Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
margitsziget

margitsziget

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4361
  • Znaleziska 3687
  • Mikroblog 674
  • Obserwujący 37
  • Obserwowane 47

734

300 gości w hotelu nad morzem. Właściciel tłumaczył, że to turniej szachowy

300 gości w hotelu nad morzem. Właściciel tłumaczył, że to turniej szachowy

300 gości zastali kontrolerzy Sanepidu i policji w hotelu we Władysławowie (woj. pomorskie). Właściciel tłumaczył funkcjonariuszom, że to turniej szachowy. Mundurowi w środku zastali też osoby grające w szachy.

regiony
z
regiony.tvp.pl
dodany: 12.01.2021, 13:54:46
  • 69
  • #
    hotel
  • #
    koronawirus
  • #
    polska
  • #
    booking
  • #
    ciekawostki
margitsziget
margitsziget 12.01.2021, 17:37:52 via iOS
  • 2
@Carlit0: Ale tam na serio jest turniej. Moj dzieciak w nim gra

1311

Przedsiębiorcy buntują się przeciw obostrzeniom:Od jutra nasz lokal jest otwarty

Pokaż treści 18+

Przedsiębiorcy buntują się przeciw obostrzeniom:Od jutra nasz lokal jest otwarty

Kolejni przedsiębiorcy buntują się przeciw bezsensownym obostrzeniom rządu. Dochodzą nas głosy o otwartych siłowniach, lodowiskach, restauracjach, a nawet centrum rozrywki.

OsiemPiec
z
nczas.com
dodany: 06.01.2021, 08:48:40
  • 119
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    bekazpisu
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
margitsziget
margitsziget 06.01.2021, 11:21:39 via iOS
  • 15
Ja w ogóle nie rozumiem co jest zamknięte , co otwarte, nic dziwnego ze przedsiębiorcy się frustrują. U mnie na dzielni połowa sklepów normalnie funkcjonuje - księgarnie, punkty play, jysk itp. Mini punkt fitness - działa, podjeżdżają auta z których można kupić drożdżówki i bułki. Faktycznie czas skończyć ten cyrk i po prostu dać pracować ludziom.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

margitsziget
margitsziget 06.01.2021, 11:22:56 via iOS
  • 1
@Dizel_AHTUNG: Pytanie czy się odwołał od tego mandatu - jak się odwoła to pewnie wygra

651

Idea Bank w likwidacji. Gigantyczne straty akcjonariuszy i obligatariuszy

Idea Bank w likwidacji. Gigantyczne straty akcjonariuszy i obligatariuszy

Gdy BFG „ratuje” Idea Bank przed bankructwem, posiadacze akcji i obligacji banku zostają z ręką w nocniku i pustymi rachunkami. Czy pójdą do sądu?

burns
z
subiektywnieofinansach.pl
dodany: 01.01.2021, 22:15:07
  • 173
  • #
    polska
  • #
    banki
  • #
    ekonomia
  • #
    ideabank
  • #
    gielda
  • #
    afera
margitsziget
margitsziget 02.01.2021, 13:00:22 via iOS
  • -1
@tomeks85: Poczekaj 3 miesiące i zrób morfologię. Nie sztuka przez miesiąc jeść ryż z ziemniakami, trzeba zapewnić organizmowi witaminy, mikroelementy itp.

5

Upadek nawet kilku tysięcy firm „okołotargowych” – przez błędny PKD?

Upadek nawet kilku tysięcy firm „okołotargowych” – przez błędny PKD?

Firmy zajmujące się m.in. zabudową stoisk na targi nie są uznawane za firmy z branży targowej. Konsekwencje: nie zostaną one objęte rządową pomocą dla branży targowej...

margitsziget
z
nowyoutsourcing.pl
dodany: 28.12.2020, 15:23:08
  • 0
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    koronawirus
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse

1051

Rogalski: Właśnie przekroczyliśmy próg narodowej kwarantanny. Wskaźnik 71,5.

Rogalski: Właśnie przekroczyliśmy próg narodowej kwarantanny. Wskaźnik 71,5.

Zaniżanie liczby testów nic nie dało: "Gdy przeliczyć wskaźnik średniego 7-dniowego przyrostu nowych przypadków na 100 tys. mieszkańców, z uwzględnieniem zgubionych przypadków z PSSE to 11.11 wyniósłby on 71,5. To znaczy, że w rzeczywistości przekroczyliśmy próg "narodowej kwarantanny""

adam2a
z
twitter.com
dodany: 23.11.2020, 16:59:03
  • 133
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    statystyka
  • #
    zdrowie
margitsziget
margitsziget 23.11.2020, 19:29:20 via iOS
  • 6
@mocny_w_gebie: Kto może na nas naciskać? Myślisz ze w ogóle jest mityczny ktoś czy grupa, której zależy na „upadku” polski? Bo ja mam wrażenie ze wszyscy maja na nas centralnie w------e i zajmują się swoimi sprawami.

3945

Uczestnicy Marszu Niepodległości podpalili mieszkanie, bo plakat Strajku Kobiet

Pokaż treści 18+

Uczestnicy Marszu Niepodległości podpalili mieszkanie, bo plakat Strajku Kobiet

Tak zwany Marsz Niepodległości ONR rozwala właśnie Warszawę. Starcia z policją, race, butelki... W okna, gdzie był plakat Strajku Kobiet rzucono race, które wywołały pożar.

LewySierpniowy
z
facebook.com
dodany: 11.11.2020, 14:23:37
  • 492
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    protest
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
  • #
    tvpiscodzienny
margitsziget
margitsziget 11.11.2020, 15:10:31 via iOS
  • 30
@wiencejfakingcaptcha: Kurde człowieku, przecież to już jest f-----m jakiś. Plakat ze strajkiem czy z tęcza naprawdę jest pretekstem do podpalenia czyjegoś mieszkania? Trzeba siedzieć cicho w domach, bo chłopcy wyszli na miasto się bawić? Ja p------e gdzie my żyjemy.
margitsziget
margitsziget 11.11.2020, 15:22:39 via iOS
  • 6
@wiencejfakingcaptcha: Zobacz film z podpalenia w powiązanych. To jest chore co się dzieje.
margitsziget
margitsziget 11.11.2020, 16:39:57 via iOS
  • 0
@wiencejfakingcaptcha: To prawda ze to na maksa z-----y rok. Ale ja mieszkam w tym kraju, jestem Polką i nie chce się bać ze ktoś mi mieszkanie spali jak powieszę se na balkonie tęczowe balony bo będę chciała. Nie chce się na to godzić.

3

Szachiści wśród najlepiej zarabiających... esportowców

Podczas, gdy cały sportowy świat na początku tego roku nie bardzo potrafił sobie poradzić z pandemią, szachiści bardzo szybko odnaleźli sposób na funkcjonowanie. Poszło im na tyle dobrze, że zwrócili uwagę wielu fanów... esportu.

margitsziget
z
sport.pl
dodany: 09.11.2020, 14:50:35
  • 0
  • #
    szachy
  • #
    esport
  • #
    sport
  • #
    magnus

865

Informacja o umożliwieniu farmaceutom odmowy sprzedaży prezerwatyw to fake news

Pokaż treści 18+

Informacja o umożliwieniu farmaceutom odmowy sprzedaży prezerwatyw to fake news

Swoją drogą to pokazuje tylko, jak źle się dzieje w tym kraju, że w każde info jesteśmy w stanie uwierzyć bez żadnego problemu, bo skala absurdu i tak już dawno została wyjebana w kosmos, więc jesteśmy już po prostu nauczeni, żeby spodziewać się najgorszego.

konto usunięte
z
facebook.com
dodany: 04.11.2020, 20:21:43
  • 116
  • #
    polska
  • #
    antykoncepcja
  • #
    aborcja
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    protest
margitsziget
margitsziget 05.11.2020, 07:57:41 via iOS
  • 6
@abcde: Ale bywało ze aptekarz nie chciał sprzedać ellaone - to tez lek na receptę

2270

Zły Protest w skrócie propagandowych wiadomości TVP: 23 października 2020

2 ZŁOTE GOEBBELSY W SPRAWIE PROTESTU: Pierwszy to prymitywna gra na emocjach: każdy ma prawo żyć. Druga to jednostronny opis agresji policji, 0 info o gazie. Poza tym pomoc dla branż w pyte, cudowny L.Kaczyński, Narodowy w pyte.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 23.10.2020, 18:14:32
  • 86
  • #
    tvpiscodzienny
  • #
    tvpis
  • #
    protest
  • #
    bekazpisu
  • #
    koronawirus
  • #
    gruparatowaniapoziomu
margitsziget
margitsziget 23.10.2020, 19:07:23 via iOS
  • 7
@Adunio: Ja byłam na proteście. Nie mam nic wspólnego z antifą. Ale jestem za to matką która w ciąży miała badania prenatalne, bo było podejrzenie trisomii. Nie życzę nikomu i nie wiem co by było jakby się okazało ze będę miała chore dziecko. Nie wiem czy chciałabym urodzić. Ale jeszcze 7 lat temu miałam wybór.
margitsziget
margitsziget 23.10.2020, 19:09:11 via iOS
  • 8
@Adunio: Zdecydowanie nie wiesz co mówisz
margitsziget
margitsziget 23.10.2020, 19:59:58 via iOS
  • 14
@c-o-n: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
margitsziget - @c-o-n: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1603483198DI8DCpBjrVGTeLPH1JARni.jpg

Pobierz

464

Naukowcy: Dzieci karmione butelką spożywają miliony mikroplastików dziennie

Naukowcy: Dzieci karmione butelką spożywają miliony mikroplastików dziennie

Naukowcy z Dublinu zaszokowali świat swoim odkryciem, okazało się, że niemowlęta karmione plastikową butelką mogą codziennie spożyć ponad 1 milion kawałków mikroplastiku. Im cieplejsza jest woda lub inny płyn używany do rozpuszczania sproszkowanej żywności tym więcej mikroplastiku jest...

zaneta-zaneta
z
polandia.nl
dodany: 19.10.2020, 17:36:56
  • 170
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    dzieci
  • #
    zdrowie
  • #
    rodzice
margitsziget
margitsziget 20.10.2020, 18:47:09 via iOS
  • 4
Ja pracuje w branży dziecięcej. Są teraz fajne butelki szklane, ze stali spożywczej ze smoczkami silikonowymi lub kauczukowymi - wiec zero plastiku. Ale prawda jest taka ze matkom wydaje się ze zawsze ze jak coś nie kosztuje 5zeta to jest za drogie i słyszymy ciagle pytania - dlaczego to takie drogie :) choć wiadomo ze za materiały się płaci po prostu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

957

"Gdyby nie to, że pracujemy non stop, już by to padło. To już medycyna wojenna"

"Gdyby nie to, że pracujemy non stop, już by to padło. To już medycyna wojenna"

- Wie pan, kiedy ostatnio byłem w domu? W środę. Gdyby nie to, że pracujemy non stop, to już by to padło - mówi nam jeden z lekarzy w szpitalu w Pabianicach (woj. łódzkie). Medycy opowiadają nam o przemęczeniu, braku środków i chaosie.

Szewczenko
z
tvn24.pl
dodany: 19.10.2020, 15:05:43
  • 128
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
  • #
    koronawirus
margitsziget
margitsziget 19.10.2020, 17:51:35 via iOS
  • 0
@Placek_po_wegiersku: dokładnie, tylko to nie rząd będzie umierał, tylko my ( ͡° ʖ̯ ͡°)

78

Duda wygrał z Magnusem Carlsenem!

Duda wygrał z Magnusem Carlsenem!

W dwukołowym superturnieju Altibox Norway Chess gra tylko zawodników:...

margitsziget
z
youtu.be
dodany: 10.10.2020, 19:10:02
  • 5
  • #
    szachy
  • #
    spo

3103

Po wizycie Czarnka 90% pacjentów oddziału oraz personel zakaziło się COVID-19?

Po wizycie Czarnka 90% pacjentów oddziału oraz personel zakaziło się COVID-19?

Przemysław Czarnek pomimo zakazu odwiedził w zeszłą sobotę babcię w szpitalu. W poniedziałek poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Teraz w szpitalu pojawiło się ognisko koronawirusa. Jak podają media, chorych jest 90% pacjentów oddziału oraz personel szpitala.

konto usunięte
z
abload.de
dodany: 08.10.2020, 18:30:05
  • 172
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    medycyna
  • #
    covid19
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
margitsziget
margitsziget 08.10.2020, 19:30:18 via iOS
  • 5
@Squatlifter: Był w sobotę, wiadomość jest z dzisiaj - czwartek. To 6 dni. Może zaraził kilka osób i wystarczyło.
margitsziget
margitsziget 08.10.2020, 19:32:47 via iOS
  • -1
„I nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało!"
margitsziget - „I nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie pad...

źródło: comment_16021855679BjhFvy1IemF7UdLU6DsEq.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

701

Zakręcał kaloryfery, a musi płacić, jakby z nich korzystał

Zakręcał kaloryfery, a musi płacić, jakby z nich korzystał

Zakręcenia zaworów termostatycznych przez lokatora nie zmienia faktu, że lokal jest ogrzewany z sąsiednich lokali, za co winien uiszczać opłaty.

RzeczpospolitaPRAWO
z
rp.pl
dodany: 02.10.2020, 12:48:40
  • 443
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    ogrzewanie
  • #
    pieniadze
  • #
    sasiedzi
  • #
    dom
margitsziget
margitsziget 02.10.2020, 18:00:50 via iOS
  • 1
@ablu: Serio? A gdzie niby to jest w rozliczeniu? Bo ostatnio facet ze spółdzielni uczył mnie czytać liczniki na kaloryferach i tam nigdzie nie ma punktu „sąsiedzi” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

531

„Świerszczyk” najstarszy w Europie magazyn dla dzieci - nadal w czołówce...

„Świerszczyk” najstarszy w Europie magazyn dla dzieci - nadal w czołówce...

Magazyn dla dzieci „Świerszczyk” to najstarsze, wychodzące bez przerwy czasopismo dla dzieci w Europie. Ukazuje się od 1 maja 1945 r. i w tym roku świętuje 75-lecie swojego istnienia. I nadal jest w czołówce magazynów dla dzieci :)

margitsziget
z
admonkey.pl
dodany: 30.09.2020, 16:49:58
  • 109
  • #
    polska
  • #
    dobrewiadomosci
  • #
    dzieci
  • #
    ciekawostki
  • #
    rodzice
  • #
    prasa

954

Męska depresja – temat trudny, wstydliwy i przemilczany

Męska depresja – temat trudny, wstydliwy i przemilczany

Niedawno ukazała się książka Terrence'a Reala "Nie chcę o tym mówić" poświęcona właśnie męskiej depresji. I już na jej początku autor pisze, że "mężczyzna postrzega depresję jako stan kompromitujący i zawstydzający, więc najczęściej pozostaje ona nierozpoznana ani przez niego, ani przez...

pastorpastor71
z
polskieradio.pl
dodany: 27.09.2020, 14:42:03
  • 335
  • #
    depresja
  • #
    psychologia
  • #
    psychiatria
  • #
    nauka
  • #
    feels
  • #
    anonimowemirkowyznania
margitsziget
margitsziget 27.09.2020, 18:21:49 via iOS
  • 26
Jako mama dwóch chłopaków niestety widzę ze chyba dziewczynki maja trochę łatwiej i maja większe wsparcie - trochę chyba na fali „nowego feminizmu” - ale w dobrym pozytywnym znaczeniu. Przykładowo dla dziewczynek wydawane są nawet magazyny - jak być mądrą odważną na przykład Kosmos, dla chłopców nie ma takiego wsparcia. Chłopcom ciagle ciśnie się puste komunikaty jak z lat 70. - nie bądź baba, nie rycz, nie marudź, dasz rade. I później
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

margitsziget
margitsziget 27.09.2020, 19:10:38 via iOS
  • 9
@Falcon: W domu staram się, żeby mówili i nazywali uczucia i staram się żeby tez wzajemnie się wspierali, tak jak my ich wspieramy. Owszem leją się czasami, ale są momenty kiedy starszy opiekuje się młodszym - normalnie miód na serce ale w szkole już zaczynaja się ze strony nauczycielki kwasy. Najgorzej na wf oczywiście. Pani wybiera tych najbardziej przebojowych na kapitanów drużyn i moj młody jest wybierany jako jeden z

803

Kto jest odpowiedzialny za plastikowe śmieci i kto produkuje ich najwięcej

Kto jest odpowiedzialny za plastikowe śmieci i kto produkuje ich najwięcej

Dlaczego recykling to ściema, a winę za śmieci zrzuca się na konsumentów.

margitsziget
z
admonkey.pl
dodany: 23.09.2020, 12:47:15
  • 224
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ekologia
  • #
    ekonomia
  • #
    klimat
  • #
    nauka
margitsziget
margitsziget
Autor
23.09.2020, 14:03:06 via iOS
  • 227
@Abomination: Chodzi o to ze w ogóle recykling nie istnieje. Nie przetwarza się odpadów. Przez to ze gminy są zobowiązane recylkingowac - co sprowadza się do tego, ze my mamy wrzucać opakowania do właściwych pojemników - firmy mogą produkować więcej plastiku, które trafia po prostu na wysypisko.

4

Podatku od plastiku Plastic Tax już od stycznia

Podatku od plastiku Plastic Tax już od stycznia

Podatek od plastiku został uchwalony przez Radę Europy Unii Europejskiej w lipcu tego roku. Od stycznia ma obowiązywać ...

margitsziget
z
nowyoutsourcing.pl
dodany: 21.09.2020, 15:03:20
  • 2
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ekologia
  • #
    klimat
  • #
    ekonomia
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 23
  • Strona 17 z 23
  • >

Marta

  • ADHDLGBTHWDP
  • wro

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 12.01.2013

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 21.11.2016

    Komentator
  • VIP
    od 17.01.2013

    VIP
  • Król Wykopaliska
    od 29.02.2012

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 31.01.2012

    Kałasznikow
  • Ekshibicjonista
    od 05.08.2011

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.07.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.05.2012

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 07.01.2013

    Władca Ognia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking