Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pralin

pralin

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3312
  • Znaleziska 426
  • Mikroblog 2886
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 15
  • Dodane (201)
  • Komentowane (758)
  • Plusowane (1927)
megamaciek1990
megamaciek1990
megamaciek1990
27.05.2026, 10:20:38
  • 686
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
megamaciek1990 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: ca76ba24-f9f7-428f-a416-ff34e7257d77

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
27.05.2026, 10:21:55 via Android
  • 318
@megamaciek1990: tate wpadłem w bozony higgsa
  • Odpowiedz
Koleszkaleszka
Koleszkaleszka
27.05.2026, 11:09:05 via Wykop
  • 296
@megamaciek1990: TARS Wykorzystajmy asyste grawitacyjną czarnej dziury żeby wjechać pjoterowi w dupsko
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
14.05.2026, 18:34:41
  • 445
Dzień 7
I tak oto minął dzień 7. Ostatni dzień z większych upałów . I wreszcie koniec terrorów przypominających pustynię . Tego dnia widziałem 3 razy węże , w tym raz grzechotnika który na mnie grzechotał . Musiałem go obejść bokiem . Mam już wrażenie że te dni się zlewają i sam już nie wiem co kiedy robiłem . Możliwe że to chwilowo też koniec miejsc gdzie są problemy z wodą. Udało
ChlopoRobotnik2137 - Dzień 7
I tak oto minął dzień 7. Ostatni dzień z większych upałó...

źródło: IMG_2692

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - Dzień 7
I tak oto minął dzień 7. Ostatni dzień z większych upałó...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
14.05.2026, 18:35:46 via iOS
  • 79
Wczorajszy trekkking
ChlopoRobotnik2137 - Wczorajszy trekkking

źródło: IMG_2741

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
14.05.2026, 18:37:02 via iOS
  • 123
Takiego kolige spotkałem ,
ChlopoRobotnik2137 - Takiego kolige spotkałem ,

źródło: IMG_2700

Pobierz
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
08.05.2026, 00:58:06
  • 426
#heheszki #memy #humorobrazkowy
verq2137 - #heheszki #memy #humorobrazkowy

źródło: PL (72)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe
08.05.2026, 05:32:37 via Wykop
  • 24
@verq2137: gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
08.05.2026, 07:39:58 via Wykop
  • 45
i pomyśleć że Żydom dał ją kraj którym niegdyś władał Ryszard Lwie Serce.


@Assailant: pomysł dania im kawałka ziemi w Palestynie, żeby wypier*alali z Europy nie brzmiał może tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
07.05.2026, 08:08:09
  • 1746
#okulary #rozdajo #cebuladeals #optyk

Witam,

Poprzednie rozdajo zostało niestety nie zakończone ponieważ konto z którego je robiliśmy dostało bana.

@
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SirPeacefull
SirPeacefull
SirPeacefull
07.05.2026, 08:51:47 via Wykop
  • 78
@AK-Optyk-Warszawa: akurat złamałem zausznik w okularze. Jak można to ja bym prosił, mam chore okulary, a okulary mają chory córkę i mnie się należy.

Fajna akcja oby potrzebujacy dostali:)
  • Odpowiedz
PanKotlet
PanKotlet
07.05.2026, 09:16:22 via Wykop
  • 768
@AK-Optyk-Warszawa:
PanKotlet - @AK-Optyk-Warszawa:

źródło: taniebany24

Pobierz
  • Odpowiedz
Lohengrin
Lohengrin
04.05.2026, 14:18:37
  • 735
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
04.05.2026, 14:41:57 via Android
  • 427
@Lohengrin: kiedyś to były memy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
haabero
haabero
04.05.2026, 15:37:31 via Wykop
  • 586
@Lohengrin: to było w topce komixow w 2009 roku
  • Odpowiedz
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
04.05.2026, 06:11:37
  • 947
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Autor
04.05.2026, 07:52:02 via Wykop
  • 60
Już myślałem, że shadowbana dostałem. Ale po prostu #lewandowska mi się dwa razy otagowało. Za to +18 wpis dostał i na niezalogowanym nie mogę obejrzeć.
  • Odpowiedz
milo77
milo77
04.05.2026, 09:57:02 via Android
  • 47
@Znachor_enjoyer GTA 6 wyglada zajebiście (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
30.04.2026, 10:33:41
  • 444
#gownowpis
okradzione - #gownowpis

źródło: HHEHlqsWcAA_qlJ

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suubterr
suubterr
suubterr
30.04.2026, 10:49:56 via Wykop
  • 54
@okradzione: w c--j mnie to śmieszy. Czemu? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
30.04.2026, 12:39:34 via Wykop
  • 15
@okradzione: Właściwie dlaczego kazali nam wkuwać w szkole na pamięć wiersz "Litwo! Ojczyzno moja!" ? Pamiętam że ostro na to naciskali. Dziwne dziwne


@damianooo8: Raczej inwokację z I księgi Pana Tadeusza.
  • Odpowiedz
skrytek
skrytek
30.04.2026, 13:44:07
  • 663
Jako że dochodzę do siebie po wypadku, i dużo czasu spędzam w łóżku, to se zrobiłem centrum dowodzenia im. Stefana Hawkinga i teraz sobie gram w #diablo2

#pokazbiurko
skrytek - Jako że dochodzę do siebie po wypadku, i dużo czasu spędzam w łóżku, to se ...

źródło: 1000048298

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezrobotnyProgramista
BezrobotnyProgramista
30.04.2026, 14:01:26 via Wykop
  • 88
@skrytek: Ładne, ładne. Zdrówka byku
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
30.04.2026, 15:09:46 via Wykop
  • 1573
@skrytek: Chłop porządnie przygotowany, nawet o solidny zestaw do walenia konia zadbał
kobiaszu - @skrytek: Chłop porządnie przygotowany, nawet o solidny zestaw do walenia ...

źródło: 1000027022

Pobierz
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
29.04.2026, 08:05:54
  • 462
#rosja #ukraina #wojna
Wstaje Francuz rano, bierze łyk wina o mówi: Chardonay, rocznik 07 z Pikardii, winnica od strony zachodniej.
Wstaje rano Włoch, je spaghetti i mówi: pomidory z Sycylii, odmiana toskańska, z dobrze nasłonecznionego pola od strony południowej, naturalny nawóz.
Wstaje rano kacap, otwiera okno, robi wdech i mówi: rafineria w Tuapse, zbiornik numer 9, ropa z Jakucji, po wstępnej rafinacji, ale jeszcze przed oddzieleniem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeifEriksson
LeifEriksson
29.04.2026, 12:56:11 via Wykop
  • 51
@yosemitesam: I potem z tego okna ‘przez przypadek’ wypada
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
Autor
29.04.2026, 14:38:59 via Wykop
  • 12
@ww_o_tak_21: wiesz, że pod Poznaniem mozesz posadzić kartofle z Hondurasu?
  • Odpowiedz
nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3559
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1067
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1436
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GetRekt
GetRekt
26.04.2026, 14:06:09
  • 1009
#latwogang
GetRekt - #latwogang

źródło: aq6ojl

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danek01
danek01
26.04.2026, 14:06:32 via iOS
  • 448
@GetRekt: Maju dziękuje za poświęcenie
  • Odpowiedz
Galaktyk
Galaktyk
26.04.2026, 14:06:39 via Wypiek
  • 31
@GetRekt złoto Xdd
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
26.04.2026, 10:23:23
  • 2452
dzieciak który wygrał z rakiem ma zaproszenie dożywotnio za darmo na koncerty polskiego ulicznego rapera...mało się to dziecko jeszcze w życiu wycierpiało? #latwogang
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudi-dudi
dudi-dudi
26.04.2026, 10:29:16 via Android
  • 144
@StdPtr: złoto xd
  • Odpowiedz
ToyotaPrius
ToyotaPrius
26.04.2026, 11:06:26 via Wykop
  • 73
ulicznego rapera


@StdPtr: xd
  • Odpowiedz
chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
24.04.2026, 00:08:28
  • 302
#rozrywka #humorobrazkowy #heheszki #logikarozowychpaskow #praca
chlopiec_kucyk - #rozrywka #humorobrazkowy #heheszki #logikarozowychpaskow #praca

źródło: 17769891878204036685246833178590

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simpiara
simpiara
simpiara
24.04.2026, 00:09:59 via Wykop
  • 22
@chlopiec_kucyk: prosze pana to nocna jest
  • Odpowiedz
kingcel
kingcel
24.04.2026, 00:31:44 via Wykop
  • 25
@vulcanitu: na szczęście jest już legalna więc mogę ją ukuć
  • Odpowiedz
poranna-sztyca
poranna-sztyca
23.04.2026, 08:11:48
  • 314
Dzieło ważniejsze niż Biblia
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #kolekcjaklasyki
poranna-sztyca - Dzieło ważniejsze niż Biblia
#konkursnanajbardziejgownianymemznosacz...

źródło: 1000002789

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sirius_Son
Sirius_Son
23.04.2026, 08:13:52 via Wykop
  • 305
Sirius_Son

źródło: 8de079c245e857560708cc617a07301410d557e26d042073a8b97e3d51ae7e61

Pobierz
  • Odpowiedz
TheSio
TheSio
23.04.2026, 08:39:53 via Wykop
  • 117
@poranna-sztyca: Nie zgodzę się, że Polska ma smak zimnego harnasia. Ma smak ciepłego.
  • Odpowiedz
arturro94
arturro94
22.04.2026, 04:22:22
  • 1166
Kiedy Trump był w Berlinie na swojej pierwszej wizycie państwowej u Angeli Merkel, zapytał ją o sekret jej wielkiego sukcesu.
Merkel powiedziała mu, że trzeba otaczać się inteligentnymi ludźmi.
„Skąd wiesz, czy ktoś jest inteligentny?” - zapytał Trump.
„Pozwól, że ci zademonstruję”. Podniosła słuchawkę, zadzwoniła do Wolfganga Schäublego i zadała mu pytanie: „Panie Schäuble, to syn pańskiego ojca, ale nie pana brat. Kto to jest?”.
Schäuble bez wahania odpowiedział: „To proste, to ja!”.
„Widzisz” - powiedziała Merkel
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk
22.04.2026, 05:22:34 via Android
  • 537
@arturro94: śmieszy w każdej wersji
  • Odpowiedz
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
22.04.2026, 06:18:55 via Wykop
  • 206
@arturro94: Dowcip dowcipem, ale obserwując poczynania i słuchając informacji zza oceanu, dowcip przestaje być śmieszny i zaczynasz myśleć jak bardzo moze być prawdopodobny
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
20.04.2026, 21:51:03
  • 63
verq2137

źródło: a4PO686_460swp

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sylwke3100
sylwke3100
19.04.2026, 22:52:27
  • 186
#heheszki #kolej #slaak #kolejeslaskie
sylwke3100 - #heheszki #kolej #slaak #kolejeslaskie

źródło: temp_file6790906591147352537

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
19.04.2026, 22:53:30 via Wykop
  • 16
@sylwke3100: Ale te "nazwiemy" kluje w oczy :D
No i nie "ten" a "tyn" :D
  • Odpowiedz
WaltherW
WaltherW
20.04.2026, 08:37:28 via Wykop
  • 6
@sylwke3100: Lubię Ślunsk, bo chopy i kobity tukej majo ten luz. Nie to co Warszawioki czy Krakusy z kijem w zadku.
  • Odpowiedz
MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
19.04.2026, 07:30:50
  • 211
#korneliawieczorek #nauka #afera

Mało kto wie ale chatGPT nie ma żadnych algorytmów, ani uczenia maszynowego. Za każdym razem pytanie wysyła do Kornelii
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

migotanie-komor
migotanie-komor
25.04.2026, 05:53:47 via Wykop
  • 0
@MercedesBenizPolska: Kochani, dla tego komentarza warto było mi dzisiaj wstać z łóżka.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
14.04.2026, 01:03:34
  • 493
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Schwarzfahrer - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 60854638a4c387db5fd3b9ef6fade757ad38834de1f4ec3a35f608d0393554a8

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
14.04.2026, 01:04:57 via Wykop
  • 53
to jest świeże
  • Odpowiedz
pendzoncy_jez
pendzoncy_jez
14.04.2026, 07:02:26 via Wykop
  • 11
@Schwarzfahrer: c--j miły XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 97
  • Strona 1 z 97
  • >
  • Śląsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.01.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking