Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Triptotimor
Triptotimor

Triptotimor

Dołączył 6 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 426
  • Znaleziska 182
  • Mikroblog 244
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 49
  • Dodane (5)
  • Komentowane (4)
  • Plusowane (235)
Handstander12
Handstander12
29.05.2026, 17:32:17
  • 15
No i doczekaliśmy się ugułem

#przegryw
Handstander12 - No i doczekaliśmy się ugułem 

#przegryw

źródło: 1000109693

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
29.05.2026, 17:33:27 via Wykop
  • 9
@Handstander12: oj tak, byczq
nieparzystokopytny - @Handstander12: oj tak, byczq

źródło: 9511f2134064b6a9bbd284ad0f5a759781280cc137f3e8b66022376c7470c25a

Pobierz
  • Odpowiedz
choochoomotherfucker
choochoomotherfucker
29.05.2026, 21:52:05 via Wykop
  • 0
@Handstander12: Jutro u mnie deszcz i 17 stopni w południe, piękna sprawa.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
27.05.2026, 05:07:27
  • 222
Mega_Smieszek

źródło: 1000016459

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux
27.05.2026, 05:51:42 via Wykop
  • 37
@Mega_Smieszek: No jest klimat.
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
27.05.2026, 06:20:59 via Android
  • 38
@Mega_Smieszek:
Jaki sklad wariacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. Bardzo fajny byl iwd2. W troszeczke innych klimatach niz jedynka, ktorej 8nspiracja byly stare erpegi. Zamiast dziesiatek labiryntow, mamy surowy klimat polnocy, przeplatany czasem dziwnymi miejscowkami (trafiamy na chwile do dzungli daleko na poludniu, innym razem wpadamy w petle czasu xD)
Plus trzecia edycja d&d byla ok. Wreszcie mozna bylo rozwijac postac, statystyki, skille, atuty, wielokalsowosc dajaca
  • Odpowiedz
14latnawykopie
14latnawykopie
26.05.2026, 16:15:25
  • 786
🔥🔥🔥Dziś do wygrania 🧨🧨🧨*520 milinów złotych*🧨🧨🧨
W przypadku głównej wygranej oddaje *10%* 10 losowym wykopkom💶💶💶. To *ponad pół miliona złotych* dla każdego 🔥🔥🔥
Szybko bo macie jeszcze niecałe 2h się zapisać, zanim wagonik odjedzie, bo spóźniłem się z tym postem.
#rozdajo #konkurs
14latnawykopie - 🔥🔥🔥Dziś do wygrania 🧨🧨🧨*520 milinów złotych*🧨🧨🧨
W przypadku...

źródło: 1000010386

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwie-braterskie-postacie
Dwie-braterskie-postacie
26.05.2026, 16:41:34 via Wykop
  • 52
@14latnawykopie: Nie odliczyłeś złodziejskiego podatku podniesionego w tym roku przez uśmiechnięty rząd od wygranych.

https://www.money.pl/gospodarka/podatek-od-wygranych-w-gore-oto-szczegoly-7191928853957376a.html
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht
26.05.2026, 17:20:56 via Wykop
  • 126
@14latnawykopie: zakreśliłem te same liczby
  • Odpowiedz
wrak_huopa
wrak_huopa
26.05.2026, 04:01:39
  • 374
#spierdotrip Huop spędził dwie weekendowe nocki w lasach, no bo gdzie?
Pierwotny plan zakładał rozbicie się przy stawach, ale był tam taki syf i smród, że głowa mała. Poszedłem więc na sprawdzone starorzecze i mokradła. To były dobre miejsca na rozbicie namiotu, gotowanie żarełka i czytanie książki przy herbatce.

A potem przyszedł się wieczór i chmary komarów niczym 20 lat temu. Po zmroku przestały wściekle atakować... Za to obudziły się
wrak_huopa - #spierdotrip Huop spędził dwie weekendowe nocki w lasach, no bo gdzie?
P...

źródło: IMG-20260524-1

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wrak_huopa
wrak_huopa
Autor
26.05.2026, 04:01:51 via Wykop
  • 167
@wrak_huopa:
wrakhuopa - @wrakhuopa:

źródło: IMG-20260524-3

Pobierz
  • Odpowiedz
wrak_huopa
wrak_huopa
Autor
26.05.2026, 04:02:14 via Wykop
  • 140
@wrak_huopa:
wrakhuopa - @wrakhuopa:

źródło: 20260524-2

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
24.05.2026, 02:02:24
  • 1681
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
24.05.2026, 03:43:17 via Wykop
  • 942
@lubie-sernik: Rozjeżdżałem pszechodniów w pierwszym GTA i dzięki temu mam w chałupie babę, a nie huopa.
patryk-wuwuw - @lubie-sernik: Rozjeżdżałem pszechodniów w pierwszym GTA i dzięki temu...

źródło: 2260

Pobierz
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
24.05.2026, 05:39:08 via Android
  • 521
@patryk-wuwuw: a jakbyś pograł w Carmageddon to byś miał ze trzy baby.
  • Odpowiedz
Ekrad
Ekrad
03.05.2026, 11:39:35
  • 990
3 lata temu wybuchła #aferaanalna
Ekrad - 3 lata temu wybuchła #aferaanalna

źródło: 401734e679b524ba8810512c91855e9a9e89a654c5c0a9a42d3a61a9295fce0c

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielona_Gruszka
Zielona_Gruszka
03.05.2026, 12:44:36 via Wykop
  • 1146
@Ekrad: Piękna to była afera nie zapomnę jej nigdy,

Ps. Na sorze był wstyd ale na Facebooku zeby to napisać już nie,
  • Odpowiedz
Timer_555
Timer_555
03.05.2026, 12:44:40 via Wykop
  • 1088
@Ekrad: #discman
  • Odpowiedz
JorgNovartis
JorgNovartis
20.05.2026, 20:36:12
  • 1810
Z okazji zbliżającej się premiery GOTHIC: Remake, postanowiłem zrobić rozdajo z ową grą.

Plusowanie trwa do 04.06.2026 o 23:59.
Losowanie odbędzie się tego następnego dnia jak się obudzę. XD

Każdy bierze udział.
JorgNovartis - Z okazji zbliżającej się premiery GOTHIC: Remake, postanowiłem zrobić ...

źródło: IMG_2263

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JorgNovartis
JorgNovartis
Autor
20.05.2026, 20:37:42 via Wykop
  • 41
@Zartos_Larpiarz: wiem, jednak wierzę w to, że kiedyś go posklejają i będzie grywalny.
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
20.05.2026, 20:41:04 via Wykop
  • 292
@Imperator_Wladek: Za 16 dni (05/06/2026, 12:00:00 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
20.05.2026, 12:06:22
  • 1115
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: HIviw9lXYAA4DMl

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
20.05.2026, 12:07:41 via Wykop
  • 94
@splinter96: ale śmiechłem xd
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
20.05.2026, 13:37:10 via Wykop
  • 66
@fizzly: 15,7 tys. ludzi razem z Tobą

  • Odpowiedz
Dominik_sspam
Dominik_sspam
Dominik_sspam
18.05.2026, 07:18:39
  • 1180
Poniedziałek! Zaplusuj unikatowy młyn złotny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1'000'000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
Dominik_sspam - Poniedziałek! Zaplusuj unikatowy młyn złotny, a w nadchodzącym tygodn...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
18.05.2026, 08:10:29 via Wykop
  • 38
@Dominik_sspam: Prosto z krainy miodem płynącej.
  • Odpowiedz
DiegooS
DiegooS
18.05.2026, 08:55:16 via Android
  • 57
@Dominik_sspam: Działa, dzięki za przelew . Do zobaczenia za tydzień.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
17.05.2026, 12:12:40
  • 31
Kurde spotkałem Żurawia

#smiesznypiesek #zwierzaczki #ptaki #ornitologia
Famine - Kurde spotkałem Żurawia

#smiesznypiesek #zwierzaczki #ptaki #ornitologia

źródło: temp_file7999729861359107270

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
Autor
17.05.2026, 12:13:16 via Android
  • 13
@Famine
Famine - @Famine

źródło: temp_file1188923675676923263

Pobierz
  • Odpowiedz
szerokikarq
szerokikarq
17.05.2026, 14:14:47 via Android
  • 2
@Famine: żurawi w ostatnich latach przybyło, na trasie Gdańsk-Szczecin naliczyłem z 15 sztuk
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
03.05.2026, 07:05:21
  • 1998
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał.
Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.

Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.

Słyszeli:
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
03.05.2026, 07:15:25 via Android
  • 882
@solejukowski

Skopiuje mój komentarz z nocnej:

(...) Odkąd zrozumiałem, jak ogromny wpływ na życie mają warunki startowe, dużo mniej zazdroszczę innym i rzadziej obwiniam siebie. To serio porządkuje głowę. Takie rzeczy powinny być omawiane w szkole.
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
03.05.2026, 07:19:36 via Wykop
  • 491
@paluszki_rybne: o toto. kiedys to wszystko z----------o do przodu, tak gdzies do 2015, moze nawet 2020. Caly swiat szedl do przodu pod wzgledem techologicznym, komputery, telefony i internet rozwijaly sie w kosmicznym tempie. Do tego caly świat napędzał się po kryzysie z 2008, dajac wrazenie, szczegolnie mlodym w tamtych czasach, ze wszystko moze isc tylko do przodu.
Do tego dochodzi nasz kraj, ktory po wejsciu do UE zaczal nadganiac reszte
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
11.05.2026, 04:34:33
  • 968
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 7502

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koveras77777
koveras77777
koveras77777
11.05.2026, 05:19:49 via Wypiek
  • 15
@anoysath kto nie ryzykuje nie pije szampana
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
11.05.2026, 06:03:01 via Wykop
  • 34
@anoysath: jak mnie za każdym razem jak to widzę boli serduszko na tę wodę lecącą z koła XD
to jest takie niemożliwe
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
09.05.2026, 16:02:24
  • 450
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
Autor
09.05.2026, 16:04:01 via iOS
  • 340
I te komentarze, one są głupsze niż małpy xD
krystian-stepaniak - I te komentarze, one są głupsze niż małpy xD

źródło: IMG_9444

Pobierz
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
09.05.2026, 16:06:48 via Wykop
  • 771
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
07.05.2026, 08:24:40
  • 894
Oglądając takie filmy często zachodzę w głowę, jak duże problemy psychiczne / problemy ze sobą / problemy z agresją mają niektórzy na drogach.

Dorosły chłop, dorobił się porsche w leasingu, zapewne ma pracę, rodzinę, męża, dom, obowiązki.

A jednak, wystarczy że ktoś za długo będzie wyprzedzał ciężarówkę lewym pasem i poświęci 10 minut swojego życia na hamowanie przed maską, zajeżdżanie drogi i kilkukrotne próby zablokowania przejazdu na publicznej trasie.
A jak już
ATAT-2 - Oglądając takie filmy często zachodzę w głowę, jak duże problemy psychiczne ...

źródło: image

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
07.05.2026, 08:25:52 via Android
  • 341
@ATAT-2 gazem typa i po sprawie
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
07.05.2026, 09:03:02 via Wykop
  • 1185
Dorosły chłop, dorobił się porsche w leasingu, zapewne ma pracę, rodzinę, męża, dom, obowiązki.

męża


@ATAT-2:
SzubiDubiDu - >Dorosły chłop, dorobił się porsche w leasingu, zapewne ma pracę, rodzi...

źródło: point-hehe

Pobierz
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
06.05.2026, 06:56:53
  • 971
Wczoraj podczas akcji gaśniczej na lubelszczyźnie rozbił się samolot gaśniczy, zginął pilot. Zginął w trakcie ważnego lotu, wykonując swoje obowiązki i służąc społeczeństwu nie mniej niż inni.

Czy Polacy znowu się zjednoczą i pokażą serce w obliczu tej tragedii?

Zdjęcie niepowiązane

#pozar
robert_blaszczykowski - Wczoraj podczas akcji gaśniczej na lubelszczyźnie rozbił się ...

źródło: Screenshot_20260506_084939

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kanarex
kanarex
kanarex
06.05.2026, 07:00:36 via Android
  • 696
@robert_blaszczykowski: 2 banki uzbierali? Jprdl
  • Odpowiedz
c.....z
c.....z
konto usunięte 06.05.2026, 07:52:55 via Wykop
  • 491
@robert_blaszczykowski:
Zginął pilot w czasie gaszenia pożaru. Wykonujący swoją pracę. Czy jak w wypadku drogowym zginie dostawca pieczywa to też będzie zrzutka?

Nie trzeba zestawiać pilota z pilotem, aby pokazać idiotyzm tamtej zbiórki.
  • Odpowiedz
mitotasak
mitotasak
06.05.2026, 05:47:56
  • 3104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
06.05.2026, 05:49:56 via Android
  • 1590
@mitotasak: A był znany? Bo to ważne jest.
  • Odpowiedz
Ravau23
Ravau23
Ravau23
06.05.2026, 05:54:12 via Wykop
  • 1430
@mitotasak: nie. Znając życie to rodzina jeszcze będzie musiała za dromadera zapłacić
  • Odpowiedz
faen0
faen0
04.05.2026, 05:22:22
  • 134
Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzyty o to, kto płaci za zakupy i rachunki. Oboje pracujemy, ale zarabiam trochę więcej, więc zwykły podział 50/50 był po prostu niesprawiedliwy. Próbowaliśmy to liczyć w Excelu, ale wklepywanie tego co miesiąc zaczynało mnie wkurzać.

Więc po godzinach, zamiast grać w gierki, wystrugałem dla nas prostą apkę.

Działa
faen0 - Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzy...

źródło: dashboard

Pobierz
  • 328
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corsa900
corsa900
04.05.2026, 05:26:45 via Android
  • 775
@faen0 nie wiem po co ta apka, skoro kobieta i tak wie lepiej ile jesteś jej winien na koniec miesiąca ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
moll
moll
04.05.2026, 05:31:46 via Wykop
  • 1296
Nie tworzymy związku, tylko jesteśmy współlokatorami z benefitami odcinek 2137
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
01.05.2026, 17:16:30
  • 3641
Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobra...

źródło: BIOS_4812_481_33

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xgre
xgre
01.05.2026, 17:18:39 via Wykop
  • 717
@CzekoDonut: Ja go słyszę
  • Odpowiedz
A.....l
konto usunięte 01.05.2026, 17:20:35 via Wykop
  • 764
@CzekoDonut: #gimbynieznajo
A.....l - @CzekoDonut: #gimbynieznajo

źródło: IMG_9799

Pobierz
  • Odpowiedz
torrat
torrat
23.09.2019, 20:21:32
  • 87
-Wojtuś, ile wyciągasz na tej myjni, co? No powiedz kumplowi.

-Nie narzekam.

#kapitanbomba #walaszek
torrat - -Wojtuś, ile wyciągasz na tej myjni, co? No powiedz kumplowi.

-Nie narzek...

źródło: comment_dsbgJUqCrdK4FIhMUOK2UOYweFmaYGHz.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Distri_guy
Distri_guy
23.09.2019, 20:23:31
  • 15
@Pizdochlast: tylko doliczac potraficie
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog
23.09.2019, 20:24:23
  • 27
@torrat:
bartiprog - @torrat:

źródło: comment_Bet4upnFkxTFn63KoW1kVyLTakecXDko.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >
  • Afera zbozowa - pamietam ja jak dzis, a to bylo w 2013 roku...

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking