Kończą mi się obecnie lokaty i konta oszczędnościowe i mam 100k poduszki do przeniesienia w jakiejś względnie łatwo dostępne miejsce. Przeglądałem obecnie oferty banków, ale wygląda na to, że jest już lipa. Chyba zostaje już EDO. Jak to widzicie?
Co wykop sądzi o Tomasz Trela? Farmazoniarz czy fachowiec?
Chwali się że prowadził fundusze inwestycyjne, ale swoim obecnym portfelem się nie podzielił. Dodatkowo w livie ostatnio namawiał na "uniwersytet inwestycyjny" za 14999pln czyli oglądanie kilkunastu filmów w internecie, i ewentualnie zadanie pytań,
#gielda teza inwestycyjna obligacji: -swiat obecnie rozwija się tylko przez sztuczna stymulację pieniężna -brak dzieci = brak rozwoju -pompowanie kasy po projekcie kowid i w trakcie, po 4 latach odniosło fiasko. Inflacja spada. Jak w Japonii 30 lat temu.
Klaus Szwab powiedzial- w 2030 nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.
Mój ojciec od 20 lat gra dwa razy w tygodniu w totolotka. Podliczając to w roku mamy 52 tygodnie. czyli 104 zakłady rocznie. m/w wydaje dychę na każdą sesję, co robi nam 1000zł rocznie. Przez 20 lat to jest 20.000zł. I wygrał raz 2000zł za 5-tke, bo dużo osób wtedy wygrało.
Konkluzja jest taka, że jakby wrzucił wszystko na giełde i dokładał tak jak dokłada, to miałby dokładnie tyle samo czyli nic.
#oszczedzanie #inwestowanie #gielda
Przejrzyj sobie konta i lokaty. Zawsze dla niego klienta są najlepsze warunki. Jakbyś się na coś zdecydował to daj znać. Może będę mieć jakiś kod polecający.