#tiredmode

Oficjalnie zamykam moja działalność na tym tagu bo za mało przez to siedzę na tagu przegryw i nie jestem na bieżąco.

To tyle, pozdrawiam każdego kto się tu udzielał. []
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tiredmode

Zamówiłem sobie nowe siodełko żelowe do roweru. Moje fabryczne kilku letnie piankowe siodełko straciło już swoje właściwości i mi po 30 minutach jazdy d--a odpada xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tiredmode

Po północy chyba sobie wyjdę na dwór. Może pojeżdżę rowerkiem. Ale to tak na spokojnie, nie będę dymał 25km jak wczoraj.

Piękna noc się zapowiada, szkoda ją zmarnować.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tiredmode

Jaki macie licznik pryszniców już ? xd Ja już dwa razy pod pryche się w------m bo się spociłem siedząc i nic nie robiąc.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tired_: ja się o dziwo dziś mało spociłem, chyba pomogło odstawienie alko + w sumie sporo z-------m antyperspirantu że mnie lekko pachy szczypały (Ziaja bloker) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
@vulcanitu: Ja pierwszy raz to widzieć i nie kumać za bardzo jak to tam wszystko działa. Ale od jutra już będę brał zegarek i włączał trening kolarski żeby mi liczyło km itd do apki samsung health i będę screeny z podsumowania każdego tripa wstawiał.
  • Odpowiedz
#tiredmode #przegryw

Jakbym miał prawdziwego kolegę/przyjaciela to bym praktycznie w domu nie siedział tylko bym z nim ciągle wychodził na miasto, wieczorem na p--o czy coś. Zero chęci do wychodzenia w domu jak człowiek żyje w samotności bez znajomych.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tiredmode

Wróciłem. Gorąco jest fest, zajebista pogoda + zero wiatru. Z lampek jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach