Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
niktopan
niktopan
Profil firmowy

niktopan

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1048
  • Znaleziska 70
  • Mikroblog 978
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
20.06.2026, 20:09:06
  • 103
Współczuję tym rodzicom którzy zbierają na chore dzieci a później mają do czynienia z lekarzami zarabiającymi 300k na miesiąc. #rodzice #dzieci #lekarz100k #konowalposting
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktopan
niktopan
niktopan przedwczoraj, 05:53:47 via Wykop
  • 0
@wrth: z drugiej strony jakby to było częste to by o tym w gazecie nie pisali
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
17.06.2026, 10:45:31
  • 444
Nawet nie wie co traci
#gielda
pepedros - Nawet nie wie co traci
#gielda

źródło: {E2B0451C-1B08-451F-8196-021536DEA71E}

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktopan
niktopan
niktopan 17.06.2026, 11:50:09 via Wykop
  • 6
@UsmiechnietyAnon: mocno mu odbilo, ale to on zakladal OpenAi, spacex i rakiety, tesle i elektryfikacja i nawet paypal i platnosci przez internet. Trzeba mu oddac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2904

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli gromadzić dane o zarobkach lekarzy na podstawie numerów PESEL. Celem jest zwiększenie przejrzystości wynagrodzeń w ochronie zdrowia i skuteczniejszy nadzór nad wydatkami publicznymi. RMF FM informuje, że Naczelna Rada Lekarska apeluje o spotkanie z premiere

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: 17.06.2026, 08:22:14
  • 452
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
niktopan
niktopan
niktopan 17.06.2026, 09:50:18 via Wykop
  • 7
No lekarze juz nie maja zadnego poparcia spolecznego niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

559

Policja w warszawie nie radzi sobie z nastolatkami regularnie łamiącymi prawo.

Policja w warszawie nie radzi sobie z nastolatkami regularnie łamiącymi prawo.

Jak w tytule

PiersiowkaPelnaZiol
z
youtube.com
dodany: 16.06.2026, 15:01:17
  • 138
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    warszawa
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    patologiazmiasta
niktopan
niktopan
niktopan 17.06.2026, 06:30:02 via Wykop
  • 35
@PiersiowkaPelnaZiol: jest proste rozwiazanie. Zmusic youtube to banowania tego contentu i elo. Nie beda nagrywac i spora czesc tez nie bedzie jezdzic.
Przy sprzedazy takiego pojazdu powinien byc obowiazek rejestracji.

3146

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 19:16:07
  • 358
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
niktopan
niktopan
niktopan 16.06.2026, 19:40:35 via Wykop
  • 12
@dziacha: większość jest zakredytowana, nic nie rzuca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niktopan
niktopan
niktopan 16.06.2026, 08:17:51
  • 0
Jakie są twoje ulubione tickery etf?
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktopan
niktopan
niktopan
Autor
16.06.2026, 09:08:46 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: krótki, unikalny skrót literowy lub cyfrowy, służący do identyfikacji konkretnego ETF (wszystko na gieł∂zie ma ticket)
  • Odpowiedz
niktopan
niktopan
niktopan 14.06.2026, 06:20:45
  • 0
Wierzycie w rekomendację giełdowe? Jeśli tak to skąd je bierzecie dla polskich i zagranicznych spółek?
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chlebek_Pyszny
Chlebek_Pyszny
14.06.2026, 06:24:29 via Wykop
  • 38
@niktopan: czytam wykop i wiem czego nie kupować
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
14.06.2026, 06:30:22 via Wykop
  • 8
skąd je bierzecie dla polskich


@Chlebek_Pyszny: https://www.biznesradar.pl/rekomendacje/
  • Odpowiedz
niktopan
niktopan
niktopan 10.06.2026, 18:35:56
  • 0
W sumire to jakim prawem izba lekarska moze ograniczac ilosc miejsc na studiach?
Jest jakis przepis na to?
Bo nie przypominam sobie, zeby to izba lekarska sponsorowala uniwersytety medyczne, tylko my z podatkow.
#pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktopan
niktopan
niktopan
Autor
10.06.2026, 20:01:49 via Wykop
  • 0
@gorzki99: To akurat wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
niktopan
niktopan
niktopan 10.06.2026, 14:58:31
  • 5
Prawdziwym skarbem w #gielda nie sa zyski, ale pieniadze ktore tracimy po drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktopan
niktopan
niktopan 08.06.2026, 12:39:23
  • 0
Cos wiadomo o remaku nocy kruka?
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
08.06.2026, 12:43:54 via Wykop
  • 3
@niktopan: w plikach znaleziono szpon beliara, więc G2NK potwierdzony
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
08.06.2026, 12:45:20 via Wykop
  • 3
@niktopan: może będzie, a może nie będzie. Szpon Beliara już jest w plikach gry.
Jedno jest pewne, wszystko będzie w porządku
  • Odpowiedz
niktopan
niktopan
niktopan 07.06.2026, 11:28:52
  • 3
W Japonii czy Hiszpanii jak ludzie wychodzą z psami to mają butelkę z wodą i jak pies coś obsika to spłukują. Jak można coś takiego spopularyzować w Polsce?

#psy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
07.06.2026, 11:30:20 via Wypiek
  • 2
@niktopan A to nie jest tak, że psy lubią to wąchać i obsikiwać spowrotem?
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
07.06.2026, 12:02:27 via Wypiek
  • 0
@CCH5OH A ja kocham kotki
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
05.06.2026, 17:37:26
  • 0
Na grę niby czekali tylko Polacy, a na Twitch już 200k widzów
#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktopan
niktopan
niktopan 05.06.2026, 17:38:11 via Wykop
  • 0
@vateras131: u Niemca też kultowa gra
  • Odpowiedz
ProtossTassadar
ProtossTassadar
05.06.2026, 17:29:18
  • 0
I jak tam? Działa? Optymalizacja git? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #gothicremake #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktopan
niktopan
niktopan 05.06.2026, 17:36:34 via Wykop
  • 0
@ProtossTassadar: w sumie słaba optymalizacja to gothicowa tradycja
  • Odpowiedz
okoski
okoski
02.06.2026, 19:09:50
  • 65
prezydent kukold, premier kukold, najsłynniejszy sportowiec kukold to jak w tym kraju ma być dobrze
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktopan
niktopan
niktopan 03.06.2026, 05:47:38 via Wykop
  • 2
@Kimbo_slice: czemu?
  • Odpowiedz
niktopan
niktopan
niktopan 05.06.2026, 10:30:01 via Wykop
  • 0
@Kimbo_slice: (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
02.06.2026, 08:00:21
  • 721
Przypominam, że to pciembiorcy sprowadzają dzicz do Polski.

Funkcjonariusze z Placówki SG w Olsztynie zakończyli kontrolę legalności zatrudnienia w branży produkcyjnej. 70 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wszyscy posiadali fikcyjne zaświadczenia o podjęciu studiów.

https://www.wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/71999,Fikcyjni-studenci.html

#polska #januszebiznesu
wscieklykabanos - Przypominam, że to pciembiorcy sprowadzają dzicz do Polski.

Funkcj...

źródło: 2-348369

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktopan
niktopan
niktopan 02.06.2026, 12:27:13 via Wykop
  • 5
@wscieklykabanos: oni to robią przez agencję pracy specjalnie, wtedy nie zatrudniają ich bezpośrednio.
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
02.06.2026, 02:27:19
  • 147
Jest godzina 19 i ledwo co dotarłem do jakiegoś mini campingu ze stolikami . Zaś mnie pachwiny obtarły . Obsypałem talkiem ale jak się zacząłem pocić od upału wszystko poszło jak w krew w piach. A teraz Siedzę se na jakimś kompletnym odludziu , zjadłem tuńczyka z makaronem i owsianka, przed chwilą widzialem jelonka , i pije se zimno p--o IPA (stone ipa -the iconic west coast style ipa) . Miły pan
ChlopoRobotnik2137 - Jest godzina 19 i ledwo co dotarłem do jakiegoś mini campingu ze...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktopan
niktopan
niktopan 02.06.2026, 06:21:25 via Wykop
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: Mireczku, a masz coś na niedźwiedzie/wielkie koty?
  • Odpowiedz
123xD
123xD
123xD
25.05.2026, 18:19:03
  • 142
Mamy tu na tagu 218000 wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech ktoś poleci gierkę PC dla człowieka po trzydziestce:
- możliwe granie w krótkich sesjach, 1-3 min
- szybko się włącza
- wciągająca fabuła
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktopan
niktopan
niktopan 26.05.2026, 05:21:41 via Wykop
  • 4
@123xD: kup Nintendo switch, możesz w każdej chwili uśpić i kontynuować grę. Polecam Zelde.
  • Odpowiedz
niktopan
niktopan
niktopan 15.05.2026, 05:15:42
  • 1
W sumie jak Tomek (specjalnie z dużej) kupował te obligacje Austrio-Wegierskie?

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doktor77
Doktor77
15.05.2026, 05:17:02 via Wykop
  • 22
@niktopan: na Giełdzie Papierów Mezopotamskich
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
15.05.2026, 05:29:29 via Wykop
  • 1
@niktopan: nie z dużej, tylko z Wielkiej i Tomek na wielkość nie zasługuje, odkąd on te obsługi kupował, to już większość spółek które obserwuję są od tego czasu kilkadziesiąt procent do przodu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking