Wpis z mikrobloga

Mam informację z wiarygodnego źródła, że #polishsource już nie wstanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Informacja o "awarii" będzie jakiś czas wisieć, ale jest to tylko domyślny respond w przypadku niedziałającej strony (opcja ustawiona na poziomie Cloudflare).

Dodatkowa informacja dla potencjalnych spadochroniarzy w pełni zależnych od PS - póki co nie zapowiada się, by lokalna "konkurencja" miała ugościć w swoich progach poszkodowanych. Więc jeżeli ktoś nie ma dostępu do innych polskich prywatnych trackerów - no cóż, przykro mi, ale jesteście skazani na trackery publiczne i/lub zagraniczne.

#torrent #torrenty
  • 31
  • Odpowiedz
@Makurise: powiadomienie, która aktualnie ukazuje się na stronie, nie jest żadnym domyślnym powiadomieniem w momencie awarii. Po awarii była widoczna podstrona ze statusem serwerów cloudflare i docelowego - PS. Dopiero po jakimś czasie została ustawiona przez admina strona z awarią :)
  • Odpowiedz
  • 0
@rootboy: Nie mówię o domyślnej stronie błędu Cloudflare, tylko o tym, że informacja o "awarii" została ustawiona jako domyślna na poziomie Cloudflare przez administrację PS - niezależnie od prawdziwej przyczyny braku działania strony. Daję o tym znać we wpisie tylko po to, żeby ludzie nie łudzili się, że to tylko awaria, bo "przecież tak jest napisane na stronie".
  • Odpowiedz
  • 0
@1ncogn1t0r: Nie moja rola, by tłumaczyć przyczynę upadku. Jeżeli administracja będzie chciała, to się podzieli informacją w jakimś większym oświadczeniu. A jeżeli nie, to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@Makurise: w sumie szkoda po tych 14 latach. Byłem przy powstawaniu, hostowaliśmy ich nawet zanim w pełni stanęli na nogi (jako inny tracker), kopę lat..
  • Odpowiedz
@Makurise może załoga wypaliła się tematem. Inna była motywacja w 2008 gdy wszyscy byli piękni i młodzi i inna motywacja w 2024 gdy zostali tylko piękni. Można powiedzieć że stronę prowadził ten sam zespół z małymi zmianami. Codziennie zarządzanie stroną, użeranie się z coraz bardziej roszczeniowymi użytkownikami , co roku rosnące koszty utrzymania strony i praca jako wolontariat to i tak szacunek że chciało im się cały czas działać.
  • Odpowiedz
Ja szczerze nie rozumiem, jak w dobie robienia z ludzi idiotów i kazaniu płacenia po 50zł za kilka różnych platform, takie miejsca jak PS czy inne, nie mają ruchu? Albo ludzie ogólnie zaczęli mniej konsumować media jak film i sieriale, albo coś innego, bo nigdy nie uwierzę, żeby w kraju takiej cebuli jak Polska ludzie płacą za te wszystkie abonamenty, albo oglądali gówno screenery 480p z dźwiękiem z kina.
  • Odpowiedz