Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
oSsStanMarsh

oSsStanMarsh

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15000
  • Znaleziska 1901
  • Mikroblog 13099
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12
  • Dodane (50)
  • Komentowane (202)
  • Plusowane (12847)
redorbiter
redorbiter
03.06.2026, 02:55:58
  • 1456
redorbiter

źródło: 56734344025ea69973193d6ba05c359f18b4793225e1d084e997bc8b28a72912

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
03.06.2026, 03:03:16 via Wypiek
  • 216
@redorbiter Kiedyś na rozmowie o prace mój muzg zawędrował do grainy tanczących żytkiewek i zacząłem opowiadać o hodowli ludzi na potrzeby narządów, żywe magazyny części. Nie dostałem pracy w przedszkolu...
  • Odpowiedz
43567uhytdr6nh
43567uhytdr6nh
43567uhytdr6nh
03.06.2026, 05:16:04 via Wykop
  • 160
@redorbiter: ADHD
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.06.2026, 07:35:09
  • 2668
Mega_Smieszek

źródło: 1000016567

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
02.06.2026, 08:06:07 via Wykop
  • 397
@Mega_Smieszek: Jak ludzie te filmy oglądają(bo raczej wątpię, że czytali książkę) to ja nie wiem. W co drugiej scenie dotyczącej pierścienia jest jak byk przedstawione, że pierścień działał tak, że każdy pragnął go dla siebie, Isildur, Smeagol, Bilbo, Frodo, Boromir, nawet Sam, czy przedstawiciele wszystkich nacji i ras w Rivendell, gdzie się pokłócili o to kto ma go wziąć. Ale kurde Frodo miałbym zawiesić pierścień na kurczaku, ja p------e XD
  • Odpowiedz
w_trzy_parseki_na_kaladan
w_trzy_parseki_na_kaladan
02.06.2026, 08:23:51 via Wykop
  • 976
@Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wtrzyparsekinakaladan - @Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
02.06.2026, 04:54:57
  • 2183
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 326
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
02.06.2026, 05:12:35 via Android
  • 720
@Wojciech_Skupien: Gratulacje, niech wasza postawa i determinacja będzie dobrym przykładem, że w życiu nie liczy się tylko JA.
  • Odpowiedz
BennyLava
BennyLava
02.06.2026, 06:02:50 via Wykop
  • 1312
@Wojciech_Skupien: biologia się broni rękami i nogami a ci swoje. xD
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
01.06.2026, 11:14:23
  • 187
Mega_Smieszek

źródło: 1000016564

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
01.06.2026, 12:09:08 via Wykop
  • 16
@Mega_Smieszek: muzyk powinein miec jeszcze klawiature pod noga i na plecach bas i by sie zgadzalo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ggs-hg
ggs-hg
01.06.2026, 14:18:16 via Wykop
  • 52
@Mega_Smieszek: podcasty to obok strimowaniu wylegarnia beztalenci
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
28.05.2026, 10:08:17
  • 69
#gielda
jatutylkonamoment - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
28.05.2026, 10:19:58 via Wykop
  • 15
@ja_tu_tylko_na_moment: Już -2.57%. Zwała ( ͡º ͜ʖ͡º)
IlikeTrains - @jatutylkonamoment: Już -2.57%. Zwała ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Vateusz23
Vateusz23
28.05.2026, 10:29:51 via Wykop
  • 3
@CastleGandolfo: ja tak handluje, więc ceny i transakcje są realne
  • Odpowiedz
Nadwykopek
Nadwykopek
Nadwykopek
28.05.2026, 04:01:09
  • 88
#sebcel #ukraina #bandera Seba pozdrawia Stepana Banderę xD
Nadwykopek - #sebcel #ukraina #bandera Seba pozdrawia Stepana Banderę xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
28.05.2026, 04:04:02 via Wykop
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Malpigaj
Malpigaj
28.05.2026, 09:49:48 via Wykop
  • 5
@Nadwykopek: Dzierżyńskiego Feliksa też pozdrawiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
28.05.2026, 05:11:45
  • 1146
#humorobrazkowy #czarnyhumor #afryka #heheszki
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy  #czarnyhumor #afryka #heheszki

źródło: 1000017633

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alfredo_Korozja
Alfredo_Korozja
28.05.2026, 05:14:52 via Android
  • 88
@ZarodziecMalaryczny997: XDDDDD
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
Autor
28.05.2026, 05:44:00 via Wykop
  • 87
@Dominik__: życie z trądem jest zbyt krótkie by się smucić.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
28.05.2026, 01:40:58
  • 933
xdddd
wfyokyga - xdddd

źródło: temp_file6120437161257420979

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orkako
orkako
28.05.2026, 02:27:40 via Wykop
  • 346
@wfyokyga: wjeb jednemu i reszta odpuści.
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
28.05.2026, 04:48:13 via Wykop
  • 939
@wfyokyga:
AgentGRU - @wfyokyga:

źródło: jak-wyjebac-bandzie-cweli-przy-uzyciu-jelenia

Pobierz
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
27.05.2026, 06:16:33
  • 899
Polscy millenialsi 5 lat temu: „NIE WYRAŻAM ZGODY na wykorzystywanie moich zdjęć, postów i wizerunku przez Marka Zuckerberga. Cambridge Analytica to skan-dal. Kasuję Facebooka. Podaj dalej, jeśli się zgadzasz."

Polscy millenialsi dziś: „Hej ChatGPT, tu jest moja umowa o pracę, widełki w zespole, baza klientów, screeny rozmowy z teściową i wyniki badań dziecka. Pomóż mi to wszystko ogarnąć. A, i przeanalizuj jeszcze moje zdjęcia, bo chyba jestem chory (i dobierz mi paletę
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bagno_
bagno_
27.05.2026, 08:15:00 via Wykop
  • 303
@kastrator2: dlaczego kradniesz posty z LinkedIn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bagno_ - @kastrator2: dlaczego kradniesz posty z LinkedIn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
berlinale
berlinale
berlinale
27.05.2026, 08:36:32 via Wypiek
  • 49
@kastrator2 o czym ty bredzisz xD to pierwsze robili bumerzy to drugie robią zumerki. Millenialsi to najbardziej rigczowa grupa z tych 3i zamykam dyskusję. Ten pierwszy naprawić umie silnik w maluchu ten drugi komputer a zumerek umie se naprawić efajura najwyżej XD
  • Odpowiedz
pawelJG
pawelJG
26.05.2026, 20:22:46
  • 52
#heheszki
pawelJG - #heheszki

źródło: ezgif-4ef595b445ca6e13

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart
26.05.2026, 21:01:35 via Wykop
  • 9
@pawelJG: nawet śmiechłem
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
26.05.2026, 22:13:02 via Wypiek
  • 3
@pawelJG fajne baba z chumorkiem
  • Odpowiedz
qoop
qoop
26.05.2026, 19:58:11
  • 72
Nie wiedziałem, że jestem człowiekiem sukcesu #przegryw
qoop - Nie wiedziałem, że jestem człowiekiem sukcesu #przegryw

źródło: temp_file5963575108871290212

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
26.05.2026, 20:01:42 via Wykop
  • 82
@qoop: Jeden z przydupasów techno-faszysty Petera Thiela. To są dosłownie psychopaci i to nie tacy pokroju sissy-mitomana z piekielni.
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
26.05.2026, 20:11:00 via Wykop
  • 93
@qoop: przypadkiem okazuje sie, ze nie znal tez zadnego czlowieka sukcesu bez rodzicow milionarow
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
26.05.2026, 22:46:58
  • 501
Od kilkunastu lat jestem na wykopie. Widziałem już wszystko, wiele ciekawych akcji, afer itd.

A w pamięci zapadło mi najbardziej to, że kiedyś Mirek X dodał jakiś wpis, pod którym Mirek Z romansował sobie z Mirabelką Y. I ten właściciel wpisu skasował go, bo był zazdrosny xD

#wykop #heheszki
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WARKUTONU
WARKUTONU
26.05.2026, 22:49:56 via Wykop
  • 721
Mnie nigdy nie przestanie śmieszyć ta akcja XD
WARKUTONU - Mnie nigdy nie przestanie śmieszyć ta akcja XD

źródło: 17798357424928061106854527092625

Pobierz
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf
26.05.2026, 22:54:29 via Wykop
  • 141
@WARKUTONU: Internet jest mniejszy niż się wydaje
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
26.05.2026, 18:11:52
  • 104
czy można wrócić o 100$ curka nie zdąrzyła kupić
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill15you
kill15you
kill15you
26.05.2026, 22:03:38 via Wykop
  • 6
@vateras131: jasne poczekaj chwile, jak giełda zawróci to będą takie ceny, że aż cały tag umrze z wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frodo204872
Frodo204872
26.05.2026, 23:37:17 via Wykop
  • 0
@vateras131: niech śmiało ładuje się po same kule, przecież te 100$ to dopiero początek. Ostatnia stacja, smialo wchodzić
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
26.05.2026, 18:13:54
  • 936
Znikam z terminarzami na jakiś czas. Zmarła bliska mi osoba, nie będę miał siły tu wchodzić. (╥﹏╥)
Jeśli jesteście wierzący to pomódlcie się proszę za nią.
#mmmecz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KocurYT
KocurYT
26.05.2026, 18:15:18 via Android
  • 311
@mmm_MMM: (╯︵╰,)trzymaj się
  • Odpowiedz
kubaadamek
kubaadamek
26.05.2026, 18:19:18 via Wykop
  • 201
@mmm_MMM: trzymaj się tam
  • Odpowiedz
tytanowyy
tytanowyy
26.05.2026, 15:48:16
  • 72
#trzecieoko
Może lepiej niech zostanie w okularach
tytanowyy - #trzecieoko
Może lepiej niech zostanie w okularach
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
26.05.2026, 16:43:24 via Android
  • 39
@tytanowyy: ustawka, ale śmieszna
  • Odpowiedz
brednyk
brednyk
28.05.2026, 02:32:23 via Wykop
  • 0
@tytanowyy: daj mirror
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86
26.05.2026, 11:33:42
  • 87
Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners
Saper86 - Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners

źródło: IMG_5493

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

craft_number_666
craft_number_666
26.05.2026, 11:39:02 via Wykop
  • 54
@Saper86: ładne pudełko
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
26.05.2026, 11:48:41 via Wykop
  • 72
@craft_number_666: i tylko pudełko
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
25.05.2026, 06:55:12
  • 716
#krakow #gielda #referendum #heheszki
donttalktome - #krakow #gielda #referendum #heheszki

źródło: asni22

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
25.05.2026, 06:58:16 via Wykop
  • 48
@donttalktome: bullisz dla Krakowa
  • Odpowiedz
SKYFander
SKYFander
25.05.2026, 08:02:52 via Wykop
  • 217
@donttalktome:
* Ściszonym głosem między sobą: Jak ci się nie podoba to wracaj do Bochni.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
25.05.2026, 04:51:01
  • 869
Dermatolog we Wrocławiu ustawił sobie na Znanym Lekarzu wizyty na konsultację co pięć minut - 10:15, a następna o 10:20 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przecież zgodnie z tym rozkładem pacjent ledwo co zdejmie kurtkę, rozsiądzie się na krześle i zaraz musi zbierać się do wyjścia xD
#konowalposting #lekarz100k #heheszki #wroclaw
Lolenson1888 - Dermatolog we Wrocławiu ustawił sobie na Znanym Lekarzu wizyty na kons...

źródło: 64EF91A4-8FB1-46E0-80F0-5BA50D7645EF

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
25.05.2026, 04:54:00 via Wykop
  • 542
@Lolenson1888: Albo 25 minut z psychiatrą za 300-350 zł, śmiech na sali xD
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_
25.05.2026, 05:11:03 via Wykop
  • 778
@Lolenson1888: u dermatologa to jest jeszcze zabawniejsze bo jego praca w dużej mierze polega na oglądaniu znamion DOKŁADNIE. Gościu nie zdąży wyciągnąć lupę, jedno znamię i cyk do widzenia żeby zobaczyć kolejne trzeba przyjść na następną wizytę. Takie praktyki powinny być wyplenione przez pacjentów oddolnie, 0 wizyt i jak wizyta trwa 5 minut to opinia 1. Ale widzę, że gość a 840 opinii pozytywnych, więc może to jakiś błąd na
  • Odpowiedz
naokimistrzapjo
naokimistrzapjo
22.05.2026, 05:14:47
  • 2019
Kasjerka w Dino była jakaś niemiła, chyba nie wie że rozmawiała z akcjonariuszem

#gielda
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
22.05.2026, 05:16:06 via Wykop
  • 846
@naokimistrzapjo: albo wlasnie wie i to dlatego
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
22.05.2026, 05:29:17 via Android
  • 304
@naokimistrzapjo: mogłeś powiedzieć, ze masz udziały w tej firmie, jeden tel i moze pożegnać sie z praca.... zmieniłaby swoje zachowanie w trymiga
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 09:10:38
  • 1060
Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodnie startują mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Przecież mniej więcej do 24 roku życia to praktycznie całe moje życie w trakcie mistrzostw było podyktowane pod godziny meczy, a cały okres mistrzostw to był najlepszy czas w roku, jedno wielkie święto. Cały czas się tym żyło.

Już z miesiąc przed startem studiowało się statystyki, składy, kto pojedzie, analizy kto będzie gwiazdą,
codziennaKasia - Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodni...

źródło: image

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapppa111
Kapppa111
20.05.2026, 09:13:46 via Android
  • 414
@codziennaKasia: nie czuje atmosfery mistrzostw świata tak jak nie czuje już że zbliżają się święta Bożego Narodzenia , może już za stary jestem
  • Odpowiedz
TatusMuminka
TatusMuminka
20.05.2026, 10:22:40 via Wykop
  • 265
@codziennaKasia: Ja jestem z pokolenia które szło na wagary żeby obejrzeć kompromitację Polaków z Koreą w 2002 i też mam tak że z turnieju na turniej entuzjazm spada. Natomiast nie jestem przekonany czy to tylko kwestia starości czy ogólnego przesytu rozgrywkami. Za cenę 2 kebabów miesięcznie mam w c+ nieograczony dostęp do meczów top 5 lig europy, mogę obejrzeć dowolny mecz ligi mistrzów, o LE/LKE czy nawet ligach arabskich i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 643
  • Strona 1 z 643
  • >
  • Poker, rugby, planszówki
  • CWA
  • ossstanmarsh@gmail.com

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.12.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking