Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
qstosh
qstosh

qstosh

Dołączył 14 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 939
  • Znaleziska 534
  • Mikroblog 405
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15

733

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

72-letnia pediatra i neonatolożka od 11 lat kieruje szpitalem powiatowym w 7-tysięcznym miasteczku na Mazowszu. Jej wzburzenie wynika z wzięcia na tapet przez media jej oświadczenia majątkowego. Wynika z niego, że w 2025 r. zarobiła na etacie dyrektorskim 437 tys. zł brutto. Ale oprócz pełnienia fun

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16 godz. i 8 min temu
  • 140
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobki
  • #
    polska
qstosh
qstosh
qstosh 3 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@lorafenus: no i gitara, jakos o absolwentow innych kierunkow nikt sie nie martwi. Co to wgl za argument?
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
przedwczoraj, 20:10:27
  • 6
#polityka
Schizofrenia Prawakoidalna
fidelio-fidelio - #polityka 
Schizofrenia Prawakoidalna

źródło: 1000151542

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qstosh
qstosh
qstosh przedwczoraj, 20:24:29 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: to tzw prawda etapu
  • Odpowiedz

2622

29 letni Radny KO Dawid Kacprzyk zarobił jako lekarz w rok 1.6 miliona zł

Dawid w 2024 powiedział, że przyjmuje tylko na NFZ i nie realizuje wizyt prywatnych. Działacz Koalicji Obywatelskiej w kampanii mówił, że konieczne jest zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia xD

ubijakitopiel
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:35
  • 259
  • #
    bekazpo
  • #
    nfz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
qstosh
qstosh
qstosh 10.06.2026, 11:05:26 via Wykop
  • 174
@dr_Batman: przecietny to zarabia nie mniej niz 50 tys na miesiac, na podkarpaciu. Glownie wioski. W mojej miejscowosci lekarka bierze 70 tys/msc. Gmina sprzedala jej osrodek zdrowia bo nie bylo stac gminy na jej i reszte zalogi pensje. Sprzedano osrodek ktory budowany byl czynem spolecznym 50 lat temu.
qstosh
qstosh
qstosh 11.06.2026, 08:02:07 via Wykop
  • 0
@dr_Batman: rozumiem slowo przecietny bo kwota 50 tys jest wlasnie ta przeecoetna. Mam ta sama ksiegowa co lekarze z okolicy
qstosh
qstosh
qstosh 11.06.2026, 08:03:22 via Wykop
  • 1
@pgt-371: nie 70 tys na prowadzenie osrodka a 70 tys to miala samej pensji. Wobec czego sprzrfano jej osrodek
dzinkers
dzinkers
01.05.2026, 18:58:11
  • 2
#farma jaka to moc z tym czerwonym kłosem?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qstosh
qstosh
qstosh 01.05.2026, 18:59:59 via Wykop
  • 0
@dzinkers: moze ze moze kogos wybrac do opuszczenia farmy bez pojedynku, oby nie
  • Odpowiedz
qstosh
qstosh
qstosh 17.04.2026, 18:44:44
  • 17
#farma widze ze kolejnej edycji farmy z takim podejsciem produkcji do regulaminu i rownosci zasad wielu ludI ogladac juz nie bedzie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cent_8
Cent_8
Cent_8
17.04.2026, 19:32:41 via Wykop
  • 1
@qstosh: regulamin w tym programie nie istnieje, w przeciwieństwie do takich zdrajców. Widać to choćby po tym, że można dojść w trakcie programu i uniknąć wielu szans na odpadniecie. To czyste show, bez żadnych zasad
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
08.04.2026, 06:46:36
  • 3
#farma Ewa sama sobie jest winna. Ona odpadła gdyż zastosowała fatalną taktykę. Zachowała się jak kamikadze gdyż zbyt otwarcie manifestowała nienawiść do Agi. Janosik i Aksel byli w tym względzie bardziej dyskretni i to było właściwe posunięcie. Zachowanie Ewy względem Agi było zapowiedzią psychicznego nękania Agi w przypadku gdyby Aksel wygrał z Heńkiem. Ewa straciła swoją szansę w momencie gdy odtrąciła rękę Agi gdy ta chciała z nią porozmawiać. To
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qstosh
qstosh
qstosh 08.04.2026, 12:37:08 via Wykop
  • 1
@Aprilwine: tylko pojedynek znowu skrojony pod Henka. Trzymaja henka na sile jak widac. Wiedzieli ze Akslowi nie idzie rzucanie, strzrlanie itp a mimo to chcieli powtorzyc konkurencje z toparami ktora juz przeciez byla w tej edycji.
  • Odpowiedz
qstosh
qstosh
qstosh 01.04.2026, 20:40:25
  • 7
#farma no i ciekawe czy Heniek poniesie jakies konsekwencje za wylanie mleka i dalsza sutuacje z Axlem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowastara
Nowastara
Nowastara
01.04.2026, 21:23:17 via Wykop
  • 0
@qstosh: tak ładnie przecież przeprosił( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
qstosh
qstosh
qstosh 01.04.2026, 20:38:20
  • 13
#farma Heniek to wogole mistrz przebieglosci. Sabotowal zadanie zeby przegrali i ludzie nie mieli co jesc ale nie pomyslal ze skoro ich podzielili na inne grupy to moga byc jakies konsekwencje dla przegranych. I on sie uwaza tam za najbystrzejszego. Po za tym Janosik dobrze stwierdzil ze te cale masterplany to o kant d--y rozbic jak wlasciwie to regul gry nie znaja bo produkcja ciagle miesza i kto im pasuje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szechlik
Szechlik
01.04.2026, 19:33:01
  • 1
#farma to w końcu na kogo głosują?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qstosh
qstosh
qstosh 01.04.2026, 19:35:35 via Wykop
  • 2
@gracz21: to Ewce produkcja zostawia jeszczd prawo do nominowania?
  • Odpowiedz
qstosh
qstosh
qstosh 01.04.2026, 19:22:35
  • 9
#farma Ewka powinna teraz wstac i powiedziec ze przeciez kazdy wie z kim w sojuszi jest wiec reka do gory kto za nominowaniem Vikinga
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inertia-kow
inertia-kow
26.03.2026, 20:33:43
  • 16
#farma Heniuś pięknie się zes*ał po tej zaskoczce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qstosh
qstosh
qstosh 26.03.2026, 20:43:41 via Wykop
  • 3
@inertia-kow: nie sadzil ze ktos na ogolnym forum mu wytknie klamstwo i manipulacje, wlasnie tak sie Henia boja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Truska1
Truska1
26.03.2026, 20:32:57
  • 4
#farma co oni wykombinowali to ja nie wiem... jak nic poleci któryś z nich
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qstosh
qstosh
qstosh 26.03.2026, 20:42:03 via Wykop
  • 9
@Truska1: dobrze wykminili, i tak we dwoch wyladowali by w pojedynku, jakby Cycu wzial Henka, to Heniek by wzial Andrzeja. A wten sposob i ta gadka ze slyszeli jak Heniek mowil ze wezmie dziewczyne do pojedynku to zwiekszyli swoje szanse w glosowaniu.
  • Odpowiedz

528

Prezydent bez wsparcia dyplomacji. MSZ odcina się od wizyt na Węgrzech i w USA

Prezydent bez wsparcia dyplomacji. MSZ odcina się od wizyt na Węgrzech i w USA

Prezydent Karol Nawocki w najbliższych dniach odbędzie serię ważnych wizyt zagranicznych - dziś spotka się w Budapeszcie z Viktorem Orbanem, a w piątek uda się do Stanów Zjednoczonych. Jednak, jak ustalił reporter RMF FM Kacper Wróblewski, podczas tych podróży nie będzie mu towarzyszyć żaden przedst

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 23.03.2026, 10:09:22
  • 157
  • #
    msz
  • #
    sikorski
  • #
    pis
  • #
    nawr0cki
  • #
    polityka
qstosh
qstosh
qstosh 23.03.2026, 17:32:31 via Wykop
  • 1
@Dobromierz: a co dobrego robi Nawrocki dla Polski jadac wesprzec Orbana, pachołka Putina?
gracz21
gracz21
gracz21
20.03.2026, 19:43:33
  • 6
#farma Aksel będzie teraz grał Heńkiem xD ? Subscribe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qstosh
qstosh
qstosh 20.03.2026, 19:52:02 via Wykop
  • 9
@gracz21: i to jest piekne, Heniu sam sobie przykleil łatke bajeranta, ktoremu nie można ufać. Chciał być psychologiem ale nie wytrzymal i musial sie sam pochwalic np Janosikowi jak to go podpuscil
  • Odpowiedz
qstosh
qstosh
qstosh 19.03.2026, 21:45:41
  • 0
#farma co myślicie o tym manewrze Karoliny o wzieciu Wojtka do pojedynku. W sumie pokazala tym ze sie nie boi facetow wiec moze kalkulowala w ten sposob ze nawet jak przegra to Mlode Wilki beda baly sie nia nominowac do ppjedynku w obawie ze pojdzie za ciosem i wybierze Janosika.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
19.03.2026, 23:06:19 via Wykop
  • 11
@qstosh: Zwykła pokazówka. Jakby wzięła kogoś mocnego do pojedynku śmierci to wtedy szacun.
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
20.03.2026, 16:53:39 via Wykop
  • 0
@Fajlip1111: Henia albo tego kolege henia do pojedynku o byc w programie. Ale spokojnie, nie wezmie. Każdy tylko dużo mówi.
  • Odpowiedz
dzinkers
dzinkers
19.03.2026, 20:38:25
  • 7
#farma zapowiedź sugerowała, że wybierze Ewę, więc liczę na to, że ten "wybór był prosty" to będzie właśnie lamia (ง✿﹏✿)ง
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qstosh
qstosh
qstosh 19.03.2026, 21:42:46 via Wykop
  • 3
@dzinkers: nawet jak go Ewa wkurza to pomijajac ze sa w jednym sojuszu to logicznie byloby wybrac Lamie, ktora pewnie wowczas wybierze wlasnie Ewe. Dla Andrzeja wtedy sytuacja win-win
  • Odpowiedz

490

NFZ stoi na krawędzi. "Potrzebujemy więcej pieniędzy"

NFZ stoi na krawędzi. "Potrzebujemy więcej pieniędzy"

Narodowy Fundusz Zdrowia w 2026 r. może potrzebować nawet 240 mld zł, czyli kilkadziesiąt miliardów więcej niż przewiduje budżet. Bez dodatkowego finansowania i pilnych reform fundusz grozi niewypłacalnością, a pacjenci odczują to na własnej skórze

freedomseeker
z
medonet.pl
dodany: 16.03.2026, 08:24:06
  • 308
  • #
    nfz
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
qstosh
qstosh
qstosh 16.03.2026, 16:34:41 via Wykop
  • 8
@dr_Batman: i dokladnie wpisujesz sie ta twoja glupia gadka w casus ze lekarzy jest po prostu za malo i dlatego mozecie dyktowac niewspolmierne ceny za swoje uslugi. Jeszcze czuc w twoim jezyku ta pogarde do reszty spoleczenstwa.

351

Trump wzywa do pomocy NATO w cieśninie Ormuz

Pokaż treści 18+

Trump wzywa do pomocy NATO w cieśninie Ormuz

Ostrzegł także, że NATO czeka bardzo zła przyszłość, jeśli sojusznicy Stanów Zjednoczonych nie pomogą w zabezpieczeniu tego kluczowego szlaku wodnego.

GrimoaldStarszy
z
edition.cnn.com
dodany: 16.03.2026, 01:56:40
  • 131
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    trump
  • #
    iran
  • #
    nato
  • #
    polityka
qstosh
qstosh
qstosh 16.03.2026, 10:03:27 via Wykop
  • 9
Niech wezwie do pomocy Board of Peace( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1531

Restauracje z obowiązkowym napiwkiem w Polsce Mapa 2026

Pokaż treści 18+

Restauracje z obowiązkowym napiwkiem w Polsce Mapa 2026

Mapa restauracji w Polsce które automatycznie doliczają napiwek do rachunku. Ile Polacy przepłacają? Sprawdź m

Menelowe_plus
z
miejscownik.pl
dodany: 14.03.2026, 06:31:30
  • 313
  • #
    oszukujo
  • #
    gastronomia
  • #
    polska
  • #
    napiwki
  • #
    patologiazmiasta
qstosh
qstosh
qstosh 14.03.2026, 19:43:07 via Wykop
  • 5
@kolejne_juz_konto: tej, chyba mi nie powiesz ze przecietna kawiarnia kupuje kawe za ponad 250 zl za kg, bo tyle musialaby kosztowac zeby 10g kawy potrzebnego do juz mocnego esspreso kosztowalo 2.5 zl. Ja wiem ze nie zawsze ma sie klientow a zusy, wynajem lokalu trzeba placic ale moze warto byloby sie zastanowic dlaczego nir ma tych klientow? Za drogo? Pracownikow umyslnie pominalem bo przeciez do zapazenia kawy i ukrojenia ciasta
qstosh
qstosh
qstosh 16.02.2026, 21:53:02
  • 0
#mediolan2026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.11.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.11.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking