Zaczynam mi w głowie kiełkować pomysł zakupu lepszego roweru szosowego. Mój Triban 520 jest ze mną 8 lat i ma prawie 100kkm przebiegu. Biorę pod uwagę te dwa #owery za 6k i 8k Po mojemu są identyczne, a różni je materiał, ten droższy to karbon. Moje podstawowe pytanie brzmi, czy warto dopłacać? Niby na raty 20 x 0% wyjdzie tylko 100 zł drożej miesięcznie, ale 60 deko różnicy w wadze

Jerzu









