Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TheFlashes

TheFlashes

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3922
  • Znaleziska 693
  • Mikroblog 3229
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 13

465

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

Rockstar jednak zawodzi "Fizyczna wersja Grand Theft Auto VI, zawierająca kod do pobrania gry wewnątrz opakowania, będzie dostępna od 12 listopada, aby umożliwić wcześniejsze pobranie gry."

TheFlashes
z
rockstargames.com
dodany: przedwczoraj, 10:52:58
  • 251
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    gta
  • #
    gta6
TheFlashes
TheFlashes 28.05.2026, 08:35:49
  • 7
Nikt mnie tak nie śmieszy jak obecni hejterzy #windows 11, tak apropos podniesienia wymagań minimalnych #wiedzmin 3
Po pierwsze, dlaczego mają wspierać windowsa 10 skoro sami twórcy porzucili ten system, a z końcem tego roku robi to również nvidia ze sterownikami do gpu? Raczej logiczne że nie będą projektować nowego dodatku na przestarzałe rozwiązania.
Po drugie każdy kto teraz ma wiedźmina 3 będzie mógł dalej sobie grać na windowsie 10
TheFlashes - Nikt mnie tak nie śmieszy jak obecni hejterzy #windows 11, tak apropos p...

źródło: pngwing.com

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution
28.05.2026, 08:36:47 via Wykop
  • 4
@TheFlashes: win11 najlepszy win no i lepszy niż jakieś linuxy i macosy
  • Odpowiedz
Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
28.05.2026, 08:44:13 via Wykop
  • 5
@TheFlashes: z Windowsem jest jak z demokracją - jest do d--y ale nic lepszego jeszcze nie wymyślono ( ͡º ͜ʖ͡º)
najgorzej, że kolejne updejty więcej psują niż naprawiają no i ta wszędobylska telemetria a do tego AI upychane na siłę ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz

1900

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Songs of the Past w 2027

TheFlashes
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:13:42
  • 341
  • #
    gry
  • #
    wiedzmin
  • #
    konsole
  • #
    wiedzmin3
TheFlashes
TheFlashes
Autor
27.05.2026, 09:33:56 via Wykop
  • 155
@Akuzativ94: A potem to samo pół roku później przed premierą W4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TheFlashes
TheFlashes
Autor
27.05.2026, 10:22:56 via Wykop
  • 164
TheFlashes

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TheFlashes
TheFlashes 10.05.2026, 14:05:22
  • 0
Mirki #telewizory #rtv oled czy minled/ledarray (lub jakkolwiek inaczej producenci to nazywają) obawiam się trochę wypalenia w oledzie a chciałbym też używać go do gierek a tam jest dużo statycznego interfejsu. I będzie też w słonecznym miejcu a ten podobno miniled wypada wtedy lepiej. Ktoś posiadał może to i to i może napisać coś o nich?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym
10.05.2026, 14:12:21 via Wykop
  • 0
@TheFlashes: ja mam monitor do kompa oled, ale tv sobie kupiłem miniled, bo po pierwsze tam jest tak jak i u ciebie bardziej nasłonecznione, a po drugie ten mini led miał g-synca i free synca wbudowanego, a oled z takimi bajerami dużo droższy. Podłączony tv mam do kompa kablem hdmi 8k i działa wyśmienicie.
  • Odpowiedz
PanKapibara
PanKapibara
PanKapibara
10.05.2026, 19:07:03 via iOS
  • 0
@TheFlashes: co do nasłonecznienia to dobry OLED już sobie radzi. Chyba że serio oglądasz głównie w dzień a TV jest naprzeciwko okna, wtedy nie ma sensu. Ale Samsung ma dobre ekrany matowe w części OLEDów, a LG ma swoje rozwiązanie tłumienia odbić.
Co do wypaleń - musiałbyś grać po 50h tygodniowo w kółko w tę samą grę.
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes 12.04.2026, 10:09:06
  • 0
#informatyka #router Poleci ktoś jakiś dobry router? Zależy mi na tym aby nie bottleneckował sieci lokalnej, te routery od ISP mają zazwyczaj strasznie małą prędkość gdy chcę przesyłać coś z jednego do drugiego komputera lokalnie, fajnie też gdyby już wspierał wifi 7
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andandand
andandand
andandand
12.04.2026, 10:21:14 via Wykop
  • 0
@TheFlashes: ASUS GS-BE18000
  • Odpowiedz
jurek-gagarin
jurek-gagarin
12.04.2026, 11:12:23 via Wykop
  • 1
@TheFlashes: ubiquiti
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes 04.12.2025, 15:55:26
  • 2
Ale ceny pamięci ram wystrzeliło xD, wrzucam screena ile kosztowały pamięci DDR5 2x32gb w czerwcu tego roku gdy składałem kompa, a w komentarzu screen ile kosztują teraz xDD
#komputery #informatyka #skladamkomputer
TheFlashes - Ale ceny pamięci ram wystrzeliło xD, wrzucam screena ile kosztowały pami...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheFlashes
TheFlashes
Autor
04.12.2025, 15:55:45 via Wykop
  • 0
@TheFlashes: Stan na 25 listopada
TheFlashes - @TheFlashes: Stan na 25 listopada

źródło: image1

Pobierz
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes
Autor
04.12.2025, 15:56:21 via Wykop
  • 0
@TheFlashes: I na dzień dzisiejszy ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Jeszcze trochę i mi się komputer zwróci cały gdy je sprzedam
TheFlashes - @TheFlashes: I na dzień dzisiejszy ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Jeszcze trochę i...

źródło: image2

Pobierz
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes
Autor
04.12.2025, 16:06:19 via Android
  • 0
@majk3l: No i co z tego, będę shitpostował i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes 20.11.2025, 18:36:53
  • 6
#android #ios Zaczynając od #pixel 10 (najpewniej później inne androidy) Air drop z iosa zaczyna działać z quick sharem z androida, będzie można w końcu bez problemowo wysyłać pliki. (Pewnie było to w ramach umowy dotyczącej użycia gemini w apple intelligence ( ͡º ͜ʖ͡º))
#telefony #apple #komputery
TheFlashes - #android #ios Zaczynając od #pixel 10 (najpewniej później inne androidy)...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheFlashes
TheFlashes 11.11.2025, 11:21:59
  • 4
#nintendoswitch #nintendo Omg its happening ( ͡º ͜ʖ͡º)
TheFlashes - #nintendoswitch #nintendo Omg its happening ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file7000749984821514446

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom
11.11.2025, 11:24:35 via Wykop
  • 4
@TheFlashes: piekło zamarzło. Język polski to był już w grach na ps2
  • Odpowiedz
koniecswiatajestbliski
koniecswiatajestbliski
11.11.2025, 11:25:21 via Wykop
  • 3
@retronom: a nawet w grach na Nintendo Switch
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes 18.06.2025, 15:24:40
  • 0
Piszczące cewki w #kartagraficzna Macie jakieś sposoby? Najpierw myślałem że to wina zasilacza bo kupiłem jakiś tani co tylko spełniał zapotrzebowanie, ale wymianiłem na mocniejszego Gigabyta 90 Platinum 1000W i problem wciąż ten sam. Karta graficzna to ASRock Radeon 9070 xt.
Problem objawia się gdy gra jest pod dużym obciążeniem i ma 100+ fpsów - wiem że można zablokować klatki ale nie chcę tego robić.
Słyszałem też że może być
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheFlashes
TheFlashes
Autor
18.06.2025, 15:27:39 via Android
  • 0
@frutson zrobiłem i też piszczy
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes
Autor
19.06.2025, 07:11:08 via Android
  • 0
@bedejutro Słyszałem o tym, ale nie będę takich rzeczy robić na karcie która ma jeszcze gwarancję. Gpu to nie cpu, czasami się psuje
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes 15.06.2025, 09:10:51
  • 1
#komputery'owe świry, macie jakieś stronki gdzie można kupować pojedyncze naklejki na #laptopy? Na allegro są tylko jakieś 20-paki z czego zazwyczaj interesuje mnie tylko jedna. A ja bym chciał jakąś stronkę gdzie sam sobie mogę pojedynczo wybrać swoje 20 naklejek
#it
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheFlashes
TheFlashes
Autor
15.06.2025, 09:16:01 via Wykop
  • 0
@sekreet: Bardziej chodzi mi o możliwość wyboru swoich 20 naklejek z dostępnej listy. Wiadomo że nikt jednej nie sprzeda
  • Odpowiedz
lycaon_pictus
lycaon_pictus
04.06.2025, 13:22:38
  • 0
#netia #wroclaw
Jakaś alternatywa na Popowice? Zbyt często mam przerwy w czasie pracy.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheFlashes
TheFlashes 04.06.2025, 19:48:41 via Android
  • 1
@lycaon_pictus Też mam właśnie na popowicach problem z netią, na umowie 300 a od kilku dni realnie 30. Ciekawe jak długo jeszcze, w-----a to niemiłosiernie
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes 02.06.2025, 07:55:55
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheFlashes
TheFlashes 29.04.2025, 14:57:00
  • 3
No nareszcie na #samsung #galaxy s23 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#android
Przy takim tempie może dostanę oneui 8 w ciągu 10 lat
TheFlashes - No nareszcie na #samsung #galaxy s23 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#android 
Przy takim t...

źródło: temp_file7631924289406480032

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheFlashes
TheFlashes
Autor
05.05.2025, 16:13:31 via Android
  • 1
@Chillmos u mnie działa dobrze, nie widzę problemów z baterią
  • Odpowiedz
mirko-space
mirko-space
22.04.2025, 05:00:00
  • 0
🌘 #mirkospacedailyupdate – Statystyki #nocnazmiana 🌒

Hej Mirko! 👋
Czas na dawkę statystyk #nocnazmiana z https://mirko.space 🚀

🔝 Najbardziej plusowani (wpisy i komentarze)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheFlashes
TheFlashes 22.04.2025, 06:04:25 via Android
  • 0
@mirko-space lol
  • Odpowiedz
CoDwa
CoDwa
CoDwa
21.04.2025, 19:16:59
  • 88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheFlashes
TheFlashes 21.04.2025, 19:19:41 via Android
  • 2001
@CoDwa głosujesz na memcena i uważasz że w tej opowieści to ty jesteś normalny?
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes 21.04.2025, 19:41:44 via Android
  • 49
@CoDwa A kto powiedział że jestem lewakiem, świat nie jest taki prosty i czarnobiały jak się memcenowcom wydaje, usunę zus będzie lepiej xddd
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes 19.04.2025, 11:07:30
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheFlashes
TheFlashes 06.04.2025, 10:00:32
  • 5
Chyba najlepszy komentarz dotyczący filmu #minecraft jaki znalazłem:

Najlepsze było to gdy na seansie po 20, była sala pełna nerdów, którzy czekali na te same memiczne sceny z trailerów i wszyscy klaskali, wiwatowali i drzeli nie w tym samym momencie. Film byt gównem, ale Złotym gównem. I najlepszy w kinie nie byt sam film, a nerdowska atmosfera mu towarzysząca. Nikt nie brat tego filmu na poważnie, wiec każdy się dobrze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
06.04.2025, 10:37:00 via Wykop
  • 0
@TheFlashes:
NaczelnyWoody - @TheFlashes:

źródło: e687eb28d0dbd142bb427686f60a4a9b

Pobierz
  • Odpowiedz
lycaon_pictus
lycaon_pictus
01.04.2025, 13:34:00
  • 0
#androiddev
Poleci mi ktoś jakąś darmową alternatywę do AVD?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheFlashes
TheFlashes 01.04.2025, 13:41:25 via Android
  • 1
@lycaon_pictus kupienie kilkuletniego przetyranego telefonu za grosze i testowanie na nim
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes 01.04.2025, 13:48:00 via Android
  • 0
@lycaon_pictus zawsze można kupić coś co dobrze wspiera lineageos albo innego customa i przeflashować. No ale całkowicie darmowe to nie będzie, racja
  • Odpowiedz
TheFlashes
TheFlashes 25.01.2025, 16:13:28
  • 1
Czy naprawdę na rynku telefonów z #android które nie są z Chin został tylko #samsung i #googlepixel ? Wiem że jeszcze jest ten #nothingphone ale z dużych graczy to tylko te dwie marki. Sony już chyba nie bawi się w teledony, LG już dawno przestał, nie za bardzo jest w czym wybierać :/
#telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
25.01.2025, 16:16:21 via Wykop
  • 0
@TheFlashes: jest gorzej niż myślisz. Google nadal składa Pixele w Chinach (przynajmniej część).
  • Odpowiedz
Bodzias1844
Bodzias1844
25.01.2025, 17:00:17 via Android
  • 0
@TheFlashes przecież nothing to też chinol xD no ale całkiem zgrabnie zrobiony klasę wyżej niż Xiaomi i te inne typowo chińskie guana
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Kuba

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.06.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.06.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.06.2024

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking