy, tylko że to było ledwo odczuwalne uczucie. Nic nie widziałem jak sprawdzałem, ani na poduszce, ani na pościeli. Dopiero aparatem na zoomie zauważyłem jakieś łażące brązowe gówna. Nie wiem ostatecznie co to było, wynajmujący zlecił dezynsekcję. Nie były to pluskwy.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
20.05.2026, 09:15:31
  • 66
Kurnikowcy przyznajcie w koncu, ze lepiej bylo kupic SP500 i isc spac zamiast odbierac 15 telefon od lokatora w tym roku, ze:

- zepsula sie prakla
- zalalo kuchnie
- uszczelka w lodowce nie domyka
- wywiew w lazience slabo chodzi
Czoso - Kurnikowcy przyznajcie w koncu, ze lepiej bylo kupic SP500 i isc spac zamiast...

źródło: image

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w 21.05.2026, 07:59:55 via Wykop
  • 0
@Czoso: 1 kontakt mailowy z najemcą w ciągu roku w celu przedłużenia umowy. 8.5% od zysku zamiast 19%. Ale zaklinaj dalej rzeczywistość, że posiadanie nieruchomości w portfolio jest nietrafionym pomysłem xD
  • Odpowiedz
Bryk
Bryk
12.04.2026, 17:56:41
  • 304
Dzięki użytkownikowi @adrninistrator, który zmotywował mnie do napisania podsumowania pracy naszego „orła z Ukrainy” #konfitura z polskim dowodem, chciałbym przedstawić, dlaczego według mnie jego działalność „dla społeczeństwa” (oczywiście nie tylko i wyłącznie dla pieniędzy, bo uznał, że #samochodoza zarabia na tym pieniądze i robi wyświetlenia, więc on też będzie) to czyste sku*wysyństwo.

Jestem przeciwny sytuacjom, gdy ktoś parkuje samochód na zakazie, gdy obok jest np. parking płatny.
Bryk - Dzięki użytkownikowi @adrninistrator, który zmotywował mnie do napisania podsu...

źródło: image

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w 13.04.2026, 06:40:06 via Wykop
  • 3
@Bryk: ale was (celowo z małej) boli, że ktoś zarabia na waszych (celowo z małej) patologicznych zachowaniach xD Za każdym razem podkreślacie, że konfitura zarabia na tym. I dobrze, że zarabia!
  • Odpowiedz
assninja
assninja
01.04.2026, 15:10:45
  • 8
Myślicie że to koniec #zonda czy chwilowe problemy? Obserwuję ich od jakiegoś czasu i jak zawsze wiedziałem że coś jest nie tak, to ostatnio jest dramat xD

#bitcoin
assninja - Myślicie że to koniec #zonda czy chwilowe problemy? Obserwuję ich od jakie...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w 02.04.2026, 17:01:25 via Wykop
  • 0
@assninja: Z czego to screen?
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu
02.04.2026, 07:01:22
  • 567
#konfitura
ZuzkazBornholmu - #konfitura

źródło: untitled

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w 02.04.2026, 12:27:26 via Wykop
  • 0
@Zuzka_z_Bornholmu: konfitura =/= samochodoza
  • Odpowiedz
tmk_w
tmk_w
tmk_w 09.01.2026, 13:11:45
  • 0
Ma ktoś może znajomego pracującego w #byd i wie jakie obecnie rabaty udziela producent na surfa (boost)?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
20.03.2026, 19:48:37 via Wypok
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

tmk_w
tmk_w
tmk_w 04.01.2026, 10:19:18
  • 0
#obligacje
Macie aktualnie oprocentowanie ~3.8% na niektórych emisjach? Zastanawiam się czy przedterminowo nie wykupić i nie kupić aktualnych 5.6% / 2% + inflacja. Rachunek IKE, poza IKE nie jest to obecnie opłacalne. Mam aktualnie EDO0133, które mają karę 2 zł od wykupu i 1.25% + inflacja (3.75%). Różnica w oprocentowaniu za obecny rok jest poniżej 2% (kara), ale kolejne lata będą na wyższym oprocentowaniu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pucol
pucol
pucol
04.01.2026, 10:52:12 via Android
  • 0
@tmk_w: jeżeli faktycznie chcesz to trzymać 10 lat to warto i to nie dla tych początkowych 5,6% tylko dla większej marży, którą pewnie wkrótce obniżą wraz z obniżkami stóp procentowych.
  • Odpowiedz
broker
broker
05.01.2026, 10:53:56 via Wykop
  • 0
@pucol: marża raczej rośnie ze spadkiem stóp procentowych.
  • Odpowiedz
tmk_w
tmk_w
tmk_w 15.11.2025, 17:29:04
  • 1
#tesla #leasing
Cześć, czy ktoś może powiedzieć mi z własnego doświadczenia jak wygląda sprawa zwrotu opłaty za zamówienie w wysokości 1200 zł?
Piszę o sytuacji, w której zamówienie anulujemy przed fizycznym odbiorem. Po odbiorze mamy oczywiście prawo do odstąpienia od umowy, niejasna wydaje mi się tylko sytuacja przed faktycznym odbiorem, bo czytałem o różnych przypadkach.
Pytam, ponieważ istnieje wysokie prawdopodobieństo, że pula przeznaczona na dotacje wyczerpie się w
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w
Autor
15.11.2025, 18:17:05 via Wykop
  • 0
@anonimowy_programista:

to jest mit. Da się złożyć wniosek na tymczasowy, tylko potem trzeba zrobić korektę. Ale wniosek jest już w kolejce


Czytałem właśnie, że niektórzy tak robią, ale nie weryfikowałem czy później mają problemy z zatwierdzaniem
  • Odpowiedz
tmk_w
tmk_w
tmk_w
Autor
15.11.2025, 18:17:49 via Wykop
  • 0
@zibizz1: Po 2 latach? xD
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
12.11.2025, 21:18:34
  • 3
Dostałem VIN! Jaram się. To chyba w praktyce oznacza, że auto zostało już wyprodukowane(?), albo że zaczęli je produkować(?).

Przy okazji, mogę polecić skrypt, który polecił mi @assninja, który faktycznie wcześniej potrafi pokazać VIN, niż sama strona czy aplikacja Tesli. Jak pytałem o ofertę ubezpieczenia u innej firmy, niż sugerowanej przez leasingodawcę, to powiedzieli, że będą mi mogli przedstawić dopiero jak będę miał VIN, więc to trochę przyśpiesza :)

#
anonimowy_programista - Dostałem VIN! Jaram się. To chyba w praktyce oznacza, że auto...

źródło: jest_vin

Pobierz
anonimowy_programista - Dostałem VIN! Jaram się. To chyba w praktyce oznacza, że auto...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w 13.11.2025, 09:14:27 via Wykop
  • 0
@anonimowy_programista: Jaki miałem podany czas realizacji w momencie zamawiania? Pytam, bo zastanawiam się czy uda się jeszcze zdążyć z dofinansowaniem. Nie chciałbym ryzykować jeżeli realizacja byłaby styczeń-luty.
  • Odpowiedz
kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
12.11.2025, 22:15:04
  • 2
Zamówiony Model Y Stealth Grey Long Range AWD + rozszerzony autopilot XD Ciekawe, czy zdażą do końca roku (bo leasing) i ciekawe, czy załapię się na dotację.

Nie wiem, czy dobrze zrobiłem. Nigdy nie jeździłem żadnym elektrykiem, a w Tesli nawet nie siedziałem XD

#tesla #samochodyelektryczne
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w 13.11.2025, 09:10:36 via Wykop
  • 0
@kropla_bez_kitu_benc: Przy zamawianiu nie był podany termin realizacji?
  • Odpowiedz
tmk_w
tmk_w
tmk_w 08.08.2025, 09:56:18
  • 5
Ten się przynajmniej nie pi%$li i jasno stwierdza, że chce jacht.

#kpo
tmk_w - Ten się przynajmniej nie pi%$li i jasno stwierdza, że chce jacht.

#kpo

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Enso_
Enso_
08.08.2025, 10:02:45 via iOS
  • 0
@tmk_w Apartament już ma, sportowe auto w garażu stoi, to teraz jacht by się przydał. Przy następnej dotacji może poprosi o helikopter.
  • Odpowiedz

2305

Bank odmówił wypłaty pieniędzy

Bank odmówił wypłaty pieniędzy

Santander Bank! Prosi o potwierdzenie przed zakupem motoru, by wypłacić pieniądze. Które klient im zdeponował.... Czego nie rozumiesz ;)

grzennio
z
youtube.com
dodany: 29.04.2025, 16:39:17
  • 487
  • #
    santander
  • #
    bank
  • #
    polska
  • #
    gotowka
  • #
    edbc
tmk_w
tmk_w
tmk_w 30.04.2025, 07:38:11 via Wykop
  • 1
Przed oburzaniem się warto zastanowić się nad kontekstem i dlaczego w filmiku kilka razy wspomnianio o ograniczeniach. Zacznijcie krytycznie podchodzić do tego typu treści.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

m.....n
m.....n
konto usunięte 10.04.2025, 17:23:02
  • 271
#gielda Panowie wczoraj się chwaliłem że +3 000 $ było zysku, to dzisiaj -12 000 $ dziękuję, dobranoc
m.....n - #gielda Panowie wczoraj się chwaliłem że +3 000 $ było zysku, to dzisiaj -1...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w 11.04.2025, 02:40:19 via Wykop
  • 0
ehh wykopki, podstawową walutę w portfolio ma hkd, czyli to screen jakiegoś chińczyka
  • Odpowiedz
jakismadrynickpolacinsku
jakismadrynickpolacinsku
10.09.2024, 08:07:33
  • 38
Powiedzcie wykopki, co robić z takimi gagatkamI? Dzwonić na SM czy na Policje?
Serio pytam, bo nie wiem.
I nei wiem czy to w ogóle jest skuteczne.
#prawo #kielce #polska
jakismadrynickpolacinsku - Powiedzcie wykopki, co robić z takimi gagatkamI? Dzwonić n...

źródło: efd97185-fc62-45e5-b2cf-ba22a929fd8f

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w 10.09.2024, 12:27:02 via Wykop
  • 2
@jakismadrynickpolacinsku: uprzejmiedonosze.net, trwa to 30sek, robisz zdjęcia, generuje zawiadomienie i automatycznie wysyła na maila SM. Nie tracisz czasu, skuteczność wysoka.
  • Odpowiedz
tmk_w
tmk_w
tmk_w 19.08.2024, 12:26:54
  • 0
Jest jakiś mirek stolarz, który robi blaty z jesionu? Potrzebuję jeden na biurko regulowane. #stolarstwo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MOSKITek
MOSKITek
19.08.2024, 18:11:29 via Android
  • 0
@tmk_w robię i z dębu i jesionu i wiązu i czego ten jeszcze zapragniesz. Nawet z takimi sprytnymi wyjmowanymi zaślepkami na kable.
MOSKITek - @tmk_w robię i z dębu i jesionu i wiązu i czego ten jeszcze zapragniesz. N...

źródło: temp_file6838266877275718040

Pobierz
  • Odpowiedz

694

Lotnisko Manchester filmik całego zajścia z kamery cctv

Pokaż treści 18+

Lotnisko Manchester filmik całego zajścia z kamery cctv

Jest w końcu nagranie tego, co wydarzyło zanim policjant kopnął w głowę mężczyznę na lotnisku w Manchesterze. Incydent wzbudził ogromne oburzenie i spór w brytyjskich mediach społecznościowych.

Klmen1
z
x.com
dodany: 28.07.2024, 19:52:26
  • 226
  • #
    lotniskomanchester
  • #
    ukpolicja
tmk_w
tmk_w
tmk_w 29.07.2024, 09:58:18 via Wykop
  • 2
@niebotyk99: Jak ktoś ci kiedyś obije morde to zobaczymy czy będziesz tak racjonalnie podchodził jak z kawusią przed komputerkiem.
tmk_w
tmk_w
tmk_w 08.07.2024, 09:09:04
  • 0
Chciałbym przestrzec przed #leasing w #mbank osoby, które planują nadpłaty rat celem zmniejszenia całkowitego kosztu leasingu. Planowałem nadpłatę w wys. 50k zł. brutto i oczywiście byłem świadomy opłaty "manipulacyjnej" w wys. 500 zł netto wyszczególnionej w TOiP (była dołączona do umowy). Ale okazuje się, że mbank ma dodatkową TOiP (nie była dołączona do umowy), która zawiera kolumnę Uwagi, w której jest napisane "W przypadku szybszej spłaty kapitału w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptiFinance
OptiFinance
08.07.2024, 09:30:43 via Wykop
  • 1
@tmk_w: Tak. I niestety będzie to standard, zważywszy na to że nadpłaty, zmiany harmonogramu i cesje stają się co raz bardziej popularne. Zmusza to firmy leasingowe do dokładniejszej analizy umów i ich rentowności, ponieważ w sytuacji gdy klient nadpłaca zbyt dużo kapitału może dojść do sytuacji gdzie odsetki<kosztów umowy. Co do TOiP na stronie i to że może być zmienna - cóż, umowa B2B, zapis abuzywny nie jest zakazany i
  • Odpowiedz
BShKF
BShKF
08.07.2024, 10:25:23 via Wykop
  • 1
@inzynier_robert: Do sądu o 1000 zł netto?
  • Odpowiedz
SystemFound
SystemFound
04.07.2024, 18:50:01
  • 0
Zamieniał ktoś stare EDO0732 na obecne EDO0734 ? czy dobrze liczę że opłacalność takiej zamiany to ~900zł per 100 sztuk obligacji + 2lata przedłużenia czasu do wykupu?
#obligacje #obligacjeskarbowe
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w 05.07.2024, 05:32:25 via Wykop
  • 0
@SystemFound: Ja wymieniałem 0733, zrobiłem kalkulator, według którego wyszedł zysk na czysto 7zł/obligacja po 10 latach, więc Twoje obliczenia mogą być poprawne.
  • Odpowiedz
Szarmancki-Los
Szarmancki-Los
20.06.2024, 03:54:22
  • 1489
Zawsze jak gram w gierki to robię to jednym schematem, mianowicie być jak najbardziej szlachetny i nie popełniać żadnych przestępstw, o ile to jest niezbędne fabularnie.
Jeśli mogę komuś darować życie to daruję, jak mogę odmówić nagrody za wykonanie zadania to odmówię, nigdy nie kradnę przedmiotów jeśli jest możliwość zdobycia ich w sposób legalny(chociaż wiadomo, zawsze plądruję zwłoki pokonanych przeciwników, nie wiem czy liczy się to jako kradzież).
Nawet jeśli już gram
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tmk_w
tmk_w
tmk_w 20.06.2024, 05:57:56 via Wykop
  • 4
@Szarmancki-Los: https://www.youtube.com/watch?v=KdD7aLrDtBo
tmk_w - @Szarmancki-Los: https://www.youtube.com/watch?v=KdD7aLrDtBo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.11.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.08.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking