Czy jest ktoś, kto ma iPada i korzysta na nim z Teamsa? Chodzi mi konkretnie o rysowanie na iPadzie podczas połączeń, spotkań.
Czy może ktoś potwierdzić, że zadziała taka konfiguracja:
1. Łączę się na komputerze w Teams.
2. Na iPadzie otwieram równolegle drugie połączenie, na którym mogę włączyć Whiteboard (to kluczowe).
3. Mogę rysować rysikiem na iPadzie w Whiteboardzie.
Czy może ktoś potwierdzić, że zadziała taka konfiguracja:
1. Łączę się na komputerze w Teams.
2. Na iPadzie otwieram równolegle drugie połączenie, na którym mogę włączyć Whiteboard (to kluczowe).
3. Mogę rysować rysikiem na iPadzie w Whiteboardzie.















#bukmacherka #mecz #pilkanozna
źródło: kasa
PobierzGdzie grać?