Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ext11
ext11

ext11

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20694
  • Znaleziska 3893
  • Mikroblog 16801
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 69
OCIEBATON
OCIEBATON
26.06.2024, 17:54:31
  • 4
Karne lewego to dosłownie under arm serwy w tenisie

#mecz #tenis #reprezentacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 26.06.2024, 22:35:22 via Wykop
  • 4
@OCIEBATON: under arm to panenka.
Lewy w tenisie to by podrzucił piłkę, udał że uderza, złapał piłkę i potem jak przeciwnik się pyta sędziego co się odjebuje to by zaserwował z bunkra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KolegaPatryk
KolegaPatryk
24.06.2024, 18:19:25
  • 0
#bartosiak #napierala #geopolityka

Ktoś może streścić kulisy odebrania Bartosiakowi tytułu? Chodzi mi głównie o jakieś dowody ku temu, że faktycznie nadużywał ctrl+c, ctrl+v. Potrzebuje do "walki" z fanatykiem Bartosiaka który twierdzi, że PAN się na niego uwziął.

Moja wiedza kończy się na tym, że Bartosiak nie wydaje zgody na pokazanie opinii publicznej dowodów jakie PAN uzbierał na to, że jego praca to plagiat (co moim zdaniem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 24.06.2024, 18:44:44 via Wykop
  • 13
@KolegaPatryk: Ale zaraz kolego.. w obliczu wyzwań jakie stawia współczesna walka informacyjna, kluczową rolę odgrywa umiejętne zarządzanie zasobami strategicznymi (w tym informacyjnymi). Zasady gry są takie, że aby osiągnąć sukces, nie można polegać na prostym kopiowaniu (plagiatowaniu) cudzych prac. Potrzebne są własne siły i środki, zdolne do kreatywnego przetworzenia informacji i tworzenia nowych kontekstów. Wojna słów w przestrzeni internetowej wymaga nie tylko argumentów, ale przede wszystkim pełnej kontroli pętli decyzyjnej,
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 18.06.2024, 23:45:52
  • 7
#bartosiak #geopolityka #napierala #piegzik

Ironia losu. Gdyby nie przypadkowa kłótnia na jakimś tajemniczym forum o geopolityce (ma ktoś linka? ja nie mogę się doprosić ( ͡° ʖ̯ ͡°)) piegzik mógłby zostać najlepszym sojusznikiem bartosiaka w walce z paździerzem polskiej akademii. A tak został pogromcą jego doktoratu. Obczajcie wpis. Czy znajdzie się jeszcze ktoś kto spróbuje skruszyć paździerz?
ext11 - #bartosiak #geopolityka #napierala #piegzik

Ironia losu. Gdyby nie przypadko...

źródło: ss

Pobierz
ext11 - #bartosiak #geopolityka #napierala #piegzik

Ironia losu. Gdyby nie przypadko...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11
Autor
24.06.2024, 11:16:07 via Wykop
  • 0
@Robol: pantenty, gdp, energia.. nie chce mi się dalej szukać. we wszystkich kluczowych obszarach japonia jest na pewno top10 a często wyżej.
ext11 - @Robol: pantenty, gdp, energia.. nie chce mi się dalej szukać. we wszystkich ...

źródło: ss

Pobierz
  • Odpowiedz
RedBulik
RedBulik
19.06.2024, 21:25:02
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 19.06.2024, 22:02:54 via Wykop
  • 0
@gwiazdozbior: też sobie zadaję to pytanie. Być może polska akademia nie czyta po angielsku i uwierzyła, że to oryginalne dzieło bartosiaka.
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 14.06.2024, 14:19:01
  • 12
#bartosiak #geopolityka #napierala
Rozumiem, że prof góralczyka też spotkają reperkusje za zaniedbanie obowiązków promotora? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2244

Jacek Bartosiak właśnie stracił tytuł doktora.

Pokaż treści 18+

Jacek Bartosiak właśnie stracił tytuł doktora.

Magister Bartosiak. Popularny geopolityk stracił doktorat w atmosferze skandalu.

runnerrunner
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 14.06.2024, 12:35:17
  • 642
  • #
    bartosiak
  • #
    geopolityka
  • #
    wojna
  • #
    zychowicz
  • #
    wolski
  • #
    ukraina
ext11
ext11
ext11 14.06.2024, 14:10:27 via Wykop
  • 5
@kill15you: ktoś wie na jakim forum rozpoczął się ten spór?
Slimac
Slimac
12.06.2024, 18:28:59
  • 729
#nieruchomosci #bk0
W razie przegłosowania bk0% proponuję projekt nowego godła Rzeczypospolitej Deweloperskiej.
Slimac - #nieruchomosci #bk0 
W razie przegłosowania bk0% proponuję projekt nowego go...

źródło: temp_file6134003503240248820

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 12.06.2024, 23:07:32 via Wykop
  • 0
@Slimac: kurła zajebiste logo stary. Gdybym nie wiedział co się kryję za koalicją deweloperską to bym zagłosował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 12.06.2024, 13:11:11
  • 21
Swoją drogą to, że wystarczy przetłumaczyć parę dostępnych publicznie artykułów amerykańskich thinktanków i człowiek staję się "czołowym polskim geopolitykiem" pokazuję, że jesteśmy w kompletnej zapaści jeśli chodzi o myślenie strategiczne, geopolityczne czy jak zwał tak zwał.

I nie umniejszam tu wcale Bartosiakowi. Zrobił to co powinna już dawno zrobić polska akademia i zyskał za to uznanie. Chyba nie pomylił się również w jej ocenie.

„Doktorat J. Bartosiaka napisany w 2015 r. był jednym z
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11
Autor
12.06.2024, 17:11:19 via Wykop
  • 5
@pyszniarz:

Osobiście nie znalazłem żadnej osoby nie związanej z bartosiakiem która byłaby jemu przychylna

Nie chcę jakoś specjalnie bronić bartosiaka ale uważam, że właśnie wiele ludzi jest mu nieprzychylnych bo obnażył słabość akademii i ludzie zaczęli sobie zadać pytania za co oni właściwie biorą pieniądze. Patrz słynna debata z Dyner (PISM) gdzie jej naiwność aż szczypie w oczy. Także to, że środowiska uczelniane i mon negatywnie oceniają bartosiaka to raczej
ext11 - @pyszniarz: 
Osobiście nie znalazłem żadnej osoby nie związanej z bartosiakie...
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
06.06.2024, 12:39:52
  • 171
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 06.06.2024, 16:28:50 via Wykop
  • 0
@JAn2: co on taki rudy?
  • Odpowiedz
N.....r
konto usunięte 03.06.2024, 12:55:31
  • 291
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 03.06.2024, 13:17:30 via Wykop
  • 161
@Normie_Lurker: eh gdyby nie zychowicz to do dzisiaj bym nie miał pojęcia co to za firma a tak o koszulkach red i bad słyszałem na każdym filmiku. Rozumiem więc, że antykomunista Piotry Zychowicz wspierał tę firmę za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 02.06.2024, 23:45:06
  • 0
#tenis
Ma ktoś shota jak Moutet serwuje z dołu i nadeptuje na linie? xD Na żadnym skrócie tego nie pokazali :/
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bramborr
Bramborr
03.06.2024, 07:31:57 via Wykop
  • 3
@ext11:
Bramborr - @ext11:
  • Odpowiedz
fizycznyrobol
fizycznyrobol
fizycznyrobol
27.05.2024, 10:31:05
  • 793
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 28.05.2024, 01:24:12 via Wykop
  • 6
@StaryWedrowiec: akapit
  • Odpowiedz
HeteroseksualnyWlamywacz
HeteroseksualnyWlamywacz
01.05.2024, 16:41:18
  • 44
Klaudia wiem że to czytasz ponieważ wyciszyłaś mnie na Twitterze bo tam mam taki sam nick jak tutaj
Chciałem tylko powiedzieć że jesteś wspaniała i cudowna a każdy mężczyzna w Polsce marzy o tak mądrej kobiecie
Na prawdę jesteś wspaniała.
HeteroseksualnyWlamywacz - Klaudia wiem że to czytasz ponieważ wyciszyłaś mnie na Twi...

źródło: temp_file6431971832930545913

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 01.05.2024, 21:35:05 via Wykop
  • 1
@Dragonan: Żaden proces, op to jakiś jej przydupas który jej robi pr
  • Odpowiedz
T.....y
T.....y
konto usunięte 03.04.2024, 10:12:23
  • 2
Ale się ubawilem. Zybertowicz powinien walczyć w klatce
#dukaj #zybertowicz #nowakonfederacja #filozofia #socjologia #gebala
T.....y - Ale się ubawilem. Zybertowicz powinien walczyć w klatce
#dukaj #zybertowicz...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 04.04.2024, 00:49:43 via Wykop
  • 1
@TakiSobieLoginWykopowy: raczej, że gębała przez 80min gada w zasadzie o niczym a chłopy się nie mogą doprosić odpowiedzi na najprostsze pytania
  • Odpowiedz
red7000
red7000
24.03.2024, 19:56:19
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.03.2024, 00:10:52 via Wykop
  • 0
@Certis: satyra na co?
  • Odpowiedz
blackghost
blackghost
blackghost
24.03.2024, 18:00:25
  • 139
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.03.2024, 00:00:37 via Wykop
  • 0
@kubkarzzswarzadza: @JudzinStouner mogliby jednego kindybała spróbować zestrzelić w warunkach bojowych. Przynajmniej by było wiadomo czy warto w ogóle samoloty podrywać xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
  • Strona 5 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking