lot opozniony o 40min a parkowanie na lotnisku to jakby luksus ( ͡°ʖ̯͡°) a stanolem na parkingu premium zeby sie poczuc jak bogacz #lotnictwo #warszawa
@dobrowolskii: @pawelczixd: róg żwirki i astronautów. Tam gdzie w 2011 kaczynski spakował chleb do koszyka, dał kasjerce banknot 200zł, a na koniec powiedział że biedronka to jest sklep dla najbiedniejszych
P. Grégoire Nitot, prezes Sii, przywraca do porządku mejlowo pracownika myślącego że ma jakieś prawa wynikające z Kodeksu Pracy jak na przykład prawo do założenia związku zawodowego.
@enron: bardzo dobra odpowiedz, wielkie dzięki. Szukam takiej maski żeby pójść do sklepu albo założyć wieczorem idąc do domu z tramwaju i myślałem właśnie o takiej sportowej, a tu proszę
@Zulf: Kolego jak juz to zrobia na odjeb i wynajma ukraincom, aktualnie w stolicy mieszkania pod wynajem schodza jak cieple bulki a stawki sa wysokie. podpisza umowe wezma kaucje i juz w 3 miesiace beda do przod, sprawa w sadzie to kilka lat
Madka nie trzyma dziecka. Białorycerz pobił kierowce autobusu http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/122281/Kierowca-autobusu-MPK-pobity-przez-pasazerow
Czołem rowerowe świry, mam takie pytanie. W rowerze mam 7 przerzutek z tyłu ale 1 i 7 nigdy nie wchodzi. Jak przekręcę manetkę na 7 to na zębatce łańcuch jest na 6 zębatce, jak ręcznie przełożę łańcuch na 7 zębatkę i przekręcę manetkę na 6 to elegancko przeskakuje ale w drugą stronę już ani drgnie, to samo z 1 przerzutką, przerzutki od 2-6 wchodzą normalnie.
@slackbot: Na silowni nie uzywa sie rekawiczek, w niczym nie pomagaja, oslabiaja chwyt i zatrzymuja adaptacje dloni do dzwigania ciezkich rzeczy. To jest gadzet na ktory hajs wydaja swiezaki, tak jak 99% popularnych supli, pasy 'kulturystyczne' i koszulki od influenserow za 150zl ktore sluza do tego zeby sie w nich spocic i sie polansowac, rzniecie kebabu z baranow.
@slackbot: idz w srodku tygodnia jakos w okolicach 12-12:30, przewali sie pierwsza fala co czekala pod wejsciem od rana ale jeszcze powinny byc numerki, wydaja max 110 a jak sie skoncza i zostanie czasu to wpuszczaja o tak o