26 marca 2025 Zarząd PZSS przegłosował zły, niszczący regulamin patentowy. Odwołaliśmy się do Ministra Sportu, który 22 maja uchylił ten regulamin. Myśleliśmy, że możemy działać jak zawsze. 23 czerwca PZSS na swoje stronie oświadczyło, że decyzja Ministra jest nieprawomocna, zatem regulamin wchodzi od lipca.
przy tych jajach, które dzieją się na egzaminach, to lepiej żeby zabrał się za to pzss,
@amath: Jakich jajach? Co niby zmieni to że kolejny związek który głównie zajmuje sie marnowaniem kasy i podtrzymywaniem układów trwajacych od lat 80-tych zacznie organizować to co już dobrze działa?
ogólnie gratulacje dla samego środowiska, że nakablowało samo na siebie do
Przegladam sobie recenzje lokalnej kawiarni a tu taki smaczek. Pies ma siedziec na fotelu i koniec, a alergicy niech sobie nie chodza do miejsc gdzie wpuszczaja psy, bo pchlarze ważniejsze od ludzi XD
Tusk się nabrał na pisowskie fake newsy o migrantach na granicy polsko-niemieckiej i przywraca kontrole XDD xDD Co za chłop... zamiast wypoka poczytać to ten jakieś kontrole przywraca XD Po co jak tam nikogo nie ma xD
Zdecydowaliśmy się robić dziecko przy 2 lekko powyżej minimalnej krajowej oboje po 4,2k. Plusem jest to, że mam własne M 2 pokoje, a żona pół domu i pół działki. No ale mam nadzieję, że wyżyjemy. Podejrzewam, że bardzo dużo osób ma lepiej od nas, zwłaszcza z wypłatami a są sknerami i egoistami i się nie decydują. #dzieci #zwiazki #rodzina #dom
Sprzedałem, a w zasadzie oddałem za symboliczną kwotę stary komputer na OLX. W ogłoszeniu nie wspominałem nic o systemie operacyjnym, więc wysłałem go z czystym dyskiem. Teraz jakiś młody chłopak robi mi awanturę, że go oszukałem i że komputer jest "popsuty", bo nie potrafi sam zainstalować systemu.
Zaczynam się zmieniać w boomera, ale jednak trochę szokuje, że jeszcze 10 lat temu każdy dwudziestokilkulatek ogarniał takie rzeczy i raczej było wstyd, jeśli ktoś
@TheDziobaker: nie no wydaje mi się, że to od człowieka zależy wydaje mi się, że nawet znajdzie się bardzo wielu programistów co nigdy Windowsa nie instalowało. Ale dla mnie to komedia też każdy 10-30 latek takie podstawowe rzeczy powinien ogarniać.
@TheDziobaker: zwlaszcza, ze teraz sie klika dalej, dalej i koniec, a kiedys sie trzeba bylo z jakimis dyskietkami startowymi p-------c itp :D format c: xD
To jest hit XDD Właśnie w radio mówili, że Tadeusz regularnie jest widywany w lokalnej Biedronce, jak przychodzi robić zapasy. Z lasu wychodzi z drabiną i dlatego policjanci nie zwracają na niego uwagi
#limanowa #policja A pamietacie jak policja obiecywala 100 tys za pomoc w znalezieniu chlopa co dwoch policjantow zabil? Pracownik zoo im powiedzial, gdzie chlopa widzial, nawet nagral im filmik a policjanci 100 tys rozdzielili miedzy siebie, bo "to policjanci dokonali zatrzymania a nie praocwnik zoo". To tak mi sie przypomnialo jako że policja mowi, ze prosi o informacje :)
Według nieoficjalnych informacji, do Limanowej ma zostać wysłana specjalna ekipa pod dowództwem agenta specjalnego Tadeusza Batyra. Grupa posiada duże doświadczenie w walkach o przetrwanie w lasach i trudnym terenie, co ma być niezwykle przydatne w poszukiwaniach ukrywającego się w lesie mordercy.
patentowy. Odwołaliśmy się do Ministra Sportu, który 22 maja uchylił
ten regulamin. Myśleliśmy, że możemy działać jak zawsze. 23 czerwca PZSS
na swoje stronie oświadczyło, że decyzja Ministra jest nieprawomocna,
zatem regulamin wchodzi od lipca.
#bron #strzelectwo #pzss
źródło: image
Pobierz@amath: Jakich jajach? Co niby zmieni to że kolejny związek który głównie zajmuje sie marnowaniem kasy i podtrzymywaniem układów trwajacych od lat 80-tych zacznie organizować to co już dobrze działa?