Wpis z mikrobloga

@kopek: w tym miejscu już się nudzisz? Przecież to początek ;p Mi najbardziej potem siadła dżungla (będzie gdzieś dalej), bardzo fajne zadania ze smokami itd. wszystko poboczne, ale nie czułem potrzeby powrotu do głównego wątku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kopek: grafika może i ładna. Na pewno nie cudowna. Wykorzystanie pada w ps5 zerowe. O mechanice walki nie będę się rozpisywał - kto walczył z berserkerami i innymi bossami doskonale wie, co mam na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Horizon 2 w lutym lepiej wykorzystywał ps5, niż Łysy 2 w listopadzie. O ile jedynka była dla mnie majstersztykiem i grą generacji, tak dwójkę zmęczyłem w bólach i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kopek: i to jest jedyne użycie triggera - dwie sceny z cięciem drewna, nic więcej. A skoro dajesz "itd.", to podaj inne przykłady. Zagraj w Horizona2, Ghost of Tsushima albo Ratcheta, to zrozumiesz co to znaczy poprawne użycie pada ps5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ewentualnie skoro dopiero zaczynasz, to sprawdź Astrobota, za darmo dodawany do ps5. Przynajmniej dowiesz się, co ten mały cud techniki potrafi, bo Santa