Wpis z mikrobloga

Nosz #!$%@? mać, bo inaczej tego nie da się inaczej określić xD
Siłownia Forfit w Gdańsku ma karnety dla pań znacznie tańsze od panów, dlaczego mam płacić na siłownię więcej ze względu na płeć? Jakieś cukoldy prowadzą tę siłownię?
Pełna dyskryminacja!
Link do tej siłowni: https://www.forfit.pl/cennik-chelm.html
Może jakaś sprawa do nagłośnienia. Mirki?

#mikrokoksy #dyskryminacjamezczyzn #silownia #gdansk #pieklokobiet #pieklomezczyzn
  • 133
@MasterZiomaX: To jest nic. W Rzeszowie jest sieć siłowni FitnessforLife i mają osobną siłownię TYLKO dla kobiet FitnessforLadies. Pare osób wystawiło im 1 gwiazdke na googlu, ale ogólnie chyba żyjemy w takim cuckoldstanie, że przyjęło się to bez większego echa i można sobie otwarcie łamać konstytucje i nie pozwalać trenować mężczyznom i robić kluby tylko dla kobiet. Po za tym to samo jest w klubach nocnych. PANIE WSTĘP FREE DO 23,
@MasterZiomaX pewnie kobiety mnie zuzywaja sprzet. Ale moznaby to bylo ograc z rigczem i zrobic wjazd 100 zl do strefy cardio i jakichs podst maszyn i +50zł zl za wejscie na wolne ciezary. 90% kobiet by wchodzilo tylko na pierwsza strefe.
To jest nic. W Rzeszowie jest sieć siłowni FitnessforLife i mają osobną siłownię TYLKO dla kobiet FitnessforLadies. (...) Po za tym to samo jest w klubach nocnych. PANIE WSTĘP FREE DO 23, PANOWIE 30ZŁ NA BRAMCE XDDD.


@dsomgi00 a co w tym złego? Chętnie bym poszła na taką podobnie jak wiele kobiet. To nic innego jak zrobienie oddzielnych sal czy kibli dla każdej z płci. Gdyby wielu facetów nie było zbokami i
Kobiety stanowią ponad połowę populacji. Silownia ma najwidoczniej malo klientek. Moze z nich zrezygnować, lub zachęcić niższą ceną i na nich zarobić. Biznes. Ale faceta będzie boleć dupa, bo dopatruje sie tu ucisku na swojej wątłej męskości.


@rajet: Jeśli biali np. w USA kupują za mało piłek do koszykówki, to zniżka tylko dla białych byłaby ok?

Swoją drogą bardzo merytoryczne to ostatnie zdanie.
@MasterZiomaX: jest to spowodowane tym że mężczyźni z reguły mają więcej pieniędzy i są w stanie na pewne rzeczy wydać więcej pieniędzy więc podwyższa im się ceny. Kobiety mają mniej pieniędzy więc żeby zachęcić większą ilość kobiet obniża im się ceny. Nie wynika to koniecznie z tego że mężczyźni dużo więcej zarabiają mają więcej pieniędzy ponieważ nie wydają ich na pierdoły kupują mniej ubrań, telefonów, samochodów, kosmetyków, rzadziej wyjeżdżają na wakacje,
@MasterZiomaX: nie ale ty nie rozumiesz, ze to jest zwykly zabieg marketingowy? Przeciez niektorzy wlasnie lubia chodzic na silownie, bo tam chodza „fajne dupy” a ty sie zloscisz o takie byle co ( ͡º ͜ʖ͡º)
@WielkiNos: czyli dominującym klientem są faceci, którzy gdyby tylko chcieli mogliby olewać takie miejsce i pokazać tym samym, że taki model biznesowy się nie opłaca.
Jednak tego nie robią więc to mężczyźni są winni, że nie zweryfikowali tego metodami wolnego rynku.
Natomiast pisać i przekonywać ludzi trzeba, chociaż osiągnięcie efektów jest trudne bo społeczeństwo jak widać nie chce dostrzegać problemów mężczyzn. Sami mężczyźni od dziecka są uczeni, że mają być silni
@WielkiNos:

Gdyby wielu facetów nie było zbokami i nie powodowało, że kobiety czują się niekomfortowo to zapewne by takich pomysłów nie było.

Jakby kobiety tego nie robiły. Na siłowniach jest pełno ludzi to nie dziwne że się czasami wzrokiem zejdzie, gdzieś trzeba patrzeć.
Niektórym się pewnie wydaje że są pempkiem świata i każdy się na nich gapi. Jest różnica pomiędzy spojrzeniem, a gapieniem się. Jak ktoś to robi uporczywie to iść