Wpis z mikrobloga

Oglądanie tv republika to już nie to samo co oglądanie tvpiss.

W przypadku tvpiss świadomość, że ja to sponsoruję, profesjonalna otoczka nieadekwatna do jakości treści, bezmózgie prymitywy przebrane w garnitury. To wywoływało w człowieku ciekawość i emocje.

Tv republika wieje taką #!$%@?ą, amatorszczyzną i klimatem szurowskiego schowka na miotły, że to po prostu pasuje do jakości tych treści i w ogóle nie chce się tego oglądać.

#tvpis #tvrepublika
  • 7
  • Odpowiedz
@ab6661: wiadomosci tvp to jest format, ktory nie moze byc przeniesiony nigdzie indziej, niestety, ale po prostu pewna epoka sie skonczyla, nie bedzie juz wiadomosci, zostalo tylko przaśne tv republika, w porównaniu do wiadomosci to jest jak biedna, brzydka kuzyka z prowincji
  • Odpowiedz
  • 148
@ab6661: dlatego właśnie ja tvpis nie mogłem oglądać a z tvrepublika można się pośmiać nie podnosząc sobie ciśnienia :P
  • Odpowiedz
@ab6661:

Tv republika wieje taką #!$%@?ą, amatorszczyzną i klimatem szurowskiego schowka na miotły,


Tak ma być i zostać. Odpowiednie miejsce dla odpowiednich ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ab6661: Oglądanie TV Republika jest jak patrzenie jak twój przeciwnik się wykrwawia. Nawet przyjemne, ale jednocześnie masz świadomość, że taki triumfalizm nie przystoi i lepiej po prostu dać mu zdechnąć.
  • Odpowiedz