Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
prosty
prosty

prosty

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16902
  • Znaleziska 9226
  • Mikroblog 7676
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 10
  • Dodane (4)
  • Komentowane (30)
  • Plusowane (7642)
Mechamaru
Mechamaru
15 godz. i 11 min temu
  • 75
#przegryw

Nastrój powoli niedzielo-wieczorny
Mechamaru - #przegryw 

Nastrój powoli niedzielo-wieczorny

źródło: d54431c2a3979ff2836c07e5f5ab83e7d68fb065a3fc42e53399bcd3f2031cdc

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu
15 godz. i 8 min temu via Android
  • 8
@Mechamaru: usuń to i daj się cieszyć
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
15 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 15
@Mechamaru: I ciągnijcie do góry, byle szybko
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
wczoraj, 00:48:04
  • 95
Kocia menda
wfyokyga - Kocia menda

źródło: temp_file6791821163478460520

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialkowoz
Bialkowoz
20 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 20
@wfyokyga: miałem takiego co był tak energiczny nocami xD Menda z nudów mi kiedyś na łeb budzik zrzuciła w środku nocy. Ale wyczaiłem, że jak go wieczorem wymęczę jakąś zabawą, aż grubas zasapany padnie, to całą noc spokój miałem.
  • Odpowiedz
Pjoter2000
Pjoter2000
19 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 40
@Bialkowoz: no i po co takie coś trzymać w domu? To jakaś forma masochizmu? Serio pytam xD
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
wczoraj, 02:01:06
  • 109
Badyl
wfyokyga - Badyl

źródło: temp_file9189023192435861418

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
wczoraj, 02:04:04 via Wykop
  • 25
@wfyokyga: fajne to jest ciekawe czy na baterie to działa czy jak
z fartem
  • Odpowiedz
cochese
cochese
cochese
18 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@wfyokyga: https://pl.wikipedia.org/wiki/Patyczak_rogaty , hodowałem takie za dzieciaka.
  • Odpowiedz
aircod
aircod
aircod
12 godz. i 7 min temu
  • 124
Boże. Ten stream pokazuje jaka chora na świecie jest telefonoza.
Ludzie nie potrafią celebrować żadnej... ŻADNEJ chwili bez telefonu w łapie.

Przeprane mózgi

#latwogang
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
12 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 9
@aircod: +1 sam do niedawna byłem na to chory, n------e setki giga zdjęc i filmów do których nigdy nie wracam. Od jakiegoś czasu minimalizm i większe przeżywanie chwili na żywo
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
12 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 14
@aircod: choroba i tyle, najlepszy aparat masz w oczach i pamięć w głowie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
22 godz. i 37 min temu
  • 75
w przyszła niedziele pierwszy raz w życiu bede leciał samolotem
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobertPupica
RobertPupica
22 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 29
@JaNieGejJaPapiesz: ok chorwatoski
  • Odpowiedz
kedziorw1
kedziorw1
kedziorw1
21 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 55
@JaNieGejJaPapiesz: pamiętaj klasakać po wylądowaniu,wszyscy tak robią.
  • Odpowiedz
Niss
Niss
10 godz. i 26 min temu
  • 174
Głupszych zbiórek niż tych Łatwoganga to nie widziałem, najpierw 300 baniek na leczenie dzieci chorych na raka, gdzie w Polsce leczenie raka jest na NFZ, a sama fundacja nigdy takim budżetem nie dysponowała i ich pomysł na wydanie tej kasy to jak do tej pory wywalenie jakoś 7 mln zł na uzupełnienie 60 innych zbiórek na siepomaga i że to jest bardzo przejrzyste wydatkowanie kwoty ze zbiórki xD
Teraz po 2x15 baniek
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert-
10 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 38
@mitotasak: Ja całe szczęście nie potrzebuję leku który nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
johny-kowalski
johny-kowalski
10 godz. i 18 min temu via Wypiek
  • 12
@mitotasak Na s----------e nie ma jeszcze leku
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
10 godz. i 39 min temu
  • 155
Za tą kasę można byłoby pomóc dzieciom którym da się pomóc. Cel zbiórki to nabijanie szarlatanom portfela xD
#latwogang
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CopyM
CopyM
CopyM
10 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 35
@Yoshimatsu1209: A gdzie on napisał, że chce o czymś decydować? Wyraził swoją opinię, to chyba jest dozwolone? Identyczny argument byś pewnie gadął przy Amber Gold XD "a co cie obchodzi co ludzie robią z pieniędzmi? Są różne inwestycje, nikt ci nie broni iść do banku po obligacje, a innym daj być okradanym"
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
10 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 62
@Yoshimatsu1209: 90% ludzi wpłacających kase rzeczywiście myśli, że uratują życie tym dzieciom - nie było powiedziane na streamie jakie są rokowania
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 23:12:00
  • 173
Humor 2
wfyokyga - Humor 2

źródło: temp_file5875049629554076334

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Molestern
Molestern
przedwczoraj, 23:15:30 via Wykop
  • 21
@wfyokyga: A następnym razem spotkało się 5 przyjaciółek i nie miały o kim rozmawiać (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
17 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 3
@Molestern: przeciez zawsze mozna o facetach, ale jak juz ktoras ma gówniaka to zmusi inne do rozmowy o dzieciach nawet jak 4 pozostale maja w to w------e
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
wczoraj, 01:23:18
  • 145
Kiciu typu mały głodny
wfyokyga - Kiciu typu mały głodny

źródło: temp_file4867517551646699202

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
wczoraj, 01:32:01 via Android
  • 97
@wfyokyga: Masa krytyczna osiągnięta, trafi na ruszt. Meow-tai z kolędrą i sosem tysiąca wysp to tradycyjny niedzielny obiad w tej części świata.
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
22 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 41
@wfyokyga: ło s-------n, na tę baryłę dajcie 900
  • Odpowiedz
Dkaab
Dkaab
14 godz. i 56 min temu
  • 165
Czy ja dobrze usłyszałem żę kwotę powyżej juz zebranych 12 baniek na esperymentalną terapie dla konowała w JueSeJ będzie przeznaczany na kolejną esperymentalną terapie dla konowała w JueSeJ tylko marzeniami będą mamić inną rodzinę? #latwogang
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edenmar
edenmar
edenmar
14 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 22
@Dkaab: tak
  • Odpowiedz
mikau
mikau
14 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 123
@Dkaab: gdzie minusy? Pan doktur z USA musi mieć na kolejny jacht ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
9 godz. i 8 min temu
  • 209
Przypominam, że nie byłoby tego sukcesu, gdyby jedna z nielicznych dobrych decyzji rządu PiS, czyli zmiana wymaganej frekwencji na 2/3 wybierających prezydenta, a nie 1/2 uprawnionych. Drugą dobrą decyzją była dwukadencyjność.
#krakow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitan-serwatka
kapitan-serwatka
9 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 167
@nowszyja: Zgodzę się w 100%. Dwukadencyjność to najlepsza ustawa którą wprowadził rząd PiS.
  • Odpowiedz
turism0
turism0
turism0
9 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 166
@kapitan-serwatka: pewnie sami tego mocno żałują teraz
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
9 godz. i 17 min temu
  • 229
hahahahahah Tuskoboty, jak to było? Nikogo to referendum nie obchodzi, poza wykopkami, będzie 5% frekwencji? Jest 33% i nawet rada miasta wywalona xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#krakow
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123
9 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 47
Jest 33% i nawet rada miasta wywalona xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@nowszyja: Kurczę, ja myślałem, że to PKW podaje wyniki, a nie Polsat
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
8 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 47
@kptDoopa: tuskobocie, poczytaj sobie wpisy z ostatnich dni.
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
18 godz. i 3 min temu
  • 169
wyobrażacie sobie podejść podczas jakiegoś postoju i powiedzieć na cały głos "ludzie ta terapia nie ma sensu, lek jest kompletnie nieskuteczny, są badania na ten temat..." i w tym momencie koniec, bo pierwsze widły przechodzą przez bebechy takiego odważnego gagatka, potem reszta się rzuca i rozrywa chuopa na pół za to, że próbuje im zniszczyć romantyczny zryw i jedyne ciekawe wydarzenie w ich wiosce od początku jej istnienia

#latwogang
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr
17 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 146
@Doberober: Polacy uwielbiają romantyczne zrywy z góry skazane na niepowodzenie, a amerykańskie firmy nastawione na wyciąganie kasy od zdesperowanych ludzi to wręcz kochają te polską cechę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks
17 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 15
lek jest kompletnie nieskuteczny


@Doberober: ogólnie nie jest kompletnie nieskuteczny - faktycznie zwiększa produkcję białka dystrofiny, ale niestety niewystarczająco

https://www.ema.europa.eu/pl/documents/medicine-qa/questions-answers-refusal-marketing-authorisation-elevidys-delandistrogene-moxeparvovec_pl.pdf
  • Odpowiedz
pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
9 godz. i 51 min temu
  • 280
i jest odpalona syrena która powinna być używana w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwa, no ale w polsce normalizuje się ten sygnał do wszystkiego i w razie zagrożenia człowiek pomyśli że znowu ktoś jedzie na rowerze #latwogang
pomarancza_testovirona - i jest odpalona syrena która  powinna być używana w sytuacja...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JKL789
JKL789
JKL789
9 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 311
JKL789

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
berlinale
berlinale
berlinale
9 godz. i 45 min temu via Wypiek
  • 41
@pomarancza_testovirona aż skręciło z żenady
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
17 godz. i 16 min temu
  • 186
Jestem twardym człowiekiem ale jak widzę tego chłopaka to aż mi łza poleciała z oka..
Niby to są moje zapasy ale postanowiłem, że podjadę do niego i mu to dam. Żona zrozumie..
Przy której stacji się zatrzymuje??
#latwogang
czahrolek98 - Jestem twardym człowiekiem ale jak widzę tego chłopaka to aż mi łza pol...

źródło: 1000006975

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
17 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 365
@czahrolek98: Ja również postanowiłem - niewiele bo niewiele - ale coś tam przekazać
josedra52 - @czahrolek98: Ja również postanowiłem - niewiele bo niewiele - ale coś ta...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
17 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 107
@czahrolek98: Może jedź przy piotrusiu i mu będziesz łyżeczką do buzi podawał ze słoiczka bo sam nie da rady na rowerze
  • Odpowiedz
ZukColorado
ZukColorado
21 godz. i 26 min temu
  • 205
Na gazeta.pl nie ma obecnie ANI JEDNEJ wzmianki o referendum, na tvn24.pl jest jeden tekstowy odnośnik po przewinięciu 11 wysokości ekranu.
#krakow
ZukColorado - Na gazeta.pl nie ma obecnie ANI JEDNEJ wzmianki o referendum, na tvn24....

źródło: Screenshot 2026-05-24 at 08-49-42 Gazeta.pl - Polska i świat - wiadomości informacje wydarzenia

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZukColorado
ZukColorado
Autor
21 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 57
@ZukColorado: tvn24.pl
ZukColorado - @ZukColorado: tvn24.pl

źródło: Screenshot 2026-05-24 at 08-49-09 Wiadomości z kraju i ze świata - najnowsze informacje w TVN24 TVN24

Pobierz
  • Odpowiedz
MandarynWspanialy
MandarynWspanialy
20 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 244
@ZukColorado: dziwne, bo u mnie jest
MandarynWspanialy - @ZukColorado: dziwne, bo u mnie jest

źródło: 1000003443

Pobierz
  • Odpowiedz
otonavauni
otonavauni
otonavauni
14 godz. i 15 min temu
  • 295
Sisia się wk*rwiła. Tylko jeden nowotwór na raz!
#latwogang
otonavauni - Sisia się wk*rwiła. Tylko jeden nowotwór na raz!
#latwogang

źródło: stop

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
14 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 519
@otonavauni: ALE PROSZĘ POJEDYNCZO ŻEBYM KOMUŚ DWA RAZY RAKA NIE WYLECZYŁ
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
10 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 74
@otonavauni: PROSZĘ SIĘ USPOKOIĆ, TERAZ TEN DZIECIAK JEST MASKOTKĄ DO ZBIERANIA NA SZARLATANÓW Z USA, NA INNYCH PRZYJDZIE PORA
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
21 godz. i 25 min temu
  • 364
#latwogang Idioci myślą, że łatwogang nie ma kasy kupić sobie jedzenia albo małym kosztem kilku złotych chcą się w--------ć przed kamerę i przynoszą mu k---a jakieś kefiry jak żulowi, żeby dostał sraczki na tym rowerze.
adam-pajac - #latwogang Idioci myślą, że łatwogang nie ma kasy kupić sobie jedzenia a...

źródło: pos

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R-87
R-87
R-87
20 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 154
@adam-pajac: ludzie go po prostu lubią i okazują wsparcie bo wygląda zawsze jakby potrzebował specjalnej troski i opieki .
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
20 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 43
@trollingisanart: na urodziny to się ludzi zaprasza, a tu masz ludzi z parciem na szkło
  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
11 godz. i 56 min temu
  • 547
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
11 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 160
@karpikmirek88: masz wielkie serce mireczku, plus ode mnie乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
feelingr8
feelingr8
feelingr8
11 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 63
@karpikmirek88: Brawo! Brawo! I właśnie o to chodzi karpikmirek.
  • Odpowiedz
pepepanpatryk
pepepanpatryk
23 godz. i 48 min temu
  • 375
Widziałem jakieś fragmenty streama no i czytając komentarze na Mirko, które jest wręcz zalane postami na ten temat zastanawia mnie jedna rzecz - czy był jakiś konkretny moment kiedy w ostatnich latach zaczęło się takie zidiocenie społeczeństwa? Pytam serio. I nie mówię o was Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale o ludziach, którzy zachowują się jak bydło.
Jestem zwykłym, szarym człowieczkiem ale w życiu bym mi do głowy
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
22 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 220
@raseri: @pepepanpatryk Typ wyszedł z tiktoka i tam też siedzą jego fani. To chyba powinno mówić wszystko odnośnie jego i ich zdolności intelektualnych.
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
22 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 280
@raseri: To prawda, ale obecnie źródłem tego przebodźcowania jest głównie rollkowo-obrazkowy interent produkowany w korpo-bechemotach typu tiktok, instagram/meta i youtube. Dlatego na to wskazałem. W mojej własnej ocenie granicą zidiocenia na naszym podwórku był 2017 r. i patostreamy. Wtedy skończył się w Polsce stary internet i zaczął celowo promowany przez big techy clown world. I nie ma już powrotu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 383
  • Strona 1 z 383
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking