Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Aprilwine
Aprilwine

Aprilwine

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6077
  • Znaleziska 50
  • Mikroblog 6027
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2

765

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 14.06.2026, 08:27:09
  • 271
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 14.06.2026, 14:38:03 via Wykop
  • 546
To jest niezrozumiałe. Przecież jej chłopak widział, że nie założono jej liny. Ona też powinna się upewnić czy miała założoną linę. Ci dwaj, którzy ją rzucili też nie zwrócili na to uwagi. To jakiś koszmar. To jest tak absurdalne iż trudno uwierzyć w to co się stało.
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 22.05.2026, 07:38:47
  • 3
#hotelparadise Dominika i Marcel nie są już razem. Są dla siebie tylko ziomalami. Dominika tłumaczy, że powodem tego stanu rzeczy jest to, że Marcel po zakończeniu edycji , został w Tajlandii i przebywał tam jeszcze przez 3.miesiące. Z tego powodu ich uczucie wygasło.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 19.05.2026, 20:41:30
  • 3
#skoknaglebokawode Jednak kosz dla Marcina. No cóż. Chłop miał zbyt dużo tajemnic. Simona tego nie toleruje. Zresztą ona była dla niego za młoda. Marcin musi poszukać w swojej kategorii wiekowej.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
Autor
20.05.2026, 16:05:53 via Wykop
  • 0
@volf9321: Zgadza się. Marcin / nie Kamil/ jej od początku nie siedział, ale ona nie chciała strzelić z racy. Szkoda jej go było czy co? Nie chciała mu chyba robić przykrości, ale na końcu musiała w końcu podjąć twardą decyzję.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
Autor
20.05.2026, 16:18:09 via Wykop
  • 0
@NocnyFuriat: Dobrze, że chociaż Kindze się udało. Fajnie się na nich patrzyło tj.na Kingę i Alka. Jak narazie to w tej relacji istnieje duży potencjał na coś poważniejszego niż wakacyjna przygoda.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 19.05.2026, 18:32:46
  • 4
#hotelparadise Oliwia odpadła, ale nie jest przegraną. Poznała chłopaka.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
Autor
20.05.2026, 16:07:02 via Wykop
  • 0
@antkiewiczowa-angelika: Nie wiem. Chodziło mi o to, że poznała kogoś kto w jej mniemaniu posiadał potencjał na jej partnera.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 19.05.2026, 20:15:09
  • 4
#skoknaglebokawode Martyna I Patryk wzajemny friendzone czyli remis. Wzajemny friendzone to nie friendzone. Jest ok.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
Autor
19.05.2026, 20:23:34 via Wykop
  • 3
@majkkali: Ona mu dała kosza więc on skontrował opcją nr 2 na wypadek propozycji friendzone z jej strony. No to miałoby sens he,he....
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 19.05.2026, 19:45:26
  • 0
#skoknaglebokawode Kinga przeniesie się do Puket?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 19.05.2026, 19:41:43
  • 0
#skoknaglebokawode Simona chyba da kosza Marcinowi.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 19.05.2026, 18:11:36
  • 26
#hotelparadise Oliwia posiada poziom wiedzy ogólnej na poziomie poniżej podstawowego. Ona powinna wylecieć z programu.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StalowyNos
StalowyNos
StalowyNos
19.05.2026, 22:38:37 via iOS
  • 1
@Ch4d: nie wiesz kto to ale komentujesz na tagu. Zabłysnąłeś
  • Odpowiedz
Bezobiadu
Bezobiadu
20.05.2026, 05:40:39 via Android
  • 1
@Aprilwine: No i wyleciała XD
  • Odpowiedz
giminf3e
giminf3e
14.05.2026, 19:05:40
  • 33
#hotelparadise czarny humor to to że Marcel wygrał zbierając bambusa😅
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 14.05.2026, 19:20:01 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 13.05.2026, 06:11:07
  • 2
#skoknaglebokawode No tak. Kamil i Angela rozeszli się. I pomyśleć, że przyczyną rozstania był zbyt szybki numerek, który zaliczyli już podczas pierwszego, może drugiego dnia pobytu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
Autor
13.05.2026, 20:20:41 via Wykop
  • 1
@yustinca: Możliwe. Angela mogła się wystraszyć tego, że dziewczyny mogły uznać ją za łatwą.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 13.05.2026, 07:02:12
  • 7
#hotelparadise Marta niepotrzebnie zgodziła się na powrót do HP. Po raz drugi została odrzucona. To było do przewidzenia. Szkoda mi tej dziewczyny. Przegrała z bardziej urodziwą Werą, która nie jest chuda jak kurczaczek i ma pełne uda.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
Autor
13.05.2026, 07:19:27 via Wykop
  • 0
@DoeHunter: Fakt. Za pierwszym razem wyleciała z hotelu z partnerem z powodu przegrania konkurencji. Nie oglądalem tamtego odcinka i nie utkwiło mi to w pamięci.
No cóż. Szkoda dziewczyny. Narobiła sobie tylko nadziei. Gdyby nie przywrócono wcześniej Wery, różnie to się jeszcze mogło potoczyć.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
Autor
13.05.2026, 07:37:28 via Wykop
  • 0
@julkaaa_99: Nie wiem jak to jest z tymi warunkami umowy. W każdym bądź razie gdyby była możliwość odmowy powrotu do hotelu, to lepiej byłoby dla niej aby odmówiła przy założeniu, że wiedziała o tym, że przywrócono wcześniej Werę.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 13.05.2026, 06:18:28
  • 23
#thetraitors Paweł w wywiadzie oświadczył, że podczas finału wiedział już, że zdrajcami są Iza i Wojtek, ale z powodu przyjaźni, którą ich darzył, miał do końca nadzieję, że oni jednak nie są zdrajcami. No cóż mam powiedzieć. Po prostu ręce opadają.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
Autor
13.05.2026, 06:56:10 via Wykop
  • 13
@Mooher: Czyli cała trójka to słabe charaktery, które bały się konfrontacji ze zdrajcami poprzez powiedzenie im prosto w oczy tego, że oni wiedzą, iż są oni zdrajcami? Całkiem możliwy scenariusz.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
Autor
13.05.2026, 07:06:44 via Wykop
  • 2
@Mooher: To fakt. Nie każdy jest w stanie konfrontować się z przeciwnikiem twarzą w twarz. Co innego gra w warcaby a co innego gra The Traitors, gdzie trzeba mieć mocną psyche.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 12.05.2026, 20:25:40
  • 0
#skoknaglebokawode Zostały 4 najładniejsze singielki. Ciekawe, które z nich zostaną w parach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 12.05.2026, 20:21:39
  • 0
#skoknaglebokawode Kamil nie chce mieszkać z dwoma psami. Angela nadal będzie singielką, a on singlem. Będą nadal szukać swoich drugich połówek.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 12.05.2026, 15:03:00
  • 7
#sanatoriummilosci Wiedziałem, że Ewa nie znajdzie sobie tutaj faceta. Szkoda, że nie trafiła tu wcześniej gdy jednym z uczestników był Stasiu ps.Sting. W tym przypadku poczułaby chyba motylki. Oj działo by się wtedy, działo....
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nammah
nammah
nammah
12.05.2026, 19:03:16 via Wykop
  • 3
@Aprilwine: Ewa to by czuła motylki jakby znalezli jej uczestnika ponizej wieku wymaganego do uczestniczenia w programie xD
  • Odpowiedz
BaBo
BaBo
BaBo
29.04.2026, 13:16:03
  • 2
#skoknaglebokawode
Pytanie do kobiet: o co chodzi Martynie że nie chce Patryka?
Gość ogarnięty, widać że chciałby coś więcej od niej, chce założyć rodzinę tak jak ona, jest przystojny, dobrze zbudowany, nawet wychowywał cudzego beciaka.
O co jej więc chodzi ?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 12.05.2026, 06:41:53 via Wykop
  • 0
@BaBo: Dla kobiet wygląd też jest ważny. Nie ma co się oszukiwać. Jeśli facet się nie spodoba, chemii z jej strony nie będzie i może on być dla niej najwyżej przyjacielem. Jednak jeśli się jej spodobasz fizycznie to w zależności od charakteru kobiety oraz okoliczności, masz szansę na pierwszy pocałunek już na pierwszej , drugiej czy trzeciej randce.
  • Odpowiedz
tallman
tallman
10.05.2026, 20:30:59
  • 47
Najbardziej żenującym elementem finału był fakt że Wiola nie potrafiła podać ani jednego argumentu na swoją obronę przy stole #thetraitors
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 10.05.2026, 20:46:34 via Wykop
  • 1
@tallman: Ona po prostu miała już tego wszystkiego dość. Nie chciała się wysilać. bo i tak odpadała.Przecież wiedziała już wtedy, że Iza była zdrajcą, a nie napisała jej imienia na tabliczce.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 10.05.2026, 20:53:18 via Wykop
  • 1
@Limonene: Dlatego, że była już zrezygnowana i świadoma tego, że wpisanie imienia Iza i tak już nic nie da. Takie jest moje subiektywne zdanie w tej kwestii.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 10.05.2026, 21:08:31 via Wykop
  • 0
@Limonene: To moja subiektywna opinia. Przecież ona powinna się domyślić, że Iza wystawia osoby, które zaraz potem odpadają i że to nie mógł być przypadek.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 11.05.2026, 19:51:57 via Wykop
  • 1
@Limonene: Nie mam żadnych dowodów. Może zabrzmi to dziwnie, ale uważam, że cała trójka domyślała się, że Iza i Wojtek to zdrajcy. Niestety byli za słabi na to aby się zjednoczyć i powalczyć o zwycięstwo z dwójką zdrajców. Żadna z tych osób nie odważyła się na to aby się wychylić i powiedzieć zdrajcom wprost w oczy o swoich podejrzeniach. Cała trójka zachowywała się jak sparaliżowana. Nie byli zdolni do bezpośredniej
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 11.05.2026, 20:29:44 via Wykop
  • 1
@Limonene: Paweł i ta jego dozgonna miłość do Izy i Wojtka. On dosłownie robił za ich podnóżek. Żenada.
  • Odpowiedz
Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 11.05.2026, 18:44:28
  • 2
#hotelparadise Po co wpuszczono z powrotem te 3 osoby? Trzeba było wpuścić trzech nowych uczestników. Byłoby ciekawiej.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine
Autor
11.05.2026, 19:05:28 via Wykop
  • 4
@pawel_je: No tak. Wprowadzenie świeżaków przy jednoczesnym usunięciu lub stałym rozbiciu dwóch starych par / bez możliwości powrotu/mogłoby przynieść jakieś pozytywne zmiany. Wątek Marty, Tobiasza i Werki już się wyczerpał. Staje się on męczący.
  • Odpowiedz
zielona_pomarancza
zielona_pomarancza
10.05.2026, 20:13:43
  • 21
#sanatoriummilosci
Tereska się cieszy, że jedzie do domu, bo trzeba w ogródku chwasty na zimę powyrywać
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aprilwine
Aprilwine
Aprilwine 10.05.2026, 20:57:52 via Wykop
  • 0
@gfgfgfa: Obrobi się. Ona obrotna i pracowita kobieta jest. Tylko z facetami jej kiepsko idzie, ale ona sama sobie winna jest tej sytuacji.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 03.05.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 18.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking