Kurde, ja to sie cieszę ze Majeczka sobie zarobiła dużo hajsu, bedzie na turnieje, fizjo, trenera, wszystko w około, i tak samo ma zapewnione większe turnieje bez zbędnych kwali, super sprawa, fajna kasa wpadła, czlowiek zazdrosny o takie pieniądze ale tak pozytywnie, piękny turniej Majki, oby to byl początek jej przygody z wielkim tenisem i j---c kontuzje (ʘ‿ʘ)(。◕‿‿◕。) #tenis
S----------m wszystko. 3dniowy cug i teraz leżę jak w trumnie. Jestem zmęczony, cały się trzęsę i nie mogę spojrzeć sobie w oczy. A-----l to szmata, suki nie chcę znać #alkoholizm
#mecz oesu i teraz we wszystkich warszawskich programach przez cały tydzień bedzie p---------e tylko o tym ze legii skoczyło do 9% szansa na puchary a nie o tym kto mistrzostwo zdobył
#optyk Jeśli chodzi o optyk w #warszawa to polecam serdecznie @AK-Optyk-Warszawa. Najlepszy Pan optyk. Ogarnął mi szkła do pilotek i są lepsze niż były :) Teraz poluje na okulary z nakładkami i kierunek na zakupy jasny.
@koniecswiatajestbliski C--j w Berkowicza bo go nie cierpie, ale takie tłumaczenie to trochę "Swastyka to nie symbol nazizmu, a symbol szczęścia. A salut rzymski to nie to samo, co pozdrowienie hitlerowskie". Do tego powiem, Patrząc na obecne realia i kontekst w jakim żyjemy, gdzie Ukraińców jest dużo w Polsce (i dobrze, sam mam wielu kumpli czy kumpeli z Ukrainy), i gdzie banderowskie flagi kojarzą się w Polsce źle (tak jak powinny),
Jestem osobą uzależnioną od hazardu i wielokrotnie próbowałem trwale zamknąć konto u TOTALbet.Przekazałem również operatorowi dokument potwierdzający ukończenie terapii leczenia uzależnienia od hazardu.Po zgłoszeniu problemu otrzymałem informację, że trwałe zamknięcie konta wymaga aktu notarialnego.
@sewieu666: nie wnikam w szczegóły procesowe, ale osoba uzależniona to nie powinna mieć jakiegokolwiek kontaktu z bukiem. Przeżywanie procesu może powodować uruchomienie wyzwalaczy, które kieruja do grania
@Nighthuntero: dodaj tylko, że programista 15k w czasie prime, wszędzie gdzie mógł pisał o tym jak to robi klientów w c---a przez 2-3 "etaty" na raz :D
19 dni abstynencji. Ręce przestały się trząść. Nie wymiotuje w nocy. Kiedyś byłem abstynentem 8 miesięcy. Chodziłem na aa. Źle przepracowałem pierwszy krok. Cóż trzymajcie kciuki. #alkoholizm
@Sportler: z alkoholizmu wyjścia nie ma, to podstępna choroba, więc trzeba zawsze uważać. Cała reszta to 100% racji, albo wywracasz stolik ze swoim życiem, albo znowu siadasz do stolika z alkoholem
Dużo postów o tym, że w majówkę trzeba się n-----ć n---------ć, a ja nieskromnie się pochwalę, że właśnie stuknęło 2 miesiące bez kropli alkoholu i jedziemy dalej.
@troglodyta_erudyta: Gratulacje. Pamiętaj, że taki okres to może być dopiero miesiąc miodowy. Zbieraj energię i walkę na późniejsza walkę :) Ja nie pije ponad 1.5 roku. Czy myślałem, by przez ten czas się napić? Raczej nie, na pewno nie byłem blisko tego. Czy się czuje lepiej, więcej energii itp. Jest. Czy jest ciężko? W takim okresie, gdzie wszędzie na grillu jest jakiś a-----l, jest zajebiscie ciężko. Ja piłem w zasadzie
a ja ten ksef pierydole... nie poswiecilem ani minuty zeby sie do niego przygotowac, bo mam dośc tego fiskalno-biurokratycznego ucisku i stawiam orzechy przeciw dolarom, że dobrze na tym wyjdę, w przeciwienstwie do tych wszystkich spanikowanych jdgów, którzy stracili czas na przygotowania i myślą, że ten system od poniedziałku będzie działał. nie będzie! po prostu będę to obserwował i tyle i ewentualnie przystąpię jak juz będzie to wszystko sprawnie działać, będzie dopracowane
#tenis