Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ooooooooo

ooooooooo

Dołączył 5 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2573
  • Znaleziska 911
  • Mikroblog 1662
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 31

245

Polska chce grać w chipach. Firmy, które mogą zmienić Europę

Polska chce grać w chipach. Firmy, które mogą zmienić Europę

Vigo Photonics z detektorami na Marsie, Digital Core Design w miliardzie urządzeń, ChipCraft w satelitarnym GPS i Polski Krzem od weteranów Intela, którzy budują chip dla wojska i kosmosu. Polska ma zaskakujące ambicje w sektorze półprzewodników i infrastrukturę, żeby je zrealizować.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: 15.04.2026, 09:18:48
  • 71
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    startupy
  • #
    innowacje
  • #
    it
  • #
    hardware
ooooooooo
ooooooooo 16.04.2026, 14:41:56 via Wykop
  • 3
@coundel-bury: dodajmy że izera ze zderzakiem Łągiewki
F....._
F....._
konto usunięte 16.04.2026, 07:28:48
  • 58
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 16.04.2026, 12:39:10 via Wykop
  • 0
@Firlej_: kolega pyta
  • Odpowiedz
peter-hallander
peter-hallander
peter-hallander
11.04.2026, 15:13:36
  • 2
#sztucznainteligencja #ai #chatgpt #biznes

Zebrałem obserwacje z rozmów z właścicielami firm i freelancerami, którzy od miesięcy "używają ChatGPT", ale mają mieszane wyniki.

Najczęstszy problem: brak struktury.

Piszą
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 12.04.2026, 08:47:22 via Wykop
  • 0
@peter-hallander: poradnik jak pisac prompty, to jest świeże
  • Odpowiedz
ooooooooo
ooooooooo 10.04.2026, 10:08:36
  • 1
#meczennicydino #gielda

Jak myslicie kolegowie, dożyje czasu że dino odbije? Kupowane po średniej 39,8zł XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bar125
bar125
10.04.2026, 10:10:49 via Wykop
  • 14
@ooooooooo:
bar125 - @ooooooooo:

źródło: dowiesz-sie-dowiesz-si%C4%99

Pobierz
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
10.04.2026, 10:12:51 via Android
  • 5
@ooooooooo: wisimy na podobnej długości sznurze (。◕‿‿◕。)

  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
09.04.2026, 19:29:45
  • 21
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 10.04.2026, 10:04:48 via Wykop
  • 0
@splinter96: takie najlepsze, z mordy nic ciekawego ale jak sie rozbierze to można młócić cały dzień XD
  • Odpowiedz
xPekka
xPekka
08.04.2026, 12:18:37
  • 506
Ogłaszam, że polskie Temu przyspieszyło animacje tego kundla wąchającego swoją dupę, i aplikacja otwiera się ułamek sekundy szybciej. Krok bliżej do powrotu do normalności
#inpost #poczta #logistyka #allegro #paczkomaty
xPekka - Ogłaszam, że polskie Temu przyspieszyło animacje tego kundla wąchającego swo...

źródło: 1000014081

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 09.04.2026, 10:49:54 via Wykop
  • 1
polecam apke z inpostu na carplaya, podjezdżasz pod sam paczkomat jak panisko, każesz żonie wyjść i wyciągnąć paczke a sam klikasz tylko na ekranie w samochodzie bez animacji d--y psa
  • Odpowiedz

389

Skąd wziął się Jeffrey Epstein i jego fortuna? Akta Epsteina - cz. 1

Pokaż treści 18+

Skąd wziął się Jeffrey Epstein i jego fortuna? Akta Epsteina - cz. 1

Akta Epsteina pokazują, że tzw. elity zachowują się jak zwykłe zwierzęta. Pedofilia, gwałty, tortury, chore rytuały. To wszystko jest tak obrzydliwe, że wiele osób nie wie nawet jak zareagować. W głowie im się nie mieści, że te wszystkie znane osoby prezydenci, ministrowie, naukowcy, biznesmeni...

IndependentTrader
z
independenttrader.pl
dodany: 07.04.2026, 05:38:11
  • 83
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
ooooooooo
ooooooooo 07.04.2026, 13:38:57 via Wykop
  • 0
czekam az pojawi sie kolejny snowden tylko ze z prokuratury usa ktory wyniesie i opublikuje wszystko
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

570

PALIKOT I GESSLER: Patologiczni dłużnicy robią kuchenne rewolucje. 240mln długu

PALIKOT I GESSLER: Patologiczni dłużnicy robią kuchenne rewolucje. 240mln długu

Janusz Palikot - łączna kwota zgłoszonych wobec niego wierzytelności wynosi 240 milionow złotych. Dotyczy to ponad 4 tysięcy wierzycieli (osób prywatnych i firm).

artem17
z
youtube.com
dodany: 02.04.2026, 09:14:12
  • 62
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    jedzenie
  • #
    gotowanie
  • #
    patologia
  • #
    podludzie
ooooooooo
ooooooooo 02.04.2026, 16:33:20 via Wykop
  • 154
jak zrobic tyle wierzytelnosci i nie pojsc za to do paki? kolega pyta
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

345

Rosyjski wojskowy samolot transportowy An-26 rozbił się we wtorek

Rosyjski wojskowy samolot transportowy An-26 rozbił się we wtorek

na okupowanym Krymie - potwierdziło rosyjskie ministerstwo obrony. Zlokalizowano miejsce katastrofy. Zginęło 29 osób.

Chelik
z
tvn24.pl
dodany: 01.04.2026, 07:15:55
  • 27
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
ooooooooo
ooooooooo 02.04.2026, 07:53:12 via Wykop
  • 0
straty oszacowano na 3,5 rubla
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1899

Ciężki nokaut, Wojewódzki na deskach.

Ciężki nokaut, Wojewódzki na deskach.

Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia. Kuba Wojewódzki podaje się za autorytet, a w rzeczywistości manipuluje i kłamie. Zapraszamy na komentarz Krzysztof Stanowskiego, który obnaża obłudę i podwójne standardy "króla TVN". Różne formy kreatyny ten sam cel. Z kodem ZERO 10% taniej https

Nie_jestem_robotem_69
z
youtube.com
dodany: 31.03.2026, 07:57:02
  • 431
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    wojewodzki
  • #
    masakracja
  • #
    celebryci
  • #
    internet
ooooooooo
ooooooooo 31.03.2026, 10:57:39 via Wykop
  • -16
dwoch debili sobie rozmawia, nowe, nie znałem
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

masz_fajne_donice
masz_fajne_donice
26.03.2026, 09:21:36
  • 0
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 26.03.2026, 13:45:18 via Wykop
  • 0
@masz_fajne_donice: kolega pyta o nazwe strony/link
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
mandanda
25.03.2026, 12:48:35
  • 161
XDD

#czarnyhumor #heheszki
mandanda - XDD

#czarnyhumor #heheszki

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-25 o 13.47.51

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 25.03.2026, 14:51:00 via Wykop
  • 10
@szalony_bombardier: a rozumiesz że sedzia nie bierze wyroku ze swojej d--y tylko na p[odstawie prawa uchwalonego w danym kraju? to raczej wina zyebanych polityków co uchwalili takie zasady
  • Odpowiedz
ooooooooo
ooooooooo 26.03.2026, 12:55:32 via Wykop
  • 0
Argumentujecie jak kiedyś Niemcy jakby podmienić sędziów na żołnieży


@Werdna: nie do konca, bo zabijanie ludnosci cywilnej czy inne barbarzynstwa byly juz wtedy sankcjonowane a usprawiedliwianie sie ze generał mi kazał to juz wtedy nie mialo sensu
  • Odpowiedz
zakwas_rzytni
zakwas_rzytni
zakwas_rzytni
24.03.2026, 06:55:30
  • 6
ogarniał ktoś sam przydomową oczyszczalnie ścieków? pewnie tak
dużo z tym zabawy w urzędach?
pewnie tak
firma zaśpiewała mi 17k kompleksowo
ludzie kochani, dajcie spokój
jeszcze myślałem że ta oczyszczalnia to jakaś kosmiczna technologia obróbki gówna a to beczka z dziurawymi rurami za 4,5k
zakwas_rzytni - ogarniał ktoś sam przydomową oczyszczalnie ścieków? pewnie tak
 dużo ...

źródło: 1000016416

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 24.03.2026, 07:59:51 via Wykop
  • 0
@zakwas_rzytni: polowa tego jest do zwrotu z dofinansowania, praktycznie kazda gmina ma fundusze na to, ja zaplacilem 16k i 8k dostalem zwrotu
  • Odpowiedz
F....._
F....._
konto usunięte 19.03.2026, 08:42:55
  • 86
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 19.03.2026, 12:56:43 via Wykop
  • 1
@Firlej_: kolega pyta
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
18.03.2026, 14:01:40
  • 0
Wracając do mojego pytania o ogrodzenie panelowe ze wczoraj - rozesłałem zapytanie do kilku firm sprzedających ogrodzenia nt potrzebnych materiałów i dostałem rozstrzał cenowy od 2500 do 5500 PLNów.

Oczywiście za te same elementy w tej samej ilości.

Skąd takie różnice? Mega marże czy rzeczywiście jeden producent wyprodukuje gów**iany panel z druta fi4 a drugi piękny panel i jednak nie warto lecieć na tańszą cenę? Bo myślałem, że to jeden pies.

#
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 18.03.2026, 14:17:49 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: jeśli to wisniowski to dostaniesz pełną specyfikacje i certyfikaty ocynku i mozesz byc pewny ze jak napisali fi4mm to tyle bedzie, jak ktos ci nie jest w stanie podac nazwy producenta albo wyslac DWU tzn ze ma chinczyka co zamiast fi4mmm bedzie mial fi3,5/3,7 itp i niewiadomo jak z ocynkiem
  • Odpowiedz

1451

Firma Roberta Lewandowskiego zalega z płatnościami.

Firma Roberta Lewandowskiego zalega z płatnościami.

Brak przelewów za wykonaną pracę, unikanie kontaktu z wierzycielami i utrata płynności finansowej tak wygląda sytuacja agencji marketingowej należącej do gwiazdy FC Barcelony.

RealBakman
z
zero.pl
dodany: 16.03.2026, 07:15:54
  • 211
  • #
    sport
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    ekonomia
ooooooooo
ooooooooo 16.03.2026, 09:22:02 via Wykop
  • 7
lewy nie ma drobnych w lewej kieszonce spodenek
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JaTobieTyMi
JaTobieTyMi
12.03.2026, 18:06:57
  • 0
Hej, robiliśmy adaptacje budynku i powiększyliśmy go o metr, niestety ale architekt nie zaznaczył na stronie fundamentów ze słup powinien być przesunięty pod okno narożne i teraz martwię się że nadproże nie wytrzyma obciążenia bo to będzie jakieś 5.2m nad oknem narożnym w układzie L. Czy da się coś z tym jeszcze zrobić? Architekt chwilowo się nie odzywa. Ławy wylane, bloczki wymurowane

#budowadomu #budujzwykopem
JaTobieTyMi - Hej, robiliśmy adaptacje budynku i powiększyliśmy go o metr, niestety a...

źródło: IMG_6788

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 13.03.2026, 12:42:22 via Wykop
  • 0
@JaTobieTyMi: kierownik budowy moze naniesc na projekt zmiane, tylko musi to policzyc, zreszta jak jest ogarniety to bez przeliczenia nie podpisze sie pod tym
  • Odpowiedz
wsd69
wsd69
wsd69
11.03.2026, 22:39:07
  • 0
Hej,
Jest ktoś w stanie rzucić okiem i podpowiedzieć czy cenowo taka chałupa nie wygląda najgorzej, a może widzicie jakieś red flagi na pierwszy rzut oka?
Z góry dziękuję

https://www.mercadonieruchomosci.pl/domy-na-sprzedaz-995000zl-213m2-aleksandrow-kujawski-gw-odolion/6999036

#
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 12.03.2026, 09:00:01 via Wykop
  • 1
@wsd69: po samycxh zdjeciach i cenie to nic sie nie da powiedziec....moze troche malo punktow swietlnych.....poza tym to sprawdz dzialke, projekty/dokumentacje z czego to zbudowane i jak....jesli w ogole mają
  • Odpowiedz
steryd_
steryd_
steryd_
10.03.2026, 12:01:01
  • 260
#gielda
steryd_ - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 10.03.2026, 17:54:28 via Wykop
  • 2
@steryd_: alfons ze standuperem z nbp-u wykminili lepszą pozyczke, czego nie rozumicie robaki
  • Odpowiedz

570

Rząd doprowadzi do obniżenia ceny paliw? Minister Domański nie wyklucza

Rząd doprowadzi do obniżenia ceny paliw? Minister Domański nie wyklucza

Wojna w Iranie trwa, podobnie jak wzrost cen paliw na stacjach benzynowych. Te dotykają także Polskę. Niewykluczone są regulacje, które powstrzymają dalszy wzrost cen na stacjach paliw.

delinquencia
z
fxmag.pl
dodany: 09.03.2026, 11:41:48
  • 200
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    paliwo
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
ooooooooo
ooooooooo 09.03.2026, 14:05:52 via Wykop
  • -10
moze mi ktos wyjasnic jedną rzecz? naprawdę robi wam różnicę że raz czy dwa razy w miesiącu zaplacicie na stacji benzynowej 10-20zł więcej? ile wy zarabiacie?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ooooooooo
ooooooooo 09.03.2026, 17:46:17 via Wykop
  • 0
ale to oznacza tylko tyle że tych osób nie stać na samochód....to jest interesujące, ciekawe co takie osoby robią jak trzeba cos w samochodzie wymienic? czy mowimy o takich osobach co to jeżdżą tymi gruzami dopóki sie nie rozlecą na drodze?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >

Krzysiek Jajo

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.09.2024

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 07.06.2021

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 07.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking