GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

Rockstar jednak zawodzi "Fizyczna wersja Grand Theft Auto VI, zawierająca kod do pobrania gry wewnątrz opakowania, będzie dostępna od 12 listopada, aby umożliwić wcześniejsze pobranie gry."
z- 251
- #
- #
- #
- #











Po pierwsze, dlaczego mają wspierać windowsa 10 skoro sami twórcy porzucili ten system, a z końcem tego roku robi to również nvidia ze sterownikami do gpu? Raczej logiczne że nie będą projektować nowego dodatku na przestarzałe rozwiązania.
Po drugie każdy kto teraz ma wiedźmina 3 będzie mógł dalej sobie grać na windowsie 10
źródło: pngwing.com
Pobierznajgorzej, że kolejne updejty więcej psują niż naprawiają no i ta wszędobylska telemetria a do tego AI upychane na siłę ( ಠ_ಠ)