Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
null_ptr
null_ptr

null_ptr

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8444
  • Znaleziska 4577
  • Mikroblog 3867
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 724
  • Dodane (112)
  • Komentowane (1206)
  • Plusowane (2549)
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
12.12.2025, 11:22:42
  • 133
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mielonkazdzika
mielonkazdzika
12.12.2025, 11:26:34 via Wykop
  • 22
@zeszyt-w-kratke: ja najpierw sobie zrobilem "fach w reku" a potem studia.
Ogolnie polecam
  • Odpowiedz
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
Autor
12.12.2025, 12:02:33 via Wykop
  • 44
a z drugiej strony - zrobiłem studia w wyższej szkole robienia hałasu proszem mnie dać 15k netto bo ja mam studia i mi się należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nairoht: a z drugiej strony zawodówka i tyranie na 3 zmianach do końca życia i modlenie się o chociaż średnią krajową.
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
12.01.2026, 12:15:15
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
12.01.2026, 12:17:05 via Wykop
  • 23
@wypok_wypok: czyli nie zależy ci na Polsce
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
Autor
12.01.2026, 12:20:52 via Wykop
  • 52
@wypok_wypok: Gdyby nie ci przeklęci lewacy ,to teraz byśmy jeździli Izerą!!!
  • Odpowiedz
rybsonk
rybsonk
09.01.2026, 17:46:15
  • 13
Chciałbym, żeby w nowym Divinity było fajne zawiązanie akcji, marzy mi się np. coś takiego, że zaczynamy na statku, mamy jakieś obroże albo pasożyta które ograniczają nam życie i lądujemy potem na plaży i zaczynamy zbierać kompanów. Co sądzicie o takim pomyśle?

#divinityoriginalsin2 #divinity #baldursgate #baldursgate3 #gryparatowaniapoziomu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagal
Shagal
09.01.2026, 17:49:21 via Wykop
  • 16
@rybsonk: to jest świeże
  • Odpowiedz
SylwiaGlus
SylwiaGlus
09.01.2026, 17:54:59 via Wykop
  • 11
@rybsonk: może jeszcze towarzysz wampir i gotka?
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
09.01.2026, 17:12:31
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PsychoSmerf
PsychoSmerf
09.01.2026, 18:48:18 via Wykop
  • 4
Mercosur może wprowadzić do Europy po niższych stawkach celnych (stawka 7,5%) to 99k ton rocznie


@mike-johnston: Zawsze tak zaczyna się gotowanie żaby.
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
09.01.2026, 18:54:50 via Android
  • 65
@PsychoSmerf: czy jakaś żaba się kiedyś dogotowala? Bo ani robaków nie trzeba jeść, ani gejów nie przydzielają do polskich rodzin, chemitrails też nas wciąż nie wykończyło itd
  • Odpowiedz
niemczarek_owiecki
niemczarek_owiecki
09.01.2026, 07:02:22
  • 3
Premierem jest Donald Tusk, a prezydentem człowiek z PiS. Trwa ostra zima, trzaskający mróz, zaspy śniegu. Za niedługo zaczynają się zimowe igrzyska. Jeśli chodzi o skoki, to ostatni taniec naszego wielkiego mistrza, choć faworytem jest młody Austriak w kasku Red Bulla. W lecie natomiast czekają nas piłkarskie emocje na mundialu. Tu bukmacherzy dają największe szanse Hiszpanii jako aktualnym mistrzom Europy.


#zima #polityka #skoki #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aigorkuglarz
aigorkuglarz
aigorkuglarz
09.01.2026, 09:04:26 via Wykop
  • 0
Wszystko się zgadza poza tym że Stoch tańczy
  • Odpowiedz
PatrickdeVries
PatrickdeVries
09.01.2026, 23:24:47 via Wykop
  • 1
@niemczarek_owiecki: Czyli ktoś p-------e w brzozę niedlugo
  • Odpowiedz
F....._
F....._
konto usunięte 08.01.2026, 12:13:57
  • 1
#polityka #usa

Hej mati lubimy usa?

  • TAK 46.9% (15)
  • Nie 53.1% (17)

Oddanych głosów: 32

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lach__Anonim
Lach__Anonim
08.01.2026, 12:21:49 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2
12.09.2025, 07:43:33
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2
Autor
12.09.2025, 08:05:11 via Wykop
  • 8
@Kotouak: nie jest dobrze jak ktoś zostaje zamordowany ale robienie z takiej osoby świętego jest absurdem
  • Odpowiedz
Need
Need
12.09.2025, 08:33:41 via iOS
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
28.12.2025, 07:57:36
  • 268
Wiem, że to ragebait. Ale najgorsze jest to, że jestem w stanie uwierzyć, że taki "problem" istnieje realnie. Uzależnienie od dramy i emocjonalny rollercoaster mylony z miłością to niestety obecnie plaga. Smutna diagnoza współczesnych relacji.

#przemyslenia #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
whosyourdaddy_snakegirl - Wiem, że to ragebait. Ale najgorsze jest to, że jestem w st...

źródło: temp_file2309020408308272382

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur
28.12.2025, 08:15:04 via Wykop
  • 241
@whos_your_daddy_snakegirl: @kuroszczur @whos_your_daddy_snakegirl babom trzeba zapewnić rollercoaster emocjonalny i są zadowolone. Coś się pokłócić, obrazić. Dać kwiaty, zabrać na randkę, znowu awantura, i wtedy się to klei ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
The_Czop_Show
The_Czop_Show
28.12.2025, 08:23:15 via Wykop
  • 151
@whos_your_daddy_snakegirl: przecież to jest uniwersalne, ogólnoludzkie doświadczenienie. Ja też czasem sobie myślę jakby to było jak za starych czasów obracać wyćpane małolaty. A nawet lepiej jak za starych czasów bo hajs jest na koncie na takie imprezy a za młodego to się na głowie stawało. Przecież pamiętam te emocje, tafjun endorfin, poczucie totalnego zatracenia. Po prostu racjonalnie wybieram to co uważam za bardziej wartościowe i tak wybierając to od lat,
  • Odpowiedz
mateoaka
mateoaka
27.12.2025, 07:06:29
  • 756
Będąc w jednym z miasteczek w Brazylii zadzwonił do mnie nieznany numer. Nie odebrałem bo telefoniczne oszustwa to plaga w Brazylii, w rekordowym dniu zadzwoniono do mnie 44 razy z ofertą na fotowoltaikę i inne wynalazki. Ale odrzucony numer zadzwonił jeszcze kilka razy, a potem dostałem z niego sms, koślawą polszczyzną zapytano się, czy nie chcę przyjechać do miasta Alpestre, w którym żyją potomkowie Polaków, którzy niecałe 150 lat temu wyjechali za
mateoaka - Będąc w jednym z miasteczek w Brazylii zadzwonił do mnie nieznany numer. N...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-27 073419

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
mateoaka
mateoaka
Autor
27.12.2025, 07:16:25 via Wykop
  • 85
No i ciekawostka, u jednego z moich rozmówców akurat wywrotka podjechała zsypać kupiony żwir, aby gość sobie podjazd podsypał. Zobaczcie, jakie cuda na tej kupce były. Ktoś wie co to jest? No i nie pisać mi, że się połasiłem na kamienie, z każdego wyjazdu przywożę ich trochę (takie zboczenie, mam w domu duży dzban z nimi) i trochę liści, które suszę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
mateoaka - No i ciekawostka, u jednego z moich rozmówców akurat wywrotka podjechała z...

źródło: 20250509_134406

Pobierz
  • Odpowiedz
Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
27.12.2025, 07:35:48 via Wykop
  • 331
@mateoaka:
Dwudziestydrugi - @mateoaka:

źródło: 792e7ea84878c9e2bb17891547aa74fd

Pobierz
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
26.12.2025, 17:12:57
  • 244
#strangerthings
ROTTE_N - #strangerthings

źródło: 1000023027

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PositiveRate
PositiveRate
26.12.2025, 17:53:12 via Wykop
  • 34
@nocticadius: a dobrze
  • Odpowiedz
tmzz
tmzz
26.12.2025, 18:40:45 via Wykop
  • 88
@nocticadius: Anotutaj
tmzz - @nocticadius: Anotutaj

źródło: dustin-henderson-e1571767360634

Pobierz
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
26.12.2025, 05:19:06
  • 19
Pora na Eldritch Blast (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

#dnd #rpg #baldursgate #baldursgate3 #dungeonsanddragons #papierowerpg
Atreyu - Pora na Eldritch Blast (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

#dnd #rpg #baldursgate #baldursgate3 ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-26 061749

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiciek
kiciek
26.12.2025, 12:01:28 via Wykop
  • 0
@Atreyu: ja tam widzę short break na papierosa
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
24.12.2025, 16:37:52
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
24.12.2025, 16:48:26 via Wykop
  • 1
Chyba mu rodzinnie donosik do skarbówki napiszę i zobaczymy jak jego przedsiębiorczy zmysł poradzi sobie z uczciwym zatrudnieniem


@Schwarzfahrer: Nie krępuj się wal frajera tak żeby zabolało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
24.12.2025, 17:11:07 via Wykop
  • 1
a nie uważasz, że jak dorosły pracujący człowiek nie jest w stanie ogarnąć sobie kawalerki to jest coś nie tak?


@Schwarzfahrer: zdefiniuj "ogarnąć sobie".
To, że młody człowiek na niskopłatnej posadzie nie jest w stanie KUPIĆ sobie na własność mieszkania nie jest niczym dziwnym. Nie licząc USA w latach '50 nigdy i nigdzie nie było tak, że wchodzisz na rynek pracy i z buta stać cie na mieszkanie.
Jeśli nie stać cie na
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
18.12.2025, 08:38:51
  • 2737
Święta się zbliżają, a więc wożenie rodziny samochodem.
Pamiętaj, jeśli rodzina powie Ci "każdy płaci za siebie" i nie chce zapinać pasów.
Masz prawo powiedzieć: "Zapinasz pasy lub wysiadasz"
80kg Pasażer za kierowcą, bez pasów, przy stłuczce przy 50km/h uderza w fotel kierowcy z siłą 2 ton

#samochody #motoryzacja
luke-mat - Święta się zbliżają, a więc wożenie rodziny samochodem.
Pamiętaj, jeśli ro...

źródło: image

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
18.12.2025, 08:43:35 via Wykop
  • 813
@luke-mat: dokładnie tak, dbajcie o siebie i bezpieczeństwo ,swoje i bliskich. Nie ma bzdurnych dyskusji jeśli chodzi o bezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
RRybak
RRybak
18.12.2025, 08:44:15 via Wykop
  • 1262
@luke-mat: miałem kiedyś taką upartą. Wystarczy delikatnie ruszyć, nawet 2km/h i wcisnąć hamulec do blachy.
Słuchasz obelg przez 10 minut, ale ofiara już nigdy w życiu nie pomyśli o niezapinaniu pasów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
bobsley33
bobsley33
18.12.2025, 16:51:23
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
18.12.2025, 16:56:22 via Android
  • 10
@bobsley33

Ale przecież koleś zachowuje się jak ostatni dupek i na miejscu różowej bym zbierał paragony za budowę domu i wychowanie córki i odszedł...
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
19.12.2025, 01:07:02 via Wykop
  • 1
Biedne księżniczki muszą pracować


@bobsley33: Problemem nie jest brak ''wspólnych pieniędzy'' problemem jest to, że ona chce się dorwać to hajsu męża.
  • Odpowiedz
Misaka
Misaka
12.12.2025, 16:12:29
  • 2207
W ostatnim kwartale wdrożyłem Microsoft Copilot dla 4000 pracowników.
30 dolarów miesięcznie za stanowisko.
1,4 miliona dolarów rocznie.
Nazwałem to „transformacją cyfrową”.
Zarządowi spodobało się to określenie.
Zatwierdzili je w ciągu jedenastu minut.
Misaka - W ostatnim kwartale wdrożyłem Microsoft Copilot dla 4000 pracowników.
30 dol...

źródło: image

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cherrycherrylady
cherrycherrylady
12.12.2025, 18:18:28 via Wykop
  • 790
@Misaka: Nie uwierzę, że nie pisał tego ktoś pracujący w moim korpo.
W tym roku firma kupiła sztuczną inteligencję. Nasz dział wypadał najsłabiej - zaledwie kilkanaście procent osób użyło jej od czasu implementacji. Nic dziwnego, zajmujemy się danymi wrażliwymi, często skrajnie. 95% pracy dosłownie nie ma prawa znaleźć się w AI. Niedawno dostaliśmy polecenie, że mamy JAKOŚ używać, bo procenty źle wyglądają dla głowy działu XD
  • Odpowiedz
oSsStanMarsh
oSsStanMarsh
12.12.2025, 20:46:38 via Android
  • 276
@Misaka: gdybym mógł tylko raz cofnąć się w czasie do dowolnego momentu historii wszechświata, cofnąłbym się 15 minut, żeby jeszcze raz przeczytać to pierwszy raz xd Złoto!
  • Odpowiedz
hauser15
hauser15
11.12.2025, 18:10:14
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derpinardus
Derpinardus
11.12.2025, 18:18:31 via Android
  • 15
@hauser15 I dlatego nie wolno ratować spadochroniar, bo to dosłownie stawianie się w roli ludzkiej gumki do mazania
  • Odpowiedz
OstatniSpartanin
OstatniSpartanin
11.12.2025, 18:23:41 via Android
  • 6
@hauser15 zostawiła bogatego chada dla jakiegoś bezdomnego chłystka
  • Odpowiedz
kondziow
kondziow
29.10.2016, 20:06:18
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sailor_73
sailor_73
30.10.2016, 06:05:07
  • 20
@kondziow: po tak długim elaboracie tylko utwierdzasz moją niechęć do wideł ,zapytam wprost po co się męczyć wywalać dodatkowe pieniądze na serwis i części , a już gloryfikowanie nalotu rzędu 400k to po prostu dramat , 2 litry i 400k hmm i to jeszcze na najdroższych olejach i regularnych naprawach i konserwacjach - gdzie tu ekonomia się pytam ? pracować żeby mieć vweja ?to chyba już upośledzenie ?
  • Odpowiedz
ATR92
ATR92
ATR92
30.10.2016, 08:26:43
  • 31
@kondziow:

ale wymiana pierścieni żeby silnik oleju nie brał, lanie drogiego oleju, czyszczenie dolotu, zaworów, wymiana szklanek i takie rzeczy co 50 - 80 000 km jak to napisałeś to nie kosztuje kilka złotych i nie są to eksploatacyjne rzeczy tylko wadliwa konstrukcja silnika. Eksploatacyjne rzeczy to filtry, olej, hamulce, opony, rozrząd.
  • Odpowiedz
wwojtus2304
wwojtus2304
26.05.2015, 00:36:56
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obrotowy
obrotowy
26.05.2015, 00:38:29 via iOS
  • 1
@wwojtus2304: pracujesz w pizzerii?
  • Odpowiedz
m.....e
m.....e
konto usunięte 26.05.2015, 00:49:39
  • 0
@wwojtus2304: #byloaledobre
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
06.12.2025, 22:45:17
  • 7
Czerwone ciufcie czyli Lyd2 na przystanku Wenecja Muzeum należącym do Żninskiej Kolei Wąskotorowej (Żninska Kolej Powiatowa)

#kolej #pociagi #kolejwaskotorowa #znin
sylwke3100 - Czerwone ciufcie czyli Lyd2 na przystanku Wenecja Muzeum należącym do Żn...

źródło: temp_file8603922000169016728

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splinter96
splinter96
08.12.2025, 06:09:07
  • 339
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
08.12.2025, 06:21:14 via Wykop
  • 250
@splinter96: typowy prawak i chrześcijanin
  • Odpowiedz
Gomorakazowa
Gomorakazowa
08.12.2025, 07:26:41 via Android
  • 152
@splinter96 chyba jest za wcześnie żeby to ogarnąć
Gomorakazowa - @splinter96 chyba jest za wcześnie żeby to ogarnąć

źródło: temp_file4601462347593837426

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 128
  • Strona 8 z 128
  • >
  • Wódki nie piję, Do kościoła nie chodzę, Kim ja w ogóle jestem? "Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży To że już więcej do niej nie należę…"

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.07.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.01.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking