Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
enderosc
enderosc

enderosc

Dołączył 6 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 722
  • Znaleziska 387
  • Mikroblog 335
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
jmuhha
jmuhha
15.11.2023, 06:07:43
  • 466
co o tym myslicie
jmuhha - co o tym myslicie

źródło: 401095522_1375932359971832_8107299860397025705_n

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enderosc
enderosc
enderosc 15.11.2023, 09:59:06 via Wykop
  • 0
@CheSlaw: Mam takie grafitowe płytki na ścianach pod prysznicem. Niczego nie widać. Niczego nie trzeba szorować. Jedyne co robię to zwykłe mycie kabiny prysznicowej raz w miesiącu no i oczywiście po każdym prysznicu ściany i podłogę przelecieć ściągaczką do wody.

jestem 4 lata po remoncie a nadal mnie głowa boli od gadania wszystkich jak to będę się ciągle męczył z osadem na ścianach.
  • Odpowiedz
enderosc
enderosc
enderosc 16.11.2023, 09:31:44 via Wykop
  • 0
@CheSlaw: sciąganie wody w moim przypadku jest spowodowane tym ze woda w oknach się skrapla od wilgoci gdy jest chłodniej. W lato, gdy okna są pootwierane to nie używam ściągaczki na ścianach tylko na podłodze.
Wykonanie tej operacji to 30 sekund, wiec nie uważam tego za stratę czasu.
  • Odpowiedz

457

Mruczenie kotków z rejestratora dźwięku

Mruczenie kotków z rejestratora dźwięku

Nagrałem mruczenie kotów z czułego rejestratora dźwięku, Wyszedł z tego przyjemny efekt dlatego postanowiłem się nim z wami podzielić :D

ba_to_ja
z
youtube.com
dodany: 29.10.2023, 12:03:30
  • 51
  • #
    koty
  • #
    pokazkota
  • #
    kot
  • #
    mruczeniekota
enderosc
enderosc
enderosc 30.10.2023, 08:00:50 via Wykop
  • 1
@nemo007: mój tak samo, dosłownie czeka aż wejdę do łóżka i się wtedy odpala :|

416

Nowe "uczelnie" medyczne i związana z nimi patologia

Pokaż treści 18+

Nowe "uczelnie" medyczne i związana z nimi patologia

jak to wygląda od strony studenta

OstreStronyBrony
z
wykop.pl
dodany: 24.10.2023, 15:17:15
  • 120
  • #
    medycyna
  • #
    lekarski
  • #
    bekazpisu
  • #
    zdrowie
  • #
    lodz
enderosc
enderosc
enderosc 25.10.2023, 06:38:02 via Wykop
  • 0
@HalTrout: Społeczna Akademia Nauk? To o nich chodzi?
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
14.09.2023, 08:50:47
  • 1
Po jakim czasie od zakupu wymieniasz smartfona na nowy?

#android #ios #iphone #telefony #technologia #ankieta #pytanie

Jak wyżej

  • Pół roku albo krócej 4.1% (10)
  • Około 12 miesięcy 2.1% (5)
  • 12-24 miesiące 2.5% (6)
  • ok 24 miesiące 9.9% (24)
  • 2-3 lata 31.8% (77)
  • 3 lata albo dłużej 47.5% (115)
  • Tak jak ukazują się kolejne flagowce mojej marki 2.1% (5)

Oddanych głosów: 242

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enderosc
enderosc
enderosc 14.09.2023, 12:22:54 via Wykop
  • 0
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: wymieniam dopiero gdy padnie aktualny
  • Odpowiedz
E.....o
konto usunięte 13.09.2023, 08:03:54
  • 10
Powiem Wam szczerze, zacząłem się bawić w tą całą obiektówkę i jakoś nie widzę skąd ten hype? Patrzę jak to w c# jest zrobione. Po co na siłę udawać, że części kodu mają odpowiedniki w świecie materialnym? Tylko komplikuje kod i proste rzeczy nagle robi się dwa razy dłużej. Ktoś faktycznie używa komercyjnie takich wynalazków?

#programowanie #programista15k #gorzkiezale #dotnet #oop #pytaniedoeksperta
E.....o - Powiem Wam szczerze, zacząłem się bawić w tą całą obiektówkę i jakoś nie wi...

źródło: csharp

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enderosc
enderosc
enderosc 13.09.2023, 08:34:49 via Wykop
  • 1
@ElTalento:

Po co na siłę udawać, że części kodu mają odpowiedniki w świecie materialnym? Tylko komplikuje kod i proste rzeczy nagle robi się dwa razy dłużej.

To znaczy ze jeszcze nie rozumiesz OOP
  • Odpowiedz

535

Analiza rynku ketchupów - który to polski ketchup?

Analiza rynku ketchupów - który to polski ketchup?

Który keczup wybrać w sklepie, aby wspierać firmy z polskim kapitałem?

goferek
z
wspieramrozwoj.pl
dodany: 07.12.2022, 16:20:00
  • 382
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
enderosc
enderosc
enderosc 09.12.2022, 11:45:58
  • 0
@czorny_m: a ja go lubię i czasami kupuję, ale nie nazywam go KETCHUPEM, bo to nawet nie stało przy pustych skrzynkach po pomidorach. Traktuję go jako sos do kanapek :D na równi z FANEKSAMI i innymi wynalazkami.

590

Mieszkaniowa rozpacz i lęk pokolenia. Państwo funduje najem aż po grób

Pokaż treści 18+

Mieszkaniowa rozpacz i lęk pokolenia. Państwo funduje najem aż po grób

W wynajmowaniu mieszkań nie ma nic złego, ale pytanie brzmi: skąd przyszli emeryci wezmą na to pieniądze. Tymczasem państwo polskie swoją polityką właśnie na wynajem skazuje wiele młodych osób, a odwrócenie skutków tego rozwiązania może okazać się bardzo trudne.

Szewczenko
z
wyborcza.biz
dodany: 18.11.2022, 10:43:01
  • 207
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloper
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
enderosc
enderosc
enderosc 23.11.2022, 08:41:49
  • 0
@PepeXD: Mnie jakimś cudem matka przekonała abym wybił sobie z głowy wynajem a już miałem wybrane mieszkanie dwupokojowe ze znajomym. Do 30tki (koszmar) u mamy ale od 8 lat jestem na swoim. Chyba jedyna sytuacja gdy mnie przekabaciła a której nie żałuję :D.

1249

Polacy oburzeni pomysłem rządu. Założony limit zużycia jest nieralny

Pokaż treści 18+

Polacy oburzeni pomysłem rządu. Założony limit zużycia jest nieralny

Nowa "tarcza oszczędnościowa" ma zamrozić cenę prądu na dotychczasowym poziomie, ale jedynie, gdy nie przekroczy się pułapu 2 tys. kWh lub 2,6 kWh zużycia. "Oczywiście, że zużywam więcej energii rocznie. Gotuję na kuchni indukcyjnej, ciepła woda, zmywarka. Rocznie zużywam 3100 kWh

darosoldier
z
money.pl
dodany: 18.09.2022, 09:12:30
  • 706
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    bekazpisu
  • #
    mojkrajtakipiekny
enderosc
enderosc
enderosc 20.09.2022, 08:27:40
  • 0
@pdpacek: i pewnie policzyłeś to tak samo jak reszta. Rachunek za zużycie co 2 miesiące a pomnożyłeś razy 12 i wyszło Ci. ja oprócz tego co podałeś mam pralkę, toster, czajnik elektryczny i PC 10h/dobę i nie przekraczam 1500 kWh.

Ja wiem ze ludzie w domach maja problem z dużym zużyciem prądu bo tak jest jak ma się wszystko na prąd, ale jak ktoś pisze ze w bloku sam zużywa
enderosc
enderosc
enderosc 20.09.2022, 08:47:54
  • 0
@epicentrum_chaosu: ja tez mam niskie zużycie a wcale nie oszczędzam i się z Toba zgadzam w 100%. Osoby, które mieszkaja w bloku i Cię minusuja robią dokładnie to samo co moi znajomi gdy przeliczyli sobie zużycie i wyszło im ze maja po 4k. Są rozliczani co 2 miesiące i to dwumiesięczne zużycie mnożą x12.
enderosc
enderosc
enderosc 20.09.2022, 08:54:23
  • 0
@pdpacek: to jestem pełen podziwu, bo ja myślałem ze zużywam dużo prądu. Od kilku dni zacząłem śledzić tego typu tematy i dowiedziałem się z nich, ze mieszkam w jaskini i siedzę przy świeczkach.

5300

Po przekroczeniu 2000 kWh cena leci w kosmos. Z 0,4 do 2zł!

Pokaż treści 18+

Po przekroczeniu 2000 kWh cena leci w kosmos. Z 0,4 do 2zł!

Tak jak można było przewidzieć, po przekroczeniu 2000 kWh cena leci w kosmos. Z 0,4 do 2zł! Przecież to zwyczajne złodziejstwo. Bandycki, antypolski rząd. Jednocześnie ten limit WYCINA Z GRY elektryczne ogrzewanie i elektryczne samochody! :) 

maxPL
z
wykop.pl
dodany: 14.09.2022, 11:11:36
  • 1482
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
  • #
    inflacja
enderosc
enderosc
enderosc 15.09.2022, 06:17:40
  • 1
@msr99: 50m2.
80 kWh na miesiąc
- mieszkam sam
-15 letnia lodówka
- kuchenka gazowa
- komputer jest zawsze włączony gdy jestem w domu (w 95% służy do oglądania a

2917

Zwolenników cen maksymalnych w Polsce jest 31%. 1/3 Polaków żyje w PRLu

Zwolenników cen maksymalnych w Polsce jest 31%. 1/3 Polaków żyje w PRLu

Mimo szalejącej inflacji prawie 60 proc. respondentów nie zgadza się na określenie górnego pułapu cen w odniesieniu do podstawowych produktów spożywczych. Zwolenników cen maksymalnych jest ok. 31 proc.,

PIAN--A_A--KTYWNA
z
finanse.wp.pl
dodany: 11.07.2022, 06:48:33
  • 313
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    inflacja
enderosc
enderosc
enderosc 11.07.2022, 09:09:03
  • 1
@Kanusz_Morwin_Jikke: a na każdą godzinę 15 min przerwy

450

Coraz trudniej sprzedać mieszkanie na rynku wtórnym. "Do niedawna...

Coraz trudniej sprzedać mieszkanie na rynku wtórnym. "Do niedawna...

W ostatnich miesiącach coraz mniej Polaków decyduje się na zakup mieszkania, a powodem jest brak zdolności kredytowej i wysokie oprocentowanie kredytów. Możliwości zaciągnięcia kredytu w dużym stopniu...

Gustav88
z
bankier.pl
dodany: 06.07.2022, 10:27:27
  • 165
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    mieszkanie
  • #
    inflacja
enderosc
enderosc
enderosc 07.07.2022, 12:52:28
  • 0
@ozabazo: wtf?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 4 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking