Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mendium
mendium

mendium

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 66542
  • Znaleziska 32663
  • Mikroblog 33879
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 79
wuwuzela1
wuwuzela1
21.06.2024, 18:12:25
  • 0
#gielda

Ktoś ma rozeznanie czemu ADYEN spadły przychody 80% w 2023? WTF ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 21.06.2024, 18:40:38 via Wykop
  • 0
Przychody nie spadły. Zmienili sposób liczenia. Algorytmy się nie połapali i była niezła okazja do zarobienia.
  • Odpowiedz

607

Klasy średniej nie stać już nawet na kawalerkę. Ekspert: Poprzeczka idzie w górę

Klasy średniej nie stać już nawet na kawalerkę. Ekspert: Poprzeczka idzie w górę

Ceny w miastach są mocno zaporowe, a jeszcze wzrosną. Coraz mniej ludzi, szczególnie młodych, będzie mogło sobie pozwolić na zakup mieszkań - mówi Marek Wielgo, ekspert, który od 30 lat opisuje rynek nieruchomości w Polsce.

Szewczenko
z
newsweek.pl
dodany: 19.06.2024, 11:31:14
  • 221
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
mendium
mendium
mendium 20.06.2024, 14:18:09 via Wykop
  • 1
@Prolaptop: 2k euro na miesiąc i podatek 40% to nie dla Polaka biedaka takie kawalerki.
Milo900
Milo900
Milo900
18.06.2024, 05:37:54
  • 1074
Pracuje praktycznie non stop zdalnie. Dzis jade do biura. Czuje sie jakbym jechal na wycieczke xD tez tak macie jak wiekszosc czasu pracujecie tylko zdalnie?
#programowanie #programista15k #pracbaza
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 18.06.2024, 15:45:53 via Wykop
  • 0
@Milo900: 10lat na zdalnym. Wycieczka do biura to głównie wyjazd towarzyski dla mnie.
  • Odpowiedz
Doxori
Doxori
Doxori
01.06.2024, 05:25:58
  • 37
Mirki! Stoję właśnie przed zakupem pierwszej zmywarki 45 cm w zabudowie do kuchni. Totalnie jestem zielony w tym temacie. Czy możecie polecić jakąś firmę, konkretny model? Na co zwracać uwagę, jakieś bardzo przydatne funkcje? Wszelkie rady mile widziane. Półka cenowa - średnia. Myślałem, żeby wydać około 2500 zł max, ale nie wiem czy się zmieszczę z czymś sensownym. #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #agd #zakupy #elektronika
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 01.06.2024, 12:47:57 via Wykop
  • 0
@Doxori: 45 jest jak najbardziej ok. Nie bierz 60 bo za długo będziesz ja zapełnił przez co brud będzie zasychał
  • Odpowiedz
justjoin_it
justjoin_it
29.05.2024, 13:03:44
  • 65
Schodzisz do piwnicy i znajdujesz takie coś. Jaką grę odpalasz jako pierwszą? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#justjoinit #praca #pracawit #pracait #programowanie #ciekawostki #gry #konsole
justjoin_it - Schodzisz do piwnicy i znajdujesz takie coś. Jaką grę odpalasz jako pie...

źródło: 444227862_857645966399566_6103554194388156999_n

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 30.05.2024, 08:57:59 via Wykop
  • 1
@justjoin_it: Dizzy
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
17.05.2024, 18:43:58
  • 0
Znacie sposób żeby nie płacić za przewalutowanie ze złotówek na dolary na XTB?

#xtb #gielda
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 19.05.2024, 10:09:55 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: ja używam maklera i przelewam z konta walutowego ipko na walutowe xtb
  • Odpowiedz
P.....x
konto usunięte 14.05.2024, 16:06:17
  • 1
Cześć

Zaczynam przygodę z inwestowaniem w produkty finansowe, głównie ETF-y. Jako platformę wybrałem BOSSA i mam kilka pytań.
Czy z poziomu aplikacje mam więcej funkcji? Mam na myśli np wpłatę na konto maklerskie. Przez stronę internetową nie zrobię szybkiego przelewu jak np. na XTB. Muszę zlecić tradycyjny przelew, ew szybko za piątaka.

#inwestowanie #gielda #pieniadze #bossa #akcje #funduszeinwestycyjne
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 14.05.2024, 16:53:53 via Wykop
  • 0
@Pawelex: XTB do akcji bo jest bezprowizyjne
Bossa do kontraktów oraz ike/ikze, z tym pierwszym czekam aż uruchomią na XTB.
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
11.05.2024, 10:31:01
  • 0
#gielda

Brać palantira przy 18 czy jeszcze niżej spadnie? Pozbyłem się śmiecia na szczęście w porę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 11.05.2024, 11:05:01 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: brać
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
24.04.2024, 07:12:59
  • 16
#xtb #meczennicyxtb #gielda
widmo82 - #xtb #meczennicyxtb #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 24.04.2024, 11:10:43 via Wykop
  • 0
Mój drugi najlepszy zakup po palantirze.
  • Odpowiedz
kiedys_bede_bogaty
kiedys_bede_bogaty
24.04.2024, 09:05:50
  • 2
moja koleżanka w-----a się właśnie w panele za 68 tysięcy (nie wie jaka moc, mam nadzieję że przynajmniej maksymalna możliwa czyli 10kw jak za tą cenę), jak 2 lata temu się orientowałem to za taką instalację dostałem wycenę 42 tysiące (i uznałem, że za dużo) - czy ceny tak wzrosły czy dała się wyruchać? XD

#fotowoltaika #budujzwykopem #inwestycje #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 24.04.2024, 11:08:55 via Wykop
  • 0
@kiedys_bede_bogaty: 10kw na gruncie w tej chwili to koszt 30000 zł brutto
  • Odpowiedz
m.....t
konto usunięte 29.03.2024, 06:45:42
  • 3
Podsumujmy nadchodzącą niedzielę świąteczną:
- pełno energii ze słońca
- równie dużo energii z wiatru
- pompy ciepła stoją
- masa ludzi będzie spędzać czas na powietrzu zamiast flaczyć przed kompem, TV czy konsolą

Robimy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 29.03.2024, 07:31:23 via Wykop
  • 0
@majk_emigrant: w robocie mi już zapowiedzieli ograniczanie farm wiatrowych do minimum technicznego 5% lub do zera.
  • Odpowiedz
bober234
bober234
25.03.2024, 18:46:44
  • 1
Mam taką sprawę:
Firma zamontowała panele fotowoltaiczne rok temu na dachu budynku gospodarczego. W zeszłym tygodniu spaliły się kable idące od falownika.
Firma nie chce uznać reklamacji wysyłać pismo, w którym pisze, że przyczyną spalenia kabli był ogień w drugiej części budynku,
Cyt. "na zdjęciach widać czarne, spękane i okopcone ściany, oraz zgliszcza na podłodze). Ogień najpewniej rozprzestrzeniał się po suficie, stąd okopcenia w pobliżu okien oraz drzwi, gdzie było źródło tlenu. W pobliżu
bober234 - Mam taką sprawę:
Firma zamontowała panele fotowoltaiczne rok temu na dachu...

źródło: image_picker_071268AA-9D42-472F-B3BD-8D2EB51BB818-8922-0000055F4A035216

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 25.03.2024, 21:13:10 via Wykop
  • 1
@bober234: masz zdjęcia jak to wyglądało przed pożarem? Mam za małe info ale moim zdaniem pożar zaczął się gdzieś z tyłu pomieszczenia. Przydały by się zdjęcia w lepszej rozdzielczości też.
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
06.03.2024, 07:23:16
  • 3
Ale wyleszczenie na #crwd
Wczoraj nurek z 313 na 290 a dziś: 370 :)
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 06.03.2024, 10:25:54 via Wykop
  • 0
@widmo82: a można było wczoraj dobrać. Przed wynikami to zawsze loteria
  • Odpowiedz
D0minik
D0minik
D0minik
06.03.2024, 10:23:04
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 06.03.2024, 10:24:50 via Wykop
  • 0
@D0minik: w ub roku było 75% a jak będą spadki to dobiorę
  • Odpowiedz
ByczeqFernando
ByczeqFernando
ByczeqFernando
01.03.2024, 11:44:58
  • 0
#gielda #meczennicyxtb czy wy juz zrzucacie papier czy czekacie na 100zl
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 01.03.2024, 19:41:47 via Wykop
  • 0
@ByczeqFernando: panie 15% dywidendy co roku kto Panu tyle da
  • Odpowiedz
000loki
000loki
000loki
24.02.2024, 14:46:41
  • 0
Coś mi skopali przy podłączeniu foto i mam taki wynik dziś. Podejrzewam, że to kwestia źle podpiętego licznika i bateria się ładuje i rozładowuje.

Dom jeszcze jest niezamieszkany, jedyne co tam może pracować, to pompa ciepła, ale jak patrzę na aktualne dane zuzycia i monitoruje status pompy, to nie zgadza się to w ogóle z tym co tam mam. Specjalnie odpalałem w nocy np pompę ciepła i pokazywało mi zuzycie 0.

Źle
000loki - Coś mi skopali przy podłączeniu foto i mam taki wynik dziś. Podejrzewam, że...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-24 154455

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 24.02.2024, 16:29:39 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
07.02.2024, 11:44:16
  • 4
Pozdrawiam akcjonariuszy $baba, z fartem, pozycja long!
*ALIBABA 3Q REV. ¥260.35B , EST. ¥261.25B ( MISS ❌ )

*ALIBABA 3Q ADJ. EBITDA ¥59.57B, EST. ¥57.27B (BEAT ✅ )

*ALIBABA 3Q ADJ. EPS ¥18.97 , EST. ¥18.67 ( BEAT ✅ )
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
mendium
mendium
mendium 07.02.2024, 11:54:16 via Wykop
  • 0
@gonzo91: wczoraj dobrane( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Goronco
Goronco
06.02.2024, 15:05:12
  • 15
#gielda #palantir #pltr #2137
Mówisz wykopkom żeby kupili, prosisz, blagasz "chcę wam pomóc, kupcie chociaż trochę akcji palantira"

Wykopki nie - wiedzą lepiej.
No cóż, peron odjechał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Goronco - #gielda #palantir #pltr #2137 
Mówisz wykopkom żeby kupili, prosisz, blagas...

źródło: temp_file5041313816067040455

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mendium
mendium
mendium 06.02.2024, 16:08:47 via Wykop
  • 1
@Goronco: po 6$ rozdawali a wykopki pisali żeby nie kupować @levzor
  • Odpowiedz
mendium
mendium
mendium 06.02.2024, 22:43:15 via Wykop
  • 0
@levzor: ja osobiście sprzedałem po 12 a odkupiłem po 15$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 18
  • Strona 7 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.11.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.10.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking