Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko226
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
marcon13

marcon13

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1865
  • Znaleziska 116
  • Mikroblog 1749
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 13
smutny_login
smutny_login
03.09.2023, 16:09:54
  • 318
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 03.09.2023, 18:51:36 via Android
  • 0
@darktemplar
na 1 randce "a ile taki programista zarabia?" (ʘ‿ʘ)

@smutny_login szanuje w uj Twoją pracę. zacznij w garniaku leczyć krowy to takie tępe puste strzały nie uciekną ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 01.09.2023, 15:11:25
  • 6
#wedkarstwo
zaczynamy na dzikim stawie
marcon13 - #wedkarstwo 
zaczynamy na dzikim stawie

źródło: temp_file7370369019029805560

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login_cwiczebny
login_cwiczebny
login_cwiczebny
01.09.2023, 15:12:23 via Android
  • 4
@marcon13 posprzątaj później po sobie
  • Odpowiedz
NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
01.09.2023, 15:12:42 via Wykop
  • 3
@marcon13: na dwa kije widze lubisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

191

Tak żyła stolica Górnego Śląska dokładnie 50 lat temu

Tak żyła stolica Górnego Śląska dokładnie 50 lat temu

Te unikatowe zdjęcia Opola były zrobione dokładnie pół wieku temu, w 1973 roku. Miasto tamtych lat i codzienne życie jego mieszkańców zatrzymane w kadrze

Slazag
z
slazag.pl
dodany: 28.08.2023, 09:51:10
  • 64
  • #
    slask
  • #
    opole
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    fotografia
marcon13
marcon13 28.08.2023, 13:10:51 via Android
  • 63
@Peperonin chodzi o ten portal
pan-bartolomeu-dias
pan-bartolomeu-dias
26.08.2023, 11:35:58
  • 1
jakie kulki proteinowe, dumbbelsy, waftersy itp. polecacie? Jestem w tym kompletnie zielony, zawsze łowiłem tylko na naturalne przynęty. Naszło mnie bo wczoraj gadałem na gliniance z kolesiem który mówił że na kulki+PVA łowi tutaj kilka-kilkanaście karpi dziennie, nam na kuku i robaki brały tylko płocie (i trafił się jesiotr 60 cm, ale to chyba kompletny przypadek)
Spojrzałem w internecie i rozstrzał jest ogromny, niektóre kosztują kilkanaście zł/500g a inne 30 zł za
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 27.08.2023, 09:23:26 via Android
  • 0
@klefonafide haczyk 12 i nie pływała przynęta?

ja jak patrzę po zarzuceniu(zacząłem z waftersem dopiero) to cały przypon wisi do góry jak lina ( ͡° ʖ̯ ͡°)

dociazasz czymś czy ja mam jakieś dziwne waftersy? przypon mamy ten sam
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 27.08.2023, 10:59:01 via Android
  • 0
@klefonafide

https://t.allegro.pl/oferta/przyneta-kulki-wafters-method-meus-6-mm-truskawka-13957164327?utm_source=notification&utm_medium=Package%20was%20sent%20email&utm_campaign=cda19ec0-7e5d-4108-bb53-3debab508c1e&navCategoryId=121770&snapshot=MjAyMy0wOC0wNlQxMDoxNjozMi45NjI1OTMzNDRaO2J1eWVyOzg1YTRkYjQ3YjI4ZWMwODliMTQzMjAzOTkwMzNjYTk3OWU1NzIxMWQ5M2QwNWQ4ZGU2YTIwYzY5NTZjZDhjMzM%253D&tr_n=offer-link-Przyn%C4%99ta%20Kulki%20Wafters%20Method%20Meus%206%20mm%20Truskawka&tr_id=42f31530-1be8-4534-b524-6fee65b09fc2&tr_d=allegro.pl&tr_c=track-package&tr_s=j0j2Uxjy

https://t.allegro.pl/oferta/kulki-wafters-feeder-bait-kukurydza-kwas-maslowy-13951880488?utm_source=notification&utm_medium=Package%20was%20sent%20email&utm_campaign=cda19ec0-7e5d-4108-bb53-3debab508c1e&navCategoryId=121770&snapshot=MjAyMy0wOC0wNlQxMDoxNjozMi45NjI1OTI4ODNaO2J1eWVyO2M4NmViNWU4N2U5Yzc2MGJhOGZkNGFmZWE2OTM2NDM5NWUwYThhZGZmNDFmYTU3ZDNjN2M5NjVmOGE4YjIxMDE%253D&tr_n=offer-link-Kulki%20Wafters%20Feeder%20Bait%20Kukurydza%20Kwas%20Mas%C5%82owy&tr_id=42f31530-1be8-4534-b524-6fee65b09fc2&tr_d=allegro.pl&tr_c=track-package&tr_s=Rjytr2rX
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 28.08.2023, 07:31:10 via Wykop
  • 0
@bezi: kurde to Ty chyba i tak masz to super zbalansowane bo przy takim obciążeniu u mnie hak bedzie wisiał niczym lina do góry. Jaki rozmiar haczyka używasz? 6-8?
  • Odpowiedz

63

Razem z 12-letnim synem spłacają dług, zarabiając 12 zł dziennie. "Nic nas nie c

Pokaż treści 18+

Razem z 12-letnim synem spłacają dług, zarabiając 12 zł dziennie. "Nic nas nie c

To jest dopiero być w przegrywie. Jeszcze się nie urodziłeś a już wiadomo, że będziesz tyrał do śmierci

CipakKrulRzycia
z
businessinsider.com.pl
dodany: 27.08.2023, 08:17:15
  • 23
  • #
    przegryw
  • #
    pakistan
  • #
    dzieci
  • #
    niewolnictwo
  • #
    pracbaza
  • #
    swiat
marcon13
marcon13 28.08.2023, 06:18:59 via Wykop
  • 8
marcon13

źródło: gdybym-tylko-pracowala-ciezej-zostalabym-dominika-kulczyk-biedna-afrykanska-dziewczynka

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lolenson1888
Lolenson1888
16.07.2023, 06:10:41
  • 380
A ja z ojcem wczoraj takiego bydlaka złowiłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 14,5 kg
Stawy Kosów, koło Radomia
#radom #wedkarstwo #ryby
Lolenson1888 - A ja z ojcem wczoraj takiego bydlaka złowiłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 14,5 kg
Sta...

źródło: FB_IMG_1689487513924

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 16.07.2023, 09:59:28 via Android
  • 1
@Lolenson1888 twój tatę to Hank Schrader?

ładna bestia, rybka też w porzo
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
23.06.2023, 05:17:44
  • 0
Mirasy od #pogoda #zdrowie i #migrena, mam do was pytanie.
Jestem zdrowym facetem i głowa boli mnie rzadko. Nigdy nie zwracałem na to uwagi, ból pojawia się powoli i zatrzymuje się za lewym okiem, trwa max 24 godziny.
Nie chwalę się tym żonie, nie musi wiedzieć, że mnie coś boli, i tu jest myk, ona też ma takie migrenowe napady dzień po moich i to zwykle jest
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 23.06.2023, 05:32:05 via Wykop
  • 0
czynnik pogodowy, który to wywołuje, ewentualnie jakiś specyficzny rodzaj zmiany ciśnienia, bo monitorowałem barometr i ogólnie nie wyk


@Kulek1981: nie masz przypadkiem krzywej przegrody nosowej? może ból od zatoki
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 23.06.2023, 05:52:53 via Android
  • 0
@Kulek1981 no mi tak zaczęło występować i skierowali mnie operację przegrody. dziwne nigdy tak nie miałem a też teraz odczuwam takie coś przy zmianie pogody. dlatego pytam, do korelacji z pogoda się odnoszę tylko
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 23.06.2023, 06:11:35 via Android
  • 0
@Kulek1981 reż chrapalem ale w pewnym wieku zaczęło boleć dopiero. ja bym sobie zrobił TK zatok bez kontrastu na Twoim miejscu
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 23.06.2023, 06:14:14 via Android
  • 0
@Kulek1981 ziom, powtarzam że u mnie ból pojawia się na 2 dni przed zmianą pogody. tyle
  • Odpowiedz
11mac11
11mac11
20.06.2023, 19:16:46
  • 4
Rada Sądeckiego WykopPiwa, w zgodzie z postanowieniami Konstytucji, wprowadziła w dniu 30.06.2023 #wykoppiwonowysacz na obszarze całego kraju.
A tak na prawdę nie na obszarze całego kraju, a tylko Pijalni Warka w rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Reasumując, zapraszamy wszystkich na VII edycję #wykoppiwonowysacz które odbędzie się w dniu 30.06.2023 o godzinie 18:00 w #nowysacz
11mac11 - Rada Sądeckiego WykopPiwa, w zgodzie z postanowieniami Konstytucji, wprowad...

źródło: jaruzelski

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 20.06.2023, 19:28:28 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 02.06.2023, 12:39:26
  • 0
mireczki #prestashop problem mam taki że waluta w moim sklepie default to PLN a mam kilka języków

wobec czego widzę że w google produkty po ang np. indeksują mi się z cenami PLN

można to jakoś przypisać? nie chodzi mi o gelokalizację a o kombinację jeżyk + waluta pod roboty indeksujące
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13
Autor
02.06.2023, 12:51:33 via Wykop
  • 0
@true-true: powinienem zainstalować coś w sylu SEO Schema Markup Structured Data Rich Snippet zgadza się?
  • Odpowiedz
Zjem_Ci_nos
Zjem_Ci_nos
08.05.2023, 05:54:20
  • 81
Powiecie, że jestem kombinatorem.
Ale jeśli miałbym kupować jakieś nowsze auto, które wiem, że będzie świetnie jeździło w LPG wybrałbym Danusię.
Ale nie taką polską... Po cholerę płacić 40k za nędzne 1.6 z PL czy z DE, które może już gnić. Grom wie też, jaki miało serwis.
Nie lepiej pójść w coś... egzotycznego? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Renault Duster wychodził z silnikiem 2.0 F4R, który posiada moc 130km. Fajna i dynamiczna jednostka w połączeniu
ZjemCinos - Powiecie, że jestem kombinatorem.
Ale jeśli miałbym kupować jakieś nowsze...

źródło: Danusia

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 08.05.2023, 06:30:15 via Wykop
  • 0
orter, tłumacz przysięgły, procedury rejestracyjne oraz homologacyjne). No ale masz auto z Dubaju ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Zjem_Ci_nos: a jak to jest z importem aut z AE? z tego co wiem specyfikacja to GCC, trzeba coś homologować wymieniać, nie wiem licznik lampy?
albo w przypadku aut typu Honda Accord IX która w EU nie była sprzedawana ze względu na emisję spalin a po OLX widzę takie
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 08.05.2023, 06:44:27 via Wykop
  • 0
@Zjem_Ci_nos:
a normy spalin?
nie wiem czy GCC ma lampy jak US ale zawsze sie zastanawialem czy dla aut nie produkowanych na UE (np fajne tanie autko Nissan Sentra) istnieją ich EU odpowiedniki, czy ktoś to w ogóle produkuje :)
ogólnie dzięki
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 08.05.2023, 07:28:34 via Wykop
  • 2
ainteresowałeś mnie. A orientujesz się w procesie zakupu i spraw transportowych? W sensie zastanawia mnie, czy muszę tam lec


@Zjem_Ci_nos: oka dzięki czyli lepiej coś co ma jednak odpowiednik EU

@pablito1988 byłem kilka razy w AE, masz firmy pośredniczące poszukaj w google. lecieć tam absolutnie nie musisz

byłem tam kilka razy, nawet w Sharjah w dużym komisie samochodowym, bardzo dobrze utrzymane auta ze względu na klimat, jakość dróg
  • Odpowiedz
Wezwoguleicstont
Wezwoguleicstont
23.04.2023, 05:15:34
  • 0
Post grzecznościowy, bo nie znam się aż tak na autach i dodaję raz jeszcze, bo jakiś randomowy śmieszek w----ł się do wpisu.

Znajomek chce kupić swoje pierwsze auto do maksymalnie do 20-30 tys. zł. Ma być benzyna, najlepiej 5 drzwiowe, dość tanie w utrzymaniu i moc minimum 100 kucy. Aktualnie myśli nad Oplem Astrą 4 j, Reno Megane Coupe/Dynamique (czy jakoś tak), Chevrolet Cruze, VW Scirocco (chodzą po 30-35 tys.)? Ktoś coś
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 23.04.2023, 08:01:03 via Android
  • 2
@Wezwoguleicstont cruze to dobry wybór
w takich pieniądzach wszystko Audi VW z tymi cudami TSI TFSI bym nawet nie patrzył, silniki VAG z tamtych lat mają potężne wady konstrukcyjne nie podchodź nawet do tego
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 24.04.2023, 06:38:12 via Wykop
  • 2
@GeDox: mniej więcej takie:

pierwszy link z brzegu
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 24.04.2023, 07:45:16 via Wykop
  • 0
jednocześnie ten sam silnik otrzymał dwa lata z rzędu "International Engine of the Year".


dostał również 2.5L subaru , znajdziesz go ode mnie w drugim linku pt
"Najgorszy silnik benzynowy powyżej pojemności 2000 cm3"

z mojej strony tyle wystarczy, brniesz uparcie przy swoim i tak, wiem że były 2 wersje.
  • Odpowiedz
k2Marko
k2Marko
01.04.2023, 05:31:13
  • 10
Taka #inflacja że na #obligacje prawie 20% oprocentowania naliczylo za ten rok :o

#finanse #inwestycje
k2Marko - Taka #inflacja że na #obligacje prawie 20% oprocentowania naliczylo za ten ...

źródło: temp_file.png5059937134782949485

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 03.04.2023, 08:39:12 via Wykop
  • 0
@noob_biznesu: co miesiąc, mówisz o obligacjach skarbowych a nie korporacyjnych tak?
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 03.04.2023, 10:18:09 via Wykop
  • 0
@noob_biznesu: podpowiesz tylko czy dobrze myślę?
okres 1 - 1 rok
okres 2 - drugi rok posiadania obligacji
?
z góry dzięki
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 03.04.2023, 12:53:24 via Wykop
  • 0
@noob_biznesu: okej a czy znajdę coś w PKO co zaczyna "szybko płacić"? :)
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
02.04.2023, 14:43:27
  • 33
Ciągle uwielbiam tę grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#staregry #settlers #nostalgia
Polasz - Ciągle uwielbiam tę grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#staregry #settlers #nostalgia

źródło: grid1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 02.04.2023, 19:53:46 via Android
  • 1
@Polasz @barrus89
https://www.siedler25.org/
pytam regularnie
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 03.04.2023, 07:58:14 via Wykop
  • 0
@barrus89: nawet nie wszedłem tam raz na forum, po prostu w RTTR jest dużo ciekawych nowych map
  • Odpowiedz
marcon13
marcon13 31.03.2023, 09:52:23
  • 2
#tinder
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wuwuzela1
wuwuzela1
28.03.2023, 15:04:24
  • 10
#heheszki #humorobrazkowy #komputery
To nie jest śmieszne nic a nic
Poleć ktoś jakąś poduszke czy podpórke pod lędźwia. Mam siateczkową i to guano, za mocno się ugina pod szczupłym chłopem.
wuwuzela1 - #heheszki #humorobrazkowy  #komputery
To nie jest śmieszne nic a nic 
Pol...

źródło: FsRM6vaXoAIQec1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 28.03.2023, 18:30:11 via Android
  • 1
@OczyMnieBolom dej
  • Odpowiedz
dendrofag
dendrofag
24.02.2023, 19:14:01
  • 33
† Piątek, 24.02.2023, Piątek po Popielcu, #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

·CZĘŚĆ BOLESNA·

1
dendrofag - † Piątek, 24.02.2023, Piątek po Popielcu, #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

...

źródło: Cristo_en_la_cruz_%28Goya%29

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 24.02.2023, 21:15:07 via Android
  • 5
@dendrofag o zdrowie bliskiej osoby
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
12.01.2023, 13:42:29
  • 751
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcon13
marcon13 12.01.2023, 16:55:55 via Android
  • 0
@Javert_012824 Jezu ale się niektórzy ze starej szkoły hh s------i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19
  • Strona 3 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.05.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia