Czy da sie jakoś uniknąć pkt karnych za fotke z kamery na światłach, jak przejechałem na czerwonym? Jak nie wskaże kierowcy, to przejdzie to? Znscie jakis sposob zeby tylko pkt karnych nie bylo, mandat moge zapłacić.
Ktoś też dostał SMS-a od Tauronu, że wysłali mailem ofertę obniżającą cenę prądu? Maila jeszcze żadnego nie dostałem, ale co to, jednak Nawrocki nie kłamał z tą obniżką? XD #pis #nawrocki #prad #tauron
Kto zostanie mistrzem?