Byłem pierwszy dzień w robocie. Atmosfera jest okej, kameralnie tak jak lubię. Jednak to sprzedaż zimna kurła. Niby dzwonisz do klientów z bazy, ale to nie są klienci firmy wcale, także trochę inaczej to było na rozmowie przedstawione. No nie wiem co o tym myśleć. Pójdę jutro na drugi dzień, zobaczymy jak mi to będzie szło.
#przegryw
#przegryw










źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 174638
Pobierz