Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko120
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tajkus

tajkus

Dołączył 14 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26881
  • Znaleziska 7204
  • Mikroblog 19677
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 54
Salido
Salido
przedwczoraj, 14:41:00
  • 3467
Minął 0. (z 67) dzień wakacji.

To już 8. edycja smutnej akcji wakacyjnego publikowania map śmiertelnych wypadków w wakacje.
Tak jak w ostatnich latach, postaram się codziennie wrzucać mapę, listę wypadków i statystyki pod tag #smiertelnewypadki (na ile pozwoli mi praca i inne obowiązki). Postaram się także porównywać liczby z tymi w poprzednim roku.

Kilka liczb z podsumowania wakacji 2025:
Salido - Minął 0. (z 67) dzień wakacji.

To już 8. edycja smutnej akcji wakacyjnego p...

źródło: 1-453841-52

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus przedwczoraj, 20:12:54 via Wykop
  • 0
@Wraczek: To samo pomyślałem. Ten rok strzelił jak z procy. Trzymam kciuki o jak najmniejszą liczbę kropek na Warmii.
  • Odpowiedz

706

Zbyt wcześnie na odebranie prawa wykonywania zawodu Kacprzykowi? Izba Lekarska z

Zbyt wcześnie na odebranie prawa wykonywania zawodu Kacprzykowi? Izba Lekarska z

Na obecnym etapie jest zbyt wcześnie na decyzje o odebraniu prawa wykonywania zawodu Dawidowi Kacprzykowi - poinformowała Naczelna Izba Lekarska (NIL). Dodała, że właściwe organy samorządu lekarskiego podjęły czynności wyjaśniające w związku z doniesieniami dotyczącymi lekarza.

MisterMinister
z
bankier.pl
dodany: 23.06.2026, 21:00:03
  • 105
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
  • #
    polska
tajkus
tajkus 24.06.2026, 18:33:35 via Wykop
  • 6
@KurnikoweKuriozum: w ttm chlewie sĄd odszkodowania za to wyceni na 100 zł :(

2846

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - stwierdził prof. Tadeusz Zielonka. "Będzie tym gorzej, że więcej lekarzy będzie wystawiało więcej badań" - podsumował prof. Zielonka

tomasztomasz1234
z
tokfm.pl
dodany: 23.06.2026, 16:53:49
  • 200
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    heheszki
  • #
    medycyna
tajkus
tajkus 24.06.2026, 16:11:17 via Wykop
  • 5
Lekarze myślą, że ludzie to debile.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

734

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono w Senacie kwity na policyjną maszynkę do pieniędzy! W Senacie ruszyła petycja z linku o patologicznym systemie statystyk. KGP zmusza do norm (min. 50% mandatów za prędkość), a RPO alarmuje o limitach legitymowań na patrol. Dokumenty obnażające dojenie kierowców na 823 mln zł w petycji!

MXMR
z
senat.gov.pl
dodany: 23.06.2026, 17:52:45
  • 161
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    afera
tajkus
tajkus 24.06.2026, 04:16:49 via Wykop
  • 10
Nie ma się co dziwić. Jakby mogli to by nasrali fotoradarami na każdym zakręcie. Zobaczcie ile powstało odcinkowych pomiarów prędkości. Piratem nie jestem, ale kasę od nas doją aż furczy. No, ale może lekarzom brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tajkus
tajkus 24.06.2026, 09:26:38 via Wykop
  • -1
@fonderal: można również każdemu w dupe wspadzić gps-a i za każde przekroczenie ściągać kase z konta. Jak kto woli. No bo przecież bezpieczniej będzie.
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
21.06.2026, 16:43:30
  • 630
Powiem wam, że jako 30 letni chłop ja po prostu NIE JESTEM W STANIE wyprowadzić się od rodziców.

W powiatowym dają wszędzie minimalną + premia.

3 msc nie miałem pracy. Cudem znalazłem. Teraz okres próbny, potem dadzą umowę na pół roku, potem na rok, potem się zobaczy.

I
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus 21.06.2026, 18:39:15 via Wykop
  • 19
@Schwarzfahrer: k---a jesteśmy w uni europejskiej od 2004 roku a poziom życia normalnych ludzi dalej hujowy, rozkradają ten kraj na lewo i prawo
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
21.06.2026, 15:30:57
  • 1174
"Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śmiesznie niską stawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zarobki #programista15k #programowanie #lekarski #lekarz100k #pracait #polska #konowalposting
tomasztomasz1234 - "Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śm...

źródło: stawka_programisty

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus 21.06.2026, 18:01:38 via Wykop
  • 3
@Nighthuntero: oni pogardę mają we krwi
  • Odpowiedz

1361

Lekarz z Głubczyc zarobił 1 mln 15 tys. zł w rok

Lekarz z Głubczyc zarobił 1 mln 15 tys. zł w rok

Bartosz Rudziński- lekarz ,radny powiatu Głubczyce Przychód z działalności lekarskiej - 1,015,923.93 PLN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 20.06.2026, 09:42:51
  • 99
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
tajkus
tajkus 20.06.2026, 16:22:56 via Wykop
  • 21
To k---a nie jest śmieszne. Czytając nagłówki człowiek się zastanawia czy na miesiąc, czy rocznie tyle zarabia. Takie odrealnienie, że wszystko jest możliwe.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tajkus
tajkus 21.06.2026, 10:43:58 via Wykop
  • 2
@ryjek201: bycie złodziejem nie jest powodem do dumy
1-1-1-1
1-1-1-1
20.06.2026, 18:10:21
  • 568
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus 20.06.2026, 21:52:38 via Wykop
  • 4
@1-1-1-1: pod nękanie to podlega
  • Odpowiedz
vava22
vava22
20.06.2026, 17:38:05
  • 1153
Widziałem, jak działa nasze "partnerstwo medyczne", gdy umierała bliska mi osoba na nowotwór trzustki. Postawienie diagnozy? Oczywiście nasi „światowo opłacani” specjaliści wszystkie początkowe objawy zbagatelizowali. Mimo ewidentnych sygnałów,usłyszeliśmy, że to pewnie od stresu i proszę przejść na dietę. Przez to przeoczenie straciliśmy czas, którego nikt nam już nie zwróci.W systemie na wszystko ogromne kolejki – na sam rezonans termin 4 miesiące. Kiedy zdesperowani zapytaliśmy, co robić, rzucił tylko: „no, prywatnie to zrobią
vava22 - Widziałem, jak działa nasze "partnerstwo medyczne", gdy umierała bliska mi o...

źródło: image

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus 20.06.2026, 20:53:12 via Wykop
  • 8
@vava22: Odpowiedzialność? Żartujesz chyba. Kiedy ostatni raz lekarz w Polsce odpowiedział za swój błąd? To jest kasta nie do ruszenia, chociażby nie wiem ilu ludzi przez ich błedy i zaniedbania umarło.
  • Odpowiedz
boguslaw_licencyjny
boguslaw_licencyjny
20.06.2026, 08:58:03
  • 104
#korposwiat #praca #pracait #pracbaza #zalesie #lodz

Szanowni Państwo. Dokonało się.

Po 15 latach stwierdziłem, że p------ę pracę w międzynarodowym korpo. Poinformowałem kierownika w piątek, w poniedziałek zanoszę papiery. Na razie bez planu, bez nowej roboty, mam poduszkę finansową. A nawet jeśli mi sie kasa skończy wolę przymierać głodem niż pracować w tym burdelu. Może zacznę na balkonie chorować jakieś roślinki albo
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus 20.06.2026, 17:06:42 via Wykop
  • 0
@boguslaw_licencyjny: ciekawe czy tak w każdym korpo jest
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
20.06.2026, 13:23:41
  • 1003
Kiedyś lekarka psychiatra podczas wizyty powiedziała mi, że "życie jest piękne". Miałem wtedy komornika na głowie, myśli samobójcze, robotę na czarno na budowie, byłem samotny, schorowany i mieszkałem z rodzicami, i tak sobie myślałem, o czym ona gada. Teraz jak czytam, że 50k na miesiąc to zarabia lekarz, jak jest frajerem i się nie stara, to już rozumiem, co tamta lekarka miała na myśli. Z takim portfelem pozbyłbym się 95% moich problemów.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus 20.06.2026, 15:23:42 via Wykop
  • 11
@Baczny_Obserwator: Tak powinni pisać w recepcie psychiatrzy: "nie bądź biedy". Podejrzewam, że w ten sposób wyleczyli by ponad 90 procent pacjentów. Recepta fundowana z NFZ.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
20.06.2026, 09:38:15
  • 139
Karol "ŚCIGAJO MNIE" Nawrocki idealnie odegrał rolę Rosji w skłóceniu między sobą Ukriany i Polski. Kacapy zyskały propagandowe paliwo a Polska g*wno xD kontrqktu na odbudowę Ukrainy zobaczymy jak świnia niebo. Bezsensowny gest w czasach wojny. Dlatego właśnie to Niemcy, Brytyjczycy i Francuzi będą decydować o dalszych losach Europy i Ukrainy a nie Polska która cały czas żyje przeszłością #bekazpisu #polityka
szmichal - Karol "ŚCIGAJO MNIE" Nawrocki idealnie odegrał rolę Rosji w skłóceniu międ...

źródło: 1000072853

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus 20.06.2026, 15:18:41 via Wykop
  • 1
@szmichal: taki k---a mądry to jeszcze niech kasę oddaje za sprzęt co za darmo poszedł. A nie tyle to nie... żeśmy sobie kleszcza za płotem wychodowali.
  • Odpowiedz

1795

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
tajkus
tajkus 20.06.2026, 13:37:23 via Wykop
  • 1
Gdyby Rosja była trochę normalniejsza, to z nimi byśmy sobie interesy robili i nie patrzyli się na Ukrainę. A tak to jeden wart drugiego. Zostaje nam dbać o swoje interesy i na nic i na nikogo się oglądać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tajkus
tajkus 06.06.2026, 21:58:21
  • 0
Cod warzone kończy się na Ps4. Czy kogoś to boli oprócz mnie? #ps4
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus
Autor
07.06.2026, 12:45:10 via Wykop
  • 0
@Zawadson: Wiem, ale Ps4 pro jeszcze daje radę. Wygląda spoko, to czemu nie zostawią dla chętnych? Chyba, że specjalnie naciągają na zakup PS5, ale dla jednej gry nie warto. Trudno, znajdę inne zajęcie:/
  • Odpowiedz
tajkus
tajkus
Autor
20.06.2026, 11:18:34 via Wykop
  • 0
@Ralphs: No dobrze, ale to nie jest nowa gra tworzona od zera. Ten port istnieje i nie trzeba go udoskonalać. Jak nie ma potrzeby, to noe ma co nabijać kasy korporacjom.
  • Odpowiedz

731

Kontrakty i walka o lekarzy niszczą szpitale - system się sypie

Kontrakty i walka o lekarzy niszczą szpitale - system się sypie

Szpitale toną w chaosie przez kontrakty, brak lekarzy i niejasne przepisy. Dyrektorzy ostrzegają, że obecne prawo zmusza ich do ryzykownych decyzji, a system finansowania powoduje konflikty i destabilizację. Sytuacja grozi paraliżem wielu placówek.

Nick7C5
z
businessinsider.com.pl
dodany: 19.06.2026, 16:14:43
  • 74
  • #
    zdrowie
  • #
    szpitale
  • #
    lekarze
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    system
tajkus
tajkus 20.06.2026, 08:19:14 via Wykop
  • 1
@pioter_ciemiezca: Kiedyś już jakiś polutyk powiedział, że byśmy się zdziwili co lekarze mają w garażu. Oni dobrze widzą i na to pozwalają. Tu trzeba drastycznych rozwiązań.
Ravd
Ravd
Ravd
19.06.2026, 15:41:09
  • 566
Wyobrażam sobie miny tych wszystkich milionerów (lekarzy) którzy patrzą jak przez jednego dzbana j---e im się ten chory system #lekarz100k
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus 19.06.2026, 21:17:56 via Wykop
  • 1
@Ravd: Lekarze to patologiczna grupa zawodowa. Brak moralności i poczucia obowiązku zniszczyła ten zawód.
  • Odpowiedz
wredny_bombelek
wredny_bombelek
19.06.2026, 17:32:52
  • 1107
Matka Kacprzyka to prokurator a ojciec deweloper. Wygląda na to że najbardziej znany lekarz w kraju (XD) wpier*alał nie tylko granulat dla lekarzy, ale i dla deweloperów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konowalposting #lekarz100k #lekarz #afera #nieruchomosci
wredny_bombelek - Matka Kacprzyka to prokurator a ojciec deweloper. Wygląda na to że ...

źródło: kacprzyk

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus 19.06.2026, 21:16:46 via Wykop
  • 2
@wredny_bombelek: spasł się podwójnie
  • Odpowiedz
alkoJezus
alkoJezus
19.06.2026, 17:12:32
  • 1394
Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompot

#zwiazki #rozwod
alkoJezus - Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompo...

źródło: 1000014953

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajkus
tajkus 19.06.2026, 21:15:54 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tajkus
tajkus 19.06.2026, 17:41:46
  • 0
Czemu mam czarny nick? Znowu żałoba jakaś? No ta weryfikacja konta po kilkunastu latach. Słabo wykop. Kupić boty potraficie, a zadbać o użytkowników to już nie ma komu. #moderacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

13

Polak wyjaśnia muzułmanów w Polsce

Polak wyjaśnia muzułmanów w Polsce

Wcześniej spadło i nie wiem czemu.

tajkus
z
youtube.com
dodany: 19.06.2026, 16:31:14
  • 3
  • #
    imigranci
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • be happy

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.11.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.11.2019

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia