Wpis z mikrobloga

Już niedługo wielka zmiana mentalu narodu. Setki Mariuszy, które wydały life savings na kwadrat 35 metrów powietrza otoczonego silikatem, będą odwiedzały te prestiżowe inwestycje, których wyceny rynkowe będą leciały na pysk i stojąc po środku zastanawiały się "na cholerę mi to było potrzebne, przecież można było kupić obligacje czy coś" XD

#nieruchomosci #gielda #recesja #ekonomia #gospodarka #stopyprocentowe
  • 48
  • 4
@JanTadeusz: Ja nigdy tak nie pisałem XD Tak samo jak mnie wołają do dolara po 6 PLN podczas gdy zbijałem się z Januszy, którzy ładowali się w dolana po 5 XD

Za to pisałem pół roku temu, że Glapa przed wyborami sztucznie obniży stopy aby po wyborach podnieść. No więc na razie zakończył "cykl" obniżek, a co dalej zobaczymy.
@JanTadeusz: 4 lata, 4 lata to okres w kazdej zdrowej gosodarce kiedy od gwałtownego załamania nieruchy zaczynaja spadać jako ostanie. dlaczego bo każdy ratuje ten rynek bo to jest znaczan cżąść gospodarki (30 %) ba kolejne co każdy z polityków i osób decyzyjnych maja nieruchomosci i musż mieć czas na opuszzczenie statku

w USA w 2008 ale tez robili fikołki typu kredyt 2 % , odraczanie rat i tp to był