Ja planuje znowu przeczytać wszystkie książki, potem gierki 1, 2 i 3 żeby wszystko było chronologicznie i żeby być całkiem zanurzonym w tym świecie chwile przed dodatkiem. 2 miesiące z życia wyjęte :D
@Markok: wiesiek to jedna z niewielu gier po której ukończeniu wszystkiego na 100% było mi smutno, że się skończyło. Jakbym stracił najlepszego przyjaciela
@emptr: domyślam się, że będzie to niejako wstęp do czwórki, przynajmniej takie były spekulacje, newsy o tym dodatku pojawiały się już dawno temu dlatego do końca wydawało mi się, że nie wyjdzie.
@CreaOnion: no spodziewam się obsuw ale wole dostać finalnie dobry produkt a nie był testerem po premierowym, cyberpunk mi się odbił czkawką mocno. Dlatego nigdy nie kupuję na premiery.
Komentarze (341)
najlepsze
Ja planuje znowu przeczytać wszystkie książki, potem gierki 1, 2 i 3 żeby wszystko było chronologicznie i żeby być całkiem zanurzonym w tym świecie chwile przed dodatkiem. 2 miesiące z życia wyjęte :D
źródło: image
Pobierzźródło: Screenshot_85
Pobierzźródło: 0*gO-kAFuxQ990ZGJo
Pobierzźródło: take-my-orens
Pobierz@PepikPL: Wymyśliłby coś swojego. Ciekawe czy chociaż płaci CDPR tantiemy.