Robię teraz próbę szczelności powietrzem (CWU) i niektóre złączki mosiężne delikatnie przepuszczają. Nabite 3 bary i po 5 dniach spadło do 1.5 bara. Wiem, że próba szczelności powinna trwać 2 godziny, ale wcześniej sprawdzałem szczelność na odcinku gdzie były tylko zaciśnięte złączki pex i przez tydzień manometr nawet nie drgnął (również 3 bary).
Miejsca, które ciekną poprawiałem już kilka razy i ciągle











Nie jesteś przypadkiem negatywnie uprzedzony do autora?
Polecam melisę ( ͡° ͜ʖ ͡°)