Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Treki

Treki

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8170
  • Znaleziska 794
  • Mikroblog 7376
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 42
Jerzu
Jerzu
26.03.2025, 21:02:06
  • 0
Zaczynam mi w głowie kiełkować pomysł zakupu lepszego roweru szosowego. Mój Triban 520 jest ze mną 8 lat i ma prawie 100kkm przebiegu. Biorę pod uwagę te dwa #owery za 6k i 8k Po mojemu są identyczne, a różni je materiał, ten droższy to karbon. Moje podstawowe pytanie brzmi, czy warto dopłacać? Niby na raty 20 x 0% wyjdzie tylko 100 zł drożej miesięcznie, ale 60 deko różnicy w wadze
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 26.03.2025, 22:21:33 via Wykop
  • 0
@Jerzu: porównaj jeszcze geometrię obu modeli z Tribanem. Romagna w domyślnym ustawieniu (ze wszystkimi podkładkami pod kierownicą) jest bardzo komfortowa, dla mnie aż za bardzo. Giulia wydaje się mieć delikatnie bardziej sportową pozycje.
  • Odpowiedz
mati1990
mati1990
mati1990
03.03.2025, 12:43:37
  • 0
da się taką kierownicę kupić do normalnego mostka?
bo to byłby gamechanger
#szosa
mati1990 - da się taką kierownicę kupić do normalnego mostka?
bo to byłby gamechanger...

źródło: 482323797_2537802596572922_484418533204713374_n

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 03.03.2025, 18:51:16 via Wykop
  • 0
@mati1990: ale co to jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treki - @mati1990: ale co to jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: vintage-1920w

Pobierz
  • Odpowiedz
lukglo86
lukglo86
12.02.2025, 16:52:21
  • 0
Mireczki jak to jest z tym Zwift COG i virtual shifting? Mając trenażer Wahoo kick Core i tylko jeden rower potrzebuję COG czy samego pilota?

Mając standardowy bębenek shimano, trzeba stosować podkładki pod COG jak w przypadku kasety 9s?

Ta zębatka w COG jest wymienna czy po zajechaniu trzeba wymieniać całe ustrojstwo?

#zwift #trenazer #szosa
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 12.02.2025, 18:15:39 via Wykop
  • 0
@ujdzie: @lukglo86 podepnę się do pytania, bo mam za sobą pierwszą jazdę na trenażerze i próbuję zrozumieć ekosystem. Wykonując treningi z zadaną mocą i w trybie ERG - po co zmieniać wirtualne biegi? Czy to ma zastosowanie tylko w nietreningowej jeździe bez ERG?

No chyba, że ERG jest tylko dla tych bez rąk, a prawilniacy zmieniają manualnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sargento
sargento
08.12.2024, 17:42:13
  • 1
#wahoo #wahooligan #rower #nawigacja
Sprzedam Roam 2, kompletny, stan bdb.
800 PLN + kw.
Zapisy w wątku.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 08.12.2024, 20:29:23 via Wykop
  • 1
@sargento: przesiadka na Ace? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pp93
pp93
pp93
12.10.2024, 15:37:29
  • 1
#rower #szosa #trenazer #zwift
Czy trenażer van rysel in’ryde direct 100 ma podjazd do wahoo kickr core?
Używałbym go prawdopodobnie z mywhoosh lub zwiftem.
Nie mam w rowerze pomiaru mocy, także nie wiem na ile mam mocną nogę (ale raczej niezbyt mocną). Van rysel ma maksymalną moc do 600W i symulację przewyższeń do 6%, co niektórzy uważają za zbyt niskie wartości. Aktualnie trenażer z
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 12.10.2024, 16:16:15 via Wykop
  • 0
@Poemat: zakładając, że 600 W to wystarczająco, to w czym tkwi różnica? Pytam z ciekawości, nigdy nie jeździłem na chomiku.
  • Odpowiedz
Treki
Treki 12.10.2024, 17:40:13 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: a pomijając żywotność i głośność? Chodzi mi o zwykłe wrażenia z użytkowania, np. płynność zmiany obciążenia, odwzorowanie jazdy etc.
  • Odpowiedz
somv
somv
11.10.2024, 00:13:28
  • 0
Działa Wam autouzupełnienie we wtyczce Bitwarden w Firefoksie? Od jakiegoś czasu wszystkie dane do logowania muszę kopiować ręcznie i wklejać w odpowiednie pola. Przeglądarka i wtyczka w najnowszych dostępnych wersjach.
#bitwarden #firefox #it #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 11.10.2024, 09:17:49 via Wykop
  • 0
@somv: działa, ja zawsze używam skrótu ctrl + shift + L
  • Odpowiedz
Poopiesh
Poopiesh
03.08.2024, 11:05:27
  • 0
Jakie batony ktore sa dostepne w wiekszosci sklepow polecacie na dluzsza trase? Najlepiej jakies malo czekoladowe ani batony typu snickers czy lion, bo to to za slodkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #szosa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 03.08.2024, 16:47:25 via Wykop
  • 0
@kasin: Vitanella spoko, te żółte mniej się topią od zielonych orzechowych. A generalnie jeszcze lepiej się sprawdzają batony firmy "Ba!", kiedyś były w Lidlu, teraz widziałem w Kauflandzie.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
16.04.2024, 05:33:05
  • 0
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki #rower #szosa #gravel, piszę tak, bo nie chce mi sie zakladac konta, a fora rowerowe juz mi wychodzą bokiem... Stoję przed zakupem swojej pierwszej nowej szosy i zastanawiam się nad wyborem Tiagry 10s, a mech 105 12-rzędową. Wiadomo, kusi wyższa grupa, bo zawsze warto miec dodatkowe przełożenia, tym bardziej, że nie mieszkam na Mazowszu i w okolicy są fajne podjazdy.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 16.04.2024, 05:52:59 via Wykop
  • 3
@mirko_anonim: nawet na 8s Claris podjedziesz wszystkie górki, zależy to przede wszystkim od doboru kasety. Jak do Tiagry założysz zębatki 11-34 (chyba max dla średniego wózka tylnej przerzutki), to najlżejsze przełożenie będzie takie same, jak w 105 Di2.
  • Odpowiedz
bandera
bandera
21.03.2024, 20:56:01
  • 0
jakie mocne lampki ktore tylko błyskaja polecacie na rower? te bontrager widze ale sa drogie, sa jakies alternatywy z alieexpress? #rower #rowery #rowerowo #szosa
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 21.03.2024, 22:03:58 via Wykop
  • 0
@mmichal: to ma USB-C, czy MicroUSB?
  • Odpowiedz
sluchawki_bez
sluchawki_bez
sluchawki_bez
26.02.2024, 13:32:04
  • 1
Hej, mało prawdopodobne, że wśród nas będzie akurat jakiś fan VFB Stuttgart ale może akurat!

Wiem, że wybiegam w przyszłość dosyć mocno ale 4 maja akurat przejazdem będę w Stuttgarcie i pomyślałem, żeby pójść na mecz VFB - FC Bayern Munchen. Orientuje się ktoś jak to wygląda z biletami na takie "bardziej prestiżowe" mecze? Czy da się kupić bilet bez jakiś pośredników czy raczej na Bayern nie ma szans? #bundesliga
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 26.02.2024, 18:52:47 via Wykop
  • 1
@sluchawki_bez: przed Allianz Arena w dni meczowe zawsze był jakiś konik, tam pewnie będzie podobnie
  • Odpowiedz
zloty_wkret
zloty_wkret
01.02.2024, 13:13:21
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 01.02.2024, 13:30:00 via Wykop
  • 2
@zloty_wkret: Proszę złożyć podanie o zarezerwowanie nazwy i uiścić opłatę 100 dudków, hej!

Pozdrawiom,
Tomisław Apoloniusz Curuś Bachleda Farrell

  • Odpowiedz
kolesio
kolesio
18.01.2024, 15:45:10
  • 0
Czy komuś udało się skonfigurować #yubikey jako logowanie FIDO2 passwordless do windows 11? Nie mam już pomysłu jak to zrobić.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 18.01.2024, 15:55:15 via Wykop
  • 0
@kolesio: dostępne chyba tylko jak się logujesz na konto firmowe w domenie.
  • Odpowiedz
Treki
Treki 18.01.2024, 16:45:06 via Wykop
  • 0
@kolesio: podbij do IT w firmie, bo chyba najpierw admin środowiska musi to włączyć.
  • Odpowiedz
darosoldier
darosoldier
13.01.2024, 05:39:35
  • 0
Był ktoś z was w tym śnieżnym labiryncie ? Jakie wrazenia ? Długo się czeka na wejście?
#zakopane #snowlandia #turystyka #podroze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 13.01.2024, 07:11:37 via Wykop
  • 1
@darosoldier: byłem raz około 5 lat temu, nie wiem czy coś się zmieniło. Jest po prostu ok, zabawa na ~35 minut.
  • Odpowiedz
Treki
Treki 18.12.2023, 16:36:09
  • 0
Mirki, jaki jest najbardziej mocarny klej do plastiku? Mam do sklejenia pokrywę laptopa z wyrwanym zawiasem. Moje typy:
1) Poxipol dwuskładnikowy w tubce (ten w formie plasteliny odpada, za mało miejsca)
2) Tytan Fix2 GT

#diy #kiciochpyta
Treki - Mirki, jaki jest najbardziej mocarny klej do plastiku? Mam do sklejenia pokry...

źródło: hinge

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki
Autor
18.12.2023, 17:13:31 via Wykop
  • 0
@kanarex: cö? Teraz nie wiem czy śmieszkujesz, czy masz jakiś genialny pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treki
Treki
Autor
18.12.2023, 17:49:29 via Wykop
  • 0
@kanarex: rzeczywiście, bardzo ciekawa metoda, choć tak na prawdę potrzebowałbym więcej tego oryginalnego tworzywa, żeby nie tylko uzupełnić braki, ale jeszcze wzmocnić te żebra w pustych przestrzeniach.
  • Odpowiedz
Treki
Treki
Autor
18.12.2023, 18:35:02 via Wykop
  • 0
@Jarek_P: Polecasz jakiś konkretny klej do ABS?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • Strona 2 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.10.2014

    Gadżeciarz
  • Kolarz
    od 12.08.2015

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking