Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
katienca
Profil firmowy

katienca

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11830
  • Znaleziska 1733
  • Mikroblog 10097
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 14
Barte_q
Barte_q
Barte_q
15.11.2025, 17:14:34
  • 466
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 16.11.2025, 04:24:50 via Wykop
  • 0
@yoger: ale on jest bi. Jak był młodszy to chodził na różne homo schadzki w Warszawie :)
  • Odpowiedz
horrendous
horrendous
15.11.2025, 07:06:25
  • 490
#heheszki
horrendous - #heheszki

źródło: temp_file8852253764407531222

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 16.11.2025, 04:12:42 via Wykop
  • 0
@horrendous: chłop ma hajsu jak lodu, czemu nie zrobi przeszczepu włosów?
  • Odpowiedz
katienca
katienca 09.11.2025, 23:45:29
  • 70
Areczek i Roland to ewenementy. Myślę że Roland jest taki bo ma jakiegoś aspergera, a Areczek jest zwykłym przygłupem
#rolnikszukazony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Petrinax
Petrinax
Petrinax
09.11.2025, 23:55:40 via Wykop
  • 62
@katienca: Roland ogólnie miły, kulturalny facet ale mocny introwertyk z niskim poczuciem własnej wartości. Jak trafi na kobietę która go takim zaakceptuję to coś z tego będzie. Ale Karolina nie jest taką kobietą.
  • Odpowiedz
plusikdziczku
plusikdziczku
10.11.2025, 02:07:03 via Wykop
  • 5
@katienca: Areczek wygląda na 30+ a jest bardzo młody i może w tym rzecz, spodobała mu się tamta i ma na nią chęć a nie na związek ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
karlspierdoxalder
karlspierdoxalder
05.11.2025, 20:04:42
  • 97
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 05.11.2025, 23:52:23 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
katienca
katienca 02.11.2025, 22:12:34
  • 11
Ten serial jest po prostu zły. Nic go już nie uleczy, bo s---------i pierwsze sezony. Dialogi drętwe, historia pomieszana, pocięte jakieś sceny jak na tik toku.
Mieli materiał źródłowy perełkę, gdyby HBO się za to wzięło to byłby sukces na miarę pierwszych sezonów GoT. Moje fanowskie serce płacze patrząc na ten badziew
#wiedzmin #zalesie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myszo
Myszo
Myszo
02.11.2025, 22:27:17 via iOS
  • 0
@katienca polecam najnowszy sezon - jest lepszy i ciekawszy
  • Odpowiedz
katienca
katienca 27.10.2025, 21:21:39
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przeciwko78
przeciwko78
27.10.2025, 21:22:52 via Android
  • 2
@katienca nie podumał.
  • Odpowiedz
ynabej88
ynabej88
26.10.2025, 21:17:08
  • 52
#rolnikszukazony fajnie jakby od Rolanda wyjechały wszystkie na raz, tak jak kiedyś u drammera
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 27.10.2025, 19:34:31 via Wykop
  • 2
@lubiejescfrytki: skrimy xd to był piękny wątek, ciekawe gdzie Dahmer się teraz podziewa
  • Odpowiedz

1118

Czemu wykształcone kobiety nie potrafią znaleźć partnera?

Czemu wykształcone kobiety nie potrafią znaleźć partnera?

Codziennie rano pracownicy spod szklanej podłogi w 90% mężczyźni harują na podatki. Z tych podatków przedłużamy młodość ludziom na studiach humanistycznych w większości kobietom, które po tych studiach czeka bezrobocie albo praca poza wykształconym zawodem w korpo. Problem w tym, że te kobiety ...

wykopowicz_ka
z
facebook.com
dodany: 25.10.2025, 17:25:29
  • 738
  • #
    polska
  • #
    studia
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
katienca
katienca 26.10.2025, 20:23:34 via Wykop
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BalonowySutener
BalonowySutener
24.10.2025, 12:24:24
  • 111
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 24.10.2025, 23:02:35 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
22.10.2025, 11:04:39
  • 36
Uzdrowienie psiej anarchii jaka panuje w Polsce będzie bardzo proste, jeżeli tylko rząd przestanie odwracać wzrok od tego problemu. Kolejno należy wykonać następujące kroki:

1. Bezwzględny obowiązek zaczipowania wszystkich psów. Czas: trzy miesiące od wejścia w życie ustawy. Możliwość prowadzenia przez policję wyrywkowej kontroli, przy wyposażeniu jej w stosowne czytniki. Bardzo wysokie kary finansowe za brak czipa. Prowizja od kary dla osoby, która doniesie o niezaczipowanym psie. Po naliczeniu pierwszej kary i dalszym
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 24.10.2025, 00:32:58 via Wykop
  • 0
@wjtk123: po pierwsze pojedź sobie na wies, przeczytaj sobie te Twoje postulaty i uderz głową w ścianę, może zrozumiesz, jak Cię odkleiło i jak bardzo jest to nierealne :) w małych miastach i na wsiach nawet policja nie ma czytników na chipy. po drugie - zgadzam się kastracja, chipowanie powinny być obowiązkowe a pseudohodowle zamknięte. po trzecie nie wiem dlaczego mam płacić więcej za posiadanie psa - i tak już
  • Odpowiedz
katienca
katienca 24.10.2025, 12:01:34 via Wykop
  • 0
@wjtk123: mieszkam w domu xD Dlaczego mam płacić OC za swoje psy, które nikomu niczego nigdy nie zrobiły? Wolność Tomku w swoim domku. Pilnuje je, mam nad nimi kontrole. Nie będę odpowiadać ani płacić za nieodpowiedzialnych właścicieli, bo z jakiej paki?
Marzenie wykopków - dodatkowe opłaty za posiadanie psa, nikt tego nie wprowadzi bo połowa Polaków ma psa i nikt sie na to nie zgodzi. Będzie bojkot
  • Odpowiedz
katienca
katienca 24.10.2025, 12:51:08 via Wykop
  • 0
@wjtk123: a odnosząc się do pierwszej części komentarza: nierealne, bo: ludzie nie mają pieniędzy, nie chce im się, nie mają transportu, nie mają jak jechać do weterynarza i mają w dupie swoje psy. Wlepialiby mandaty i one nie byłyby płacone, delikwent szedłby do pierdla i musielibyśmy za niego płacić.
Powinien być obowiązkowy rejestr psów, gdzie byłyby akcje chodzenia od domu do domu i chipowania. Uwierz mi byłam w takich miejscach,
  • Odpowiedz
K.....3
K.....3
konto usunięte 23.10.2025, 10:53:53
  • 219
#psiarze
K.....3 - #psiarze

źródło: image

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 24.10.2025, 01:03:14 via Wykop
  • 0
@Trao: tak, dokładnie, tarzamy się w gownach własnych psów i nigdy nie bierzemy prysznica ani nie używamy rolek do ubrań. Skąd wy się wzięliście xd
  • Odpowiedz
M.....i
konto usunięte 22.10.2025, 14:21:27
  • 141
Co się dzieje w Polsce z agresywnymi psami?
TL;DR wolontariusze szukają im domów

1. Dialogowe Bezdomniaki https://www.facebook.com/share/p/1ACkvHyrG7/

PILNE – TYLKO 2 TYGODNIE NA RATUNEK!
M.....i - Co się dzieje w Polsce z agresywnymi psami? 
TL;DR wolontariusze szukają im...

źródło: temp_file7199260107381776476

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 24.10.2025, 00:21:47 via Wykop
  • 0
@matterac: dlaczego nie? Jest wiele cierpiących psów, gdzie właściciel ma w------e i samorządy również mają to gdzieś.
  • Odpowiedz

538

Behawiorystka: Będą kolejne przypadki zagryzień. Wyjaśnia dlaczego

Behawiorystka: Będą kolejne przypadki zagryzień. Wyjaśnia dlaczego

- Dopóki psy są niedopilnowane, zagrożenie jest wszędzie - mówi Interii behawiorystka Katarzyna Bargiełowska. Jej diagnoza jest bezlitosna dla właścicieli. Atak ze strony zwierzęcia to zawsze wina człowieka - podkreśla, wyliczając błędy, jakie nagminnie popełniają opiekunowie.

VoxClamantisInDeserto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.10.2025, 15:21:04
  • 174
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zwierzeta
katienca
katienca 24.10.2025, 00:10:57 via Wykop
  • -2
@Duzers78: kolejny delulu wykopek xD moje psy przesypiają większość doby, nie muszę im podcierać dupska, pomagać się ubrać i myć codziennie, odrabiać lekcji, zapewniać atrakcji, martwić się jak sobie poradzą w szkole, czy nie mają problemów z równieśnikami czy czymś innym. Do tego dziecko nie przestaje być magicznie dzieckiem swoich rodziców po ukończeniu 18 lat. A jak chce to wychodzę i nie muszę kombinować opieki. To że Twój pies jest
katienca
katienca 24.10.2025, 00:14:03 via Wykop
  • -2
@miszczumsc: przypomne jeszcze raz - nie ma przymusu posiadania psa. Jezeli ktos nie jest w stanie zapanować nad czworonogiem to po co go brał?

316

Nowy obowiązek dla właścicieli psów i kotów. Będzie jak zwierzęcy PESEL. KROPIK

Nowy obowiązek dla właścicieli psów i kotów. Będzie jak zwierzęcy PESEL. KROPIK

Właściciele czworonogów najprawdopodobniej staną wkrótce przed nowym obowiązkiem. Rząd szykuje KROPIK

konto usunięte
z
kobieta.gazeta.pl
dodany: 22.10.2025, 18:44:20
  • 101
  • #
    psy
  • #
    koty
  • #
    zwierzaczki
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
katienca
katienca 23.10.2025, 23:51:19 via Wykop
  • 0
@woolfet: nie jest to humanitarne, ale sama ratuje zwierzęta i się z tym zgadzam. Bardzo ciężko chore psy lub takie, które wykazują szereg problemów behawioralnych powinny być usypiane, jeżeli nie znalazłyby domu w przeciągu powiedzmy roku. Można byłoby się skupić na psach, które są łagodne i dobrze rokują. Tak sobie myślę - niektóre psy spędzają całe życie w schroniskach - co to za życie? Nie lepiej byłoby dla nich gdyby

2242

10-letnia dziewczynka idąca chodnikiem zaatakowana i pogryziona przez dwa psy

Pokaż treści 18+

10-letnia dziewczynka idąca chodnikiem zaatakowana i pogryziona przez dwa psy

W środę w godzinach popołudniowych w Małkini Górnej (pow. ostrowski) doszło do niebezpiecznego zdarzenia - dwa psy, które opuściły posesję w niewyjaśnionych okolicznościach, zaatakowały idącą chodnikiem 10-latkę.

matixrr
z
informacje.wp.pl
dodany: 23.10.2025, 10:42:37
  • 198
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
katienca
katienca 23.10.2025, 23:39:13 via Wykop
  • -2
@Parmenides69: Ty jesteś chory. Nie ma przymusu posiadania psa w Polsce. Psa można trzymać w domu albo w kojcu. Bardzo dobrze że jest ta ustawa.

1133

Mamy to! Będzie propozycja zmian w prawie mająca ukrócić psiarską patologię!

Pokaż treści 18+

Mamy to! Będzie propozycja zmian w prawie mająca ukrócić psiarską patologię!

Jednak problem, to nie wymysł wykopków. Były premier zapowiada przedstawienie propozycji zmian w prawie. Wymienia zmianę w liście agresywnych ras, chipowanie, obowiązkowe OC, oraz surowsze kary dla psiarzy.

nowszyja
z
x.com
dodany: 23.10.2025, 15:20:10
  • 246
  • #
    psy
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    polityka
katienca
katienca 23.10.2025, 23:25:27 via Wykop
  • -2
@mk321: Ale taki nowofundaland jest psem ogromnym ale niezwykle łagodnym. Kagańce powinny mieć psy wpisane na listę.
katienca
katienca 23.10.2025, 23:29:50 via Wykop
  • -2
@Mochizuki: a co maja z nimi zrobic? Rzad ma to w dupie. Uspac zdrowego psa nie możesz. Za co mają utrzymywać te psy i gdzie skoro działają z datków? Prawo jest dziurawe
damian336
damian336
23.10.2025, 17:24:56
  • 159
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 23.10.2025, 23:20:21 via Wykop
  • 1
@damian336: dodaj jeszcze więcej krwi do tej infografiki
  • Odpowiedz
K_R_S
K_R_S
23.10.2025, 19:49:42
  • 8
jest jeszcze jeden aspekt #psy o którym mało kto myśli. Nas to kosztuje realne pieniądze jako społeczeństwo. I oczywiście daleko mi od mówienia ludziom, jak mają wydawać swoje pieniądze. Ale fakty są takie, że jesteśmy w światowej topce, jeśli chodzi o wypieprzanie hajsu na utrzymanie psów w kraju. Te same pieniądze mogłyby iść na edukację, podróże, inwestycje, cokolwiek. Niech skalę tematu zobrazuje przykład Litwy, gdzie udział kosztu utrzymania psów w
KRS - jest jeszcze jeden aspekt #psy o którym mało kto myśli. Nas to kosztuje realne ...

źródło: kosztpsowwpkb

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 23.10.2025, 23:18:13 via Wykop
  • 0
@K_R_S: dlatego musi być koniec pseudohodowli czyli hodowli niezarejestrowanych w ZKWP oraz obowiązkowe kastrowanie suk niehodowlanych. Problem się skończy.
  • Odpowiedz
Ramadamadingdong
Ramadamadingdong
Ramadamadingdong
22.10.2025, 06:34:50
  • 301
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 22.10.2025, 07:50:59 via Wykop
  • 12
@Gieremek: też to zauważyłam. Wsadzanie każdego posiadacza psa, czyli w sumie połowy Polski do jednego wora. Ja też mam psy, trzy kundelki, wszystkie uratowane od z-------h ludzi. Wychodzimy z nimi na spacer na smyczy, jak chce żeby sobie pobiegały to mam linkę, sprzątam po nich i bardzo tego pilnuje bo nienawidzę gowien na trawnikach. Są zachipowane i za każdym razem pod moją kontrolą - nie ma opcji że wyjdą poza
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 27
  • Strona 3 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.06.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia