Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
__Qu
__Qu

__Qu

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 269
  • Znaleziska 29
  • Mikroblog 240
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (2)
  • Komentowane (14)
  • Plusowane (224)
Parmenides69
Parmenides69
26.10.2024, 19:13:41
  • 4
Czy słuchanie porad inwestycyjnych i przemyśleń na temat ekonomii od ludzi którzy w wieku 3x lat nie posiadają własnego mieszkania czy domu jest rozsądne?

#nieruchomosci
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czekolatka
Czekolatka
Czekolatka
26.10.2024, 19:35:49 via Android
  • 2
@Parmenides69 jeszcze jak
  • Odpowiedz
katopa
katopa
26.10.2024, 19:37:48 via Wykop
  • 9
a co ma tutaj wiek do rzeczy? fakty sa takie, ze wygrywy sie tak tymi nieruchami nie interesuja, prawdziwy wygryw nie lokuje kasy w nieruchy bo ogarnia dobrze w zabawe na gieldzie, a dla takich ludzi zamrazanie duzej ilosci kapitalu ktory nawet nie wiadomo czy bedzie sie dalo uplynnic kiedy bedziesz mial cisnienie, to skrajny idiotyzm. kupienie nierucha zeby tam posadzic dupe to jest forma przezycia w naszej rzeczywistosci dla przegrywow podobnie
  • Odpowiedz
K_R_S
K_R_S
25.10.2024, 16:36:58
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walenty-merkel
walenty-merkel
25.10.2024, 17:05:55 via Wykop
  • 1
inne kraje im pomagają Indie Chiny Iran Korea


@okonek812: nie za dużo
  • Odpowiedz
kryptoholik
kryptoholik
25.10.2024, 18:26:20 via Wykop
  • 1
@K_R_S: Lepiej nie będzie. W Krasnopiździeńsku dobrze już było...
  • Odpowiedz
julibae
julibae
julibae
19.10.2024, 19:47:20
  • 195
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
19.10.2024, 19:49:52 via Wykop
  • 371
ludzie co tak mówią po prostu byli wtedy młodzi


@julibae: Tak
  • Odpowiedz
rakiwo
rakiwo
19.10.2024, 19:56:55 via Wykop
  • 197
@julibae: Dwie kwestie, wszystko co wcześniej zawsze "bylo lepiej", moja pokolenie tak romantyzuje lata 90-te.

Po drugie dla większości ludzi bez ambicji była gwarancja pracy i mieszkania więc w porównaniu z dzisiaj Ci najsłabiej wykształceni, najmniej zarabiający wtedy faktycznie mieli lepiej.
  • Odpowiedz
spinel
spinel
16.10.2024, 16:31:18
  • 426
Będę wstawiał ten wpis codziennie aż do dymisji Tomczaka
20/x
#nieruchomosci #polityka #codziennytomczak
spinel - Będę wstawiał ten wpis codziennie aż do dymisji Tomczaka
20/x
#nieruchomosci...

źródło: temp_file5272763509967140701

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czoso
Czoso
16.10.2024, 17:59:42 via Wykop
  • 8
@spinel: Lobbotomek ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz
jzs44
jzs44
jzs44
16.10.2024, 20:22:32 via Wykop
  • 11
@spinel: bede plusowal, az kupie mieszkanie
  • Odpowiedz
fastmotion
fastmotion
fastmotion
06.10.2024, 16:04:02
  • 36
Przeglądanie starych wpisów na tagu #nieruchomosci to prawdziwa kopalnia beki. Szkoda że najśmieszniejsze wpisy już dawno pokasowane i zostały tylko wzmianki w google cache. Jak ten czas leci, mick miał wtedy 18 lat a ludzie jeszcze nie wiedzieli że mają do czynienia z przyszłym marszałkiem tagu.
fastmotion - Przeglądanie starych wpisów na tagu #nieruchomosci to prawdziwa kopalnia...

źródło: IMG_4381

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion
Autor
06.10.2024, 16:08:53 via Wykop
  • 13
@pysznewpierdalator: trudno powiedzieć bo p------i tak przynajmniej raz w miesiącu, ostatnie wpisy których nie pokasował są jakoś z 2020-2021 i ludzie już wtedy mieli go za klauna. To może być wpis z wczoraj albo sprzed 10 lat, nie ma znaczenia bo śpiewka ciągle ta sama.
fastmotion - @pysznewpierdalator: trudno powiedzieć bo p------i tak przynajmniej raz ...

źródło: IMG_4379

Pobierz
  • Odpowiedz
fastmotion
fastmotion
fastmotion
Autor
06.10.2024, 16:13:59 via Wykop
  • 16
Chłopaki, wstrzymajcie się z kupnem i poczekajcie jeszcze dwa tygodnie, rynek się załamie i wykupicie kwadraty za bezcen. Nie zapomnijcie mu potem podziękować za to ile pieniędzy wam zaoszczędził!
fastmotion - Chłopaki, wstrzymajcie się z kupnem i poczekajcie jeszcze dwa tygodnie, ...

źródło: IMG_4380

Pobierz
  • Odpowiedz
Grzegorz_Floryda1
Grzegorz_Floryda1
04.10.2024, 18:02:59
  • 8
Może i nie jest lekko, może i nie kupicie mieszkania ale chociaż na starość to pożyjecie.

#emerytura #polityka #polska #demografia #nieruchomosci
Grzegorz_Floryda1 - Może i nie jest lekko, może i nie kupicie mieszkania ale chociaż ...

źródło: IMG_8726

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kris-T
Kris-T
Kris-T
21.09.2024, 11:37:52
  • 228
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaKowner
AbaKowner
21.09.2024, 11:50:36 via Wykop
  • 338
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
johny-kowalski
johny-kowalski
21.09.2024, 12:14:24 via Wypiek
  • 1109
@Kris-T najlepszy ten wstęp od czapy o wujkach i ciociach xD
  • Odpowiedz
K_R_S
K_R_S
13.09.2024, 10:50:26
  • 11
parafrazując Kisielewskiego:

państwo bohatersko walczy z problemem, który samo stworzyło


Najpierw wprowadzili karę w wysokości jednej piątej zysku dla ludzi, którzy inwestują oszczędności, potem ci ludzie z braku laku przerzucili oszczędności w nieruchomości wypaczając równowagę popytu i podaży, a teraz będą karali tych co te #nieruchomosci kupili.

I
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldek0000
Poldek0000
13.09.2024, 10:52:47 via Android
  • 0
@K_R_S
Czyli jak masz garaż|miejsce parkingowe ale akurat nie masz auta to musisz je komuś wynająć żeby się miejce nie zmarnowało?
  • Odpowiedz
K.....l
konto usunięte 13.09.2024, 10:52:59 via Wykop
  • 0
@K_R_S: tak tak
  • Odpowiedz
YouCanCallMeBillieGates
YouCanCallMeBillieGates
10.09.2024, 16:10:31
  • 589
AMBER PLUS
Każdy chyba już zna
1. Plusujesz post
2. Plusujesz wszystkie komentarze
3. Dopisujesz swój komentarz
4. Reszta plusuje Twój komentarz
YouCanCallMeBillieGates - AMBER PLUS
Każdy chyba już zna 
1. Plusujesz post
2. Plusuj...

źródło: 5ebeb94af6112d7987c7977076726e68e5ef47675806efd0cebc918d08fd8aac

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o.....k
o.....k
konto usunięte 10.09.2024, 16:10:54 via Wykop
  • 268
@YouCanCallMeBillieGates: pierwszy
  • Odpowiedz
t2000
t2000
10.09.2024, 16:11:23 via Android
  • 276
@YouCanCallMeBillieGates w piram8dzie chodzi 9 to żeby być na szczycie
  • Odpowiedz
reseted
reseted
09.09.2024, 14:08:45
  • 45
#moderacjacontent

Znalezisko wyrzucone, dodane 2.5h temu, miało 41 wykopów, więc niebezpiecznie zbliżało się do głównej:
https://wykop.pl/link/7536435/inwestorzy-w-uk-wyprzedaja-mieszkania-bo-wzrosnie-podatek-od-wynajmu

Dlaczego
@NBPPPE 41

Inwestorzy w UK wyprzedają mieszkania, bo wzrośnie podatek od wynajmu

więcej
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fury_Warrior
Fury_Warrior
09.09.2024, 14:52:30 via iOS
  • 2
@reseted przecież to ściek na poziomie Frondy
  • Odpowiedz
g.....y
konto usunięte 09.09.2024, 17:24:30 via Wykop
  • 2
@reseted: Może jednak się dostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
yet_another_user
yet_another_user
08.09.2024, 09:07:38
  • 191
Nareszcie!!! #nieruchomosci #heheszki
yetanotheruser - Nareszcie!!! #nieruchomosci #heheszki

źródło: IMG_7906

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milo77
milo77
08.09.2024, 09:38:40 via Wykop
  • 31
@yet_another_user: dla nich to 2 dobre
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
08.09.2024, 09:58:54 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Xianist
Xianist
08.09.2024, 06:53:49
  • 28
Zapakowani kupujący Was kawałkami o "przedsiebiorczosci" i "wolnym rynku", a w rzeczywistości walczący o utrzymanie swoich interesów i jak najniższych podatków kosztem wszystkich pozostałem. Stare znałem.

Xianist - Zapakowani  kupujący Was kawałkami o "przedsiebiorczosci" i "wolnym rynku",...

źródło: swetru

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97
07.09.2024, 14:19:33
  • 14
Chyba najśmieszniejsza bzdura, jaką do tej pory czytałem na tym portalu.

#nieruchomosci
JC97 - Chyba najśmieszniejsza bzdura, jaką do tej pory czytałem na tym portalu.

#nie...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....3
konto usunięte 07.09.2024, 14:24:39 via Wykop
  • 7
@JC97:

No ale przecież prawdę napisał:

Od A bo ALE BĘDĄ SPADKI
Do Z bo ZNOWU NIE WYSZLO, MIAŁO WYJŚĆ INACZEJ
  • Odpowiedz
Lepav
Lepav
Lepav
07.09.2024, 16:00:45 via Android
  • 1
@JC97 ekspert, który nawet nieruchomości nie posiada xD
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
05.09.2024, 10:03:18
  • 1113
Trwa ofensywa z wykorzystaniem TVP Info aby promować hasło, że w Polsce problemem są drogie kredyty, a nie ceny mieszkań. No i ceny mieszkań oczywiście tylko w górę XD

Fajne te nowe wolne media, takie niezbyt niezależne.

#nieruchomosci
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc
05.09.2024, 10:23:01 via Wykop
  • 153
ceny mieszkań w stosunku do średniej pensji nie odbiegają od europejskich średnich, za to kredyty to jakaś totalna patologia - od razu mowie ze wszystkie programy pomocowo-kredytowe to nie sposob na rozwiązanie jakiegokolwiek problemu


@ChempyTuj: czyli wg. Ciebie niezależnie czy gospodarka rośnie i jest bardziej wydajna to zawsze 50m2 to ma być stały współczynnik do średnich zarobków. Za 10 lat gdy średnia będzie 2x wyższa niż dzisiaj to dalej będzie
  • Odpowiedz
OddajButa123
OddajButa123
05.09.2024, 10:59:05 via Android
  • 230
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
04.09.2024, 03:51:56
  • 1160
Przeglądam sobie rejestr wpłat na konto Platformy Obywatelskiej. (https://platforma.org/upload/document/188/attachments/483/Rejestr_wplat.pdf)

Od razu w oczy rzuca się przelew na 100 000 PLN.

Kurcze myślę sobie ktoś naprawdę musi bardzo lubić tą partię.
Nic bardziej mylnego ( ͡
Caracas - Przeglądam sobie rejestr wpłat na konto Platformy Obywatelskiej. (https://p...

źródło: temp_file1441070256574041641

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....i
konto usunięte 04.09.2024, 05:02:29 via Wykop
  • 627
@Caracas: ale wiesz, że wykop to złe miejsce na krytykowanie Platformy? Za chwile wjedzie dzienna zmiana płatnych trolli Tußka.
  • Odpowiedz
SombreroTaco137
SombreroTaco137
04.09.2024, 05:11:48 via Wykop
  • 755
@Caracas: To jest niesamowite, że wystarczy wpłacić 100 tysięcy złotych na konto partii, by lobbować programy za miliardy złotych. Liczyłem, że politycy mają więcej godności i kradną miliony, nie tysiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
K.....6
konto usunięte 03.09.2024, 12:25:57
  • 6
Ludzie głosowali na PO po to, żeby rozliczyć PiS, a wy tu jakieś bzdury o kredytach i rynku nieruchomości piszecie. Nie będzie was stać na mieszkanie na kredyt? Trudno, co zrobisz, no zawsze było ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i wiecie, hehe, PiS też wprowadził kredyt 2 %, więc nie miejcie pretensji do Pana Donalda, bo KAŻDY TAK ROBI.

PiS nie zostanie rozliczony? A bo było na
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
03.09.2024, 12:27:46 via Wykop
  • 5
@Kopyto96: ja jestem zadowolony z aktualnego procesu rozliczen (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) a nawet roczek nie pyknal.
  • Odpowiedz
getin
getin
03.09.2024, 12:35:16 via Wykop
  • 2
@Kopyto96: albo prace trzeba zmienić
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht
21.08.2024, 08:45:47
  • 6
Budownictwo społeczne

1. Popierają je jedynie osoby, które złudnie myślą, że sami się załapią (nawet jak wybudują 100 tys. mieszkań to szansa, że ty je dostaniesz oscyluje wokół 1%)

2. Kto wierzy, że końcowa cena wyjdzie niższa o 30% to jest imbecylem. Niby dlaczego firmy mają się zgłaszać do państwa, skoro sami mogą to wybudować i zgarnąć te 30% marży? Przecież to nie ma żadnego sensu

3.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raytuz
Raytuz
Raytuz
21.08.2024, 08:49:50 via Wykop
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
del855
del855
21.08.2024, 09:03:41 via Android
  • 7
@chigcht

1. Nie chcę mieszkać tbs a popieram ich budowy- na koszt ich lokatorów, gorąco popieram.

2. Wyjdzie około połowę niższa niż w cenniku komercyjnym. Ta różnica rozłoży się w gratisowej ziemi od miasta i braku zarobku dla "sprzedajacego"
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
23.08.2024, 06:24:43
  • 93
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak
23.08.2024, 06:27:54 via Wykop
  • 55
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: o kurła i nikt nie dementuje? XD miałem lepsze zdanie o 4chanie
dobra doczytałem do końca.
k---a jaki ściek XD
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
23.08.2024, 07:00:22 via Wykop
  • 38
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: hohol menace xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 23.04.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 15.06.2024

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking