Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko135
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
davoid

davoid

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 79611
  • Znaleziska 61796
  • Mikroblog 17815
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
  • Dodane (430)
  • Komentowane (1213)
  • Plusowane (16172)
cptKaladin
cptKaladin
30.05.2026, 18:02:31
  • 9
No i dogrywka...
#mecz
cptKaladin - No i dogrywka...
#mecz

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariusz30
Mariusz30
30.05.2026, 15:31:37
  • 84
W wieku niemal 50 lat dopialem swego i mam swoj dom. I to nie jakas byle jaka klitka.

#nieruchomosci #praca #polska
Mariusz30 - W wieku niemal 50 lat dopialem swego i mam swoj dom. I to nie jakas byle ...

źródło: 1000041305

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
30.05.2026, 15:34:24 via Wykop
  • 78
@Mariusz30: ładny. Gratulacje. Jest dom. To teraz pora na bombelka
  • Odpowiedz
Mariusz30
Mariusz30
Autor
30.05.2026, 17:10:05 via Wykop
  • 44
@Pianownica97: zazdrosna bo dom na mnie i nie podoba jej sie toaleta typu anywhere and everywhere.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
30.05.2026, 12:14:17
  • 489
#polityka #bekazpisu podoba mi się, jak w ostatnich dniach Pani Minister dokumentuje hipokryzję, szkodnictwo i partyjniactwo pisu.
szychun - #polityka #bekazpisu podoba mi się, jak w ostatnich dniach Pani Minister do...

źródło: 1000018981

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
30.05.2026, 12:24:34 via Wykop
  • 493
@szychun: Gdyby pisowcy rządzili to taki SAFE by forsowali bez pytania o zgodę kogokolwiek, potem conajmniej 50% tych pieniędzy by rozkradli, ze swoimi kolesiami.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
Autor
30.05.2026, 12:32:12 via Wypiek
  • 268
@McDonaldsTrump jeszcze pół Polski by było z------e plakatami jak osobiście Morawiecki spawa zamówiony sprzęt a wszystko by bylo podbijane jakimiś pisowskimi hasłami, jak Tusk zwijał polski przemysł a pis rozwija.

Już do tego wpisu odniósł się wywołany Nadbereżny. Już w pierwszym zdaniu się zesrał, że nikt go nie zaprosił na podpisanie umowy xd
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
30.05.2026, 05:54:35
  • 135
Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia ze zmieszczeniem Rodziny w Yarisie), więc na nową drogę życia nowe wozidło. Idealnie się złożyło, termin odbioru był na czerwiec.

Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).

Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
Krzewiciel_prawdy - Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia...

źródło: 829

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
30.05.2026, 06:10:32 via Wykop
  • 1543
@Krzewiciel_prawdy: chińska chujnia dotowana przez chiński rząd żeby r------ć nam europejski przemysł motoryzacyjny. Jednak myślę troche dalej niz "he he byle dwudziestaka urwać"
  • Odpowiedz
tonawegla
tonawegla
tonawegla
30.05.2026, 06:34:27 via Wykop
  • 1667
@x4rgon: różnica taka, że germański automotive napędzał miejsca pracy w Polsce a chiński je wykańcza
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
27.05.2026, 06:16:33
  • 899
Polscy millenialsi 5 lat temu: „NIE WYRAŻAM ZGODY na wykorzystywanie moich zdjęć, postów i wizerunku przez Marka Zuckerberga. Cambridge Analytica to skan-dal. Kasuję Facebooka. Podaj dalej, jeśli się zgadzasz."

Polscy millenialsi dziś: „Hej ChatGPT, tu jest moja umowa o pracę, widełki w zespole, baza klientów, screeny rozmowy z teściową i wyniki badań dziecka. Pomóż mi to wszystko ogarnąć. A, i przeanalizuj jeszcze moje zdjęcia, bo chyba jestem chory (i dobierz mi paletę
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bagno_
bagno_
27.05.2026, 08:15:00 via Wykop
  • 303
@kastrator2: dlaczego kradniesz posty z LinkedIn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bagno_ - @kastrator2: dlaczego kradniesz posty z LinkedIn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
berlinale
berlinale
berlinale
27.05.2026, 08:36:32 via Wypiek
  • 49
@kastrator2 o czym ty bredzisz xD to pierwsze robili bumerzy to drugie robią zumerki. Millenialsi to najbardziej rigczowa grupa z tych 3i zamykam dyskusję. Ten pierwszy naprawić umie silnik w maluchu ten drugi komputer a zumerek umie se naprawić efajura najwyżej XD
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
27.05.2026, 05:14:41
  • 1045
#heheszki #humorobrazkowy #ubisoft #gielda
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #humorobrazkowy #ubisoft #gielda

źródło: 1000017623

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek
27.05.2026, 05:31:54 via Wykop
  • 184
@ZarodziecMalaryczny997: gdy teraz zainwestujesz w ubisoft 50usd to za 5 lat będziesz miał 10k, okazja
  • Odpowiedz
Szemiques
Szemiques
27.05.2026, 05:42:17 via Wykop
  • 239
@ZarodziecMalaryczny997: Ktoś zgubił jedno zero w tym memie, powinno zodtać 500$
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
26.05.2026, 23:48:20
  • 1620
wfyokyga

źródło: temp_file1103590740784307935

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
27.05.2026, 00:07:50 via Wykop
  • 78
@wfyokyga: ale ten list adresowany jest do xardasa
  • Odpowiedz
fizzly
fizzly
27.05.2026, 08:18:53 via Wykop
  • 21
@wfyokyga: fajny jest ten memik xd
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
25.05.2026, 21:29:51
  • 11
Myślicie, że jak już #niemcy podbiją #polska albo chociaż odzyskają Ziemie Odzyskane, to wyburzą w p---u ten cały paździerz co Polaczki nabudowały bo jedyne co potrafią to pasożytować na garbie chłopów pańszczyźnianych?

Marzy mi się porządny, solidny Eigentumswohnungen z ładną architekturą i dużą ilością zieleni i mieszkaniami minimum 150m2 żeby się rodzina swobodnie zmieściła, a nie klitki dla psa. Tak jak budowano jeszcze przed wojną w Breslau czy
enten - Myślicie, że jak już #niemcy podbiją #polska albo chociaż odzyskają Ziemie Od...

źródło: 9cb4c65301fa06e21b905faf8532d456592ba8b5501e7ee70d1cc3b58587fd7a

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enten
enten
enten
Autor
25.05.2026, 22:07:29 via Wykop
  • 12
@berlinale: To nie patrz - ja tam uważam, że akurat duże Niemieckie miasta nadal są lata świetlne przed naszymi bieda czempionami. Jeżeli nałjadniejsze co można z siebie dac to taki wysryw:
enten - @berlinale: To nie patrz - ja tam uważam, że akurat duże Niemieckie miasta na...

źródło: 19347_

Pobierz
  • Odpowiedz
makamele
makamele
26.05.2026, 08:13:50 via Wykop
  • 8
@enten: haha, dalbym 1000 plusow

sam ATAL jest j----y w dreznie, ze stawia brzydki kloc - jakis tam urzednik nakazl im poprawic projekt, zeby miec ladna przestrzen

a to budynek, ktory na polskie warunki bylby tym ladniejszym budynkiem, bo mniejsi deweloperzy w p0lsce stawiaja juz kompletnie gowna obesrane

p0lactwo po prostu nie ma gustu i wyczucia estetycznego, do tego zasralo cale miasta 40m2 klitkami, w ktorych nie ma prawa rozrasnac
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga
25.05.2026, 22:16:12
  • 11
Jest dla nas nadzieja
#gielda #heheszki #humorobrazkowy
andrzejpodloga - Jest dla nas nadzieja
#gielda #heheszki #humorobrazkowy

źródło: masz etf

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....u
a.....u
konto usunięte 25.05.2026, 23:10:44 via Wykop
  • 0
@andrzejpodloga: xDDD
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
24.05.2026, 16:39:04
  • 5
Od 2015 sledze ten tag. Ludzie tu gadają, że wynajem drogi. Że Janusze wynajmu. Że kataster. Że j---c dopłaty do kredytów. I trwa to już ponad 10 lat i nic się nie zmienia. Jak katastru nie było tak nie ma i nikt głośno nie mówi, że planuje wprowadzić. Jak były dopłaty tak są, takie czy inne. Kto odziedziczał wtedy chatę to był wygrany i tak samo jest teraz. Jak Janusze wynajmu kroili
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciecierere
Ciecierere
Ciecierere
24.05.2026, 17:11:01 via Wykop
  • 1
@Schwarzfahrer: dokładnie to samo pisałem tutaj poniżej na tagu kilka dni temu w temacie o kredycie.
W nieruchomościach siedzę od 2009 i takie p--------o co tutaj, było od 20 lat.
  • Odpowiedz
del855
del855
24.05.2026, 17:27:13 via Wykop
  • 1
Od 2015 sledze ten tag. Ludzie tu gadają, że wynajem drogi. Że Janusze wynajmu. Że kataster. Że j---c dopłaty do kredytów. I trwa to już ponad 10 lat i nic się nie zmienia.


chlopie, gdyby sytuacja byla jak 10 lat temu, na tagu byloby glucho jak miakiem zasial.... wiec no... zejdz na ziemie, lub przestan bajtowac

@Schwarzfahrer:
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
24.05.2026, 14:25:59
  • 1852
Przypomnienie: lek na który zbierane są pieniądze nazywa sie Elevidys i nie został on dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej z jednego powodu -


#latwogang
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
Autor
24.05.2026, 14:29:12 via Wykop
  • 1366
@Epiktetlol: @mikau A SORRY PANOWIE ZAPOMNIAŁEM ZE NIEULECZALNĄ CHOROBE POKONAMY TYLKO SIŁĄ PRZYJAŹNI I ZBIURKOM NA 30 MLN
  • Odpowiedz
edenmar
edenmar
edenmar
24.05.2026, 14:35:52 via Wykop
  • 1227
@olcayn: Tu jest Polska, tu najpierw organizujemy pospolite ruszenia i powstania, dopiero później ewentualnie zastanawiamy się nad konsekwencjami i sensownością podjętych działań ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
del855
del855
23.05.2026, 14:56:54
  • 5
Znowu kontrola podazy cos nie dziala...

#nieruchomosci
del855 - Znowu kontrola podazy cos nie dziala... 

#nieruchomosci

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-23 165734

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
23.05.2026, 15:14:13 via Wykop
  • 7
@del855: to znak, że nadchodzi kolejna próba przepchnięcia dopłat
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc
23.05.2026, 16:01:12 via Wykop
  • 5
@del855: czyli coraz bardziej wychodzi już z danych, że w 2028 będzie wybudowanych znowu ponad 200k mieszkań. Czyli 2026+2027+2028 => ponad 600k nowych mieszkań.
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
23.05.2026, 05:16:41
  • 571
Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #konfederacja #4konserwy
Może coś niektórym w głowie przeskoczy i przestanie wspierać tych cwaniaków
To dawno przestało być śmieszne
#polityka #krajzdykty
emerald-city - Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #kon...

źródło: 1000012754

Pobierz
emerald-city - Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #kon...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass
23.05.2026, 06:00:49 via Wykop
  • 299
@emerald-city: za dużo wymagasz od wyznawców konfederosji. Tam nie ma żadnych procesów myślowych. Konfiarzowi chodzi tylko o ból d--y lewactwa i wierna służba pisowskim panom. Nic innego się nie liczy.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
23.05.2026, 07:00:04 via iOS
  • 92
@gr0m1t: z pewnością nie na złodziei i oszustów. Głosuj sobie na Pełczyńską Nałęcz jak jesteś młody, bo to chyba jedyna osoba, która proponuje racjonalne rozwiązania
  • Odpowiedz
otonavauni
otonavauni
otonavauni
23.05.2026, 09:42:03
  • 1349
Strimer, korzystając z platformy amerykańskiej korporacji, która ogranicza płacenie podatków w Polsce do poziomu mikro, organizuje akcję (na której zarabia owa korporacja sprzedając reklamy) po to by kupić lek za 12 milionów dla chorego polskiego dziecka od innej amerykańskiej korporacji. Jak wiele musiało się wydarzyć by ludzie przestali zauważać, że żyją w dystopii.
#latwogang #antykapitalizm #usa #zdrowie
otonavauni - Strimer, korzystając z platformy amerykańskiej korporacji, która ogranic...

źródło: 5unh82

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raseri
raseri
raseri
23.05.2026, 09:43:42 via Wykop
  • 312
@otonavauni: z motłochem nie wygrasz
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
23.05.2026, 11:32:21 via Wykop
  • 975
@otonavauni: zwracam uwagę, że nie ma leku na dystrofię mięśniową, więc jakaś prywatna klinika w USA przytuli 12 mln zł, za sprzedanie złudnej nadziei dla chorego dziecka i jego rodziny.
  • Odpowiedz
card_man
card_man
card_man
28.04.2026, 12:14:15
  • 13
Zychowicz w Poznaniu na Jeżycach xD

#napierala #zychowicz #historiarealna
card_man - Zychowicz w Poznaniu na Jeżycach xD

#napierala #zychowicz #historiarealna

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
28.04.2026, 12:27:03 via Wykop
  • 8
@card_man: Będzie solówa
  • Odpowiedz
jan-kosss
jan-kosss
28.04.2026, 14:18:55 via Wykop
  • 8
@card_man: będzie moggowanie doktorka irl
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
22.05.2026, 13:56:02
  • 25
Też wam po aktualizacji zmieniła się ikonka ze świnki skarbonki na to?

#gielda
Imperator_Wladek - Też wam po aktualizacji zmieniła się ikonka ze świnki skarbonki na...

źródło: download

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
22.05.2026, 13:58:10 via Wykop
  • 10
@Imperator_Wladek: zajebiste, trzeba napisać do supportu
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
22.05.2026, 12:19:46
  • 170
#gielda
vladi_putin - #gielda

źródło: eteefiorz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czoso
Czoso
22.05.2026, 12:19:03
  • 648
No jak to co?

- obowiązkową służbę wojskową
- rolki na tiktoku
- więcej religii
- niskie płace
Czoso - No jak to co?

- obowiązkową służbę wojskową
- rolki na tiktoku
- więcej reli...

źródło: 1000058951

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tulipana
tulipana
tulipana
22.05.2026, 12:22:53 via Wykop
  • 242
@Czoso: jeden mówi, że się nie rodzą, bo Polacy nie piją, drugi, że nie rodza, bo Polki "dają w szyję". Czyli prodemograficzny pomysł prawicy, chłop chleje, a trzeźwa baba w domu siedzi i obsługuje pana xD
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
22.05.2026, 12:31:26 via Wykop
  • 154
@Czoso: Jarek stary gej znów twierdził że nie ma dzieci bo baby dają w szyję xD a to wystarczy sprywatyzować pierwszy milion a gównioki same przyjdą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 809
  • Strona 2 z 809
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking