Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
katienca
Profil firmowy

katienca

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11830
  • Znaleziska 1733
  • Mikroblog 10097
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 14
katienca
katienca 21.10.2025, 22:15:43
  • 1
Czyżby nowy fredi kamionka gmina burzenin? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #polska
katienca - Czyżby nowy fredi kamionka gmina burzenin? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #polska

źródło: IMG_1336

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bulfrogg
Bulfrogg
21.10.2025, 22:19:38 via Wykop
  • 1
@katienca: ciekawe co sie stalo z baster jest staruszkiem i potrzebuje pomocy nie ma go juz dwa dni jak by ktos go widzial prosze o kontakt 577630468 i wszystkimi poprzednimi, kurde sporo ich
  • Odpowiedz
katienca
katienca 21.10.2025, 21:51:38
  • 97
Breivik jest creepem. Czekam na moment kiedy się odpali, bo póki co to wygląda jakby grał w ukrytej prawdzie.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

momaniek
momaniek
21.10.2025, 21:59:50 via Wykop
  • 10
czyli wszyscy wyczuwają u niego fałsz
  • Odpowiedz
xklauta
xklauta
xklauta
21.10.2025, 22:09:59 via Wykop
  • 1
@momaniek: goła na twoim prof wygląda jak rekin w brodzie XD
  • Odpowiedz
till0
till0
till0
21.10.2025, 20:09:42
  • 62
powiedzmy sobie to szczerze. Laweciarz jest w-------y bo Kaja jest brzydka i zobaczył to dopiero teraz po odpływie smermy z mózgu #slubodpierwszegowejrzenia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 21.10.2025, 21:48:39 via Wykop
  • 5
@blablalbla: niestety jeżeli chodzi o wygląd to kaja jest niżej niż laweciarz
  • Odpowiedz
naps
naps
21.10.2025, 13:55:16
  • 80
Ja pieprze, przez tą całą psią histerię mirko jest nie do przeglądania. Wszystko zawalone jakimiś wysrywami ヽ( ͠°෴ °)ノ

Ja to akurat nie kumam, jak można życzyć śmierci w męczarniach jakiemuś stworzeniu (jeden uj, czy chodzi o psa, kota albo alpakę), tylko przez to, że właściciel jest debilem, ale co ja tam wiem...

Trochę strach postować w tej sytuacji, ale co mi tam. Wrzucam zdjęcie tego pchlarza
naps - Ja pieprze, przez tą całą psią histerię mirko jest nie do przeglądania. Wszyst...

źródło: pchlarz

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 21.10.2025, 20:09:50 via Wykop
  • 1
@naps: koleżanka w fartuszku pozdrawia koleżankę w fartuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
katienca - @naps: koleżanka w fartuszku pozdrawia koleżankę w fartuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_9359

Pobierz
  • Odpowiedz
staniszvanisz
staniszvanisz
staniszvanisz
20.10.2025, 21:58:48
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 21.10.2025, 10:04:03 via Wykop
  • 0
@panczii: rozumiem że to statystki z całego świata bo wiesz, że w Polsce od lat nikt nie umarł na wściekliznę? XD
  • Odpowiedz
AgresywnyKaloryfer
AgresywnyKaloryfer
21.10.2025, 07:58:25
  • 73
#psiarze #psy

Cieszy mnie, że W KOŃCU po tylu latach problem psiarstwa zaczyna wybijać na powierzchnię i w końcu jest jakaś nadzieja, że coś się w tym zapchlonym kraju zmieni. Oto profil kynorealisty takiego jak ja, to nie jest "chwilowa moda na hejtowanie grupy społecznej". Urodziłem i wychowałem się na głębokich przedmieściach miasta wojewódzkiego, moje przygody z dzieciństwa wyglądają następująco:

- pies sąsiada puszczony luzem regularnie przybiegał co jakiś czas
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 21.10.2025, 09:55:19 via Wykop
  • 0
@AgresywnyKaloryfer: wybija się tylko na wykopie w waszej bańce XD
  • Odpowiedz

3681

I znowu psy: Cztery psy zagryzły 80-latka

I znowu psy: Cztery psy zagryzły 80-latka

W Poddębicach zmarł 80-letni mężczyzna, który został pogryziony prawdopodobnie przez co najmniej cztery psy.

Muflonkuflon
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 20.10.2025, 11:52:44
  • 459
  • #
    pies
  • #
    psy
  • #
    pogryzienie
katienca
katienca 20.10.2025, 21:37:50 via Wykop
  • -1
@fan_Kazika: Ty chyba nie wiesz jak to działa w praktyce. Dzwonisz na straż, do gminy, na policję żeby wyłapali psa a oni mają to gdzieś, bo wiedzą że jak go złapią to urząd będzie musiał płacić za schronisko.
katienca
katienca 20.10.2025, 21:42:46 via Wykop
  • 4
@PanieAreczku: nie wiesz wiele o psach skoro uważasz, że border collie jest przyjacielski z natury. Border to pies pracujący i w genach ma zakodowane że ma gryźć nogi i ruszające się rzeczy. Baaaaardzo dużo ludzi oddaje bordery czy australijczyki, biorą je bo ładne, a oddają bo się okazują agresywne i mają problemy z nakręcaniem się. Poza tym nie przepadają za dziećmi. Sama mam takiego z adopcji i od 12 lat
katienca
katienca 20.10.2025, 21:45:22 via Wykop
  • 0
@Solwitar: Ale wiesz że nie ma przymusu posiadania psa? Nie chcesz to nie bierz. A za biegające luzem psy szczególnie na wsiach powinny być srogie mandaty. Ale nie wiadomo komu je wlepić bo psy nie są zachipowane xd takie dobre polskie prawo
katienca
katienca 20.10.2025, 21:49:19 via Wykop
  • -2
@Xkamox: ale kto jest winny temu ze pies pogryzie człowieka? Ten pies, który jest ZWIERZĘCIEM czy jego właściciel, ktory nie potrafi nad nim zapanować. Nie ma przymusu posiadania psa. Nie masz czasu miejsca i kasy - nie bierz i tyle
katienca
katienca 20.10.2025, 21:51:07 via Wykop
  • -2
@pilprzem: gdyby miały odpowiedzialnego właściciela to by nie zabiły
katienca
katienca 21.10.2025, 09:43:36 via Wykop
  • -1
@pilprzem: a dlaczego powinno się twoim zdaniem usypiać zdrowe szczeniaki?
katienca
katienca 20.10.2025, 22:14:23
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca
Autor
20.10.2025, 22:21:16 via Wykop
  • 1
@wash-and-go: co ma piernik do wiatraka? Niech se nawet ludzie mają szynszyle lub jeża pigmejskiego. Nie ma przymusu posiadania dzieci ani zwierząt
  • Odpowiedz
katienca
katienca
Autor
20.10.2025, 22:23:55 via Wykop
  • 4
@wash-and-go: a dlaczego ktokolwiek ma jej nie brać skoro pracuje i odprowadza podatki

Dobranoc trolu
  • Odpowiedz
katienca
katienca
Autor
21.10.2025, 09:42:52 via Wykop
  • 0
@fukinloner: czy umiesz czytać ze zrozumieniem co napisałam czy z tym masz problem? Bo jeżeli masz z tym problem bo mem który wkleiłeś odnosi się do Ciebie, nie do mnie
  • Odpowiedz
elgebar
elgebar
20.10.2025, 22:01:54
  • 114
#psy #psiarze #dogpill

Labradory nigdy nie gryza
elgebar - #psy #psiarze  #dogpill 

Labradory nigdy nie gryza

źródło: temp_file6372249983308907059

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 21.10.2025, 08:17:53 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
20.10.2025, 21:57:38
  • 295
Kochani, Shadow szuka nowego domu, są chętni? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#psiarze #psy #smiesznypiesek
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Kochani, Shadow szuka nowego domu, są chętni? ( ͡º ͜ʖ͡...

źródło: temp_file8581036574792092325

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 21.10.2025, 08:11:12 via Wykop
  • 9
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: sama działam w ratowaniu psów, ale uważam, że jeżeli pies nie akceptuje innych psów do tego stopnia że potrafi przeskoczyć siatkę z zamiarem zabicia - to jest to pies nieadopcyjny i bardziej humanitarne dla niego będzie uspanie niż siedzenie do końca życia w schroniskowej klatce. Tak samo jeżeli pies jest nieuleczalnie chory, ma rozsiane raki - po co męczyć? Dać super jedzonko, iść na extra spacer i być przy
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
20.10.2025, 15:03:33
  • 721
Ostatnio ludzie zrobili się czujni, dlatego zamontowaliśmy satelitarny system namierzania dzieci i teraz żaden guwniak w promieniu 3 kilometrów się przed nami nie ukryje

#pokazpsa #bokser #psy #psiarze
ryhu - Ostatnio ludzie zrobili się czujni, dlatego zamontowaliśmy satelitarny system ...

źródło: 1000041565

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 20.10.2025, 22:35:18 via Wykop
  • 0
@ryhu: mój amstaff tez gotowy do ataku
katienca - @ryhu: mój amstaff tez gotowy do ataku

źródło: IMG_1309

Pobierz
  • Odpowiedz

3032

Stop Agresji Psów - powstaje strona z danymi o atakach w Polsce

Stop Agresji Psów - powstaje strona z danymi o atakach w Polsce

Edukuj, informuj, uświadamiaj. Powstaje strona internetowa dokumentująca listę pogryzień w danym roku: rok, opis rasy, krótka notka, link. Udostępniaj, informuj, liczby mówią same za siebie. Dziękuję.

konto usunięte
z
agresywnypies.pl
dodany: 17.10.2025, 10:43:21
  • 286
  • #
    pies
  • #
    pogryzienieprzezpsa
  • #
    pogryzienia
  • #
    amstaff
  • #
    owczarekniemiecki
katienca
katienca 17.10.2025, 23:33:54 via Wykop
  • -9
Ciężko czyta się te wasze wysrywy wykopki. Nie. Nie każdy pies jest agresywny i nie widzę potrzeby, żeby każdy miał kaganiec na pysku wychodząc na zewnątrz - to chore. Te teksty „jazda z psiarzami” xD
Jak rząd wreszcie zrobi porządek z naszym prawem i będzie ZAKAZ pseudohodowli, bo to właśnie z takich miejsc pochodzą te agresywne mieszanki, które trafiają do sebixow i karyn oraz będzie obowiązkowe chipowanie psów z rejestracją na właściciela
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

katienca
katienca 17.10.2025, 23:43:31 via Wykop
  • 0
@FeetFan: a głupie wykopki Cię minusuja, bo im nie chodzi o bezpieczeństwo. Oni po prostu nienawidzą psów :) widzę że autorka posta sama jest psiarą i chyba nie do końca przemyślała tę akcję. Niby cel szczytny, ale nie chce być stawiana na równi z osobami, które nienawidzą psów.

4383

Zielona Góra. Zmarł mężczyzna pogryziony przez psy, wcześniej amputowano mu nogi

Zielona Góra. Zmarł mężczyzna pogryziony przez psy, wcześniej amputowano mu nogi

Kierowca ciężarówki został ciężko pogryziony przez cztery psy w okolicach Raculi. Niestety mimo walki o życie 46-latek zmarł w szpitalu.

Endr3w
z
poscigi.pl
dodany: 15.10.2025, 07:27:25
  • 664
  • #
    psy
  • #
    zielonagora
  • #
    lubuskie
katienca
katienca 16.10.2025, 07:23:23 via Wykop
  • 1
@Soczi: ale to był owczarek niemiecki/belgijski, nie amstaff
katienca
katienca 16.10.2025, 07:27:19 via Wykop
  • 0
@jamajskikanion: a nie lepiej zamiast zabijać wprowadzić obowiązkowe chipowanie z rejestracją? Jeżeli pies się pląta bez właściciela 5k kary.
katienca
katienca 16.10.2025, 07:33:35 via Wykop
  • 0
Wiem, że wykopki nie czytają artykułów tylko same nagłówki. Te psy nie były amstaffem, pitbullem czy innym z listy psów potencjalnie niebezpiecznych. To owczarki niemieckie i belgijskie, które często są wykorzystywane w policji. Niestety widać, że tresowane na atak na człowieka, kiedyś były słodkimi szczeniakami ale człowiek oczywiście musiał podpbudowac swoje ego. Chłop do więzienia, psy niestety - do uśpienia, bo są nieobliczalne.
Powinni wprowadzić obowiązkowe chipowanie z rejestracją psów - jak
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MademoiselleAgnes
MademoiselleAgnes
15.10.2025, 15:54:01
  • 46
#slubodpierwszegowejrzenia
W zapowiedzi kolejnego odcinka widać napięcie u Kai i Laweciarza, co było do przewidzenia. Kaja chciałaby czułych gestów, starań ze strony Krystiana, a u niego kompletnie nie widać na to chęci. Myślę, że Kaja miałaby większe szanse, gdyby była bardziej kobieca, subtelna, a trochę mniej zachowywała się jak krzykliwa przekupka.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 15.10.2025, 22:55:29 via Wykop
  • 4
@MademoiselleAgnes: a ja mysle, że gdyby była ładna to laweciarz miałby to gdzieś. A tu ani wygląd nie siadl ani charakter
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
08.10.2025, 21:25:49
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 12.10.2025, 02:19:15 via Wykop
  • 0
@luke-mat: nie policzę ile razy czytałam że wg konfy polska lada moment bedzie bankrutem, stary trik xD
  • Odpowiedz
katienca
katienca 06.10.2025, 13:14:33
  • 159
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca
Autor
06.10.2025, 13:19:54 via Wykop
  • 5
@notBart: czytam, jakoś nie widzę zgrzytu pomiędzy tym, że ktoś akceptuje inne orientacje czy kocha psy a tym że jest niższa dzietność. W Chinach psy w---------a a jakoś dzietność jest mała xd
  • Odpowiedz
katienca
katienca
Autor
06.10.2025, 13:31:27 via Wykop
  • 6
@wentylator2137: ale kto ich ceni wyżej?to jest jedynie wyobrażenie powstale w głowie prawakow. Większość osób po prostu ma na to wysrane, wszystkie kraje gdzie jest dobrobyt mają niską dzietność bo nikomu się nie chce pieprzyć w pieluchach. Najmądrzejsi tego świata nie wymyślili jak sobie z tym poradzić to Ksys też raczej nie wymyśli
  • Odpowiedz
katienca
katienca
Autor
07.10.2025, 00:10:55 via Wykop
  • 0
@obserwator_nsa: ale jest do tego hipokryta, bo w kuluarach wszyscy wiedzą że miał ciągoty do facetów. Dobre parę lat temu bawił się na wiadomych imprezach w Warszawie.
  • Odpowiedz
Wykluczony
Wykluczony
28.09.2025, 05:22:01
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 28.09.2025, 07:25:40 via Wykop
  • 1
@staryhuop0: a czy ktoś odkrył co to są te kulki spadające? XD
  • Odpowiedz
askey
askey
askey
27.09.2025, 14:50:03
  • 1504
Zostalem okradziony metoda na blika - ktos wlamal sie na konto czlonka rodziny i poprosil o kod. Sytuacja, ktorych bylo setki, wiec nie wzbudzila zadnych podejrzen. Moja glupota, moja strata.
Ale co o--------a policja to ja nawet nie xD
1. Zadzwonilem do banku - pytam czy jest mozliwosc zatrzymania/anulowania transakcji bo to kradziez.
- Oo prosze pana, jakie anulowanie, blik to platnosc natychmiastowa, nie ma takiej opcji
- To prosze mi podac jakies id tej transakcji
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 28.09.2025, 00:43:11 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

409

Zakaz trzymania psów na uwięzi

Zakaz trzymania psów na uwięzi

Trzymanie psa na uwięzi, na przykład na łańcuchu, zostanie zabronione zdecydowali w piątek posłowie, uchwalając noweli

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 26.09.2025, 11:45:04
  • 170
  • #
    polska
  • #
    zwierzeta
  • #
    psy
  • #
    wydarzenia
katienca
katienca 26.09.2025, 23:53:47 via Wykop
  • 2
@blablalbla: nie przejmuj się wykopki to the bille
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
26.09.2025, 15:14:32
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca 26.09.2025, 23:51:33 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: Ale przecież są kary za puszczanie psa samopas xD to że nikt tego nie weryfikuje to już inna kwestia.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 27
  • Strona 4 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.06.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking