Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko220
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
chud

chud

Dołączył 13 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4794
  • Znaleziska 725
  • Mikroblog 4069
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 38
chud
chud 22.08.2024, 19:10:59
  • 3
Pracuję w dużym korpo, nic specjalnego, ale mamy tu ludzi z całej Polski i świata. Ostatnio przyjechała delegacja z Niemiec i nie wchodząc w szczegóły - zauważyłem, że mimo bardzo dobrych zarobków, są to też mega skąpi ludzie. Nawet osoby z "polskiej Szkocji" (Poznań, Kraków) na to zwróciły uwagę.

Niedawno jakiś Mirek pisał, że miał podobne doświadczenie z delegacją ze Szwajcarii. Czy macie również podobne doświadczenia, czy raczej my trafiliśmy na taką
chud - Pracuję w dużym korpo, nic specjalnego, ale mamy tu ludzi z całej Polski i świ...

źródło: 5f7dabe5a5234_o_large

Pobierz

Czy Niemcy są bardziej skąpi od Polaków?

  • Tak 66.7% (124)
  • Nie 33.3% (62)

Oddanych głosów: 186

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chud
chud
Autor
22.08.2024, 19:14:23 via Wykop
  • 0
@vvv-vvv: no, może masz rację. Chodzi mi o taką generalną tendencję jednak.
  • Odpowiedz
chud
chud 22.08.2024, 17:36:16
  • 0
Mirki chcę kupić Toyotę Corollę, wybrałem silnik 1.8 hybrydą, bo to podobno jest niezniszczalne. Mam tylko pytanie - jak zamówić wersję produkowaną w Japonii? Podobno robią je w kilku fabrykach.
#toyota #motoryzacja #samochody
chud - Mirki chcę kupić Toyotę Corollę, wybrałem silnik 1.8 hybrydą, bo to podobno je...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....r
m.....r
konto usunięte 22.08.2024, 17:57:08 via Android
  • 1
@chud najlepiej chyba będzie znaleźć już wyprodukowaną, z VINem zaczynającym się od J. Nie wiem czy w ogóle jest możliwość zamówienia takiej z Japonii. Mam Aurisa z UK i nie widzę żeby był jakoś źle złożony. Jest też jak dotąd (125kkm) niezawodny. Najważniejsze to zabezpieczyć podwozie antykorozyjnie.
  • Odpowiedz
hyperlink
hyperlink
hyperlink
22.08.2024, 18:44:34 via Wykop
  • 2
@chud: nie ma takiej opcji żeby z jakiegokolwiek salonu w Polsce lub Europie zamówić Corollę wyprodukowaną w Japonii. Wszystkie są produkowane w UK. Co ciekawe same jednostki napędowe oraz skrzynie są produkowane w Polsce, Toyota jest bardzo dumna z naszej fabryki, która jak twierdzi niczym nie ustępuje japońskim. Jak chcesz auto z Japonii to zostaje Ci Prius albo RAV4.

Ostatnio miałem Corollę ze zdjęcia jako auto zastępcze. Właśnie z tym
  • Odpowiedz
chud
chud 22.08.2024, 10:04:45
  • 0
Mireczki, taki plugin do Wordpressa potrzebuję, ale nie mogę znaleźć.

Potrzebuję stworzyć małą bazę danych (30-40 rekordów), które będą mieć przypisane kryteria (5 cech). No i użytkownik sobie wybiera te cechy, a wtyczka mu pokazuje, które rekordy pasują.

Niby proste, ale nie mogę znaleźć nic w tym temacie.

#wordpress
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

macjan_666
macjan_666
macjan_666
22.08.2024, 15:22:18 via Android
  • 0
@chud mogę coś takiego napisać jak coś. Jakiś custom post type z możliwością wybory opcji. I klient na stronie ma wybór tych opcji i sortowanie po nich. Jak coś to pisz to wyślę podobne rozwiązanie co wdrazalem na stronie
  • Odpowiedz
chud
chud 21.08.2024, 17:19:22
  • 0
Mirki, czy uważacie, że (w kontekście dopłaty) lepiej jest teraz kupić rower elektryczny, czy poczekać do zimy, nowego roku?

Ze względów na zdrowie muszę mieć taki, który do minimum obciąża mięśnie. Czy polecicie coś, proszę?
#rowery #rower #rowerelektryczny #finanse #ebike
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BobekNierobek
BobekNierobek
BobekNierobek
22.08.2024, 14:44:15 via Wykop
  • 0
@chud: Nikt nie wie, jak to będzie.
Pewnie jak będą dopłaty to i rowery podrożeją, ale jak bardzo to wielka niewiadoma.
  • Odpowiedz
chud
chud 21.08.2024, 16:16:00
  • 0
Mirki czy 5-letnie opony nadają się jeszcze do sprzedaży, czy nie warto się bawić i od razu do utylizacji? Bieżnik 5-6 mm, czyli minimum. #opony #pieniadze #sprzedam #motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chud
chud
Autor
21.08.2024, 17:16:20 via iOS
  • 0
@piwakk @r5678 dziękuję!
  • Odpowiedz
chud
chud 20.08.2024, 13:16:22
  • 1
Mirki o co chodzi z tą Izabelą, która zostawiła samochód na autostradzie?

Przecież to jest jakaś abstrakcja, że nagle odnalazła się w Bolesławcu. Wie ktoś coś więcej?

#boleslawiec #afera #aktualnosci #zaginieni #ciekawostki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Romska_Palo_Ul_Laputa
Romska_Palo_Ul_Laputa
20.08.2024, 13:17:54 via Wykop
  • 1
@chud: rodzina już poprosiła o niezadawanie pytań.
  • Odpowiedz
Ospanka_Mutanga
Ospanka_Mutanga
20.08.2024, 13:30:06 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
chud
chud 18.08.2024, 18:00:28
  • 0
Mirki czy jeśli ktoś jest 15 lat na rencie, a wcześniej się pracowało 7 lat, to czy wtedy ma się prawo do minimalnej emerytury? W tym był rok na macierzyńskim. Chodzi o kobietę, wiek 60 lat. #emerytura #zus #pieniadze #finanse
chud - Mirki czy jeśli ktoś jest 15 lat na rencie, a wcześniej się pracowało 7 lat, t...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chud
chud
Autor
18.08.2024, 20:11:20 via iOS
  • 3
@stuparevic przykre to stwierdzenie. Chodzi o osobę w mojej rodzinie, która doznała uszczerbku podczas i w pracy, w dodatku w zawodzie bardzo potrzebnym społeczeństwu. Przez to jest kaleka. Jak to skomentujesz teraz?
  • Odpowiedz
chud
chud 18.08.2024, 14:25:50
  • 1
Mirki ile się zarabia jako kierowca autokaru, no. Flixbusa?
#zarobki #wynagrodzenie #pieniadze #pracbaza #flixbus #wynagrodzenia #kierowcy
chud - Mirki ile się zarabia jako kierowca autokaru, no. Flixbusa?
#zarobki #wynagrod...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chud
chud
Autor
18.08.2024, 14:46:55 via iOS
  • 0
@MshL a opowiedz o szczegółach, jeśli można prosić
  • Odpowiedz
chud
chud 17.08.2024, 15:36:19
  • 0
Mirki, czy ja dobrze liczę, że z faktury 2700 brutto będę miał na czysto 1778,06 zł?

Z 2700 brutto mamy 2195,13 netto. Od tego 19% CIT: 417,07 zł = 1778,06 zł

#finanse #pieniadze #podatki #firma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateusz-Olssen
Mateusz-Olssen
Mateusz-Olssen
17.08.2024, 15:46:09 via iOS
  • 2
@chud a skladka zdrowotna? Czy ryczaltowiec?
  • Odpowiedz
sylwia-SS
sylwia-SS
sylwia-SS
17.08.2024, 21:20:44 via iOS
  • 1
@chud CIT 19 jest dla dużych spółek. Jesteś pewny swojej formy opodatkowania ?
  • Odpowiedz
chud
chud 15.08.2024, 13:01:39
  • 0
#defilada
Mirki a skąd startował ten f16?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
15.08.2024, 13:02:32 via Wykop
  • 0
@chud: łask
  • Odpowiedz
Fresh29
Fresh29
15.08.2024, 13:02:45 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

chud
chud 09.08.2024, 18:25:15
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chud
chud
Autor
09.08.2024, 18:40:46 via Wykop
  • 0
@Kasahara: było robione, regularnie jestem pod obserwacją. Widoczne jest zapalenie tarczycy, ale jako ciekawostkę TSH mam w normie (2,33 aktualnie), nie biorę lewotyroksyny.

A trójglicerydy to inna bajka. Mam je w przedziale 500-600, ale aktualnie biorę Lipanthyl 267. Spadły ostatnio do 255. I naprawdę, staram się dobrze, zdrowo i regularnie odżywiać.

Lekarz zalecił przede wszystkim eliminację wszelkich cukrów.
  • Odpowiedz
chud
chud
Autor
09.08.2024, 19:01:52 via iOS
  • 0
@Kasahara przy czym, jeszcze dodam (przepraszam, że wołam) - glukoza w normie, krzywa cukrowa w normie, hemoglobina glikowana w normie.
  • Odpowiedz
chud
chud 08.08.2024, 10:56:09
  • 0
Mirki, czy znacie i polecicie jakąś dobrą wtyczkę do dokonywania rezerwacji obiektów na Wordpress? #wordpress
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chud
chud 07.08.2024, 19:32:00
  • 0
Pytanie do ojców i matek posyłających dzieci do żłobka. Jak znakowaliście rzeczy bobsonów? Pieczątka czy naklejki?
A może jeszcze coś innego?

#tatacontent #dzieci #zlobek #rodzice
chud - Pytanie do ojców i matek posyłających dzieci do żłobka. Jak znakowaliście rzec...

źródło: 111

Pobierz

Jak znakować

  • Pieczątka 40.5% (17)
  • Naklejka 16.7% (7)
  • Coś innego (co?) 42.9% (18)

Oddanych głosów: 42

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chud
chud
Autor
07.08.2024, 20:44:49 via iOS
  • 0
@rafal4432 @hakunnin no ale właśnie chodzi o to, że jak flamastrem zaznaczę, to się w praniu wypierze, będzie brudne i brzydkie, szare. Dlatego szukam alternatywy.
  • Odpowiedz
chud
chud 07.08.2024, 16:21:47
  • 0
Mirki potrzebowałbym prostego systemu do rezerwacji online. Czy jest może coś rozwijanego open source lub czy coś komercyjnego możecie polecić?
#programowanie #stronywww #internet
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chud
chud
Autor
07.08.2024, 19:30:21 via Wykop
  • 0
@ujdzie: do rezerwacji zajętości obiektów.
  • Odpowiedz
chud
chud 04.08.2024, 20:03:11
  • 4
Dlaczego my jesteśmy tak daleko, 40 milionowy naród nie może jednego złota zdobyć? :( smutne

I ten co pojechał się bawić. Za co ja płacę.

#paryz2024 #sport #igrzyskaolimpijskie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
Vinizius
04.08.2024, 20:03:42 via Wykop
  • 1
@chud: Oni wszyscy pojechali się chyba bawić
  • Odpowiedz
CJzSanAndreas
CJzSanAndreas
04.08.2024, 20:05:06 via Android
  • 0
@chud turyści
  • Odpowiedz
chud
chud 03.08.2024, 19:38:13
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chud
chud
Autor
03.08.2024, 19:44:53 via iOS
  • 0
@Wolnyityle ale nie miałem tak!
  • Odpowiedz
chud
chud
Autor
03.08.2024, 20:39:31 via iOS
  • 0
@drakan8 a można dostać uczulenia? Bo wcześniej nie miałem tak
  • Odpowiedz
chud
chud 01.08.2024, 20:23:05
  • 0
Pomyślałem, że kupię sobie hulajnogę elektryczną. Na co zwrócić uwagę?

Czy polecicie Xiaomi?

#elektronika #hulajnogaelektryczna #hulajnoga
chud - Pomyślałem, że kupię sobie hulajnogę elektryczną. Na co zwrócić uwagę?

Czy po...

źródło: m4-pro-siodelko-4

Pobierz

Xiaomi good?

  • Good 39.4% (13)
  • Not good 60.6% (20)

Oddanych głosów: 33

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chud
chud
Autor
01.08.2024, 21:30:42 via iOS
  • 0
@elektryczny_mariusz a dlaczego sprzedajesz? Jaki konkretnie model?
  • Odpowiedz
chud
chud 01.08.2024, 16:11:26
  • 0
Mirki czy w Polsce (albo w ogóle gdzieś na świecie) możliwe jest legalne wypłacanie wynagrodzenia pracownikowi kryptowalutami?

Np. podstawa ustalona w UoP normalnie na konto, a premia w krypto.

#finanse #pieniadze #kryptowaluty #prawo
chud - Mirki czy w Polsce (albo w ogóle gdzieś na świecie) możliwe jest legalne wypła...

źródło: btc

Pobierz

Możliwe to legalnie?

  • Tak 38.5% (15)
  • Nie 61.5% (24)

Oddanych głosów: 39

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Upomnienie_z_grzywnom
Upomnienie_z_grzywnom
01.08.2024, 16:12:41 via Wykop
  • 4
@chud: na pewno jest to możliwe w Salwadorze
  • Odpowiedz
r840N53g2xmQFUjzZ-vn9q
r840N53g2xmQFUjzZ-vn9q
r840N53g2xmQFUjzZ-vn9q
02.08.2024, 00:07:40 via Wykop
  • 0
@chud: tak. Nawet w Polsce
  • Odpowiedz
chud
chud 30.07.2024, 19:39:41
  • 0
Czy zakup MacBooka Pro jest dobry w tym momencie? Czy we wrześniu po konferencji pójdą ceny w dół? #apple #macbook
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....n
konto usunięte 30.07.2024, 19:42:33 via Wykop
  • 1
@chud: nie pójdą, a przynajmniej nie od razu. Nawet M2 będą trzymać cenę.
  • Odpowiedz
R.....t
R.....t
konto usunięte 30.07.2024, 21:17:07 via Wykop
  • 0
@chud: jesli masz dobra oferte to kup, moze lantre plan sprawdz (platnosc za rok)

ceny beda pewnie trzymane do marca
  • Odpowiedz
chud
chud 28.07.2024, 19:23:44
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chud
chud
Autor
28.07.2024, 20:37:57 via iOS
  • 0
@painis_uranus a palisz medyczną czy z prywatnego źródła? Jak to cenowo wygląda?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15
  • Strona 5 z 15
  • >

Ch

  • Everywhere
  • chud@op.pl

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.02.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking