Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
labelle
labelle

labelle

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 188
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 188
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1
labelle
labelle
labelle 27.04.2025, 20:26:08
  • 0
Słuchajcie w swoim życiu byłam na basenie wiele razy. Jednak podczas pobytu miesiąc temu po przepłynięciu kilku długości na moich ramionach, plecach, dekolcie pojawiła się pokrzywka i swędzenie. Miałam tak pierwszy raz w życiu. Było to dzień po zawodach, które odbywały się na basenie i pomyślałam że podnieśli dawkę chloru. Później byłam na innym basenie i wszystko było ok. Dziś byłam znów na tym pierwszym basenie i po przepłynięciu 10 długości widziałam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

labelle
labelle
labelle
Autor
27.04.2025, 21:10:09 via Android
  • 0
@bonus no właśnie nie wiem, dziwna sytuacja. Przez całe życie tak nie miałam. U niebieskiego bez zmian, on nie ma uczulenia.
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
28.04.2025, 08:29:04 via Android
  • 0
@Pan_Szeryf tak. To było to
labelle - @Pan_Szeryf tak. To było to

źródło: temp_file3561683097070367795

Pobierz
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle 17.04.2025, 06:21:18
  • 5
Ostatnio wkręciłam się w jazdę na rowerze. Wczoraj pierwszy raz w życiu przejechałam 25 km i jestem zaskoczona, że dałam radę. Zwłaszcza że jeszcze trzy tygodnie temu po 15 km musiałam długo dochodzić do siebie XD
Wczoraj podczas zjazdu z górki złapała mnie taka myśl: a co, jeśli się wywalę przy tej prędkości? I tak zaczęłam się zastanawiać nad kupnem kasku.
Mam jednak rower Kross Trans 3.0 i nie ukrywam, że trochę
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

labelle
labelle
labelle
Autor
17.04.2025, 12:44:36 via Wykop
  • 0
@r5678: tu nie chodzi o równowagę. Co gdy zjeżdżając z górki wpadnę w jakąś dziurę na drodze bo jej nie zauważę? Ścieżki rowerowe nie są wszędzie, a stan dróg szczególnie blisko pobocza bywa różny.
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle 10.04.2025, 08:58:02
  • 2
Od równych 2 miesięcy jestem na diecie 1800 kcal. Startowałam z wagą ok. 103,5 kg, przy wzroście 171 cm. Warto dodać, że na takiej kaloryczności jestem już od dłuższego czasu. Rok temu, stosując dietę 1800 kcal i włączając spacery, schudłam ok. 4 kg w 2 miesiące. Potem wszystko się zatrzymało, ale nadal starałam się liczyć kalorie.

Dwa miesiące temu wykupiłam dostęp do aplikacji z przepisami i możliwością kontaktu z dietetykiem. Stosuję się do
labelle - Od równych 2 miesięcy jestem na diecie 1800 kcal. Startowałam z wagą ok. 10...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 09:10:28 via Wykop
  • 0
@_Hildegarda_: nie byłam nigdy u endo. Miałam badaną tarczycę - ok. Mam lekką insulinooporność (insulina na czczo 14) i tyle.
@Catmmando jak mam w rozpisce 50g makaronu to sypię 50g twardego makaronu. Te łyżeczki sosików mam wpisane w dietę jak potrzeba.. Naprawdę już nie wiem, gdzie szukać przyczyny.

Mówią, żeby dodać ruch. W poprzednim tyg jeździłam rowerem do pracy oraz po pracy. Wiem, że tydzień to mało aby coś
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 09:17:02 via Wykop
  • 0
@radoskor3: byłam przez jakiś czas na 2000kcal i waga rosła, dlatego zjechałam na 1800. dodam, że teraz tak jak jem te 1800 to jest dla mnie zupełnie wystarczające, nie czuje sie ani głodna, ani przejedzona.
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 09:39:47 via Wykop
  • 0
@radoskor3: w zależności od dnia cyklu. W okolicach owulacji, przed miesiączką widzę na twarzy że jestem opuchnięta. Jak jestem ok tydzień po miesiączce to mam najniższą wagę. Ale też czasami zdarza się tak że napuchnę przy owulacji i nie schodzi to aż do miesiączki. Ten długi wzrost na środku wykresu to było właśnie to. Ale też po miesiączce zobaczyłam na wadze dokładnie tyle ile przed owulacją, czyli nie schudłam nic
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 09:53:00 via Android
  • 0
@radoskor3 przykładowy dziś i wczoraj
labelle - @radoskor3 przykładowy dziś i wczoraj

źródło: temp_file6698096995892688808

Pobierz
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 09:53:17 via Android
  • 0
@radoskor3
labelle - @radoskor3

źródło: temp_file2601839170804383859

Pobierz
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 10:04:08 via Wykop
  • 0
@Viking-: ja przy wyliczaniu jakichkolwiek kalorii zakładam najniższą aktywność jaka jest możliwa, bo zakładam, że wtedy jakakolwiek aktywność wtedy wyjdzie na +, a nie na 0
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 10:09:10 via Wykop
  • 0
@radoskor3: wyliczałam to wszystko już tyle razy, że naprawdę nie wiem, gdzie może być błąd. 5 lat temu miałam dietę z podobnej aplikacji, wtedy jadłam 2000 potem 1900 i schudłam 10kg w jakieś pół roku. Też nie było mega szybko, ale waga spadała. Co tydzień jak stanęłam na wagę to była różnica.
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 11:07:09 via Wykop
  • 0
@Viking-: mam złe wspomnienia z ketozą, bo bliska mi osobą miała silną ketozę. Raczej nie chciałabym z tego korzystać.
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 11:31:10 via Wykop
  • 0
@Viking-: mam kamicę żółciową i potencjalne problemy z nerkami więc wolałabym nie ryzykować :)
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 13:46:12 via Android
  • 0
@uhauha czyli wazac 100kg 171cm mam jeść 1300kcal. Ty tak serio?
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 13:55:35 via Android
  • 0
@uhauha a moje ppm według wszystkich kalkulatorów to 1800kcal. Zyje, chodzę, pracuje więc niemożliwe by było to moje 0
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
10.04.2025, 13:58:13 via Android
  • 0
@ziomus0812 to jak schudnę np do 70kg to ile kcal będę jadła? 800?
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
11.04.2025, 12:14:46 via Wykop
  • 0
@garar2: nie pije żadnych słodkich napojów.. woda, herbata niesłodzona/z cytryną i ewentualnie od czasu do czasu jakąś cole 0. Waga od niedzieli stoi jak zaklęta na tej samej wartości, ale widzę po sobie że napuchłam od wody. Liczę, że jak to zejdzie to i waga będzie lepsza.
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle 11.04.2025, 11:15:26
  • 3
U mnie w pracy był taki chłopak, który rzucił pracę i zamierza teraz się utrzymywać z handlu na #vinted. Ciągle wstawia zdjęcia nowych butów Nike w pudełkach. Sprzedaje je po 300-400zł i są to jakieś AF1, Dunk, Jordany. Przykładowe Jordany na zalando są za 611zł, a on je ma za 300 zł xdd Skąd on je ma? Sam twierdzi, że z jakiegoś sklepu w #gdansk. Czy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

labelle
labelle
labelle
Autor
11.04.2025, 11:18:48 via Wykop
  • 0
@Polinik: no ale ile człowiek jest w stanie ukraść butów w pudełkach? Musiałby chyba paletą ze sklepu wyjeżdżać
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle
Autor
11.04.2025, 11:36:55 via Wykop
  • 2
@kochamajfony: nie ten, ale ten równie podejrzany xd Chyba mają podobne źródło zaopatrzenia. Możesz dać znać co przyszło. moim zdaniem to bardzo dobrze odwzorowane podróbki, bo ten mój znajomy nawet ma taki dzienniczek, gdzie jego niby klienci wpisują że to oryginał i polecają xd
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle 15.03.2025, 10:48:51
  • 0
Planuję zakup roweru, by sobie pojeździć czasami po okolicy. Totalny basic, jeszcze nie wiem czy się zakocham w jeżdżeniu :) W moje oko wpadł taki rowerek:

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-crossowy-damski-romet-orkan-3-d-pd27828/?v_Id=233010

Czy on będzie ok? Czy można dostać coś lepszego za tę cenę?

#rower #kolarstwo #sport #odpoczynek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dfg1
dfg1
dfg1
15.03.2025, 11:01:37 via Wykop
  • 0
@labelle: Możesz zobaczyć czy decathlon ma riverside 900, kiedyś kupiłem dla dziecka za taką kasę i na oko powinien być lepszy.
  • Odpowiedz
SzalonyOgorek
SzalonyOgorek
11.03.2025, 16:13:34
  • 216
#polityka #kanalzero #stanowski

Taki obraz Twój, Stano
Link
SzalonyOgorek - #polityka #kanalzero #stanowski

Taki obraz Twój, Stano
Link

źródło: image

Pobierz
SzalonyOgorek - #polityka #kanalzero #stanowski

Taki obraz Twój, Stano
Link
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

labelle
labelle
labelle 12.03.2025, 08:48:39 via Android
  • 1
@SzalonyOgorek kiedyś zbierałam podpisy dla Tanajno, żeby pracować w komisji. Jaki czas temu dostałam takiego smsa. Skoro wypisują do ludzi od razu proponując pracę to nic dziwnego, że zbierają od tak.
labelle - @SzalonyOgorek kiedyś zbierałam podpisy dla Tanajno, żeby pracować w komisj...

źródło: temp_file7689778763352010106

Pobierz
  • Odpowiedz
Grash-Varrag-Arushat
Grash-Varrag-Arushat
09.03.2025, 23:34:48
  • 10
Fajny godzinny materiał wrzucił ojwojtek z Korei Północnej. Aż przykro się patrzy na tych uczniaków odpowiadających tymi samymi kwestiami dialogowymi jak NPC z Obliviona
#polskiyoutube #youtube #koreapolnocna #podroze
Grash-Varrag-Arushat - Fajny godzinny materiał wrzucił ojwojtek z Korei Północnej. Aż...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

labelle
labelle
labelle 10.03.2025, 21:46:21 via Android
  • 3
@Pat6er dokładnie. U Pająka nie ma żadnej chęci zapoznania się trochę z tym krajem, próbowania zrozumienia tych ludzi. Tam jest tylko wyśmiewanie wszystkiego i bardzo powierzchowne spojrzenie. On nie chce poznac tego kraju, tylko odhaczyć na liście. OjWojtek super materiał!
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle 05.03.2025, 09:47:24
  • 1
Chciałabym kupić rower. Używany byłby tylko do sporadycznych przejażdżek po lesie, po asfalcie no w każdym terenie. Budżet to jak najtaniej, chociaż wiem, że powiecie że rowerami do 2k nie da się jeździć. W tej chwili w oko wpadły mi takie:
- KROSS Evado 3.0
https://www.centrumrowerowe.pl/rower-crossowy-damski-kross-evado-3-0-pd32256/

- ROMET Orkan 3 D
https://www.centrumrowerowe.pl/rower-crossowy-damski-romet-orkan-3-d-pd27828/?v_Id=233008
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

labelle
labelle
labelle
Autor
05.03.2025, 20:41:32 via Android
  • 0
@Jerzu najbardziej mi się podoba typowy damski rower miejski ale one w 95% nawet przerzutek nie mają xdd
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle 01.03.2025, 15:38:49
  • 1
Chcę kupić bilet na pociąg do Pragi. Czy ktoś wie czym różni się bilet w 2 klasie za 150zł od tego za 400?

#pkp #kolej #pociagi #praga #czechy
labelle - Chcę kupić bilet na pociąg do Pragi. Czy ktoś wie czym różni się bilet w 2 ...

źródło: temp_file5457245487270010631

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

labelle
labelle
labelle
Autor
01.03.2025, 15:43:49 via Android
  • 0
@troglodyta_erudyta dzięki! Nie zauważyłam tego (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
wszystkogra
wszystkogra
19.02.2025, 10:58:51
  • 0
Pozwolę sobie wkleić nowy projekt z kuchni IKEA. Ściana frontowa 263 - na lodówkę mam 69cm. Meble narożnikowe pociągnięte na 208cm przy ścianie 636cm (nie jest za długa?, muszę zmieścić jeszcze narożnik i mały stół). Co sądzicie? Jak na moje oko jest ok, wydaje mi się, że wszystko zmieszczę. Nie, nie chcą górnych szafek do samej góry.

#remontujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
wszystkogra - Pozwolę sobie wkleić nowy projekt z kuchni IKEA. Ściana frontowa 263 - ...

źródło: 1000006855

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

labelle
labelle
labelle 19.02.2025, 12:14:11 via Android
  • 0
@wszystkogra Zastanów się 3x nad kuchnią z Ikei. Ceny kosmiczne, co raz częściej stolarz takie same taniej i takie jak chcesz
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle 19.02.2025, 12:44:39 via Android
  • 1
@wszystkogra możesz i zrobić z 100% drewna jak cie stać, tylko co robisz w takim razie w Ikei? Zbierałam wyceny kuchni 3 lata temu, bo wtedy też odbierałam mieszkanie. Ikea 23k z montażem i do tego wiele rzeczy mi nie chcieli zrobić, albo miałabym je zrobić we własnym zakresie. Stolarz 16k, te same meble i wszystko zrobione tak jak chciałam. Użytkuje 3 rok i złego słowa nie mogę powiedzieć. Wystarczy poszukać;
  • Odpowiedz
labelle
labelle
labelle 19.02.2025, 12:45:21 via Android
  • 0
@Lonate dokładnie tak samo było w moim przypadku :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 3 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 24.09.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking