Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dervorin

Dervorin

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 856
  • Znaleziska 116
  • Mikroblog 740
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
let_it_be
let_it_be
12.06.2026, 13:40:54
  • 4
Ciekawe co tam na JEDI..
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 12.06.2026, 13:45:31 via Wykop
  • 1
@let_it_be: jak to co - fizyka - grawitacja do ziemii
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin 11.06.2026, 12:47:09
  • 0
Mogliby na xtb dodać personalizacje kolorów zależną od +/-.
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin
Autor
11.06.2026, 13:44:34 via Wykop
  • 0
@Ragnar_Lodbrok: wiem, chodzi mi żeby -10% było na zielono ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zgagarast
Zgagarast
11.06.2026, 12:16:00
  • 0
#gielda

Co nas czeka w na giełdzie USA?

  • Pompa cały dzień 13.1% (11)
  • Kibel cały dzień 36.9% (31)
  • Najpierw pompa potem kibel 38.1% (32)
  • Najpierw kibel potem pompa 11.9% (10)

Oddanych głosów: 84

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 11.06.2026, 12:19:41 via Wykop
  • 0
@Zgagarast: najpierw kibel. Potem kibel
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop
08.06.2026, 11:23:56
  • 1
#nieruchomosci #gielda #inwestycje

W co inwestować nadmiar gotówki?

  • Pierwsze mieszkanie z kredytem w top 5 30.6% (44)
  • Globalny etf 50.7% (73)
  • Obligacje 12.5% (18)
  • Inne (podaj w kom) 6.3% (9)

Oddanych głosów: 144

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 08.06.2026, 11:27:20 via Wykop
  • 6
@MichuTop: brakuje opcji xtb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kojiro_hyuga
kojiro_hyuga
08.06.2026, 07:13:26
  • 1
#gielda czy wy też macie tak na szczurze, że notowania niektórych pozycji zaczynają się pojawiać około pół godziny po teoretycznym uruchomieniu giełdy? Przykładowo ETF ANAV - ciągle nie pokazuje aktualnych notowań, albo mój fajny kolega Sivers
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 08.06.2026, 08:24:35 via Wykop
  • 0
@kojiro_hyuga: @jestem_klasa_srednia w seulu niby wstrzymali handel. Może nie otwiera się bo nie handlują elementami etfa
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin 08.06.2026, 08:46:30 via Wykop
  • 0
@jestem_klasa_srednia: a to ja zrozumiałem, że nie otworzyło handlu. Luz
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin 05.06.2026, 17:11:24
  • 4
Potężne straty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Dervorin - Potężne straty ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin
Autor
05.06.2026, 17:13:29 via Wykop
  • 0
@pepedros: aa ja z tych co kupuja jedna akcje żeby obserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti
05.06.2026, 17:04:28
  • 0
aha co wyście za wpisy dodawali że gruby się tak wścieka? Dwa dni offu i takie rzeczy się dzieją ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 05.06.2026, 17:07:23 via Wykop
  • 1
@felakuti: nic, wypłata przyszła - została spożytkowana. Przepraszam
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin 05.06.2026, 17:04:11
  • 16
Potężny grubas, łamiąc duże portfele, mirkiem inwestorem zaledwie tylko kołysze.
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
05.06.2026, 17:07:42 via Wykop
  • 2
@Dervorin: nażryj się grubasie tą dychą.
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin 30.04.2026, 13:37:23
  • 0
Od 2 lat jeżdżę na Canyonie Endurace CF 7. W porównaniu do poprzednich rowerów cały czas mam wrażenie, że jadę na dwóch cegłach. Faktycznie - Fulcrumy DB 900 ważą prawie 2kg, a Schwalbe One 30 i 32 C 800 (wg. specyfikacji Canyona bo jeżdżę na fabrycznej) co daje spokojnie 0,5-1 kg mniej niż analogicznie na poprzednich rowerach, w których z reguły kupowałem komponenty pod swoje widzi mi się.

I tu nasuwa się
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin
Autor
30.04.2026, 13:40:55 via Wykop
  • 0
@Idaho597: No właśnie chciałbym też poznać subiektywne odczucia po wymianie kół z alu na karbon + ewentualnie może ktoś siedzi w karbonowych kołach i coś podpowie
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin
Autor
30.04.2026, 18:10:54 via Wykop
  • 0
@4x80: U mnie na tych Fulcrumach to obręcz ma 22 mm i boczny mną mota profil - w sensie nie jest aerodynamiczny i byle podmuch opór robi, a przy zmiennym wietrze bardzo szarpie. Tak to mi wiatr nie przeszkadza. Rozmiary to jeździłem na Vittoria rubino 25c i Continentalu GPxx 28c i najlepiej mi się jeździło na Conti. Fakt aktualne Schwalbe są wygodne tyle, że nie czuje tej dynamiki. A Ty
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin
Autor
01.05.2026, 14:35:57 via Wykop
  • 0
@jackill: a jak wrażenia w stosunku do Alu?
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin
Autor
02.05.2026, 08:17:23 via Wykop
  • 0
@jackill: dzięki, też mam czarnego :)
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin
Autor
21.05.2026, 18:58:01 via Wykop
  • 2
@Idaho597: @jackill @Paczek_w_masle @4x80

Kupiłem hunty na promocji na 40 mm stożku - średnia mi wzrosła o jakieś 3 kmh, powyżej 30 o wiele łatwiej utrzymać wyższą prędkość, zniknęły te szarpania od wiatru, nie czuje już dwóch cegieł, generalnie jestem zadowolony :) Czy to mi było potrzebne do życia? Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z ceny jestem też zadowolony bo zmieściłem się poniżej
Dervorin - @Idaho597: @jackill @Paczekwmasle @4x80 

Kupiłem hunty na promocji na 40 ...

źródło: heh

Pobierz
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin
Autor
21.05.2026, 19:03:51 via Wykop
  • 1
@Idaho597: a jak pięknie ratchet hałasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin 12.05.2026, 14:46:14
  • 0
Dobrze, że sprzedałem bo mozna już taniej odkupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobrodziejstwo_inwentarza
dobrodziejstwo_inwentarza
12.05.2026, 14:48:00 via Wykop
  • 0
@Dervorin: o kurdę, już myślałem, że wrócił…
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
12.05.2026, 04:47:10
  • 4
SANDISK BANDYTO CO TY ROBISZ NA TYM PRE
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 12.05.2026, 07:16:53 via Wykop
  • 1
@mk321: yahoo
  • Odpowiedz
sha128
sha128
12.05.2026, 07:13:55
  • 5
#gielda #amd #samsung #micron #intel

zadowoleni z siebie jestście? najtańszy używany HDD 12TB (nie seagate) kosztuje 1500/1700zł. Zadowoleni ze swoich inwestycji jesteście?

Interes życia, to co zarobiłem na tych wzrostach to teraz oddam tym firmom przez horrendalne ceny dysków
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 12.05.2026, 07:15:07 via Wykop
  • 17
@sha128: klasycznie, może i grubas dał Ci zarobić w kasynie ale teraz mu oddasz w cenach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
11.05.2026, 20:10:26
  • 4
#gielda z -1000 w poprzednim tygodniu na +150 ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec mozna powiedziec ze 1150 na plus
To teraz do 23 na wyniki a potem modlic sie ze ameryczka calej pompy nie zje
Ryzcel - #gielda z -1000 w poprzednim tygodniu na +150 ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec mozna powiedz...

źródło: IMG_3182

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 11.05.2026, 21:23:28 via Wykop
  • 9
@Ryzcel: źle się zestarzało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
gizmo1231
gizmo1231
11.05.2026, 21:05:19
  • 4
#gielda
gizmo1231 - #gielda

źródło: HIEGEuiWIAA0uVb

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 11.05.2026, 21:17:27 via Wykop
  • 0
@davidero69: to i tak kibel od dłuższego czasu. Dobrze ze mam jedną symboliczną akcje bo nie umiem kliknąć obserwuj XD
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin 11.05.2026, 21:21:54 via Wykop
  • 0
@davidero69: a ostatnio nie gadaliśmy, że kupiłeś to samo co ja? Chyba redwire?
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
11.05.2026, 15:40:43
  • 200
#gielda

Barber mnie właśnie spytał czy to takiej spółce Micron słyszałem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 11.05.2026, 15:45:23 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: ja dziś rozmawiałem z taksówkarzem
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin 11.05.2026, 15:33:13
  • 1
Zostawić was na kilka dni i pompa 100 lecia. Wróciłem, wiecie co to znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 08.05.2026, 16:40:56
  • 0
Co się dzieje na śmieciuchach kosmicznych, że taka pompa? Pytam bo nie mam czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin
Autor
08.05.2026, 16:47:27 via Wykop
  • 0
@rps861: to zbrojeniowka też powinna rosnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
06.05.2026, 20:38:27
  • 10
#gielda

Redwire rozwodnienie 350 mln usd, mmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin 06.05.2026, 20:49:54 via Wykop
  • 0
@pomaranczowa_malpa: i wyniki wrzucili ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam dość tego śmieciucha
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin 30.04.2026, 09:43:40
  • 4
Który tagowicz ma taki nick? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Dervorin - Który tagowicz ma taki nick? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: att.DcjHLsqKdfNpXLg61218jX2wlIF_zWwRcF7kA-fUlNU

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
30.04.2026, 09:47:53 via Wykop
  • 13
@Dervorin: brzmi jak sforce
  • Odpowiedz
Siech
Siech
30.04.2026, 09:57:01 via Wykop
  • 8
@vladi_putin: On akurat na CFD nie zarabia tylko traci;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 09.10.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 11.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking