Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mDeo
mDeo

mDeo

Dołączył 14 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2910
  • Znaleziska 342
  • Mikroblog 2568
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 49
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
5 godz. i 52 min temu
  • 89
Kurde, ja to sie cieszę ze Majeczka sobie zarobiła dużo hajsu, bedzie na turnieje, fizjo, trenera, wszystko w około, i tak samo ma zapewnione większe turnieje bez zbędnych kwali, super sprawa, fajna kasa wpadła, czlowiek zazdrosny o takie pieniądze ale tak pozytywnie, piękny turniej Majki, oby to byl początek jej przygody z wielkim tenisem i j---c kontuzje (ʘ‿ʘ)(。◕‿‿◕。)
#tenis
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 2 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 6
@Akuzativ94: w tamtym roku zdobyła srebro mistrzostw świata i srebro pucharu świata. @puexam
  • Odpowiedz
Marcinuuuu
Marcinuuuu
21 godz. i 20 min temu
  • 24
S----------m wszystko. 3dniowy cug i teraz leżę jak w trumnie. Jestem zmęczony, cały się trzęsę i nie mogę spojrzeć sobie w oczy. A-----l to szmata, suki nie chcę znać #alkoholizm
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 16 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@Marcinuuuu: idź dziś na miting, chociaż posłuchać. Nie jesteś z tym sam
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
02.06.2026, 20:00:42
  • 490
Ale tu dzbany siedzą jprdl xD
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat
Mikuuuus - Ale tu dzbany siedzą jprdl xD 
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat

źródło: 1000013332

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 02.06.2026, 23:59:53 via Wykop
  • 1
@ali_baba: dla mnie i Wolyn jest c-----y, i wszystko co ruskie k---y też robiły też jest c-----e. Nazywam rzeczy po. Imieniu
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
24.05.2026, 04:48:00
  • 520
xd
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - xd
#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 24.05.2026, 06:16:32 via Wykop
  • 125
@lougramm: taksówka 200km? Wy to p------i jesteście, ja jak mnie ktoś bliski poprosi też potrafię 200km gdzieś kogoś zawieźć xD
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
17.05.2026, 17:26:12
  • 50
#mecz
oesu i teraz we wszystkich warszawskich programach przez cały tydzień bedzie p---------e tylko o tym ze legii skoczyło do 9% szansa na puchary a nie o tym kto mistrzostwo zdobył
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 17.05.2026, 17:51:02 via Wykop
  • 20
@heremorie: przecież pół wykopu było zasrane tym jak to wszyscy liczą na spadek Legii
  • Odpowiedz
mDeo
mDeo
mDeo 16.05.2026, 22:42:45
  • 3
#eurowizja polskie jiry powinno trafić na polonica.net gdyby jeszcze działało :(
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirko_anonim
mirko_anonim
16.05.2026, 06:29:37
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 16.05.2026, 21:57:30 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: a jak już dojdziesz do siebie to szybko na terapię i aa. :)
  • Odpowiedz
gfgfgfa
gfgfgfa
16.05.2026, 21:47:19
  • 0
zdążę pod prysznic przed wynikami? #eurowizja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 16.05.2026, 21:47:58 via Wykop
  • 0
@gfgfgfa: telewizor na volume max i luz
  • Odpowiedz
mDeo
mDeo
mDeo 12.05.2026, 20:02:14
  • 3
#optyk Jeśli chodzi o optyk w #warszawa to polecam serdecznie @AK-Optyk-Warszawa. Najlepszy Pan optyk. Ogarnął mi szkła do pilotek i są lepsze niż były :)
Teraz poluje na okulary z nakładkami i kierunek na zakupy jasny.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
12.05.2026, 20:07:19 via Wykop
  • 0
@mDeo: Bardzo dziękuję 😸
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
12.05.2026, 14:46:37
  • 517
Berkowicz na dziś ¯\(ツ)/¯
Ten to ma research lepszy niż Ziemkiewicz

#neuropa #4konserwy #konfederacja #ukraina #polityka
JAn2 - Berkowicz na dziś ¯\(ツ)/¯
Ten to ma research lepszy niż Ziemkiewicz 

#neuropa...

źródło: 00557398293

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 12.05.2026, 19:54:16 via Wykop
  • 7
@koniecswiatajestbliski
C--j w Berkowicza bo go nie cierpie, ale takie tłumaczenie to trochę "Swastyka to nie symbol nazizmu, a symbol szczęścia. A salut rzymski to nie to samo, co pozdrowienie hitlerowskie". Do tego powiem,
Patrząc na obecne realia i kontekst w jakim żyjemy, gdzie Ukraińców jest dużo w Polsce (i dobrze, sam mam wielu kumpli czy kumpeli z Ukrainy), i gdzie banderowskie flagi kojarzą się w Polsce źle (tak jak powinny),
  • Odpowiedz

898

Po terapii hazardowej chciałem trwale zamknąć konto. TOTALbet wymaga aktu notar

Jestem osobą uzależnioną od hazardu i wielokrotnie próbowałem trwale zamknąć konto u TOTALbet.Przekazałem również operatorowi dokument potwierdzający ukończenie terapii leczenia uzależnienia od hazardu.Po zgłoszeniu problemu otrzymałem informację, że trwałe zamknięcie konta wymaga aktu notarialnego.

Otwin10
z
wykop.pl
dodany: 11.05.2026, 19:19:32
  • 184
  • #
    bukmacherka
  • #
    hazard
  • #
    uzaleznienie
  • #
    prawo
mDeo
mDeo
mDeo 12.05.2026, 06:59:51 via Wykop
  • 0
@sewieu666: nie wnikam w szczegóły procesowe, ale osoba uzależniona to nie powinna mieć jakiegokolwiek kontaktu z bukiem. Przeżywanie procesu może powodować uruchomienie wyzwalaczy, które kieruja do grania
Nighthuntero
Nighthuntero
08.05.2026, 05:04:41
  • 178
K--------z z dwudziestoletnim doświadczeniem: martwi się czy nie jest już za stary i czy będzie miał pracę

Lekarz z dwudziestoletnim doświadczeniem: martwi się czy za roczną wypłatę uda się kupić mieszkanie.

Wybierz mądrze

#programista15k #lekarz100k #studbaza #pracbaza #takaprawda
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 08.05.2026, 05:59:42 via Wykop
  • 103
@Nighthuntero: dodaj tylko, że programista 15k w czasie prime, wszędzie gdzie mógł pisał o tym jak to robi klientów w c---a przez 2-3 "etaty" na raz :D
  • Odpowiedz
suttle
suttle
30.04.2026, 15:24:46
  • 4
19 dni abstynencji. Ręce przestały się trząść. Nie wymiotuje w nocy. Kiedyś byłem abstynentem 8 miesięcy. Chodziłem na aa. Źle przepracowałem pierwszy krok. Cóż trzymajcie kciuki. #alkoholizm
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 01.05.2026, 15:10:31 via Wykop
  • 1
@Sportler: z alkoholizmu wyjścia nie ma, to podstępna choroba, więc trzeba zawsze uważać.
Cała reszta to 100% racji, albo wywracasz stolik ze swoim życiem, albo znowu siadasz do stolika z alkoholem
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
01.05.2026, 09:10:53
  • 1027
Dużo postów o tym, że w majówkę trzeba się n-----ć n---------ć, a ja nieskromnie się pochwalę, że właśnie stuknęło 2 miesiące bez kropli alkoholu i jedziemy dalej.
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 01.05.2026, 15:02:12 via Wykop
  • 2
@troglodyta_erudyta: Gratulacje. Pamiętaj, że taki okres to może być dopiero miesiąc miodowy. Zbieraj energię i walkę na późniejsza walkę :)
Ja nie pije ponad 1.5 roku. Czy myślałem, by przez ten czas się napić? Raczej nie, na pewno nie byłem blisko tego. Czy się czuje lepiej, więcej energii itp. Jest.
Czy jest ciężko? W takim okresie, gdzie wszędzie na grillu jest jakiś a-----l, jest zajebiscie ciężko. Ja piłem w zasadzie
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
11.04.2026, 18:09:14
  • 109
Tak Warszawa żegna legendy #legia #warszawa
#mecz
marcelus - Tak Warszawa żegna legendy #legia #warszawa 
#mecz

źródło: 1000035614

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 11.04.2026, 22:03:46 via Wykop
  • 2
@marcelus: Oprawy są zawsze malowane. Przynajmniej na Legii.
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
02.03.2026, 02:00:27
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 12.03.2026, 22:19:18 via Wykop
  • 0
@Oaken_arm: o to to. Najważniejsze to uznać bezsilność wobec alkoholu.
  • Odpowiedz
presburger
presburger
presburger
30.01.2026, 20:28:11
  • 1
a ja ten ksef pierydole... nie poswiecilem ani minuty zeby sie do niego przygotowac, bo mam dośc tego fiskalno-biurokratycznego ucisku i stawiam orzechy przeciw dolarom, że dobrze na tym wyjdę, w przeciwienstwie do tych wszystkich spanikowanych jdgów, którzy stracili czas na przygotowania i myślą, że ten system od poniedziałku będzie działał. nie będzie! po prostu będę to obserwował i tyle i ewentualnie przystąpię jak juz będzie to wszystko sprawnie działać, będzie dopracowane
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 01.02.2026, 08:35:13 via Wykop
  • 0
@Wychwalany: np w taki sposób, żeby wiedzieć gdzie pobrać fakturę :)
  • Odpowiedz
Marcinowy
Marcinowy
01.02.2026, 07:25:06
  • 3
Dobra, brał już ktoś dzisiaj 01.02 FVAT na stacji paliw? Jest w KSeF? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#stacjapaliw #ksef #podatki #firma
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 01.02.2026, 08:33:22 via Wykop
  • 0
@Marcinowy: działa :)
  • Odpowiedz
zrzed
zrzed
zrzed
27.01.2026, 17:09:26
  • 1
#ksef uwaga przerwa techniczna najbliższy wolny ksef za 2 lata od tego lutego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mDeo
mDeo
mDeo 27.01.2026, 22:24:04 via Wykop
  • 2
@odgrzybiacz: od kwietnia firmy male. Muszą wysyłać faktury, ale odbieranie z ksef już od lutego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Mateusz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.02.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking