Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
benylancoch
benylancoch

benylancoch

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4947
  • Znaleziska 328
  • Mikroblog 4619
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 26
smutny_przerebel
smutny_przerebel
21.08.2024, 14:52:03
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 21.08.2024, 15:40:19 via Wykop
  • 0
Wyłapałem, że ta blacha ma 8mm. Ile ta stodoła waży? 20 ton?
  • Odpowiedz
MePix
MePix
13.08.2024, 18:04:57
  • 35
Ładna ta obudowa (。◕‿‿◕。) a kosztowała grosze bo 329zł tylko
Pół dnia człowiek czyścił podzespoły i przekładał do nowej obudowy.
Ładna pojemna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

MePix - Ładna ta obudowa (。◕‿‿◕。) a kosztowała grosze bo 329zł tylko 
Pół dnia człowi...

źródło: obraz_2024-08-13_200244842

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 13.08.2024, 18:30:22 via Wykop
  • 0
@MePix: Piękna obudowa z negatywnym ciśnieniem w środku :) 7 wiatraków wywiewa powietrze z obudowy. Kurz będzie się pięknie wpieprzać z tych otworów w tyle obudowy i każdego możliwego prześwitu :)
  • Odpowiedz
benylancoch
benylancoch
benylancoch 13.08.2024, 18:37:45 via Wykop
  • 1
@MePix: Obstawiam, że wszystkie są tego samego typu. Te na górze na pewno wywiewają powietrze z obudowy przez radiator. Pozostałe są w takiej samej orientacji (tj. nie widać ramki z tyłu wiatraka jak na tym z samego dołu). Ten z dołu jest odwrócony (tj. widać ramkę przez środek). Ten wtłacza powietrze do środka.

Wiem, że są wiatraki z odwróconym "ciągiem", ale one nie są jakoś super popularne.
  • Odpowiedz
benylancoch
benylancoch
benylancoch 13.08.2024, 18:50:20 via Wykop
  • 1
@MePix: Zwracam honor. Dobrze, że producent obudowy to przemyślał i dał wentylatory o odwrotnym ciągu. Pamiętam, że pierwsze obudowy w takim stylu, to była totalna patologia (wentylatory sobie tylko mieszały powietrze). W takiej konfiguracji to ma sens.
  • Odpowiedz
KemezrpAkwils
KemezrpAkwils
28.07.2024, 16:05:58
  • 185
#f1 cały tag solidarnie
KemezrpAkwils - #f1 cały tag solidarnie

źródło: GTlh7SvXgAAVNgs

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 28.07.2024, 17:14:35 via Wykop
  • 27
@finch88: Dostał DSQ. Kilka minut temu go zdyskwalifikowali za zbyt małą wagę bolidu.
  • Odpowiedz
szcz33pan
szcz33pan
25.07.2024, 16:44:22
  • 14
Niedawno temu otrzymałem swoją kopię gry planszowej Heroes of Might & Magic III The Board Game i chciałem się podzielić z wami moimi pierwszymi wrażeniami. Wydawca jest Archon Studio - nie pierwszy raz tworzył planszówkę. Zrealizowali to przez kickstatera - zebrali prawie 4 mln EUR na ten cel, jednak dość długo musiałem na nią czekać. Wsparłem ich jakoś w listopadzie 2022 roku, a kopię otrzymałem w lipcu 2024 roku. ( ͡°
szcz33pan - Niedawno temu otrzymałem swoją kopię gry planszowej Heroes of Might & Mag...

źródło: HOMM3_stack

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 25.07.2024, 18:30:56 via Wykop
  • 0
@szcz33pan: Nie brałeś big boxa? Ja mam big box i wygląda to dla mnie dużo lepiej niż kilka mniejszych pudełek.
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
13.07.2024, 07:52:19
  • 6
Pierwsza #tesla cybertruck oficjalnie zarejestrowana w Czechach.
#motoryzacja #samochodyelektryczne
gonzo91 - Pierwsza #tesla cybertruck oficjalnie zarejestrowana w Czechach. 
#motoryza...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
benylancoch
benylancoch
benylancoch 13.07.2024, 09:02:18 via Wykop
  • 0
@positive_rate: Samochód musi być przystosowany do jazdy po drogach w EU. Inaczej nie zarejestrują, albo nie przejdzie przeglądu. Najważniejsze są światła przednie, które muszą być asynchroniczne. Obstawiam, że w CT są synchroniczne (obie strony świecą tak samo) i to powoduje, że auto nie jest do rejestracji w EU. Jeżeli udało im się jakoś to zmienić, to pewnie da się jakoś zarejestrować samochód z użyciem różnych wyjątków.

Wszystkie samochody sprowadzone z
  • Odpowiedz
Sierzant_Stuleja
Sierzant_Stuleja
30.04.2024, 10:41:44
  • 0
Szukam jakichś ciekawych miejsc do zwiedzenia w Polsce w majówkę.
Co byście mi polecili? Fajnie by było gdyby miejscówka była ulokowana w jakichś okolicznościach przyrody,
tzn. w pobliżu niej znajdowałby się jakiś las, jezioro, staw czy coś podobnego żeby można było sobie pospacerować, ale nie jest to mus.

Odpada:

-
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 30.04.2024, 12:47:51 via Wykop
  • 1
@Sierzant_Stuleja: muzeum w Sanoku (mają tam największą wystawę prac Beksińskiego), w Sanoku jest też muzeum/skansen ze starymi domami. Później zapora w Solinie (mają kolejkę linową).
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000
10.04.2024, 05:01:14
  • 896
#heheszki
jabol6000 - #heheszki

źródło: 1000005627

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 10.04.2024, 12:34:19 via Wykop
  • 1
Tak wygląda kabel Ethernet zaraz przy antenie od radiówki. W 2019 gdzieś bardzo blisko walnęło. Antena była na kominie. Do tego spalony router, gniazdko eth w kompie, dekoderze. Spalona listwa zasilająca (jak nie wiem, bo wszystko było odłączone od prądu). Po podłączeniu wszystkiego do prądu głośniki zaczęły się palić. Na szczęście było ubezpieczenie i wszystko wymieniliśmy na nie.
benylancoch - Tak wygląda kabel Ethernet zaraz przy antenie od radiówki. W 2019 gdzie...

źródło: IMG_0527

Pobierz
  • Odpowiedz
Najmilszy_Maf1oso
Najmilszy_Maf1oso
24.03.2024, 08:43:19
  • 148
Pijesz sobie z wujkiem wódkę na weselu kuzynki, a potem okazuje się, że ten bije żonę i handluje organami młodych chłopców.
Straszne.
#f1
Najmilszy_Maf1oso - Pijesz sobie z wujkiem wódkę na weselu kuzynki, a potem okazuje s...

źródło: temp_file602085047595271561

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 24.03.2024, 13:56:25 via Wykop
  • 6
@Najmilszy_Maf1oso: To ma sens. Niby jest ograniczenie, że waga kierowcy z fotelem to minimum 80kg, ale! Wycięty wyrostek, to kilka gramów mniej u kierowcy, które można przenieść na balast w fotelu. Balast w fotelu jest w najniższej części, więc środek ciężkości pójdzie w dół o 0,001mm. To przełoży się na 0,000001s szybsze kółko. W F1 takie wartości to przepaść względem kierowców z wyrostkiem. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
04.03.2024, 23:25:45
  • 54
Ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wykop30plus #kiedystobylo #gimbynieznajo
Atreyu - Ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wykop30plus #kiedystobylo #gimbynieznajo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 05.03.2024, 18:21:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KemezrpAkwils
KemezrpAkwils
01.03.2024, 20:46:59
  • 63
#f1 nam się oczy otworzą jak jemu się zamkną
KemezrpAkwils - #f1 nam się oczy otworzą jak jemu się zamkną

źródło: EYDOA0IXQAYON8V

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 01.03.2024, 21:22:19 via Wykop
  • 22
Upadek tego śmiesznego zespołu to tylko i wyłącznie wina Rossiego. Wywalenie Budkowskiego, Prosta, Otmara, stracenie Oskara i Fernando, to wszystko pokłosie jego "francuskiego" stylu rządzenia. Nawet jak go już wypieprzyli, to nie ma co zbierać, bo największe talenty zmieniły barwy.

W tym wszystkim tylko Gasliego szkoda. Chłopak zapowiadał się na spoko gościa, ale Alpine mu zniszczy karierę (po redbullu ( ͡° ʖ̯ ͡°))
  • Odpowiedz

542

Nvidia to "kartel GPU". Poważne oskarżenia pod adresem producenta kart graficzny

Nvidia to "kartel GPU". Poważne oskarżenia pod adresem producenta kart graficzny

Pod adresem Nvidii wysunięto poważne oskarżenia, nazywając firmę "kartelem GPU". Gigant wywiera naciski poprzez ograniczanie dostaw do partnerów, którzy rozważają produkty konkurencji - jak już kiedyś postępowali z AMD. Nvidia może nawet sztucznie ograniczać podaż i windować ceny.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 28.02.2024, 09:41:56
  • 110
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    zainteresowania
  • #
    swiat
  • #
    internet
benylancoch
benylancoch
benylancoch 28.02.2024, 19:37:48 via Wykop
  • 0
@Szinako:

a AMD odbił się od dna i dzisiaj podgryza Intela


To już nie podgryzanie, a bardzo szybkie przejmowanie rynku. Intel jako tako sobie radzi tylko w desktopach konsumenckich. W serwerach to większość idzie teraz w AMD, bo mają najlepszą efektywność prądową i "gęstość" obliczeń (ilość rdzeni jaką można zmieścić w racku. Bezwładność największych firm serwerowych już się kończy (kontrakty wieloletnie na produkty intela) i nikt za bardzo nie pcha się w

831

Dwie zachodniopomorskie hybrydy NEWAGu z identyczną "losową usterką"

Dwie zachodniopomorskie hybrydy NEWAGu z identyczną "losową usterką"

Newag chyba się pcha w unijne wykluczenie z przetargów i w konsekwencji plajtę... "Losowa usterka pojawiła się w dwóch hybrydach na Pomorzu Zachodnim. Akurat w tych o nr 1 i 2, które nie mają już gwarancji (z 12tu ogółem). W obu taka sama awaria...

szymon362
z
rynek-kolejowy.pl
dodany: 09.02.2024, 15:15:44
  • 98
  • #
    newag
  • #
    pociagi
  • #
    afera
  • #
    kolej
  • #
    transport
benylancoch
benylancoch
benylancoch 09.02.2024, 17:46:40 via Wykop
  • 2
@ZawodowyMacherOdLosu: Mogą wgrywać zdalnie. Pociągi mają moduł z podłączoną kartą sim. Mówili o tym na talku. W pociągach były dziwne skrzynki, które nie były udokumentowane czy jakoś podobnie.

Sam newag wgrywał zdalnie oprogramowanie co hakerzy też wspomnieli. Najlepszy przykład to sprawdzanie czy pociąg stoi w miejscu przez x dni. Okazało się, że dali za mało i wgrywali + y.

944

W Japońskich sklepach Apple telefony nie są przymocowane nie do pomyślenia w USA

W Japońskich sklepach Apple telefony nie są przymocowane nie do pomyślenia w USA

Jak to powiedział pewien Polak: "Oni są po prostu z innego świata, z innej kultury tej wyższej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

51431e5c08c95238
z
streamable.com
dodany: 01.01.2024, 13:33:57
  • 274
  • #
    japonia
  • #
    apple
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    kultura
  • #
    usa
benylancoch
benylancoch
benylancoch 01.01.2024, 19:48:42 via Wykop
  • 5
@Wacek1991: te telefony są kompletnie bezużyteczne nawet bez blokady. Obstawiam, że to są specjalne wersje telefonów kioskowych. Mają inny numer seryjny (typ numeru). Najważniejszym ich elementem jest to, że mają specjalny system, który po restarcie wraca do ustawień „fabrycznych”. Ma predefiniowane zestawy danych. Jest teraz podobno tak, że sklepy muszą zwracać te telefony do Apple. Kiedyś dało się je przerobić na normalny poprzez jakieś systemy Apple, ale już się tego
somskia
somskia
31.12.2023, 16:23:28
  • 93
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 31.12.2023, 20:42:20 via Wykop
  • 2
@somskia: Po wybiciu tej magicznej liczby 30, kolejne nie są już takie straszne (ʘ‿ʘ) Już nie odliczasz w strachu do trzydziechy.

Za 20 dni 32 here :D
  • Odpowiedz
cogy23
cogy23
cogy23
15.12.2023, 15:52:21
  • 17
Jakoś 2 lata temu kumpel kupował PC z usługą złożenia w #xkom. Tydzień temu komputer przestał działać, także do serwisu. Szybka piłka -> GPU padło. W sumie uznał że i tak nowego złoży, a tego podda usłudze czyszczenia i sprzeda bez karty. Zdjęcie jakie wysłał mu serwis dzisiaj xdd
czy oni są tam poważni...
#xkom #pcmasterrace
cogy23 - Jakoś 2 lata temu kumpel kupował PC z usługą złożenia w #xkom. Tydzień temu ...

źródło: temp_file8284108517946952053

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 15.12.2023, 17:09:17 via Wykop
  • 3
@cogy23: Zaraz, jak przez dwa lata można nie zauważyć, że coś jest nie tak z chłodzeniem? Przecież ten plastik jest tak dobrym izolatorem, że procek powinien się wyłączać z powodu zbyt dużej temperatury, albo system walić blue screenami.
Albo producenci chłodzeń się nauczyli na idiotach i teraz dają tam jakąś folię, która jako tako przewodzi ciepło. Nie ogarniam.
  • Odpowiedz
N.....i
konto usunięte 24.11.2023, 14:15:47
  • 66
Poczta Polska, jak ja was nienawidzę :/

#pocztapolska
N.....i - Poczta Polska, jak ja was nienawidzę :/

#pocztapolska

źródło: pp

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 24.11.2023, 20:01:41 via Wykop
  • 0
@Nanari: Może listonosz nie donosi paczek w Twoim rejonie? Parę lat temu też się tak zdziwiłem po przeprowadzce do miasta. Przychodzi listonosz i wręcza mi awizo :(
  • Odpowiedz
DombrowskiT
DombrowskiT
22.11.2023, 06:21:33
  • 48
#informacje
Mieszkają w innej Polsce. Gdzie są ci ludzie z takimi pensjami? Oni wszyscy są w Sejmie.
DombrowskiT - #informacje 
Mieszkają w innej Polsce. Gdzie są ci ludzie z takimi pens...

źródło: Screenshot_5

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 22.11.2023, 10:33:08 via Wykop
  • 3
@DombrowskiT: To co podają, to średnia krajowa. To bardzo zła statystyka, bo jedna osoba co zarabia taki milion na miesiąc bardzo naginana wartość średniej.
To co się liczy to mediana. Według GUS mediana to 4702,66 zł brutto, czyli 3403 zł netto (na rękę)
  • Odpowiedz

290

Jak wygląda zrekonstruowane poddasze Notre Dames.

Jak wygląda zrekonstruowane poddasze Notre Dames.

Dzieło sztuki z drewna, stworzone przez fantastycznie zręcznych rzemieślników.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 11.11.2023, 18:01:01
  • 92
  • #
    budownictwo
benylancoch
benylancoch
benylancoch 12.11.2023, 08:58:11 via Wykop
  • 6
@kinlej: Dostęp do Stonehenge zablokowali dla turystów, bo oni niszczyli kamienie. Ba, była nawet tradycja, że się zabierało kawałek kamienia (z tych małych w środku), bo one niby przynosiły szczęście czy coś podobnego.
kolegaBob
kolegaBob
08.11.2023, 13:06:34
  • 27
Trailer #gta6 na początku grudnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ #gta5 #gta #gry
kolegaBob - Trailer #gta6 na początku grudnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ #gta5 #gta #gry

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-08 140521

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 08.11.2023, 16:44:41 via Wykop
  • 1
@kolegaBob: bardziej od października 2024 do końca września 2025. Rok fiskalny w USA jest liczony inaczej. Teraz już mają 2024 rok fiskalny.
  • Odpowiedz
rumapark
rumapark
17.10.2023, 14:42:11
  • 233
#heheszki #humorobrazkowy
rumapark - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 7b2d5416e542464980050b72aada7fc3

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benylancoch
benylancoch
benylancoch 17.10.2023, 17:02:15 via Wykop
  • 1
@rumapark: Pfff, miałem lepiej jak mieszkałem w przechowalni studentów (5 pokoi na mieszkaniu). Wchodzę do łazienki się wykąpać przed wyjściem do roboty, a pod prysznicem czerwony napuchnięty tampon. Niewiele brakło, a zarzygałbym łazienkę (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.11.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking