Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
@Jestem_Tutaj: nie możesz po goleniu?
- 24
źródło: temp_file4296298006913017821
Pobierz@Jestem_Tutaj: Mój ryj nawet mnie odstrasza
@Jestem_Tutaj: brutalne
- 11
@Jestem_Tutaj: i znalaz? Pokaż
- 2
@LisekUrwisek już o------m i właśnie wynieslem opakowanie rasem z butelkami pustymi do segregowanych, waniliowe lidlowskie litrowe były
- 2
#tiredmode
Oficjalnie zamykam moja działalność na tym tagu bo za mało przez to siedzę na tagu przegryw i nie jestem na bieżąco.
To tyle, pozdrawiam każdego kto się tu udzielał. └[⚆ᴥ⚆]┘
Oficjalnie zamykam moja działalność na tym tagu bo za mało przez to siedzę na tagu przegryw i nie jestem na bieżąco.
To tyle, pozdrawiam każdego kto się tu udzielał. └[⚆ᴥ⚆]┘
@Tired_: no też wątpię, choć widziałem tam wpisy tzw. niezaleźne
- 2
@sprzedawcataniejwhyski: czas pokaże
- 3
- 1
#tiredmode #przegryw #muzyka
Nie lubie disco polo ale to jest taki benger że c--j XD
https://www.youtube.com/watch?v=LDjwv_poguo
Nie lubie disco polo ale to jest taki benger że c--j XD
https://www.youtube.com/watch?v=LDjwv_poguo

- 6
@Tired_: zwierzęta
- 2
#tiredmode
Zamówiłem sobie nowe siodełko żelowe do roweru. Moje fabryczne kilku letnie piankowe siodełko straciło już swoje właściwości i mi po 30 minutach jazdy d--a odpada xd
Zamówiłem sobie nowe siodełko żelowe do roweru. Moje fabryczne kilku letnie piankowe siodełko straciło już swoje właściwości i mi po 30 minutach jazdy d--a odpada xd
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#tiredmode
Po północy chyba sobie wyjdę na dwór. Może pojeżdżę rowerkiem. Ale to tak na spokojnie, nie będę dymał 25km jak wczoraj.
Piękna noc się zapowiada, szkoda ją zmarnować.
Po północy chyba sobie wyjdę na dwór. Może pojeżdżę rowerkiem. Ale to tak na spokojnie, nie będę dymał 25km jak wczoraj.
Piękna noc się zapowiada, szkoda ją zmarnować.
- 2
- 3
#tiredmode
Jaki macie licznik pryszniców już ? xd Ja już dwa razy pod pryche się w------m bo się spociłem siedząc i nic nie robiąc.
Jaki macie licznik pryszniców już ? xd Ja już dwa razy pod pryche się w------m bo się spociłem siedząc i nic nie robiąc.
- 2
- 10
źródło: 1000011223
Pobierz- 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Nie wiem, tak mi policzył zegarek i aplikacja(apka i zegarek od samsunga). Ja też dosyć dużo ważę bo z 85kg, już może minimalnie więcej.
- 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Dużo ważę + to mój pierwszy taki normalny trip rowerowy w tym roku. Puls mi czasami dobijał do 185 i się utrzymywał momentami więc wysiłek był spory.
Ale tez nieważne jaki zegarek co do kalorii ci w stu procentach idealnie nie pokaże.
Ale tez nieważne jaki zegarek co do kalorii ci w stu procentach idealnie nie pokaże.
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-19 o 23.40.50
Pobierz- 44
@Tired_: rower piekna sprawa, tylko trzeba miec dobra trase, bo tak latac drogami krajowymi to lipa, samochody wyprzedzaja itd xD
- 4
@vulcanitu: Ja pierwszy raz to widzieć i nie kumać za bardzo jak to tam wszystko działa. Ale od jutra już będę brał zegarek i włączał trening kolarski żeby mi liczyło km itd do apki samsung health i będę screeny z podsumowania każdego tripa wstawiał.
- 9
- 0
- 4
- 10
źródło: 1000011206
Pobierz










#przegryw #321685 #tiredmode