Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
johnyboy
johnyboy

johnyboy

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2820
  • Znaleziska 629
  • Mikroblog 2191
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 104
Catmmando
Catmmando
08.04.2024, 08:12:36
  • 0
Jakie kołki kołeczki rozporowe kupić? Typ i średnica do różnych zastosowań:

- listwy przypodłogowe (nienawidzę montażu na klej)
- do wieszania pierdół typu mała półeczka, obrazek, tablica jakaś, oświetlenie małe kinkiety
- do wieszania mebli, zabudowa kuchenna na szynie, szafa przytwierdzona do ściany
- stały uchwyt do TV
Catmmando - Jakie kołki kołeczki rozporowe kupić? Typ i średnica do różnych zastosowa...

źródło: 9bc5bd1a5a97acc860f40bf196a624ccb42d18770e5ad6879649a2a28f2828db

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 08.04.2024, 08:18:48 via Wykop
  • 0
@Catmmando: kup na Allegro zestaw kołków rozporowych fisher o różnych średnicach w skrzynce.
Do sufitów g-k to musisz dedykowane ja używam molly ale są rózne - ślimakowe, parasolki itp. Na youtube jest filmik Mario budowlańca gdzie testuje różne kołki. Do molly musisz mieć pistolet.
Listwy przypodłogowe fajnie się montuje na silikon łazienkowy. Od kiedy spróbowałem nie montuje już na nic innego.
  • Odpowiedz
robertx
robertx
06.04.2024, 05:54:17
  • 635
#dzieci #heheszki
robertx - #dzieci #heheszki

źródło: IMG_9849

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 06.04.2024, 10:21:37 via Wykop
  • 1
@kolega_z_sasiedztwa: wraca to z powrotem. Były w tym roku organizowane akcje na palenie marzanny dla dzieci oraz dużo mam Instagram owych paliło. Aczkolwiek znajdują się głosy że nie wolno bo to nie ekologiczne :)
  • Odpowiedz
t.....j
t.....j
konto usunięte 05.04.2024, 07:42:59
  • 48
REITy

W dzienniku czytamy, że SINN mają być spółkami akcyjnymi z kapitałem zakładowym minimum 100 mln zł. Mają inwestować wyłącznie w aktywa przynoszące dochód i płacić 10-procentowy podatek od dywidendy w chwili jej wypłaty. Gazeta zaznacza, że dla udziałowców dywidenda będzie wolna od opodatkowania.

R------------m, r------------m rynek nieruchomości,
R---------ę go jeszcze bardziej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 05.04.2024, 07:54:35 via Wykop
  • 1
@tempyluj: czyli jak to ma działać? normalnie masz 19% od dywidendy ale jak kupisz jednostki tego REITA to nie musisz płacić? Jeżeli tak to Xdddddddddd
  • Odpowiedz
johnyboy
johnyboy
johnyboy 05.04.2024, 08:06:39 via Wykop
  • 27
@BurzaGrzybStrusJaja: żegnajciu rynku nieruchomości, mieliście piękny pogrzeb. Pytanie tylko kto to wszystko będzie wynajmował?
  • Odpowiedz

2874

Niszczenie mężczyzn w sądach

Pokaż treści 18+

Niszczenie mężczyzn w sądach

„Zrobili ze mnie miazgę. Schudłem 10 kg” Miał być rozwód bez orzekania winy a wjechały insynuacje o pedofilii. Relacja z rozprawy rozwodowej z pierwszej ręki od gościa zniszczonego w sądzie przez byłą żonę, córkę, panią sędzię i dwie panie adwokat.

MarkCotton
z
youtube.com
dodany: 20.03.2024, 10:21:33
  • 524
  • #
    rozwod
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    mgtow
  • #
    prawo
  • #
    tatacontent
  • #
    dzieci
johnyboy
johnyboy
johnyboy 20.03.2024, 11:43:29 via Wykop
  • 2
@Bigovsky, @blessed_by_swiezonka Nie mogą wnioskować o alimenty dla siebie
johnyboy
johnyboy
johnyboy 20.03.2024, 13:54:09 via Wykop
  • 8
@umcumcumcbejbe: nie ma alimentów na konkubine w Polsce.
johnyboy
johnyboy
johnyboy 21.03.2024, 18:12:45 via Wykop
  • 0
@metatrotro: ale ja caly czas pisze o konkubentkach a nie o małżonkach. W polsce konkubenci nie dostają alimentów
affairz
affairz
20.03.2024, 13:07:38
  • 372
POŚREDNICY ZAPEWNIAJĄ BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI


no więc TOP1 pośrednik z Łodzi "MR. HOUSE MARIUSZ MACIEJEWSKI" z nagrodą otodom dla najlepszego biura w zeszłym roku właśnie będzie miał w sprzedaży słynny DOM NA RZECE z którego się wycofałem w ubiegłym roku - załączam filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

taki dom z rzeką przebiegającą pod salonem (geoportal, hydroportal, wszystkie inne mapy - co ciekawe na każdej bieg rzeki jest nieco inny) ma wiele zalet:
-
affairz - > POŚREDNICY ZAPEWNIAJĄ BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

no więc TOP1 pośrednik z...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 20.03.2024, 17:17:32 via Wykop
  • 0
@affairz: co wyszło z badań geotechnicznych?
  • Odpowiedz
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
19.03.2024, 09:15:25
  • 2
#luxmed staje się drugim NFZ xDD

#pracbaza #zdrowie
czlowiekzlisciemnaglowie - #luxmed staje się drugim NFZ xDD

#pracbaza #zdrowie

źródło: msedge_OdS8Mx6cfV

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 19.03.2024, 09:25:09 via Wykop
  • 0
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: prywatnie okulista dzieciecy albo kardiolog dwa miesiace czekania
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
18.03.2024, 12:17:52
  • 18
Kto będzie w ogóle kupował te kurniki jak czynsze spadną jeszcze o połowę XD Próg bólu za kurnik w Warszawie oceniam na 1200 PLN. Już można luzem wynająć poniżej 2k, a pamiętam że w piku uchodźczym te kurniki latały i po 5k, no to był serio powalony moment. No ale teraz pytanie, jak czynsze będą lecieć w tym tempie, a przecież sezonowe przetasowanie dopiero przed nami - to kto będzie chciał płacić
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 18.03.2024, 12:36:53 via Wykop
  • 3
@Khaine: tu jet mylone odstępne z czynszem.
  • Odpowiedz
kimunyest95
kimunyest95
13.03.2024, 06:07:44
  • 108
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 13.03.2024, 07:21:43 via Wykop
  • 1
@kimunyest95: ale to menadzer powinien ich do chaty w---------c
  • Odpowiedz
magiol
magiol
08.03.2024, 20:48:56
  • 5
Mieszkańcy Zaspy fenomenalnej spółdzielni rozstaje którzy parkują po zmroku bez identyfikatorów na miejscach w których one obowiązują chciałbym was poinformować iż od przyszłego tygodnia będę na was zbierał kwity (。◕‿‿◕。)

#gdansk
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 08.03.2024, 21:15:26 via Wykop
  • 1
@magiol: młyniec gurom
  • Odpowiedz
onomatopejusz
onomatopejusz
onomatopejusz
08.03.2024, 12:48:27
  • 78
#nieruchomosci
Może czas na serie pogromcy mitów - na zachodzie są wysokie podatki.

Otóż tak na przykład Niemcy -> podatek 14% do zarobków do prawie 60 tysięcy euro rocznie.
Daje to miesięcznie 5 tysięcy euro -> na nasze 20 tysięcy złotych

Jak
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 08.03.2024, 14:18:21 via Wykop
  • 0
@JC97: no to jest trochę p------e i część kalkulatorów ma teraz rozbicie na poszczególne miesiące i podaje sumarycznie za cały rok. A sądze że jest tak dlatego że wiekszość ludzi pracujacych na uop w taki właśnie sposób opłaca składki.
  • Odpowiedz
Qbcia
Qbcia
08.03.2024, 13:37:43
  • 1
Mam sos sojowy ciemny i jasny, sos ostrygowy. Ma ktoś dobry przepis na marynatę do mięsa z tego oraz przepis na warzywa smażone do azjatycku? Coś tam próbowałem, ale to ciągle nie jest to.
AA i am jeszcze olej sezamowy, bo wiem że daj ten specyficzny smak.
#gotujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 08.03.2024, 14:11:59 via Wykop
  • 3
@potatowitheyes: https://youtu.be/t-Hj2pILMz4?si=NjGvcWspfr1DMxXf
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
05.03.2024, 12:25:22
  • 0
Cześć mirki z IT, niestety nie jestem na bieżąco z osprzętem a próbuje u siebie w domu jednorodzinnym ogarnąć kwestie internetu. Otóż mam możliwość zainstalowania do instalacji sieciowej 6-8 punktów fizycznych po UTP (raczej pod konsole/komputer, kable już dociągnięte do gniazdek, muszę pozarabiać końcówki na strychu) oraz chciałbym do tego przygotować dodatkowo router z funkcją wifi. Switcha jakiegoś na 8 punktów kupiłem jednak ten musiałby się znajdować na wspomnianym strychu. Kompletna podstawa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 05.03.2024, 12:47:15 via Wykop
  • 1
@Reanef: ja mialem huawei b818 i zajebiscie dawal rade. Ma mozliwosc podlaczenia anteny zewnetrznej oraz co najwazniejsze agregacje pasm (to niestety trzeba wlaczyc apka zewnetrzna). To jest modem 4g
Jest wersja 5G ktora nazywa sie Huawei 5G CPE PRO 2 ale nie wiem jak u niego wyglada opcja anteny.
  • Odpowiedz
Instynkt
Instynkt
05.03.2024, 01:47:43
  • 4
Rocznych urlopów na poratowanie zdrowia ta mapka nie uwzględnia ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kanalzero
Instynkt - Rocznych urlopów na poratowanie zdrowia ta mapka nie uwzględnia ( ͡º ͜ʖ͡º)...

źródło: Y2llbGUudlMNDhR0eg57Rk5WQC48V3UQGU5YZXpDawYUQwZpIgUwXwtCEit6Rm0AXltadm1YbgdeVFJ0ZkdgHQINFyQvDDpbCQAHaSUbPhAR

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnyboy
johnyboy
johnyboy 05.03.2024, 07:24:24 via Wykop
  • 8
@Instynkt: we Francji, Hiszpanii Włoszech i Grecji krócej niż w Polsce. Czemu też nie są na zielono?
  • Odpowiedz

1033

Etaty kapelanów do likwidacji? Są nie tylko w policji i wojsku, ale i w skarbówc

Etaty kapelanów do likwidacji? Są nie tylko w policji i wojsku, ale i w skarbówc

13 kapelanów pracuje w oddziałach Krajowej Administracji Skarbowej w całym kraju. Są też w służbach mundurowych. Tylko część z nich pracuje społecznie - pisze "Gazeta Wyborcza". Poseł Bartosz Romowicz (Trzecia Droga) uważa, że ich etaty powinny zostać zlikwidowane.

KapitanTorpedal
z
money.pl
dodany: 21.02.2024, 07:38:29
  • 126
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    religia
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
johnyboy
johnyboy
johnyboy 21.02.2024, 17:57:11 via Wykop
  • 2
@WWAldas: w lotosie też był
johnyboy
johnyboy
johnyboy 21.02.2024, 17:57:36 via Wykop
  • 5
@przemq88: w lotosie był etat kapelana

534

Tyle zarabiają kapelani w skarbówce. Kwoty robią wrażenie.

Tyle zarabiają kapelani w skarbówce. Kwoty robią wrażenie.

W Krajowej Administracji Skarbowej pracuje łącznie 13 kapelanów, działających w regionalnych Izbach Administracji Skarbowej. Postanowiliśmy sprawdzić, czym zajmują się zatrudniani w skarbówce księża i ile zarabiają na posłudze.

Grancan
z
o2.pl
dodany: 05.02.2024, 15:26:28
  • 71
  • #
    kosciol
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    wiara
  • #
    urzadskarbowy
  • #
    skarbowka
johnyboy
johnyboy
johnyboy 06.02.2024, 09:53:41 via Wykop
  • 0
@bohors: rafinerie też mają kapelanów xD
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
  • Strona 6 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking