Wpis z mikrobloga

@pesymistyk: M4K zrobiło test chip boxów. Ten firmowany przez Dudę został skrytykowany jako że auto nie uzyskało parametrów zgodnych z ofertą (Duda pokazał na wykresach że jego produkt był testowany na końcu, gdy auto było już znacznie bardziej rozgrzane, że aż temperatura w pomieszczeniu pomiarowym wzrosła o kilka stopni celsjusza), zasugerowano że to podróbka boxa Vtech, a Duda nigdy nie ukrywał że bierze od nich hardware, ale soft wgrywa już własny.
  • Odpowiedz
@goferek: Duda to największa mechaniczna głowa w kraju jakiś tam michu nawet buta nie może mu zawiązać, żeby zamówić u niego rajdówkę trzeba rok w kolejce czekać
  • Odpowiedz
gówno z tvnu vs gowno z yt


@kruszto: Nie do końca tak jest, dla Micha YT to cały świat warsztat jest bo jest, Dla Dudy tvn to była bardziej rozrywka dla niego samego, Duda nic nikomu udowadniać nie musiał, jego rajdówki jeżdżą po całym świecie
  • Odpowiedz
@goferek: Ależ mnie #!$%@? ten michu, z nim wiecznie są jakies problemy, wiecznie mu coś nie pasuje wszyscy mu dokuczają samochody marzeń wygrywają sami źli ludzie wszystko jest źle
  • Odpowiedz
@0caffe: wyłączyłem w trakcie bo nie da się tego oglądać. Czepianie się słówek itd, duma urażona. I opieranie się odczytywanej z telefonu wypowiedzi anonimowego eksperta.
  • Odpowiedz
  • 43
M4K typowy jutuber, co dla lajkow ustawia konkursy, które jak ktoś wyżej napisał wygrywają ludzie z jego okręgu. Ten typ to dramat i zawsze mnie denerwuje jak mi go algorytm ciągle rekomenduje, bo oglądam sobie czasami Profesorka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@latko94: ja chyba mam go zablokowanego żeby mi się nie pokazywaly jego filmu na glownej. Tak od 5 lat xD a, sprzedal ta swoja octavie mk1 za 16 tysięcy, ktora byla warta ze 4?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@goferek: ale się pupilków Micha naleciało w komentarzach na YT XD

Wystarczy obejrzeć sobie serię w TVN Turbo "Duda kontra...", żeby ogarnąć jaką chłop ma wiedzę.
  • Odpowiedz
@estenten: Wiedza wiedzą ale jeżeli deklarujesz, że coś osiąga daną wartość a na teście wychodzi inaczej to jednym słowem lecisz w #!$%@?.
  • Odpowiedz