Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
latko94

latko94

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4915
  • Znaleziska 836
  • Mikroblog 4079
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 47

600

Polski wynalazek może zmienić leczenie 80 chorób autoimmunologicznych

Polski wynalazek może zmienić leczenie 80 chorób autoimmunologicznych

Zespół prof. Trzonkowskiego z Gdańska stworzył komórki TREG z biologicznym adresem nawigacyjnym. Trafiają precyzyjnie w miejsce choroby zamiast tłumić cały układ odpornościowy. Cukrzyca, Hashimoto, SM, RZS. Patent w USA, Europie i Japonii.

real_scoria
z
naukawpolsce.pl
dodany: 31.05.2026, 10:04:45
  • 72
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    immunologia
  • #
    zdrowie
latko94
latko94 01.06.2026, 08:15:50 via Wykop
  • 1
@oink_oink @brajanusz84 @oink_oink @karkan macie wydane orzeczenia o stopniu niepełnosprawności? Jeśli tak to jakie? Ja walczyłem o umiarkowany, ale bulwy przyznały lekki, po odwołaniu decyzja podtrzymana. Brat bez problemu w czasie covidu uzyskał stopień umiarkowany, tylko on na biologii a ja jeszcze lecę na sulfasalazynie i daję radę.

1900

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Songs of the Past w 2027

TheFlashes
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:13:42
  • 341
  • #
    gry
  • #
    wiedzmin
  • #
    konsole
  • #
    wiedzmin3

latko94
latko94 27.05.2026, 11:13:34 via Wykop
  • 2
Idealnie, z moim tempem przechodzenia wieśka po raz drugi, akurat wyrobię się na 2027 rok. Aktualnie po 2,5 miesiąca rozpocząłem zadanie z Baronem, ale chcąc zabić porońca a nie zamieniać go w kłobuka jak przy pierwszym przejściu gry, nie daje mu rady z uwagi na to że mam 4 poziom. Przerzuciłem się na zadanie z Keirą Metz poszukiwanie czarownicy, zabił mnie wczoraj gargulec na 2 hity, ale dam radę go dojechać. Ależ
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Makurise
Makurise
27.03.2024, 02:28:09
  • 15
Mam informację z wiarygodnego źródła, że #polishsource już nie wstanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Informacja o "awarii" będzie jakiś czas wisieć, ale jest to tylko domyślny respond w przypadku niedziałającej strony (opcja ustawiona na poziomie Cloudflare).

Dodatkowa informacja dla potencjalnych spadochroniarzy w pełni zależnych od PS - póki co nie zapowiada się, by lokalna "konkurencja" miała ugościć w swoich progach poszkodowanych. Więc jeżeli ktoś nie ma
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latko94
latko94 15.07.2024, 12:41:40 via Wykop
  • 0
@Zygfryt90: Masz jeszcze jakieś zapro na stanie?
  • Odpowiedz

1048

Kierowca Audi wymusza zatrzymanie ciężarówki prawie doprowadzając do wypadku

Kierowca Audi wymusza zatrzymanie ciężarówki prawie doprowadzając do wypadku

Cwaniak z Audi prawie doprowadza do wypadku, wyprzedzając ciężarówkę i wymuszając jej zatrzymanie. Miejsce akcji: Podhale

gadatos
z
streamable.com
dodany: 16.12.2023, 06:59:41
  • 135
  • #
    drogi
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
latko94
latko94 16.12.2023, 19:03:20 via Wykop
  • 0
@lukasz_crw: Często jeżdżę 120km/h, bo spalanie blabla, ale jak widzę przed sobą kolumnę samochodów i ciężarówek to wbijam na lewy, wyprzedzam to sprawnie i znowu wracam do 120, może to o to chodzi ludziom częściej niż że coś Ci chcą udowadniać? Choć w sumie ja to jeżdżę Focusem to nikt mnie nie zauważa na drodze i nie spotkałem się z taką sytuacją którą opisujesz.
latko94
latko94 07.02.2023, 11:57:55
  • 0
Przypomniało mi się ostatnio, że za dzieciaka w podstawówce 20 lat temu pani od angielskiego załatwiła nam z niemiec zajebiaszcze farbki do malowania po folii. Drukowaliśmy różne wzory na kartkach A4, konturowaliśmy najpierw czarnym kolorem a później wypełnialiśmy, po wyschnięciu można było to odkleić i ozdobić okna na święta itd. Chcę teraz kupić takie farbki bratankowi, tylko kompletnie nie wiem, które wybrać. Macie jakieś rekomendacje?
#malarstwo #farby #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latko94
latko94
Autor
07.02.2023, 12:02:00 via Wykop
  • 0
@khamillez: My na świętokrzyskiej wsi takich rzeczy jeszcze nie mieliśmy :P
  • Odpowiedz

691

Kierowcy ciężarówek w akcji.

Kierowcy ciężarówek w akcji.

Zapraszam do dyskusji, w internecie nie brak komentarzy, że to wina nagrywającego który jechał jak pi*da za traktorem.

DzonySiara
z
streamable.com
dodany: 07.01.2023, 16:52:43
  • 262
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polscykierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciezarowki
  • #
    zycietruckera
latko94
latko94 08.01.2023, 13:45:39
  • 8
@OktawianAugust: Skręcasz lewo wyjeżdżając ze stacji, widzisz traktor więc decydujesz się na wyjazd bo zdążysz, jak masz farta to budzisz się w szpitalu.
kopek
kopek
05.01.2023, 04:08:03
  • 37
Grafika przecudna na #ps5
Ale zaczynam się chyba powoli nudzić.
kopek - Grafika przecudna na #ps5
Ale zaczynam się chyba powoli nudzić.

źródło: comment_1672891638rotikZCZZaOJ4vbtp0zaQV.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latko94
latko94 05.01.2023, 10:18:17
  • 1
@kopek: Po 12h grania i rozpoczęciu dżungli ustawiłem minimalny poziom trudności i byleby tylko szybko skończyć, nawet nie chciało mi się uczyć wykorzystywania nowych skilli xD o-------m tylko wątek główny i zapomniałem o tej grze, jedyneczka jednak lepiej siadła.
  • Odpowiedz
latko94
latko94 05.01.2023, 13:42:38
  • 0
@kopek: Atreus sam będzie podchodził w stronę w którą trzeba iść i będzie rzucał komentarzami typu: gdybym strzelił strzałą w ten kamień to może by się udało. Także polecam jak się nie chcesz yebac w szukanie :D
  • Odpowiedz
OKSZARUM
OKSZARUM
20.10.2022, 14:50:07
  • 9747
Dziś szczególny dla mnie dzień, moje pierwsze w życiu urodziny w pionie! Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że to niepozorne urządzenie da mi tyle uśmiechu i wiary w lepsze jutro... Nie uwierzyłabym :) Pozdrowionka i uściski, kochane Mirabelki i Mirasyᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ #okszarumtupta #zdrowie #medycyna #urodziny
OKSZARUM - Dziś szczególny dla mnie dzień, moje pierwsze w życiu urodziny w pionie! G...

źródło: comment_1666277287ZcSkCPXiSMB2UdvxilEnJH.jpg

Pobierz
  • 447
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latko94
latko94 20.10.2022, 23:07:38
  • 1
@OKSZARUM: Mimo, że spóźnione to wszystkiego najlepszego! Poleciał kamyczek wsparcia. Te niepozorne urządzenie jak je nazwałaś, to jak tak mu się przyjrzeć to widać buzię, która mówi, że jest z ciebie dumna, cały wypok w sumie też :)
  • Odpowiedz
gierrappa
gierrappa
gierrappa
08.08.2022, 06:45:57
  • 475
Wojna, wojna w naszym domu na naszym podwórku - ja właśnie lecę zniszczyć u-boty w wannie a potem sterowce w ogrodzie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
gierrappa - Wojna, wojna w naszym domu na naszym podwórku - ja właśnie lecę zniszczyć...

źródło: comment_1659941152vv7od0yrbEFFLurmQ44AaV.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latko94
latko94 08.08.2022, 07:57:14
  • 0
@gierrappa: link z którego będzie mi to działać? Przyda mi się dla siostrzeńców ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

lilitch123
lilitch123
14.07.2022, 04:53:19 via Android
  • 975
Chłop se wziął zdalną i do niedzieli siedzi w domu zamiast w #pracbaza. Trochę #wygryw i #chwalesie ( ͡º ͜ʖ͡º)
lilitch123 - Chłop se wziął zdalną i do niedzieli siedzi w domu zamiast w #pracbaza. ...

źródło: comment_1657774399HFtja7xNGyoZIbsOgTBg3j.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latko94
latko94 14.07.2022, 07:38:53
  • 1
@lilitch123: No i elegancko, bierz jak najczęściej niech zobaczą, że na zdalnej normalnie pracujesz itd. Ja w swoim grajdole wynegocjowałem całe 300 brutto podwyżki xD ale zdalną będę miał do końca listopada i mam być 1 dzień w biurze w tygodniu. Mam wrócić do biura na grudzień bo wtedy najwięcej roboty i trzeba wszystko podomykać.
  • Odpowiedz
Fifth_Element
Fifth_Element
Fifth_Element
11.05.2022, 05:43:59
  • 4
#praca #ankieta #pytanie

Pytanie dotyczy dojazdu W SUMIE w TĘ i WEWTĘ

Ile czasu zajmuje ci średnio dojazd do i z pracy dziennie.

  • do 5min 21.3% (459)
  • 6-10min 7.7% (167)
  • 11-20min 12.4% (268)
  • 21-30min 14.8% (318)
  • 31-40min 11.4% (245)
  • 41-50min 8.6% (185)
  • 51-60min 7.1% (152)
  • 61-90min 7.1% (152)
  • 91-120min 5.2% (112)
  • > 120min 4.5% (97)

Oddanych głosów: 2155

  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latko94
latko94 11.05.2022, 09:16:03
  • 0
@Fifth_Element: samochodem 25 minut w piątkowe korki (jeżdżę bo wyjeżdżam zawsze na wieś prosto z pracy) rowerem pn-czw 5-10 minut zależnie od świateł
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
31.03.2022, 08:18:57
  • 687
Szczypiorek do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rolnictwo #pracbaza #uprawiajzwykopem
rolnik_wykopowy - Szczypiorek do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rolnictwo #pracbaza #uprawiajzwy...

źródło: comment_1648714730nq7D5o3L3pwZqfM9AcxwBF.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latko94
latko94 01.04.2022, 07:30:40
  • 0
@rolnik_wykopowy: Gdzie i jaką folie kupujesz na tunel? bo kierwa mam taki 3x6 i te wszystkie zielone folie siatkowane z okienkami i drzwiami to o d... rozbić. Hitem była kupiona na alledrogo za 300zł i po jednym sezonie wylądowała w koszu bo w całości się porobiły dziury.
  • Odpowiedz
a.....1
a.....1
konto usunięte 26.11.2021, 04:27:15
  • 188
26.11.2021

Dzień dobry. Wczorajszy mecz potwierdził, że Legia ustabilizowała formę i wyniki. Dziś natomiast Ekstraklasa, jednak głównym punktem programu będzie losowanie par barażowych na mundial w Katarze. Podziękujmy siwemu Portugalczykowi. Zakładam, że trafimy na Portugalię i przegramy gładko 0:3.

PS Pewnie będzie jakaś transmisja czy studio także na Kanale Sportowym, ale ponieważ są tak profesjonalni i nie potrafią żadnego posta wcześniej wstawić z rozpiską na kolejny dzień, to nie będę strzelał w ciemno.

EKSTRAKLASA
a.....1 - 26.11.2021

Dzień dobry. Wczorajszy mecz potwierdził, że Legia ustabilizo...

źródło: comment_1637900623rB7St7aEILmAJKbUEy0vo8.jpg

Pobierz

Rywal Polski w barażu:

  • Portugalia 21.1% (363)
  • Szwecja 9.0% (155)
  • Włochy 28.3% (487)
  • Szkocja 11.5% (198)
  • Rosja 19.7% (339)
  • Walia 10.5% (181)

Oddanych głosów: 1723

  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latko94
latko94 26.11.2021, 11:35:27 via Android
  • 0
Rywalem Polski będzie Portugalia, to wszystko jest ukartowane i Sousa się podłoży, dlatego przegrał z Węgrami na narodowym, żeby CR7 zagrał na mistrzostwach świata.
  • Odpowiedz
latko94
latko94 24.11.2021, 07:29:44
  • 0
Wykopowe byczki, czy któryś z was kupował na tej stronce cokolwiek i wie jak z jakością tych koszulek?

https://goku-sklep.pl/collections/koszulki-dragon-ball/products/koszulka-dragon-ball-kame-sennin?variant=32095950831660

#zakupy #tshirt #dragonball
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SmokeProspector
SmokeProspector
24.11.2021, 18:39:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@latko94: https://a.aliexpress.com/_v6ILY0

Wejdź w wybór kolorów i jest tam szukany przez Ciebie wzór :P Zawsze wyszukuj obrazem sobie, wtedy widać czy to czasem z ali nie jest :D
  • Odpowiedz
ladykagami
ladykagami
24.11.2021, 21:36:31
  • 1
@latko94: 100zł za koszulkę bez licencji xd trochę kiepsko jednak
  • Odpowiedz
goferek
goferek
23.11.2021, 15:34:21
  • 43
Ale Duda zaorał Micha z #m4k na temat rzetelności jego testów.
Ciekawe jak to dalej się rozwinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody
goferek - Ale Duda zaorał Micha z #m4k na temat rzetelności jego testów.
Ciekawe jak...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latko94
latko94 23.11.2021, 20:04:45 via Android
  • 43
M4K typowy jutuber, co dla lajkow ustawia konkursy, które jak ktoś wyżej napisał wygrywają ludzie z jego okręgu. Ten typ to dramat i zawsze mnie denerwuje jak mi go algorytm ciągle rekomenduje, bo oglądam sobie czasami Profesorka
  • Odpowiedz
Claxon
Claxon
06.10.2021, 15:53:58 via Android
  • 3
Może nie za dobrze, ale tanio też nie. ¯_(ツ)_/¯ #heheszki
Claxon - Może nie za dobrze, ale tanio też nie. ¯\(ツ)/¯ #heheszki

źródło: comment_1633535638rYnTDA7ZcpgmOg2hc6mow7.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latko94
latko94 06.10.2021, 16:17:24 via Android
  • 2
@Claxon tak to jest jak się robi na trzeźwo, to zjazd dla wózków?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Jacek Łatkowski

  • Typowy szarak.
  • Kielce

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.07.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.05.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking