Wpis z mikrobloga

Już niedługo wielka zmiana mentalu narodu. Setki Mariuszy, które wydały life savings na kwadrat 35 metrów powietrza otoczonego silikatem, będą odwiedzały te prestiżowe inwestycje, których wyceny rynkowe będą leciały na pysk i stojąc po środku zastanawiały się "na cholerę mi to było potrzebne, przecież można było kupić obligacje czy coś" XD

#nieruchomosci #gielda #recesja #ekonomia #gospodarka #stopyprocentowe
  • 48
  • Odpowiedz
  • 1
@JanTadeusz: E tam, dwa tygodnie. Jeszcze 8 godziny, poznamy umowę koalicyjną i zescrollujemy kilkanaście razy w poszukiwaniu kredytu 0% czy dosypywania do beki XD
  • Odpowiedz
@mickpl: Po #!$%@? mi było to mieszkanie, mogłem przecież dalej siedzieć u starych albo wylądować na ulicy (wynajmu nie biorę pod uwagę bo nie można być tak głupim mając zdolność kredytową i wkład własny).
  • Odpowiedz
@mickpl tak czy siak uwielbiam twój trolling na wykop.peel

Przy okazji jak się czujesz jak glapa mówił o ludziach w internecie którzy myśleli że inflacja będzie 50% i że on ma rację a nie wy xd
Dosłownie mówił o nas na tagu.
  • Odpowiedz
  • 4
@JanTadeusz: Ja nigdy tak nie pisałem XD Tak samo jak mnie wołają do dolara po 6 PLN podczas gdy zbijałem się z Januszy, którzy ładowali się w dolana po 5 XD

Za to pisałem pół roku temu, że Glapa przed wyborami sztucznie obniży stopy aby po wyborach podnieść. No więc na razie zakończył "cykl" obniżek, a co dalej zobaczymy.
  • Odpowiedz
@mickpl:
Ci ktorzy nie zdążyli kupić kurnika zaklinają rzeczywistość a karawana jedzie dalej.
Kupiłem kurnik wiele lat temu i już mi się zwrócił z wynajmu. W tym roku kupiłem kolejny i już wynajmuje.
Narzekajcie dalej :)
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: 4 lata, 4 lata to okres w kazdej zdrowej gosodarce kiedy od gwałtownego załamania nieruchy zaczynaja spadać jako ostanie. dlaczego bo każdy ratuje ten rynek bo to jest znaczan cżąść gospodarki (30 %) ba kolejne co każdy z polityków i osób decyzyjnych maja nieruchomosci i musż mieć czas na opuszzczenie statku

w USA w 2008 ale tez robili fikołki typu kredyt 2 % , odraczanie rat i tp to
  • Odpowiedz